Skocz do zawartości
RoZy

Gears of War (seria)

Polecane posty

Heh, fajnie, ale to raczej nie jest tak, że wybierają starsze shadery - mogą specjalnie wymuszać SM 4.0, żeby nabić kasę producentom kart graficznych. No i jeżeli w GoW na XboXie stosowano odpowiednik shaderów 4.0, to na PC-cie raczej nie zrobią z nich 3.0 :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ludzie, uspokójcie się. GoW nie będzie wymagał Shaderów 4.0, jedynie 3.0. Oczywiście będzie opcja włączenia DirectX 10 dla posiadaczy odpowiednich kart, ale będzie chodził płynnie także na starszych sprzętach typu GeForce 7900 GS, 7600 GS itp.

Tak więc-naprawdę nie ma się o co bać. Karta z DirectX 10 czy Shaderami 4.0 nie jest potrzebna do zagrania w GoW. I to się na pewno nie zmieni.

A czy gra będzie smakowała gorzej od konsolowej wersji? Hmmm...raczej nie, poziomów będzie więcej, grafika ładniejsza... Martwi mnie tylko multi-szczególnie jak będzie płatny, czysty skok na kasę Microsoftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak raczej kupię 8600, niż np. 7900 - będę miał porównanie DX9 i 10. Moim zdaniem będzie smakowała na PC-tach dużo lepiej, bo będzie poprawiona (goście z Epic już wiedzą, co trzeba zmienić), mniej 'surowa' niż ta z Xpudła. A co do płatnego multi - po takiej gafie, jaką zrobili z Halo 2 na piece, raczej będzie darmowe, tak jak i inne multi Epica :) Takie jest przynajmniej moje zdanie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergi- i tu się mylisz. Multi w Gears of War będzie płątne, czytałem kiedyś newsa o tym, żeby pograć przez sieć trzeba będzie być w posiadaniu złotego abonamentu ''Games for Windows: Live''. A to oczywiście kosztuje. A szkoda, bo to właśnie podczas zabawy na necie pojawiają się największe rumieńce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, wiemy :) Niech konsolowcy tak się nie śmieją,

Pokaz jak ktos sie smial z userow PC? czekam. A sterowanie to kwestia przyzywczajenia jesli chodzi o ten typ gier.

I tak nie wyszła jeszcze gra wyglądająca lepiej, tylko Crysis ma szansę :lol:

Na dniach Lair na PS3, Heavenly Sword na PS3 (recenzenci już mają), Uncharted na PS3, lada chwila UT3 na PS3, Xbox 360 i PC. + dla mnie Bioshock ma porównywalną.

Mimo to uważam, że GoW wymiecie na PC - nowe mapy, nowe tryby = miodek. Ale to, że Epic napisał iż nie planują sdac tego kontentu na Xa bo nikt by na PC nie kupil co sie rowna - chcemy sprzedac grę temu samemu graczowi 2 razy to czyste skur.... Acha - oby nie wycieli kooperacji z GoW na PC ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem swojego czasu x360(sprzedałem :P ) i pykałem cały czas po sieci, oczywiście najpierw natrzepałem max game score za tryb single player. :D Ale gierka powala na kolana i bardzo, się cieszę, że wyjdzie na PC, bo gra po sieci będzie miodna przy pomocy myszki i klawy na pewno lepsza jak i dla mnie wygodniejsza i celniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shejk-a dlaczego sprzedałeś X'a? Czyżby ring of death? :P Gears of War jest niesamowicie miodne, po przyzwyczajeniu się na padzie gra się intuicyjnie i prosto. Na PC również będzie dobrze, ale to nie jest ta swoboda co trzymają w ręku bezprzewodowy pad siedząc na kanapie :)

Tylko dlaczego, dlaczego, multi będzie prawdopodobnie płatny?? Czekam na premiere, chcociaż chyba nie kupię...aż takim maniakiem GoW-a nie jestem

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shejk-a dlaczego sprzedałeś X'a? Czyżby ring of death? :P

Hehe jakbyś zgadł. :lol: Niestety po trzech miechach intensywnego użytkowania i mnie dopadł ten problem i wielki ból, mój x360 umarł. :( Ale wysłałem na ich koszt konsole do Czech kurierem i elegancko, po tygodniu przesłali nowa tak samo kurierem prosto pod moje drzwi. :D

Martin nie przejmuj, się ja też mam wersalkę i grało, się bosko. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam wrażenie że na PC, ta gra nie będzie już tak smakowała jak na XBOX 360.

Oh nie bój sie będzie i to jeszcze lepiej, bo będą jakieś nowości w tej produkcji zrobione przez naszych rodaków PC-towców od PainKillera.

A co do awaryjności x360 noto były konsole niestety wadliwe i te dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi w Gears of War będzie płątne, czytałem kiedyś newsa o tym, żeby pograć przez sieć trzeba będzie być w posiadaniu złotego abonamentu ''Games for Windows: Live''.

Multiplayer w Gears of War nie będzie płatny! Do pogrania w trybie CO-OP i multiplayer będzie potrzebna tylko darmowa usługa Silver. Oto cytat z Q&A z twórcami Gearsów.

"IGN: What does each level of GFW-Live, Silver and Gold, give you in terms of play options with coop and multiplayer?

Rod Fergusson: Fortunately both Silver and Gold level members are able to enjoy "Gears of War" co-op and multiplayer, within and across the two levels. The big differences between the two levels are the extra services that GFW-Live provide exclusively to its Gold Members. For example, the ability to use custom matchmaking and post scores on Leaderboards."

Oto LINK do strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy wywiad z Adrianem Chmielarzem w Neo Plus roxi. Co ciekawe wspomina tam, że wcale nie jest łatwo przepisac GoW na PC, a samej gry w tej wersji Epic byc może nie planował. Między wierszami daje tez do zrozumienia, że pracuja nad czyms na konsole, a Epic powoli kroi GoW 2 na Xboxa 360 :) Polecam kupic ten numer Neo Plus, warto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest to tez kolejnym z setek dowodów na to jacy kretyni pracuja w Onecie:/ Nie kumajacym o co biega polecam ostatni Onetowy material o GoW na PC.

Banda skonczonych idiotów ktozy swoja glupota, niezetelnoscia i wypowiedziami prosto z d*py przescigaja kolejna bande palantów z WP.

Mam tylko nadzieje ze wiekszosc polskich graczy czerpie infa z prasy branzowej i konkretnych, zachodnich serwisów.

A GoW roxowal do czasu az wyszlo Halo 3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...