Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KB1

Gry z najładniejszą grafiką

Polecane posty

Far Cry 3 na ultra nie może się nie podobać. A tak ze starszych tytułów to Crysis tak przyciągnąłnie wtedy do monitora, że dotykałem go głową (dosłownie).

Lecz pierwszy efekt Super Omni Mega Total Pro Lite Master Grafiki byłs właśnie w Far Cry 3. Dzięki tak otwartemu światu i oprawie audio - wizualnej gra to istny film!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze "Boom! mam [beep] grafikę" było w Doomie.

Ale z takich nowszych tytułów, który do mnie przemówił był niewątpliwie Crysis. Perła grafiki, niesamowicie realistycznie odwzorowany świat. A należy pamiętać, że gra z 2007 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mam największy szczękoopad jak zobaczę co moderzy potrafią wyciągnąć z gier za pomocą ENB.. GTA IV, Fallout, Skyrim z odpowiednio dobranymi ustawieniami i wszystko inne się chowa. A z nowych gier? Metro LL za oświetlenie i AC IV za ocean.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori and the Blind Forest oraz Unravel - bo choc nie staraja sie byc ultrarealistyczne, to ich wizualna stylistyka zasluguje na umieszczenie ich w tym temacie. Do tego takze nowy Battlefront, ktory graficznie robi spore wrazenie, zwlaszcza na lesnych mapach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobał Książe i Elika z 2008 jako cudowna grafika, do tego Far Cry z 2004, Wiedźmin 2 ( wiadomo, widoki były poruszające biggrin_prosty.gif ), oraz tak jak ktoś wspominał Watch Dogs też dawał czadu ( przed downgradem ).

I Bioshock Infinite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość duann

Niezłą grafikę i otwarty świat ma skyrim na modach-sterydach, da się go dobrze odpicować. Ale trzeba uważać bo kilka razy mi już zamuliło rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chronologicznie:

-Gordian Tombs c64: Od tego się zaczął mój romans z grami

-Flashback Amiga 500: no to był wow

-Tomb Raider psx: grałem wtedy na pegasusie i gdy zobaczyłem t-rexa no to mi się śniło potem

-Morrowind PC: gra życia styl graficzny urzekał, woda realistyczna (przynajmniej wtedy) na modach gram do dzisiaj

-The Last of Us Ps3: Nie mam  konsoli i tylko tej gry im zazdroszczę (i red dead też)

-Xenoblade Chronicles WIIU: Zazdroszczę posiadaczom tej konsolki. Krajobrazy i design potworów powala

-Chronicle of Riddick PC: Cienie i dobra optymalizacja

-Aliens vs Predator 2 PC: Swego czasu bardzo fajna grafa

 

 

Chronologicznie:

-Gordian Tombs c64: Od tego się zaczął mój romans z grami

-Flashback Amiga 500: no to był wow

-Tomb Raider psx: grałem wtedy na pegasusie i gdy zobaczyłem t-rexa no to mi się śniło potem

-Morrowind PC: gra życia styl graficzny urzekał, woda realistyczna (przynajmniej wtedy) na modach gram do dzisiaj

-The Last of Us Ps3: Nie mam  konsoli i tylko tej gry im zazdroszczę (i red dead też)

-Xenoblade Chronicles WIIU: Zazdroszczę posiadaczom tej konsolki. Krajobrazy i design potworów powala

-Chronicle of Riddick PC: Cienie i dobra optymalizacja

-Aliens vs Predator 2 PC: Swego czasu bardzo fajna grafa

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...