Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KB1

Gry z najładniejszą grafiką

Polecane posty

Nie będę robił wyliczanek gier z najbardziej perfekcyjną grafiką, bo było ich trochę. Crysis czy BF3 to dość oczywiste typy. Jak dla mnie, natomiast bardzo fajną grafikę mają stalkery. Cień i czyste niebo. Technicznie nie jest może tak perfekcyjna, jak we wspomnianych wcześniej grach, ale ma swój niepowtarzalny klimat. I to jest jej siła. IMO jest najładniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak byłem jeszcze małym chłopcem i chyba w 2006 roku odpalilem pierwszego Far Crya, ta woda to był poprostu szok,tak ładnej wody wtedy w żadnej grze nie widziałem, potem następne duże wrażenie zrobił na mnie Crysis, dodam też, że bardzo ładnie wygląda Battlefiled 3 na ultra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak w 2007 roku zachwycałem się grafiką CoDa: 4, ale to, co zobaczyłem później w Crysisie 1 na maksymalnych detalach normalnie mnie powaliło. W tej chwili myślę, że najlepszą grafikę ma Crysis 3 ze swoją "miejską dżunglą", a także dziwie się czemu bardzo dużo ludzi myśli, że w Battlefieldzie 3 jest świetna grafika. Gdyby zdjąć z niej te wszystkie rozymycia, światła, cienie to byście się przerazili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak w 2007 roku zachwycałem się grafiką CoDa: 4, ale to, co zobaczyłem później w Crysisie 1 na maksymalnych detalach normalnie mnie powaliło. W tej chwili myślę, że najlepszą grafikę ma Crysis 3 ze swoją "miejską dżunglą", a także dziwie się czemu bardzo dużo ludzi myśli, że w Battlefieldzie 3 jest świetna grafika. Gdyby zdjąć z niej te wszystkie rozymycia, światła, cienie to byście się przerazili.

A te światła i cienie to niby nie jest grafika? Liczy się efekt końcowy. To może od razu wytnijmy połowę tekstur?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V nie będzie mogło mieć grafiki lepszej od Crysisa czy też BF3 z oczywistych powodów tak jak napisałeś..Złożoność miasta, ilość obiektów, ludzi, sytuacji z wykorzystaniem AI gdyby dołożyli do tego świetną grafikę żadna maszynka by nie wyrobiła... Grafika będzie ciut lepsza od tej GTA IV (Ten sam silnik). Nie ma też co liczyć na super grafikę na konsolkach X360 i PS3 to już stare dziady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba zarządzi nowe GTA. Złożoność miasta i jakość grafiki po prostu powalają na kolana. Nie widziałem czegoś takiego w życiu...

Ja tam w życiu nie widziałem kogoś, kto tak podniecałby się grafiką z trailera. Tak jak to powiedział @UP, grafika nie będzie jakaś szczególna - Rockstar nie będzie robić szczególnie odmiennej wersji na inne platformy, więc trzeba będzie pogodzić się z mocą obliczeniową konsol obecnej generacji. A takie trailery są odpowiednio upiększane, żeby zwiększyć sprzedaż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie swego czasu największe wrażenie zrobiła grafika z Quake 3 Arena.To był konkretny wstrząs a znajomi wychodząc ode mnie po pograniu w ten tytuł narzekali na ból głowy od kolorów i tempa gry.Miałem z tego niezły ubaw.Później długo ,długo nic aż do ukazania się Crysisa i Unreala 3.Grafika tych gier na full detalach w dniu premiery była obłędna.Tomb Raider z tego roku też urzeka grafiką ale aż takiego wrażenia jak Quake 3 te tytuły już na mnie nie zrobiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed III: Hot Pursuit. Pamięta, że kiedy po raz pierwszy, wiele lat temu, zobaczyłem oprawę graficzną tej gry wydawała mi się dosłownie fotorealistyczna! Zwłaszcza w porównaniu z NFS II, z którym miałem do czynienia wcześniej! No i jeszcze jedna gra - rok bodajże 1999 i Virtua Fighter II. Ach, jak ci wojownicy realistycznie się wówczas poruszali i wyglądali! Trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek później jakaś gra zrobiła na mnie takie wrażenie pod względem oprawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gry z najładniejszą grafiką to napewno crysis 3 i metro the last light.Moje gry z najładniejszą grafiką wg mnie oprócz tych dwóch poprzednich to napewno:Just Cause 2,Need for speed hot persuit przy takich małych wymaganiach grafika przepiękna,Half-life 2 gra ma tyle lat ale nadal może się podobać,Masz effect 3 i mirrors edge chociaż mała różnorodność kolorów(przeważnie biały)to grafika piękna.Ale to nie wszystko jak sobie przypomnę to napiszę. chytry_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...