Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Duke Nukem (seria)

Polecane posty

A ja mam pytqanie.Kiedy wyjdzie DNforever

A pamiętasz jak Owsiak mówił: "..do końca świata i o jeden dzień dłużej"? DNF będzie miał premiere właśnie w ten "jeden dzień dłużej";)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sactam
Stary, kiedy Cie wyejli z lodowki ? ;)

Nie wiadomo kiedy wyjdzie DNF... Nie wiadomo czy wyjdzie w ogole :(

Z lodówki wyjeli mnie kiedy lodówek nie było i zdali sobie z tego sprawe :D .A tak na poważnie:Pytałem sie na jakim Engine powstaje DNF!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się.

Ucichnie o niej na 2 -3 miesiące i nagle BUM!

DNF kładzie na łopatki wszystkie shootery!

Oby! Oby! Oby!

Po tym wszystkim przez co ta gra przechodziła..? Nie, Wcześniej mi kaktus na dłoni wyrośnie. <Czekaj, widzę tu taką zieloną plamkę... Nieważne :) >Ja po prostu NIE WIERZĘ, że ona powstanie. Tak jest dużo łatwiej, bo gdybym jeszcze na nią oczekiwał, to dawno by mnie odwieźli w kaftaniku... Jestem niemal przekonany, że DNF będzie pierwszą tak słynną grą, która nigdy się nie ukazała... :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholender ja zgłaszałem się i do Smuga i do Qunia.. ale smugi odowiedział pokrętnie jak zwykle "niech szczeźnie na plaży nudystek :D" a quniu puslił mimo ucha.........

Duke Furever wyjdzie ... aj bedzie gotów :D

A na jakim enginie :D na takim na jakim go zrobią ^_^

drogi modku poczytaj co nasi katoliccy wychowawcy piszą o M&A http://www.wychowawca.pl/miesiecznik/7-8_115-116/11.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0
No, ja bym ich zbanował :twisted: jakby tylko się tu pojawili. [...]

Spokojna glowa, nie bedzie kogo banowac, bo oni sie tu na pewno nie pojawia :) Dlaczego ? Poniewaz nie od dzis wiadomo, ze CD-Action, to pismo komunistyczne, satanistyczne etc. Wszyscy jestesmy opetani przez diabla, a my (moderatorzy) jestesmy wyslannikami szatana. Uff... az mi plomien z oczu buchnal :twisted:

PS. Delikatnie przypominam, ze ta dyskusja jest o Duke'u, nie o Katolikach ;) A jedno z drugim NA PEWNO (i na szczescie) sie nie wiaze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam`n! This tapetas looking good! :mrgreen:

Hm...myslicie, że coś ich łączy? (Lara wydawała się być porządną dziewczyną;))

Larwa to już nie dziewczyna, to dorosła kobieta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah jak miło jest podziwić dobrze zbudowego mężczyzne który na dodatek zabójczo się uśmiecha ach...... :wink:

Doktorze, prosze o kaftan bezpieczeństwa. Mamy tu chyba kolejnego homoseksualistę

P.S. Bez obrazy, Pan_Feanor ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze to nie jest dyskusja ani o Kosciele, szatanie, mandze, anime, hetero, gejow itp, dlatego usunalem czesc postow.

Co do DNF. Nie sadze, zeby ta gra kiedys wyszla. Chociaz nie przecze, ze bardzo bym sie ucieszyl, jesliby wyszedl. Ale nie wiem co gorsze: zeby w ogolnie nie wyszedl, czy zeby byl kiepski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="holek"

P.S. Bez obrazy' date=' Pan_Feanor ^_^

I tu mnie obraziłeś ! nienawidzę jak się do mnie mówi Pan_Feanor ! czy tak tródno odmieniać :D Panie Hołku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah jak miło jest podziwić dobrze zbudowego mężczyzne który na dodatek zabójczo się uśmiecha ach...... :wink:

Doktorze, prosze o kaftan bezpieczeństwa. Mamy tu chyba kolejnego homoseksualistę

P.S. Bez obrazy, Pan_Feanor ^_^

A juz myslalam, ze nie bede musiala upominac. Popsules mi zakonczenie tego pieknego dnia :wink:

No ale jak trzeba, to trzeba... bez homofobii mi tutaj, bo to o Tobie zle swiadczy, wychodzisz na jakiegos nietolerancyjnego czlowieka.

Wiem, ze to bylo powiedziane pol-zartem, ale to takie upomnienie dla wszystkich, ktorzy z jakis powodow, beda mieli zamiar kogos obrazic.

I tak na dodatek: zgadzam sie z Panem Feanorem :oops: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jestem z tego znany że się PRAWIE nigdy ni obrażam !

A jak mnie wkużysz to prędzej poczujesz niż ci awanture zrobie....

Tylko wara od moich rodziców :D bo wtedy w BErserk wpadam..........

A co do diuka...... Zaznaczyłęm na kalendażu kiedy wyjdzie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DNF. Nie sadze, zeby ta gra kiedys wyszla. Chociaz nie przecze, ze bardzo bym sie ucieszyl, jesliby wyszedl. Ale nie wiem co gorsze: zeby w ogolnie nie wyszedl, czy zeby byl kiepski?

jak wyjdzie, to chyba go zjemy na sniadanie, bo tyle na niego czekamy i czekamy... bedziemy za duzo od niego oczekiwali, choc mysle, ze moze to byc jakas niespodzianka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DNF. Nie sadze, zeby ta gra kiedys wyszla. Chociaz nie przecze, ze bardzo bym sie ucieszyl, jesliby wyszedl. Ale nie wiem co gorsze: zeby w ogolnie nie wyszedl, czy zeby byl kiepski?

jak wyjdzie, to chyba go zjemy na sniadanie, bo tyle na niego czekamy i czekamy... bedziemy za duzo od niego oczekiwali, choc mysle, ze moze to byc jakas niespodzianka :wink:

A jak wyjdzie to okaże się, że to gniot nie z tej ziemi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DNF. Nie sadze, zeby ta gra kiedys wyszla. Chociaz nie przecze, ze bardzo bym sie ucieszyl, jesliby wyszedl. Ale nie wiem co gorsze: zeby w ogolnie nie wyszedl, czy zeby byl kiepski?

jak wyjdzie, to chyba go zjemy na sniadanie, bo tyle na niego czekamy i czekamy... bedziemy za duzo od niego oczekiwali, choc mysle, ze moze to byc jakas niespodzianka :wink:

A jak wyjdzie to okaże się, że to gniot nie z tej ziemi :)

Wez idz z tego forum i nie kracz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DNF. Nie sadze, zeby ta gra kiedys wyszla. Chociaz nie przecze, ze bardzo bym sie ucieszyl, jesliby wyszedl. Ale nie wiem co gorsze: zeby w ogolnie nie wyszedl, czy zeby byl kiepski?

jak wyjdzie, to chyba go zjemy na sniadanie, bo tyle na niego czekamy i czekamy... bedziemy za duzo od niego oczekiwali, choc mysle, ze moze to byc jakas niespodzianka :wink:

A jak wyjdzie to okaże się, że to gniot nie z tej ziemi :)

Wez idz z tego forum i nie kracz :wink:

To już nawet tu nie można ponarzekać :wink:

Zresztą i tak pewnie nie wyjdzie więc co mi tam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...