Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Duke Nukem (seria)

Polecane posty

Z tego co sam robiłem Diuka uruchomisz pod XP ale tzeba dość ostro kombinować, wejdź w setupa i saund i muzik wyłacz może pomoże ?

Już próbowałem z dźwiękiem i tak to nic nie pomaga ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wywal XP i zainstaluj se 98....... problemu nie widze....

jak ja wywaliłem XP i zaistalowałem 98 to musiałęm do serwisu oddać, bo mam zintegrowaną dźwiękówke i kłopot ze sterownikami był :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem ale pewnie malutko......... nie więcej niż ... 35..... mam taki wypasiony sprzęcior z przez 5 lat :wink:

To Ty dobry jestes, ja mam podobnie - jakies 4 czy 3 lata...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak klopot jasne... ściągamy sterowniki z netu i wszystko gra......

jaaasne... a powiedz mi miszczu, jak ściągniesz stery z netu, skoro nie masz netu? Kupisz gazetę? A nie lepiej wydać na CD-ACTION? ;) ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesus El Saviorrr, ale miałem szeczęście, że po wymianie sprzętu zdecydowałem się na W98SE a nie na XP. Właściwie się nie interesowałem XP'kiem, a jak mi gostek powiedział, że nie ma zaimplementowanego DOS'a :-s , to myślałem, że się popłaczę (ze śmiechu) :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Shlizer

Ja też nie kupię XP'ka. O tym, że DOS'a nie ma wiem od dawna (w telewizji raz trąbili). Niby taka rewelacja / rewolucja, a mi 1/2 gier nie wejdzie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tahion

ja xp'ka nigdy nei zainstaluje wg mnie 98 jest najlepszym systemem bo ma najmnoej błędów a jeszcze ostatnio wyszła sprawa dziur w systemach dzieki, którym można zdobyć całkowitą władze nad kompem. Lepiej sciągnjicie łatki :P a najbardziej mie wkurzyło, że jak Microsoft sie dowiedziaał ze ktos znalazł ajkeis dziury to wypuscil latki ale grupa polskich informatyków, która to znalazła nie dostała ani grosza przynajmniej jak narazie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak Win 95 ostatnia wypasiona edycja ^_^ chodzi jak rakieta :D chociaż mam prawie 10 (cholera ile to już czasu !) lat.....

Mam dzwienkową zintegrowaną ale nie używam mam Sound Blaster Live! 5.1 ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, wiedziałem, że tak będzie... Wszyscy ci krzykacze bluzgający na 95 teraz to mają xp albo ciemkają na pingwinach. A normalnie starzy wyjadacze (jak my :wink: ) zostali przy 95 albo 98, bo nie lubią jak system wie wszystko lepiej i zrobi wszystko dla nas. Poza tym co to znaczy 'nie ma DOSa?'

Ciekawe jak obżidliwy będzie nowy Windows........ ?

Ty tu nas nie zabijaj. Bill od okien męczy się rok z okładem żeby go maksymalnie obrzydzić, a ty chcesz żebyśmy to wymyślili w czasie jednego posiedzenia? Bez przesady :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...