Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Duke Nukem (seria)

Polecane posty

Hehe ale Bill wpada w rutynę my natomiast mamy umysłe pełne chorych pomysłów jak zniszczyć życie potencjalnego użytkownika :D

Może ikony trza bedzie klikać w 25 sekundowych odstępach :D bo tylko wtedy się włączą :D <siedze ze stoperem i uruchamiam grę :D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jazda.

a) Do kupienia będzie alpha 0.91. Beta będzie kosztować dodatkowe 100$, a pełna wersja kolejne 200$ (fulla bez bety nie zainstalujesz)

B) Patche będą płatne. Każdy patch oprócz naprawienia jednego błędu zrobi dwa nowe.

c) Od dziś nie będą 'okna' tylko 'bramy.'

d)Przesunięcie kursora nad ikoną spowoduje wyświetlenie 2k8 okien z reklamami.

e) Jedyną tapetą będzie zdjęcie Billa w formacie 640x480

f) Komputer zrobi wszystko za ciebie. Rachunki też zapłaci, dodając 500% napiwku. Poza tym nie musisz o tym wiedzieć.

g) Nie będzie się tam dało puścić ani Fallouta ani Thiefa.

h) Co to jest ten 'Echelon', aktywny na pasku zadań???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Escaflowne_RCS

I będzie się uruchamiał baaardzo długo, za każdym razem wybierając losowo cyfrę od 0 do 9, i jeżeli będzie to 6 to się uruchomi, a jeżeli nie to się zawiesi (blue screen).

A tapeta ze zdjęciem Bill'a, to będzie zdjęcie Billa w kąpieli! :lol:

Przy okazji:

Szwajcarscy naukowcy opublikowali dokument, w którym opisują sposób skrócenia czasu potrzebnego na złamanie hasła systemu Windows. Do tej pory średni czas wynosił 1 minutę i 41 sekund. Szwajcarom udało się odgadnąć hasło w 13,6 sekundy.

Źródło: chip.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amadrienia, nie kasuj tych postów, to przecież o diuku!! (Duke of Windows - Gates :) )

I tak gdy wyjdzie, to ilość kotletów i sznycli jakie polecą na Gatesa będzie równa wszystkim, które już zostały rzucone :)

Na razie cwicze na usuwaniu postow powtarzajacych sie (a jest tego troche).

Co do waszego smarzenia kotletow dla (na) Billa, to racze zakonczyc te offtopicowanie. To byla prosba... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zamiar dać nam ostrzeżenia :D

A my tak adekwatnie dyskutujemy nad tym kiedy diuk wyjdzie i czy pójdzie na tym przyszłościowym widnowsie jaki "wtedy" bedzie......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

duke to była rewelacja po prostu jedna z moich ulubionych gier to były czasy teraz już czegoś takiego nie robią - a duke forever to będzie szajs najlepiej żeby wcale tego nie wydawali bo zbeszczeszczą imię księcia a tego im nie wybaczymy no nie!!!!???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0
Czy masz zamiar dać nam ostrzeżenia :D

A my tak adekwatnie dyskutujemy nad tym kiedy diuk wyjdzie i czy pójdzie na tym przyszłościowym widnowsie jaki "wtedy" bedzie......

Amadrienia ma wsparcie, wiec radze stosowac sie do jej prosby :twisted:

Co do Duke'a... Gralem w to bardzo dawno temu, ale wciaz pamietam TEN klimat... To jest jedna z tych gier, ktore zapadaja czlowiekowi w pamiec na cale zycie... W koncu your face, your ass - what's the difference ? :lol:

PS. Jesli DNF nie spelni moich oczekiwan, to mnie posadza... mam nadzieje, ze potraktuja to jako zabojstwo w afekcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zamiar dać nam ostrzeżenia :D

A my tak adekwatnie dyskutujemy nad tym kiedy diuk wyjdzie i czy pójdzie na tym przyszłościowym widnowsie jaki "wtedy" bedzie......

Cos sie za bardzo napalacie na tego nowego Diuka zeby moglo byc dobrze (nie ma to jak troche optymizmu...)

Zapewne na Longhornie, czy co tam jeszcze M$ ma zamiar wydac, DN Forever ruszy (moze) po zainstalowaniu piecdziesieciustudwodzistutrzech patchy.

Inaczej (wersja dla wszystkich futurystyczno-bajerowych wersji Windowsa): kupisz DNF, zainstalujesz, sciagniesz patche, je tez zainstalujesz, dalej ci nie ruszy, wrocisz do Duke Nukem 3D (ew. innej tez fajnej gry) i starszego Windowsa :lol:

A jak dobrze pojdzie to zanim to wydadza bedzie juz duuuzo nowych systemow operacyjnych, ew. bedziemy za starzy na takie gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nazwa Forever? Tyle będziemy czekać na wydanie. Ew. Tyle będzie po kupieniu się uruchamiać. Albo zrobią tak, że Forever to tylko łatka do DN3D, przerzucająca go na silnik Q2. :twisted:

A DNF jeśli nawet wyjdzie w 2010 roku, to będzie i tak miałwymagania gry z 2015 8)

ew. bedziemy za starzy na takie gry

Jak patrzę na siebie i Feanora, to wiem, że twoje słowa są nieprawdą <<<daje kuksańca w bok Feanorowi>>> :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. bedziemy za starzy na takie gry

Jak patrzę na siebie i Feanora, to wiem, że twoje słowa są nieprawdą <<<daje kuksańca w bok Feanorowi>>> :twisted:

Daj spokoj, mowilam o takiej prawdziwej starosci (ponad 80 lat).

68 lat to nie starosc :wink: (j/k)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie za bardzo napalacie na tego nowego Diuka zeby moglo byc dobrze (nie ma to jak troche optymizmu...)

Tym bardziej, że pewnie wyjdzie coś w stylu "Dajkaszany", czyli bujne zapowiedzi, a realia mizerne... Nawet jeśli wyjdzie kiedyś ten tytuł to zapewne będzie można go przejść w 2 dni (vel Unreal2) a wymagania będą iście kosmicznie... A zresztą po co dyskutować o grze która nigdy nie wyjdzie?;)

Osobiście radziłbym nie wiązać z tą grą dużej nadzieji. A jak będzie naprawdę? Przekonają się nasze...wnuki itd;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę złorzeczyć, ale DNF już został wydany. Zmienili tylko nazwę - na Snajper. :)

Ale panowie z 3DRealms ciągle żyją jak paniska. Nic to, kiedyś się ta demagogia skończy.

Daj spokoj, mowilam o takiej prawdziwej starosci (ponad 80 lat).

68 lat to nie starosc (j/k)

Cyfry ci się przestawiły :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ama czy wieżysz że taki animefan może kiedyć być stary :D sama jesteś jedną z nas :D masz pewnie z 18 lat i dalej bajki oglądasz :D (ale nie toż to jest pedofilia !) TVN-zniszczyc.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ama czy wieżysz że taki animefan może kiedyć być stary :D sama jesteś jedną z nas :D masz pewnie z 18 lat i dalej bajki oglądasz :D (ale nie toż to jest pedofilia !) TVN-zniszczyc.......

No wiesz co?! Az taka stara ni jestem! Do 18 mam jeszcze, chwila policze 1, 2, 3, 4, 5... 5 miesiecy :D

No, ale to prawda, my sie nigdy nie zestarzejemy. Jak ktos chodzi i co chwila wspomina o koniku Funni to raczej nigdy tak do konca doroslym nie bedzie (Mr. Jedi zapewne wie o jaki komiks i film chodzi).

A tak szczerze to az taaaaka fanka anime nie jestem. Ten avatar wybralam do koloru (teraz to mi sie oberwie). Ale mam zamiar przeczytac te komiksy Gundam W, ktore brat piluje i dozuje mi w malych dawkach...

Tak apropo, pamieta ktos takie cos jak Yattaman (to cos sie jakos tak pisalo). http://web.tiscali.it/no-redirect-tiscali/...ni/yattaman.htm

Oczywiscie my wciaz rozmawiamy o Duke Nukem 3D :P:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo, pamieta ktos takie cos jak Yattaman (to cos sie jakos tak pisalo).
Czekaj, to był pierwszy serial w pl tv oskarżony o przemoc i pedofilię. Tjaaa. :) Oglądałem go jeszcze jak na chleb mówiłem badzia-badzia. To jakiś prequel pokemona - na końcu źli wylatywali w powietrze, czy jakoś tak :D
Oczywiscie my wciaz rozmawiamy o Duke Nukem Forever
Grunt to dawać dobry przykład :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yattaman-nyu! wolałęm Gigiego Suliwana-nyu! LA bianka la bianka !!! :twisted:

Coz za pamiec!

No ale koniec tego offtopicu. Zrobilam tapete z Dukem i Lara (taka z powiekszonego zdjecia) na prosbe kolegi. Ja tam nic ciekawego nie widze, ale wiekszosc facetow chyba takie rzeczy lubi:

http://republika.pl/enyabrennan/personal/laraandduke.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Zrobilam tapete z Dukem i Lara

:-s Zrobiłaś? :?: Coś takiego widziałem już wcześniej. Zamiast się męczyć można było po prostu poszukaćw sieci. Nawet chyba CDA dało ten obrazek swego czasu w jakimś arcie.

No ja wiem, ale taki obrazek trzeba bylo powiekszyc :D:wink:

Zreszta niewazne...

W sieci znalazlam takie tapety (zapewne wszystkie widzieliscie i i tak niczego na tepete nie wrzucicie):

http://www.gamepapers.com/image_en.php?page=0&c=116

http://www.altogames.com/d/duke-nukem-forever/index.html

http://wallpapers.bynet.ru/games/dnf.asp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...