Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Duke Nukem (seria)

Polecane posty

Już widze okładkę :D

gra od 21 lat :D krwawe mordobicie...

Eld(zilla) vs Feanor from the deep.........

fragment opisu z pudełka " postacie używają na sobie różneo raodzaju broni co prowadzi do efektownej masektomi końcyn :D żucją na siebie okultystyczne klątwy i przyzywają hordy demonoof które walczą za nich kiedy bohaterowie udają się na piffo :D"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nieee... :D

'Gra edukacuyjna dla dzieci w przedziale 3-5 lat.'

'Zawiera treści rozwijające sprawność ruchowąi zdolność logicznego myślenia.'

A z tyłu: "Główny bohater Feanorek z Zielonej Polany jest miłą wróżką, która lata po magicznym świecie i spija nektar z pyłków. Niestety, czasem na jej drodze stajądemony z piekieł i wtedy <<<tu kleks, prawdopodobnie krwi>>> :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feanor wyciąga swoje magicze berło (ekhm) i demony wolą odejść....... a lpama krwi to z tego ze oczy feanorka są tak pzrekrwione że krew z nich kapie.......

ale żeby oftppa nie robć to Feanorek ma wiernego wierzchowca o imieniu Duke :D Duke the Donkey

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednego - zrobili nasterydowany, pikselowaty kwadrat dwa na dwa, i jeszcze bezczelnie sie z tego ciesza. ZEby toto jeszcze ciut myslalo, ale nie - zupelnie odwrotnie - przenikajaca glupota!

Ogolnie gra w ogole mi sie nie podoba, jest denna i - jak wielu - nie widze w niej elementow do potencjalnego hitu, jakim sie stal. (tylko nie mowcie mi pozniej, ze oceniam gry wedle obecnych standardow, gdyz wtedy moje zardzewiale grabie pojda niechybnie w ruch. :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpama krwi to z tego ze oczy feanorka są tak pzrekrwione że krew z nich kapie.......
Przekrwione to one są od nadmiernego siedzenia przy kompie...
Duke the Donkey
...Kong :D
Ogolnie gra w ogole mi sie nie podoba, jest denna i - jak wielu - nie widze w niej elementow do potencjalnego hitu, jakim sie stal.
No widzisz, a my się daliśmy omamić tej bezczelnej demagogii i wieszamy plakaty z nim nad łóżkiem, a tekst "Duke, come to bed..." słyszymy przy każdym starcie windowsa :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plakat pasuje do gry " Krwawa Siekiera 4" :mrgreen:

W roli glownej FEANOR!! Oklaski dla naszego nowego zombie! Wypozyczylismy go z planu Resident Evil! I jak wam sie podoba??? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plakat pasuje do gry " Krwawa Siekiera 4" :mrgreen:

W roli glownej FEANOR!! Oklaski dla naszego nowego zombie! Wypozyczylismy go z planu Resident Evil! I jak wam sie podoba??? :twisted:

To by dopiero bylo! Postal 2 + Bloodrayne, obroncy moralnosci i inni mieliby idealna gre do pokazywania "jakie te gry komputerowe sa brutalne". :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by dopiero bylo! Postal 2 + Bloodrayne, obroncy moralnosci i inni mieliby idealna gre do pokazywania "jakie te gry komputerowe sa brutalne". :wink:

Przeeeeeeesadzasz :D

Czy Ty kiedykolwiek czytales regulamin? A pamietasz punkty 2 i 3? Pozwol ze przypomne:

2. Moderator ma zawsze rację przy jej interpretacji.

3. Jeśli nie ma racji - patrz punkt 2.

Teraz przesadzam?

Buwhaaaaaa :twisted:

Dobra, to byl zart (nie dla wszystkich smieszny, wiem). No ale jak Postal 2 ma byc przykladem gry brutalnej (tzn. jest przykladem gry brutalnej) to taka "Krwawa Siekiera 4" bylaby dla ludzi o mocnych nerwach i zoladkach :wink:

Dla zlagodzenia moznaby dodac atrakcje (dla chlopakow) w postaci jakis blondynek takich jak w Djuku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak Postal 2 ma byc przykladem gry brutalnej (tzn. jest przykladem gry brutalnej) to taka "Krwawa Siekiera 4" bylaby dla ludzi o mocnych nerwach i zoladkach

Postal2 to akurat dobry przykład gry niedopracowanej...i bardzo monotonnej.

Chyba znów coś przekręciłem z twoim kolorkiem;)

Wszystko oki, przynajmniej "rzuca" sie w oczy i od razu wiadomo kto pisal :wink: - Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Moderator ma zawsze rację przy jej interpretacji.

3. Jeśli nie ma racji - patrz punkt 2.

Teraz przesadzam?

Buwhaaaaaa

No i tu jest problem... Co by się stało, jeśli ja stwierdziłbym, że nie masz racji? :D
taka "Krwawa Siekiera 4" bylaby dla ludzi o mocnych nerwach i zoladkach
Taa - i stałaby się najlepszym towarem eksportowym Polski, zaraz za bronią jądrową... Już widzę te półki na zachodzie zastawione pudełkami z "Bloody Axe 4" 8) A na okładce Feanor i wkrótce byłby słynniejszy od Wałęsy. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Moderator ma zawsze rację przy jej interpretacji.

3. Jeśli nie ma racji - patrz punkt 2.

Teraz przesadzam?

Buwhaaaaaa

No i tu jest problem... Co by się stało, jeśli ja stwierdziłbym, że nie masz racji? :D

Wtedy to ja mam racje, w koncu kobietom sie ustepuje.

Dlaczego? Dla swietego spokoju :P:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy masz modka :D

A co do mojej skromnej osoby....... DO biegania po mieście z karabinem się nienadaje.... szcac na trópy też nie lubie..... ( ale wszystko przdemnom)

ja się nadaje do biegania po mieślie z Dwuręcznym mieczem kuszą i kosą bojową :D

Policja- Huzia na józia z kosą .....

A ja Genki Dama :P i mamy hamburgery w mundurkach :D

hehh ale Krwawa siekiera 4 to mnie rozwaliło :D

Oczka mam tak przekrwione bo bo......... bo mam ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...