Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

Gość Ksiądz666
Powodzenia, Sayan :). Ja w kazdym razie daruje sobie klany. Moze pozniej.

Dobrze myślisz :D . W moim przpadku dołączać się teraz do klanu to bezsens.. chyba tylko po to, aby się ośmieszyć. Mi na tym jednak nie zależy :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GovegetaSSJ3

Hmm... ja gram najczęściej Field Opsem(ale zdecydowanie lepiej mi idzie jako Axis) albo medykiem. Qrde, gdybym miał lepszą myszkę, to byłoby spoko, bo kiedy grałem kilka razy u qmpla, to skuteczność strzałów mi wzrastała o jakieś 10%!!! :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka nie jest najwazniejsza. zawsze gralem na zwyklej myszce logitecha. niedawno kupilem MX 310 i owszem, gra sie wygodniej ale nie ma jakiejs kolosalnej roznicy.

sayan w jakim klanie grazs? bo widzialem juz 2 sayanow z roznymi tagami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Taa ja też mam słabą myszką ale chyba czas zainwestować w lepszą :]

Ja pamiętam jeszcze jak miałem myszkę z kuleczką. Musiałem nią grać pod kątem 90 stopni w stronę klawiatury żeby jakotako działała... a teraz mam optyka, po promocji za 40 zł. I gra się o niebo lepiej, tamta jednak była na tyle zła, że czasami po prostu nie wytrzymywałem i nawet po forum poruszałem się klawiaturą.

A trzymanie myszki "bokiem" do dziś mi zostało :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem w ET. Jak ustawie rozdziłke na 1024*768 i zaakceptuje, wyłącze gre i włącze jeszcze raz to jest ZAWSZE 800*600. O co chodzi, jak zwalczyć, HELP!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

hmm, dziwna bajka... słyszałem, że nie chciał się sam ET-ek zainstalować, patch 1.02 również, ale... żeby nie chciała się zmienić rozdzieloczość 1024x768? proponuję to, co robi się zawsze: reinstalka ETka, na nowo zassać go z netu, w najgorszym wypadku formatka :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
znacie jakieś stronki na których jest dużo dużo map do eT??

No cóż, "oficjalnych" mapek pojawiło się ledwo trzy, więc nie dwydaję mi się, żeby to była ilość zadowalająca fana...

jedno źródło zaś mogę Ci polecić z czytsym sercewm: mnie :D .mam dużo amatorskich plansz, głównie bardzo fajnych. Zbierze się ze 20 - ciągnąłem je głownie bezpośrednio z serków, do których chciałem się dostać. Masz moje GG, strzel z odbytu to ci prześlę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafRasz^
myszka nie jest najwazniejsza. zawsze gralem na zwyklej myszce logitecha. niedawno kupilem MX 310 i owszem, gra sie wygodniej ale nie ma jakiejs kolosalnej roznicy.

Wlasnie Zuber ma calkowicie racje niewazne nowa czy stara mysz i tak niema ze mna zadnych sznas :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...