Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

Gość Ksiądz666
a teraz taki maly offtopic :) zrobiles jakis fajny plug-in do Morrowinda? ;)

Tjaa, kiedyś udało mi się zrobić rasę, kupę książek, gildię, miasto... wszytko to w jedym pluginie ale niestety frajer jestem, bopodczas formatki zapomniałem zgrzać na CDRW (ARGH!). Niemniej jednak do dziś nie udąło mi się rozgryźć jednej małej rzeczy... jak się robi, żeby można było wejść do pomieszczeń :D .

Co do zrzuty - no ćóż... 3.50 to nie w końcu taka wielka suma :D . A CDA nie mogłoby być sponsorem?

Hmm, jesteś pewien tego programu, Retsam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jedno pytanie do zdjątka o pakerach w CDA. czy ty jesteś jak by to ująć kochający inaczej?

prawde mowiac to na tym zdjeciu zastapilem Gema, ktory nie chcial byc laska twierdzac, ze w tym tygodniu dziewczyna jest Odyniec (no i ja mam dlugie wlosy). tak, oni tworza od dobrych kilku lat zgrany duet poza redakcja :P ale juz do tego sie przyzwyczailismy, a poza tym niedlugo beda mogli zalegalizowac zwiazek :)

Taa i wybuchnie skandal na skalę swiatową :twisted: :twisted: :twisted: Przeciwnicy CDA bedą mieli temat na kilka ładnych lat :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zrzuty - no ćóż... 3.50 to nie w końcu taka wielka suma :D

heheh... nie skumales dowcipu :)

A CDA nie mogłoby być sponsorem?

daj spokoj, jeszcze nasz rabin musialby zrezygnowac ze "szlaku slonca" (dla niezorientowanych: nasi szefowie z wawy maja hobby nazwane "szlakiem slonca". w ziemie co tydzien lataja sobie na weekendy gdzies na poludniowa polkule... a my w tym czasie wpierdalamy suche bulki... ot, kurwaszmac pierdolonykapitalizm)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
heheh... nie skumales dowcipu

hehe, ten też nie skumał mojego :D . He,he,he.

Kurczaczek ziombaczek korbielaczek, to po ile się w końcu będziemy zrzucać tak na serio! Bo to dużo zależy od tej sumy (za duża - nie mogę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
po 15 zeta na miesiac, placimy co 3 miechy, czyli wychodzi jakos tak 45 zyli

U*gh, to dla mnie kategorycznie za dużo. Chyba, że znajde jakiegoś sponsora... eh, ciężko będzie, tyle powiem. Może jednak uda się przekabaczyć ciemną stronę wydawnictwa CDA do sponsorowania? W końcu to dla nich też reklama, za którą teraz każdy się ugania :D . Nie wiem... a moze by poszukać w jakiśfirmach, albo cuś?? Przecież jakoś innym sponsorują, czemu nam by nie mieli... mozę gry online??

wiem, że mocno kombinuje ale fajnie by było grać na własnym serku i nic nie płacić, i nic nie płacić (była taka reklama, babka jakaś to śpiewała; i nic nie płacić :D ) :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Co do tworzenia mapek do ET: ja sie kiedys bawilem w mapy do CS. Szybko zrezygnowalem :)))

I nie ma to jak wlasny serwer: nie trzeba sie mordowac, zeby znalezc serwer na trening itp. itd.

Hehe, czemu? Ja tam zawsze ubiłem robić czy plansze, czy gierki :D . Na razie ściągam ten pliczek, co mi poradził Retsam - i faktycznie, to ten :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czemu? Ja tam zawsze ubiłem robić czy plansze, czy gierki :D . Na razie ściągam ten pliczek, co mi poradził Retsam - i faktycznie, to ten :D .

Ja tez zawsze bardzo lubilem modyfikowac wszystkie programy albo cos do nich tworzyc. Gdyby tylko czas byl tak duzy, jak moje checi :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hehe, czemu? Ja tam zawsze ubiłem robić czy plansze, czy gierki :D . Na razie ściągam ten pliczek, co mi poradził Retsam - i faktycznie, to ten :D .

Ja tez zawsze bardzo lubilem modyfikowac wszystkie programy albo cos do nich tworzyc. Gdyby tylko czas byl tak duzy, jak moje checi :).

Oj tak, mam to samo :D . Programik już zassaem, faktycznie, to ten. Straszliwie trudny, ale już zaczynam łapać, o co w nim biega. Oby tak dalej :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GovegetaSSJ3
Słyszałem że w ET można nagrywać repleye :wink: czy to prawda :?: jeśli tak to powiedzcie jak :!:

Bodajże F12 albo F11. W każdym razie pokombinuj z tymi "F":D:D:D.

A co do gry w ET- to powiem szczerze, że nie dałbym tej grze 10/10. Grywalność ofkoz zasługuje na 11/10, ale kiedy na dwóch mapach zdobyłeś jakieś 800XP i przy ładowaniu trzeciej mapy dostajesz "piękny" komunikat"Server disconnected for unknown reason" to idzie się pociąć! A zdaża się to nie raz poza tym IMHO Radar jest BEZNADZIEJNĄ mapą. Za to polecam wszystkim zessać Desert Temple 3. Po prostu wypasiona mapa.

Aha- jeszcze takie pytanie mam do kogoś z CDA. Czy jest możliwe, żeby kiedyś(choćby na krótki czas) na waszym serwerze była kampania z mapami autorstwa fanów???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :!: Swoją drogą to najszybsza odpowiedź w jaką dostałem do tej pory :!:

Co do tego czy będzie jakaś kampanie to o ile wiem to jest tam 7 mapa pod tytułem Fun beach 2 Fajowska swoją drogą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywalność ofkoz zasługuje na 11/10, ale kiedy na dwóch mapach zdobyłeś jakieś 800XP i przy ładowaniu trzeciej mapy dostajesz "piękny" komunikat"Server disconnected for unknown reason" to idzie się pociąć!

czlowieku co ty pieprzysz? to wina gry, ze masz kijowego providera? zastanow sie co piszesz

IMHO Radar jest BEZNADZIEJNĄ mapą.

imo masz cos nie tak z glowa, bo to jedna z najlepszych map, zwlaszcza na klanowkacj jest kapitalna. przypuszczam, ze twoja niechec bierze sie stad, ze masz slabe lacze i kompa, wiec ci haczy. wylacz deszcz i pograj...

Aha- jeszcze takie pytanie mam do kogoś z CDA. Czy jest możliwe, żeby kiedyś(choćby na krótki czas) na waszym serwerze była kampania z mapami autorstwa fanów???

najpierw to trzeba to forum i strone wywalic, potem mozna sie zastanawiac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GovegetaSSJ3

1. Grałem w ET na wielu kompach z różnymi łączami i na żadnym na którym grałem kilka razy nie zdarzyło mi się, by choć raz-dwa serwer się nie rozłączał. Oki, może byc to przez providera, ale jakoś podczas grania w inne gry ONLINE takich problemów nie mam.

2. IMO to ty masz coś nie tak z głową. Wyraziłem swoją opinię, a ty od razu na mnie jedziesz. No dobra- i tak uważam tą mapę za kijową. Kompa mam słabego- fakt. Ale na żadnej innej mapie problemów nie mam. Poza tym, jak już napisałem grałem w ET na różnych configach i na każdym ta mapa była tak samo nudna i IMO źle przemyślana. No ale cóż- każdy może mieć inne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grałem w ET na wielu kompach z różnymi łączami i na żadnym na którym grałem kilka razy nie zdarzyło mi się, by choć raz-dwa serwer się nie rozłączał. Oki, może byc to przez providera, ale jakoś podczas grania w inne gry ONLINE takich problemów nie mam.

jasne, to wyobraz sobie, ze je nie znam drugiej osoby ktora rozlacza. jezeli jest disconnected z nieznanych powodow, to PRAWDOPODBNIE po prostu PB cie kopie. rob codzien update PB jak Evenbalance przykazal, a problemy znikna

2. IMO to ty masz coś nie tak z głową. Wyraziłem swoją opinię, a ty od razu na mnie jedziesz. No dobra- i tak uważam tą mapę za kijową. Kompa mam słabego- fakt. Ale na żadnej innej mapie problemów nie mam. Poza tym, jak już napisałem grałem w ET na różnych configach i na każdym ta mapa była tak samo nudna i IMO źle przemyślana. No ale cóż- każdy może mieć inne zdanie.

ZLE PRZEMYSLANA??? wez ty sobie sciagnij jakies demo klanowki na radarze!!!!!!!!!!!!! chlopie, to jest najbardziej PRZEMYSLANA mapa ze WSZYSTKICH 7 podstawowych + kazdej fanowskiej...

jak tu sie nie wkurzac jak ktos tu herezje takie szerzy :) tez nienawidzilem radaru do czasu, gdy zagralismy tam klanowke i nagle okazalo sie, ze jest to najlepiej rozplanowana mapa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...