Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

w etpro 2.1.9:

na battery mozna wysadzac tylne drzwi (te duze). nie mozna ich odbudowac i nie ma respa przy commandzie

na fueldumpie allies maja respa przy commandzie

garand i k43 sa tera identyczne. magazynek 10, mozna przeladowywal wdowlnym momencie.

cos tam jeszcze ale nie pamietam

mozna wlaczyc nowa opcje:

przy kazdym trafieniu przeciwnika slyszymy dzwiek, jakis tam dzwonek czy cos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz jak potluczony :P Fajne bedzie, przyspieszy to akcje na tych mapkach... Teraz axis benda trzasc gaciami czy im ktos od tylu nie wbija do guna :D A na Fuelu to teraz bedzie trudniej bronic i latwiej atakowac :) Bedzie wyrownana walka 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czmu nie ma jako standardu opcji "Out of stock" dla ciężkich broni?? :evil: :evil: grałem dzisiaj na jakimtam serverze gdzie było 58 osób i u axis 10 było soldatami z mortarami, jak sie tylko wyszło z respa, odrazu nalot na ciebie leciał (pocisków mortara)... to było wqrzające :evil: :evil: :evil: a jak już mowa o "bonusach" do ET, to ja bym chciał, żeby dodali pancerfausta z pociskiem samonaprowadzającym (np. dla inżyniera w oazie, określasz położenie dział, sczelasz i BUM!!! :twisted: ), albo cos na podobienstwo NIKTA w MGS, wystrzeliwyjemy pocisk i kierujemy nim (już sobie wyobrażam to zdziwienie axis, gdy w ich respawnie coś dziwnego się pojawi :twisted: :twisted: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ..::Bizon::..

A mi sie pomysl z rozwalaniem drzwi na battery bardzo podaba ale moze powinno sie je dac odbudowac... moim zdaniem na tej mapce axis maja na poczatku za latwo no i to wprost idealna sytuacja dla fieldopow zeby expa nabic zrzucajac naloty na plarze... szczegolnie dokladnie na respa allies :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Widze że ten oto temat na forum oblegany jest przez CDA :) no ale to dobże że o nas dbają :)). A swoją drogą na jakim serweże gra CDA? Ździebło nie jestem w temacie z ET a CDA :))).

Ps. pozdrawiam całą redakcje CDA bo to cool pismo !!!(niestety nie pozbawione błędów ale to moja opinia i trudno wszystkim dogodzić :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanka:

co zrobić by na moim włąsnym serwerze ustalać blokade voice chat?

co zrobić by jak ktos chcial wziasc puncerfalsta to pisało "out of stock" ?

jak się ustawia takie co jak jest na serwezre C4&Poison ze jak nacisne uzyj to odrzuca goscia z mojego team?

jak zrobić by wszyscy co wejdą na mój serwer mieli odrazu n 4* za pistol dzwonek i np inzynier??

jak się robi to by respawn był co 5sec?? bo wpisuje tą komęde pisze by dać reset match, ale to itak nie działa

jaka jest komęda na to by ustawić ilość ammo przy pojawieniu się gostka w grze??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobić by jak ktos chcial wziasc puncerfalsta to pisało "out of stock" ?

To mozna o ile sie niemyle ustawic z poziomu gry. Tam gdzies jest ograniczenie broni ciezkiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w etpro 2.1.9:

na battery mozna wysadzac tylne drzwi (te duze). nie mozna ich odbudowac i nie ma respa przy commandzie

eee, do zupy :P

na fueldumpie allies maja respa przy commandzie

Super, wreszcie nie trzeba bedzie dymac pol mapy.

garand i k43 sa tera identyczne. magazynek 10, mozna przeladowywal wdowlnym momencie.

wreszcie mozna bedzie przeladowac!!!!

cos tam jeszcze ale nie pamietam

super nowosc :P

mozna wlaczyc nowa opcje:

przy kazdym trafieniu przeciwnika slyszymy dzwiek, jakis tam dzwonek czy cos

To moze w ogole jakis alarm bedzie sie darl? Kiepski pomysl.

A co do zmian. Ja wymyslilem umiejetnosci dla 5 gwiazdki (jakby dodali :D) dla coverta, enga i fielda. Otoz eng moglby zakladac pulapki na drzwi (z granatow), covert rzucac nozem a field odwolywac naloty przeciwnika (oczywiscie ze sporymi ograniczeniami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...