Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

pewnie to pytanie juz padlo ale zadam je jeszcze raz:

czy istnieja, sa w produkcji badz co kolwiek jest wiadome na temat botow do ET?? nie chodzi mi tu o to aby ich poziom dorownywal tym z np. TU ale zeby BYLY. ja mam mozliwosc (jak narazie poki nie przekonam rodzicow do neostrady) grania w ET tylko w kafeji i tylko na serwerach(heh zeby zebrac choc CZTERY osoby do gry po LANie musialem sie sporo nachodzic). z reguly sa tam wymiatacze ktorzy rozwalaja mnie headshotem z np lugera. gdyby takei nawet najglupsze boty powstaly to moglyby sie podszkolic w domu osoby ktore maja podobny uklad. chodzi mi tu przede wszystkim o poznanie mapy, klas i wiele innych waznych zeczy na ktore nie ma czasu w kafeji.

PS czy kiedykolwiek istnialy boty do multi w RTCW???

PS2: znalazlem jakies boty do RCTW pod adresem http://www.rtcwfiles.com/file.info?ID=18676 ale sa one pod linuxa. hmm naprawde tak ciezko je przerobic zeby dzialaly pod ET??

w sumie sam sobie odpowiedziales. dopiero niedawno powstaly boty do RTCW. grac mozna jednak tylko na mapach podstawowych: beach , base , village , sub , chateau , rocket , dam , assault i castle. poza tym niby obsluguje on wszystkie klasy, to jednak i tak tylko strzela (co znaczy, ze np. jako medyk nie podnosi). tylko bot inzynier buduje i podklada miny. wiecej: http://www.planetwolfenstein.com/wolfbot

nie wydaje mi sie, by bylo mozliwe stworzenie naprawde dobrego bota do ET czy RTCW. za duzo klas, za duzo zadan do wykonania, wszystko jest za bardzo zlozone, by bot mogl zastapic czlowieka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld muszę ci powiedzieć że jesteś najrówniejszą osobą z redakcji bo nie zapominasz o tym forum i jesteś tu najczęściej z całej redakcji...Nie tylko jesteś ale jeszcze piszesz posty... Tak trzymać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zawsze uważałem, że Eld jest równy...ale Allor ma fajniejsze recki i zwiedził kawał świata, a Eld ma jeszcze lepsze recki ale nie zwiedzał tak dużo ze świata! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie, by bylo mozliwe stworzenie naprawde dobrego bota do ET czy RTCW. za duzo klas, za duzo zadan do wykonania, wszystko jest za bardzo zlozone, by bot mogl zastapic czlowieka...

co racja to racja na stworzenie takich botow trzeba by mnoostwo kasy i czasu a nikt sie nie kwapi zeby takie cos stworzyc a potem za darmo w sieci rozpuscic (no chyba ze wyda ET wraz w tym botami jako produkt sprzedawany w sklepach) ale chciabym chociaz takie debilne botki. nawet jesli nie umieja naprawiec czolgow, uzdrawic to od tego powinnismy byc my :) byle by tylko polglowki strzelaly, biegaly i choc troche przeszkadzaly.

PS: ktos podrzucil pomysl zeby ET sprzedac wraz z kilkoma patchami mapami i innymi bajerkami jako nr specjalny CDA. wg mnie to jest swietna sprawa ale czy to przypadkiem nie zlamaloby praw autorskich??

PS2: czy dzialanie serwera CDA jest zwiazane z brakiem dostepu do forum?? jesli tak to kiedy jest szansa ze to ulegnie zmianie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na temat Battelfielda?? w koncu to jest 16 duuzych map + prowadzenie pojazdow.. I jakos im udalo sie to zrobic...

powiem to co mysle czyli:

1. naprawde dobra gierka ale na necie nie gralem (no moze z raz wa kafeji ale sie nie nagralem bo pingi byly niesamowite) tylko z botami popykalem.

2. faktycznie botki sa ale tak jak Eld napisal albo wymiatacze albo cieniasy.

3. BF to probukt komercyjny ktory zaklada ze niekazdy gracz ma stalke w chacie.

4. boty istnieja bo byly potrzebne do singla a przerobic ic AI na multi pewnie nie jest takie trudne.

a wracajac do ET musze powiedziec ze grajac ot tak sobie (czyli prawie nie zespolowo) to Axis ma o WIELE lepiej. czemu?? na kazdej mapce Allies sa w ofensywie. Axisi zarem maja cel dosc prosy: nie pozwolic dojsc wrogowi za daleko. wystarczy zatem kilku dowodcow, kilku zolnierzy z pancerzownicami i sukes prawie gotowy (doskonaly przyklad - baterry). oczywiscie jesli w sojuszu sa same wymiatacze to nie ma przebacz. mozecie sie ze mna nie zgodzic ale doszedlem do takiego wniosku po dzisiejszej grze w ET.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej snow131 moglbys podac nazwe tego serwera albo numer IP. Dzieki z gory :)

Nazwa to " Day of Days PL "

Moim zdaniem chyba jeden z najlepszych serwerów...i najfajniejszych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: ktos podrzucil pomysl zeby ET sprzedac wraz z kilkoma patchami mapami i innymi bajerkami jako nr specjalny CDA. wg mnie to jest swietna sprawa ale czy to przypadkiem nie zlamaloby praw autorskich??

juz o tym rozmawialem z gora... we will see... przeciez ET na DVD tez wymagalo rozmow z Activision, wiec nie jest powiedziane, ze by sie nie zgodzili na cd

PS2: czy dzialanie serwera CDA jest zwiazane z brakiem dostepu do forum?? jesli tak to kiedy jest szansa ze to ulegnie zmianie??

dzialanie serwera jest uzaleznione od forum i www. jak zostanie przeniesione do wawy, to moze serwer bedzie ladnie dzialal. ale to potrwa kilka tygodni :(

PS. Axis maja faktycznie latwiej, ale tak naprawde o wiele wieksza satysfakcje daje gra aliantami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do krzyka - nie zawsze Axisi są w defensywie - np. mapka railgun. Tam sami muszą atakować. Ale to wyjątek. Allies znowu nie mają tak źle, bo zazwyczaj mają jakiś sprzęt do pomocy (np. czołg w goldrushu, karabiny maszynowe ustawione w stronę niemaszków) Prócz tego, najczęściej na mapach istnieją dwie drogi do zwycięstwa - axisi bronią ich po połowie, a jak allies przypuszczą jedną z dróg zmasowany atak, to zdołąją osiągnąć cel misji, bo inni niemcy nie zdążą z pomocą... W sumie składy są wyrównane. Poza tym jakaś mania panuje, że wszyscy lgną do allies... Gdyby nie wyrównywanie składów, to by było średnio 10allies vs 4axis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Axis maja faktycznie latwiej, ale tak naprawde o wiele wieksza satysfakcje daje gra aliantami

odczuwam dokladnie to samo. w koncu to niemcy ta wojne zaczeli i to oni sa tymi "zlymi" :) chociaz czasem "it good to be bad" (czy jakos tak ten cytat leci :) )

a jak allies przypuszczą jedną z dróg zmasowany atak

no wlasnie ZMASOWANY a jak jeszcz grasz na jakim np. niemieckim serwerze to dogadanie sie pomiedzy graczami jest prawie niemozliwe.

PS: w ET brakuje mi tylko jednej rzeczy: wiekszego zroznicowania stron konfliktu. bo czy to sie rozni taki inzynier osi od sojuszu (poza tym ze maja inna nazwe i wyglad) przydalyby sie jakies nowe bronie (np Stg 44 czy BAR, albo springfield i mauser)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grać po stronie niemców...Niewiem dlaczego wolę się bronić niż atakować. Przynajmniej w tej grze...

I takie jedno pytanie. CZęsto coś się mnie pyta czy chce być Team-Kiler czy coś takiego.. Zawsze odpowiadam nie... A o co w tym wogóle chodzi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam grać po stronie niemców...Niewiem dlaczego wolę się bronić niż atakować. Przynajmniej w tej grze...

I takie jedno pytanie. CZęsto coś się mnie pyta czy chce być Team-Kiler czy coś takiego.. Zawsze odpowiadam nie... A o co w tym wogóle chodzi??

Chodzi w tym oto, że jak zabije cie twój to wyskakuje taki text czy chcesz zagłosować na niego jako Team-Kilera! Czyli jak zabija swoich. Od Ciebie zależy czy będziesz za czy przeciw. Jak przeprosi to wypada wcisnąć f2 ale jak nie to możesz się pokusić o f1 :twisted: :twisted: . Decyzja zależy od Ciebie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZięki że mnie doinformowałeś:)

F1 pójdzie w ruch... Jednemu gościosi musiałem nożem wyperswadować że ma niestać z jaką rurą i nie rzucać kamieniami bo mnie 5 razy zabił. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy wy też macie problem z tym że nie wyświetla się lista serwerów???

U mnie od kilku dni tak jest a gdzieś na jakimś forum wyczytałem żę zepsuł się główny serwer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do complainow czyli nagminne wciskanie f1, to trzeba zauwazyc w jakiej sytuacji zostalismy zabici przez naszego towarzysza. Jezeli strzelil do nas medyk a nastepnie podnosl nas strzykawka, bez sensu jest wciskanie f1 (dlaczego tak sie dzieje, poniewaz strzykawka podnosi nam od razu stan zdrowia o 50%, a zielona o 100% i trwa to duzo krocej niz rzucanie 10 apteczek komus kto ma 3 hp). Inna sytaucja jest kiedy walczymy powiedzmy w ciasnym przejsciu i ciagle strefujemy, wtedy napewno wpadniemy pod obien kompana ktory stoi z tylu i tez stara sie walczyc, wtedy wciskanie f1 tez jest nie feir. Czasami sie zdarza ze chcemy rzucic granat ubija nas granat wypada z reki i robi buum zabijajac naszego kompana, wtedy tez nie powinno sie otrzymywac f1 albo wciskac f1. Inna sprawa jest z nalotami i artyleria. Nalot jest widoczny jako dymek i jak cos takiego zobaczymy to powinnismy sie gdzies ukryc i juz po klopocie. Jest wiele innych przypadkow kiedy moga nas ubic i moze ktos jeszcze wlaczy sie do dyskusji. Ale bardzo zadko zdarza sie ze ktos naprawde umyslnie nas zabija. A ciagle wciskanie f1 swiadczy o lamerstwie, gdyz oslabiamy innego czlonka zespolu, a jest to teamplay, cooperativ.... wiec lepiej zauwaz w jakiej sytuacji cie zabil kompan, a nie wciskaj bezmyslnie f1 za kazdym razem jak sie pojawi. (Bo raz widzialem vote na kick dla jednego gracza i pojawilo sie tam 10 razy f1, a bylo nas akurat 10... wiec zostawie to n/c). Jeszcze jedno patrzcie czy vote na kicka nie zostal zgloszony na najlepszego zawodnika w waszym teamie, nie kazdy vote jest skierowany na poczatkujacych graczy, czasami to zwykla zazdrosc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ET gram dopiero od wczoraj i mam pytanie: Czy zdobyte punkty doswiadczenia [XP] po zakonczeniu gry na jednym serwerze zachowuja sie, i czy jezeli przejde na inny serwer to bede mial te punkty ktore zdobylem na poprzednim? Z gory dzieki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ET gram dopiero od wczoraj i mam pytanie: Czy zdobyte punkty doswiadczenia [XP] po zakonczeniu gry na jednym serwerze zachowuja sie, i czy jezeli przejde na inny serwer to bede mial te punkty ktore zdobylem na poprzednim? Z gory dzieki za odp.

Nie bedziesz mial tych pkt one sa przypisane na serwer i zalezni od ilosci plansz np jak sa 3 to mozesz zdobywac pkt na tych 3 pod rzad a potem ci sie kasuja bo serw sie resetuje i od nowa:P nie ma latwo kazdy by chcial aby ciagle roslo;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...