Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

hehe ten serwer nazwali tak dla zmyly ..... CD-ACTION POLAND ;)

a jego IP to 195.116.249.198:27960

EDIT: bym zapomnial ;) do wyszukiwaniawybierania serwerow polecam program The All-Seeing Eye, ulatwia nieco zycie : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem z jakimiś gościem z fuzza i powiedział że redakcję CDA pokonał by solo:) Ciekawe jak gracie...?

grac nie mogles, bo fUzz nie istnieje od jakis 7-8 miesiecy :D co najwyzej za ich nastepcow mozna traktowac Riddle. a Riddle ostatnio cholernie sie napocily, gdy walczylismy z nimi ostatnim razem. zabraklo nam troche szczescia... a gramy tak, ze w CB na pewno moglibysmy powalczyc teraz z najlepszymi klanami. nie wygrac, ale sprawic im mnostwo problemow :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze po prostu nie wiedzial koles ,ze sie fUzz rozpadl ? :lol: .Co do serva CDA ,to niestety rzadko mozna tam pograc teamowo a szkoda bo server dobry.Jakie wy macie lacze na redakcje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może zawodnicy grają jeszcze pod tym szyldem?

Skąd można ściągnąć boty do et?

Wiem że są bo kumplowi wczoraj zapytala sie gra czy dodać bota o naisnoł F1 i był 1 bot. Naprawiał te badziewia i wszystko robił, lecz po ponownym włączeniu gry już niewiedział jak go dodać. Widziałem na własne oczy i nie mogłem uwierzyć :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TaaK ja mam taki problem: Szukam KlAnU w ET oczywiście :!: Gram jako medyk lub iżynier (choć nieco gorzej :( ) taak to by było na tyle kontakt gg: 5193388 e-mail: sayan21@o2.pl

PS. nie wiem czy to jest zabronione czy nie więc drodzy moderatorzy jak coś nie tak to pisać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może zawodnicy grają jeszcze pod tym szyldem?

Skąd można ściągnąć boty do et?

Wiem że są bo kumplowi wczoraj zapytala sie gra czy dodać bota o naisnoł F1 i był 1 bot. Naprawiał te badziewia i wszystko robił, lecz po ponownym włączeniu gry już niewiedział jak go dodać. Widziałem na własne oczy i nie mogłem uwierzyć :shock:

Taak wiesz są tacy ludzie którzy sie nazywają PIRACI oni zawsz robią na złośc dystrybutorom i nam graczom ale oficjalnych niema (chyba....) oczywiście nic nie mam do twojego kumpla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może zawodnicy grają jeszcze pod tym szyldem?

Skąd można ściągnąć boty do et?

Wiem że są bo kumplowi wczoraj zapytala sie gra czy dodać bota o naisnoł F1 i był 1 bot. Naprawiał te badziewia i wszystko robił, lecz po ponownym włączeniu gry już niewiedział jak go dodać. Widziałem na własne oczy i nie mogłem uwierzyć :shock:

Taak wiesz są tacy ludzie którzy sie nazywają PIRACI oni zawsz robią na złośc dystrybutorom i nam graczom ale oficjalnych niema (chyba....) oczywiście nic nie mam do twojego kumpla

Coś ci chyba grzeje!!! A dlaczego? To bardzo proste. ET jest zadarmola więc nie trzeba go kupować! Pozatym jak ktoś by stworzył takiego moda to było by spox.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sayan: jesli grasz dobrze i masz kase, aby zrzucac sie na swrwer, to zapraszamy do testu w naszym klanie, bo aktualnie szukamy graczy :D skontaktuj sie z Kilgorem GG - 1121660

@RafRasz: nie gram, wyscigalki to nie moja branza, a poza tym KOMP MI PADL W DOMU :cry: nic, tylko strzelic se w leb... btw: co tam z Zapytajnikami? istniejecie czy nie bardzo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafRasz^

Zapyajniki juz nic prawie nie graja to tak jak by nieistanialy :(

No szkoda ze nie grasz w NFSa gierka jest zarabista i tak bardzo chcialem zostawic cie w chmurze spalin z mojej bryki na starcie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapyajniki juz nic prawie nie graja to tak jak by nieistanialy :(

szkoda, wielka szkoda :( mam jednak nadzieje, ze chociaz czesc z was zrobi jakis fajny klan, ktory bedzie kopal tylki takim lamom jak ja :)

No szkoda ze nie grasz w NFSa gierka jest zarabista i tak bardzo chcialem zostawic cie w chmurze spalin z mojej bryki na starcie :D

heheh... z tym nie mialbys najmniejszych problemow :lol: ale moglbys powalczyc z Allorem, on tu caly czas mnie wkurza krecac i skrzypiac kierownica...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej przygotuj się że na tego GG tostaniecie z milion wiadomości jak nic. Możecie założyć Mega Klan i akurat będziecie mieli z 700dryżyn. Wszędzie będzie wygrywać CDA:)))

A ty Eld nie umiesz zaprogramować botów??

I mam jeszcze jedno pytanie do zdjątka o pakerach w CDA. czy ty jesteś jak by to ująć kochający inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sayan: jesli grasz dobrze i masz kase, aby zrzucac sie na swrwer, to zapraszamy do testu w naszym klanie, bo aktualnie szukamy graczy :D skontaktuj sie z Kilgorem GG - 1121660

Dzięki za dobre chęci ale nie jestem na tyle dobry :cry: Podszkole sie w innym klanie i ptem może.... Bo z kasą to "No problem" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli z kasa "no problem" to zapraszamy do klanu:D na poczatek mozesz zasponsorowac nowe myszki wszystkim klanowiczom, ja juz kupilem nowa wiec moze byc jakas fajna klawiatura. a tak na powaznie to moge Cie sprawdzic ewentualnie doradzic do jakiego klanu powinienes probowac sie dostac :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli z kasa "no problem" to zapraszamy do klanu:D na poczatek mozesz zasponsorowac nowe myszki wszystkim klanowiczom, ja juz kupilem nowa wiec moze byc jakas fajna klawiatura. a tak na powaznie to moge Cie sprawdzic ewentualnie doradzic do jakiego klanu powinienes probowac sie dostac :D

Jak już mówiłem mam klan. Pogram z nim, poucze sie lepiej grać i za 2-3 miesiące pogadamy.OK :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
@Sayan: jesli grasz dobrze i masz kase, aby zrzucac sie na swrwer, to zapraszamy do testu w naszym klanie, bo aktualnie szukamy graczy :D skontaktuj sie z Kilgorem GG - 1121660

Czy ta oferta wciąż jest oficjalna?? Nie wiem czy dobrze gram, ale już po dwutygodniowej rozgrzewce jestem :D . Ile trzeba się zrucać??

I jeszcze jedno - jest w necie jakiś maker do mapek do ET?? Bo chętnie bym jakąś zrobił (wiem, że to nie takie proste, ale TES:CS opanowałem, choć też mówili, że trudny :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiadz > z tego co sie orientuje to ta oferta jest chyba wciaz aktualna ...

jest taki program to robiena map /nie tylko do ET/ hmmm ... chyba Radiant sie nazywal

a teraz taki maly offtopic :) zrobiles jakis fajny plug-in do Morrowinda? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko:

czy ja mógłbym się wkrecić jakoś do SL :?: W SL byłem, ale grałem w SoFa, a że SoF upadł, i to że wkońcu mam sprzęt na którym można normalnie w ET pograć to przerzucam się na ET. Co prawda w ET jestem totalnym laikiem, ale w grach fpp troche doświadczenia mam, więc dla mnie będzie kwestią czasu przyzwyczajenie się do ET :)

Więc jak to ze mną będzie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. ET to całkiem inna gra :!: Tu sie gra zespołowo a nie na to kto ma więcej fragów :!: Musisz poznać misje, umiejętności i wiele innych żeczy :!: A tak przy okazji witamy w szacownym granie graczy ET :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. ET to całkiem inna gra :!: Tu sie gra zespołowo a nie na to kto ma więcej fragów :!: Musisz poznać misje, umiejętności i wiele innych żeczy :!: A tak przy okazji witamy w szacownym granie graczy ET :twisted: :twisted: :twisted:

Toć to ja wiem że ET jest grą teamową :) Dlatego napisałem, że potrzebuję trochę czasu by załapać ET. Heh już witacie :wink: Ale fajnie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jedno pytanie do zdjątka o pakerach w CDA. czy ty jesteś jak by to ująć kochający inaczej?

prawde mowiac to na tym zdjeciu zastapilem Gema, ktory nie chcial byc laska twierdzac, ze w tym tygodniu dziewczyna jest Odyniec (no i ja mam dlugie wlosy). tak, oni tworza od dobrych kilku lat zgrany duet poza redakcja :P ale juz do tego sie przyzwyczailismy, a poza tym niedlugo beda mogli zalegalizowac zwiazek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapiszę do klanu jak będę miał stałkę...

Eld a jakie ty masz łącze???

Pierwszy raz odpowiedział na moje pytanie ktoś z redakcji:)

Ale sie ciesze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...