Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

Gość GovegetaSSJ3
tez nienawidzilem radaru do czasu, gdy zagralismy tam klanowke i nagle okazalo sie, ze jest to najlepiej rozplanowana mapa :)

No dobra- w takim razie muszę na niej zagrać klanówkę, oki. Ale i tak zgadzam się z Arniem, że Gold Rush rządzi!:D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Mówcie co chcecie, ale moją ulubioną mapką jest fuel dump. A radar również mi się nie podoba. I nie uważam, że jest źle przemyślany czy cuś, ale najzwyczajniej w świecie kwestia gustu - nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na Day of Days pojawia się komunikat "Server disconnected for unknown reason". Ale to od dwuch dni. Wszystkie inne mi chodzą ale ten jeden nie:(

Co to jest ten provider??

A command posty buduje się aby np. wzmocnic naloty, bylu apteczki, szybciej się odnawialy te paski itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale moją ulubioną mapką jest fuel dump. A radar również mi się nie podoba. I nie uważam, że jest źle przemyślany czy cuś, ale najzwyczajniej w świecie kwestia gustu - nic więcej.

Mi sie fuel dumpa podoba glownie dlatego, ze covert ma tam duzo roboty. Moze albo stac ze snajpa i oslaniac czolg, albo zdejmowac z garanda Axisow w bazie. Ale o tak najlepsze jest siedziec 15 minut na dachu w przebraniu i czekac na enga :). To jest dopiero jazda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

covert to najbardziej lamerska klasa w grze. dlaczego? bo wkurza mnie jak gram jakas mape na ffa i 10 debili lata covertami i przebiera sie w cudze ciuchy, aby nabic XP. covert przydaje sie z dwoch powodow: snajperka i wykrywanie min.

med jest najlatwiejsza klasa do gry, ja najbradziej lubie grac wlasnie medem. jak sie przypakuje, to nie ma nikt szans w starciu z takim Rambo medem.

eng jest bardzo przydatny w grze i jesli ktos dobrze strzela, to moze smialo grac, bo niestety ale eng jest najbardziej ostrzeliwana postacia. musi umiec sie dobrze bronic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

AAAAAAA cały czas mylą mi się te pofesje. Myślałem, że Covert to jest ten, co rozdaje ammo... no, właśnie nim gram :D . Ten co robi naloty bombowe itd. Co o nich myślisz, Eld? Mało osób gra tą profesją, ja zaś ją uwielbiam :D .

Snajperów również nienawidze - kurna, po prostu zamęt wprowadzają do gry przebierając się, kampując itd. Bez sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do covertow: ja staram sie koncentrowac albo na snajperce (i calkiem niezle mi idzie), ew. na wyszukiwaniu min badz detonowaniu command postow (albo innych budowli).

Aha, i jeszcze jedno. Snajper nie kampi. Wyobrazcie sobie snajpera stojacego w szczerym polu. Oni musza byc ukryci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Aha, i jeszcze jedno. Snajper nie kampi. Wyobrazcie sobie snajpera stojacego w szczerym polu. Oni musza byc ukryci.

Oczywiście, że kampi. W 90% przypadków. Snajperzy/snajpery zostały wręcz stworzone do kampowania, nie ma co. Co tu dużo gadać - widziałeś kiedyś rushującego snajpa?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trzeba kliknac rzeby pojawilo sie "Heal me"??
wpis zw konsoli /bind x "vsay_team fthealme" za x jakis klawisz, np. p, del, kp_ins
zadam glupie pyt. ale po co jest command post???
A command posty buduje się aby np. wzmocnic naloty, bylu apteczki, szybciej się odnawialy te paski itp
jezeli mamy command post, szybciej laduje sie power bar czyli pasek po prawej. dzieki temu czesciej mozemy rzucac arty, apteczki, ammo, wzywac effecty w mniejszych odstepach czasowych, szybciej strzelac z pfa, mortara i granatnika, stawiac miny, podkladac dynamit i satchele, rzucac granaty dymne. uffff to chyba wszystko :D

najlepsza mapa: siwa oasis

fuel dump dobra na sieke na ffa ale nie na klanowki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na Day of Days pojawia się komunikat "Server disconnected for unknown reason". Ale to od dwuch dni. Wszystkie inne mi chodzą ale ten jeden nie:(

Co to jest ten provider??

A command posty buduje się aby np. wzmocnic naloty, bylu apteczki, szybciej się odnawialy te paski itp.

Może mi ktoś odpowiedzieć?? Znacie stronki zkąd można fajne demka ściągnąć??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja mam znowu problem :cry: Widzicie jest taka sprawa należe do jednego klanu, ale prawde powiedziawszy to D**a nie klan :cry: Treningi waprawdzie są ale polegają na tym że wchodzimy na jakiś serwer i tłuczemy kolesi alobo oni nas :wink: ZERO taktyki na treningach jest 20% klanu. CL nie chce nikogo wyrzucać :!: Gram w ET dosyć długo jednak to mój pierwszy klan. Czy mam odejść :?: Jeśli odejde a nie będę mógł znależć klanu to co :?: BŁAGAM POMÓŻCIE BO SIE ZASTRZELE :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... jakos nie jestem zdziwiony, to choroba polskiej sceny, ktora dopadla rowniez SL. nie wiem, po prostu polska mentalnosc jest taka a nie inna. gramy mecze, jest 20 osob, a na treningi przychodzi 3-4. nie chce mi sie nawet o tym pisac... klanow jest od cholery, z czego moze 5 prezentuje i dobnry poziom, i organizacje. reszta to zbieranina malolatow, ktorzy nie wiedza jak sie w to gra, ale moga sie pochwalic tagami przy ksywce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Heh, tu się muszę z Eldem zgodzić. Wiem to po sobie (a razej po moim starym klanie CSa) - niby wszytko szło nam dobrze, wszyscy przychodzili na granie i co - na turnieju tak nam wklepali9, że głowa boli. Dlatego na razie nawet klanu Et nie szukam, myślę,k że za jakiś miesiąc się rozejrzę, bo się nieco przez ten czas "podszkolę".

Sayan - proponuję ci z tego klanu uciekać. Nie ma sensu być w takiej hordzie szumowin. Dużo słabych, ręcz beznadziejnych graczy - to nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa takie klany, ktore nigdy nie beda profesjonalne. Brak zgrania itp. Ale dlaczego od razu takich ludzie tepic? Moze oni nie chca grac na wysokim poziomie, a po prostu szukaja ludzi, z ktorymi moga pograc, zaprzyjaznic sie? Istnieje wiele druzyn pilkarskich, podworkowych, ktore tez nie sa profesjonalne. To po prostu ludzie, ktorzy graja dla przyjemnosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rada :) Podjaołem decyzje dziś gramy klanówe z jakimiś d***kami jak owalimy to zrobie im papa ja wygramy to .... będzie cud ale też musze poszukac klanu do którego moge dołączyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...