Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Browar

Enemy Territory

Polecane posty

jezeli chcesz znalezc grupke ludzi grajocych o tych samych porach np nocnych to wstap do jakiegos klanu wtedy nigdy nie bedziesz sam i nie bedziesz musial grac z jakimis lolkami co z panzerfaustami ganiaja po calej planszy bez engow medykow czy field opsa i nawet nie potrafiacych ich uzywac:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Counterfeit

Zainstalowałem ET na moim kompie i muszę przyznać że jest świetny.Tylko że mam z nim problem.Otóż czasami nie wyświetla mi on listy serwerów!Nie wiem czemu tak się dzieje(mówię oczywiscie o trybie play online).Proszę o odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ET na moim kompie i muszę przyznać że jest świetny.Tylko że mam z nim problem.Otóż czasami nie wyświetla mi on listy serwerów!Nie wiem czemu tak się dzieje(mówię oczywiscie o trybie play online).Proszę o odpowiedź

po pierwsze nie uzywaj do szukania serwerow et samego et :) zainstaluj sobie for example The all seeing eye mozna go sciagnac z roznych stron o tematyce et albo ogolnie gier online np www.enemyterritory.pl jest to najlepszy program znajdzie ci wszystkie serwery polskie bo w samym et nigdy nie potrafilem np cda serwera znalezc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

A powinny być! Tylko niedziwię się że twórcy niepodołali, bo te boty musiały by mieć większą inteligencje od tych z UT 2003 a to nie było by łatwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ... no to moze ja :P

Odpowiedz jest bardzo prosta: ta gra jest niesamowicie grywalna !

hie he lakoniczna wypowiedz :P ale nie chce mi sie rozpisywac, a w tym krotkim zdaniu zawarlem chyba to co najwazniejsze :P oczywiscie dochdza jeszcze inne aspekty, ale nie chce mi sie tutaj ich przytaczac :P /grywalnosc przede wszystkim :P/

Byś sprobowal - bys zrozumial :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ... no to moze ja :P

Odpowiedz jest bardzo prosta: ta gra jest niesamowicie grywalna !

hie he lakoniczna wypowiedz :P ale nie chce mi sie rozpisywac, a w tym krotkim zdaniu zawarlem chyba to co najwazniejsze :P oczywiscie dochdza jeszcze inne aspekty, ale nie chce mi sie tutaj ich przytaczac :P /grywalnosc przede wszystkim :P/

Byś sprobowal - bys zrozumial :P

Jak będe miał lepszego kompa, to spróbuje! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie co z tym zrobić - "VM_Create on cgame failed". Taki napis wyskakuje mi jak chce sie dołączyć do jakiegoś servera :cry: Przez to nie moge sobie zagrac. Może mi ktoś powiedzieć czym to jest spowodowane. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej nie jest spowodowane mala iloscia miejsca na dysku. Na C mam ponad 2GB wolnego miejsca a na D ponad 2,5GB. Mimo wszystko dzieki i czekam na kolejne propozycje rozwiazania mojego problemu :? .

Błagam pomocy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odynca na pewno, reszte raczej nie, choc dzisiaj sam zawitalem na CDA (awaria kompa w domu, wiec trzeba bylo cos w pracy pograc) i po raz pierwszy od 2 miechow poczulem co tp ffa... nawet fajnie sie fragowalo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...