Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Akademia Sztuk Alternatywnie Pięknych

Polecane posty

Nikt z forum mnie nie widział, więc krótko i nieskromnie się opiszę. :) Ogólnie, z tego co porównywałem, jestem klonem Kathai Pacajki. Mam długie, proste włosy, oczy koloru niewiadomego, chudym jak szkielet (ale umięśniony*! :D), a na twarzy mam skocznię narciarską (punkt K ma 241 metrów).

A jak ktoś nie umieści na rysunku elementu wskazującego, że jestem Panią Bólu, to go zamknę w labiryncie. Albo zniszczę, wszystko jedno. :)

* łydki się chyba liczą, nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rysunki są fajne. :) Nie wiem, skąd Maliniorz wziął pajęcze nogi. :D Obrazek Pawello jest... oryginalny. Rysunek behemorta jest chyba najbardziej trafny, ale jak zobaczyłem dzieło Kathai to zachłysnąłem się moją poranną herbatką. Genialne! :) W takim razie rysujemy Kathai_Nanjikę.

Moja propozycja (proszę mnie nie bić!): Kathai

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca Lewisa jest chyba najbardziej zgodna, jeśli chodzi o mój wygląd, choć z długością włosów nie trafił, z kolorem też tak średnio, no i na pewno się tak nie ubieram. Nooo, taak. Rzeczywiście najbardziej trafny. ;P

A i nie mam pac-łapy, ani takich wielkich stóp. Porada na przyszłość - nie wierz we wszystko, co piszą ludzie w internecie. ;P

47 - pozwolę sobie napisać, że wyszłam tu bardzo seksownie... ;]

Erm, pikaz... Bardzo... Hm... Demonicznie, mrocznie i przerażająco. Naprawdę tak sobie mnie wyobrażasz? W każdym razie rozbawił mnie ten rysunek. :D

Behemort - no tu po prostu padłam. I dalej powstać nie umiem. Genialny pomysł! :3

No i Artius, czyli pierwsze dzieło bez użycia painta. Podoba mi się ta poza. Od razu widać, jaka ze mnie dostojna dama. ;D

Ostatecznie wybieram rysunek pikaza. Ciężka to decyzja, bo naprawdę podobają mi się wszystkie prace. Ale pikaza jeszcze tutaj nie było, więc, o, niech ma. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, coś mało tych propozycji, i nie chcą się pojawiać a zabawy wstrzymywać nie chcę więc:

Praca 47 - no tak, chyba tylko w jednym podobna, a mianowicie mam taki kolor włosów, po za tym jestem krótko ostrzyżony, nie chodzę w samych gatkach i tym bardziej różowych bucikach, ale pas pierwsza klasa :P

Praca behemorta - To może tak, czy my się znamy? Twój rysunek bardzo mnie przypomina, nie ogolony, krótko ostrzyżony, niebieski oczy (takie "hipnotajzing" :P ), często z tak rozdziawioną gębą, jedynie co mam do zarzucenia, to że jestem za niski (już 196 cm :D ) i nie mam pieprzyka na twarzy.

Jako, że obu panów już rysowaliśmy ale nie ma więcej propozycji to wybieram behemorta, który mnie chyba szpieguje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednim razem mój rysunek behemorta byl raczej dla zartu, wiec teraz na powaznie: http://imgur.com/RDqaX

Na 100 procent tak wygladasz. :P

PS Nie moge pisac polskich znaków, oprócz "Ó". oO Tez tak macie, czy to tylko u mnie? (dzieje sie to tylko na tym forum i to od kilku minut dopiero)

EDIT: Naprawiło się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...