Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Guilty Gear (seria)

Polecane posty

Na PSS jest wyprzedaż na Xrd zarówno w wersji na PS3 jak i na PS4. Zanim jednak ktoś skorzysta z (cokolwiek bardzo dobrej) oferty, w Europie ciągle nie ma ani DLC, ani patchy do aktualnej wersji gry. Mimo że kilka tygodni temu ArcSys powiadomił graczy, że są one w trakcie przechodzenia weryfikacji przez SCEE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi zakup, nawet mimo braku łatek i DLC. Problem w tym że w planach jest Revelator którego nie będzie można kupić jako zwykłe DLC tylko jako osobną grę. Pewnie i tak nie wyjdzie w EU w jakimś cywilizowanym terminie, ale jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to nie jest zapowiedź braku DLC i łatek dla wersji EU :/

Ogólnie to pograłem trochę wczoraj i znalazłoby się kilka zgrzytów. Nie podoba mi się tryb Story. Wolałem jednak coś w stylu starszych GG i BlazBlue, czyli osobne historie dla postaci przerywane krótkimi walkami. Tutaj mamy jakiś czterogodzinny film. Fajny, ale to jednak nie to. Po drugie, trochę za mało postaci. I nie chodzi mi tu nawet o brak nowych, ale o to że pominięto kilka ciekawych z poprzednich części. Dlaczego nie ma Testamenta, Anjiego, Baiken czy Dizzy? Przecież część z nich jest mocno istotna dla fabuły. No i najgorsze: brak graczy w multi. Nie jest to oczywiście wina samej gry (chyba...), ale mimo że jest cross-play pomiędzy PS3 i PS4 to nie ma z kim grać. Wczoraj ok. 20:00 wszystkie serwery świeciły pustkami, jednynie na francuskim było 20-25 graczy (ale były też lagi). Dzisiaj w południe pustki kompletne, 2-3 graczy na region i nic więcej. Rankingowe to już w ogóle zero, ani jednej walki nie udało mi się znaleźć. Trochę szkoda, bo skoro graczy nie ma a singlowych trybów też jest jak na lekarstwo to gra raczej szybko mi się znudzi.

No ale sama gra jest genialna. Połączenie grafiki 3D i 2D wyszło przepięknie, nie przypominam sobie w tym momencie żadnej gry która tak bardzo przypominałaby interaktywne anime. Sam gameplay również doskonały, odświeżony, ale trzymający się standardów z poprzednich GG. Soundtrack perfekcyjny, ale to zawsze była mocna strona GG. Zakupu absolutnie nie żałuję, nawet jeśli miałoby mi się znudzić za miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuski region to w zasadzie jedyny gdzie możesz kogokolwiek znaleźć, jeśli nie chcesz się łączyć z Japonia i USA. Tam się zbierają wszyscy ludzie z Europy, z tego co zauważyłem.

A roster na pewno zostanie poszerzony, kiedy otrzymamy Guilty Gear Xrd Accent Core R+ Alpha Dash Extend Ultra, prawdopodobnie gdzieś w okolicach PlayStation 6.

Nie wierzę, że to mówię, ale jak chcesz to możesz mnie dodać na PSN. Cross play powinien działać.

EDIT. A nie, czekaj. Nie możesz się połączyć z USA i Japonią, bo nie mamy patchy. A fakt, że gra ukazała się z półrocznym opóźnieniem i tylko cyfrowo wcale nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, patrzcie państwo. Shoryuken donosi, że Korea oznaczyła Xrd na PC. Ale oczywiście śmieszki, bo to jest -SIGN-, a nie -ELEVATOR- -REVELATOR-. Nadal - jakiś to krok na przód jest. Zakładając, że to coś faktycznie znaczy.

Tutaj link do Shoryukena: http://shoryuken.com/2015/11/19/guilty-gear-xrd-sign-for-pc-rated-in-korea/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem świadom aby którykolwiek BlazBlue albo Guilty Gear wyszedł w formie niespatchowanej.

Poza wyciętym online w Steamowej wersji Calamity Trigger, wszystkie gry miały wszystko z konsol, a GGXXAC +R na PC nawet dostał kilka własnych patchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że któraś część wyszła w przestarzałej wersji na Steam, nie wiem czy nie Continuum Shift EXTEND. Może. Tak czy siak, jakoś nie sądzę, żeby sytuacja z patchami i DLC do Xrd była zależna od Sony, w końcu pół roku temu ArcSys oświadczył, że się tym zajmą i.... Na oświadczeniu się skończyło. Nie wiem jak to wygląda z ChronoPhantasma EXTEND, po Xrd jakoś nie miałem ochoty wydawać bez mała 300 złotych na kolejny eksperyment, jako że obiecana wersja pudełkowa gdzieś zniknęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://store.steampo...com/app/376300/

Guilty Gear Xrd -Sign- 10 Grudnia ma Steam.

Leo i Elphelt będą do wyfarmienia w grze lub kupienia za prawdziwe pieniądze.

GG Sony Europe. GG.

Dodatkowo oficjalnie zapowiedziane wersje Steam BlazBlue Chronophantasma, Melty Blood Actress Again Current Code i Under Night In-Birth Exe.Late.

http://arcsystemwork...by-summer-2016/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czemu ArcSys powiedziało o tym raz, a potem zignorowali temat? Kiedy LabZero miało problem z Beowulfem dostawaliśmy jakieś update'y. Sprawa trwała trzy tygodnie, ale próbowali. ArcSys spróbowało raz i sobie poszło, zajęło czymś innym i zostawiło graczy z wybrakowanym produktem. Wystarczyłoby "Słuchajcie, mamy problem z SCEE, nie możemy go rozwiązać, chcielibyśmy bardzo, ale jest ciężko." i tyle. A tak jak teraz, ciężko uznać to za cokolwiek innego niż zignorowanie klientów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, pograłem, uwielbiam Leo. :D

Czysta ilość zabawy z operowania nim jest po prostu niesamowita. Do tego jego kombosy są całkiem proste jak na to ile obrażeń zadają i nic nie daje takiej satysfakcji jak jego kontra i zaraz po niej super.

Sama gra działa bardzo dobrze i z relacji innych osób potrafi działać na full detalach i 60 FPS nawet na pecetach dużo poniżej wymagań.

Niestety port ma problemy z ustawaniem sterowania (np strzałki są zarezerwowane dla drugiego gracza, a ja zawsze gram na strzałkach) oraz mnie dotknęły problemy z łączeniem z innymi graczami w multi. Całe szczęście wygląda na to że patche są już w drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać wyprzedaży za 5 euro, po akcjach z PS3/4 w Europie więcej nie dam. Dobrze, że port działa i w ogóle, ale fakt że wyszedł przed patchami i DLC na konsolach jest czymś, czego nie jestem w stanie wybaczyć. Prawie mam ochotę wrócić do recenzji i obniżyć za to ocenę jeszcze bardziej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...