Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Guilty Gear (seria)

Polecane posty

BlazBlue w Europie wydaje Zen United.

Już nie. BlazBlue Chronophantasma jest wydawane przez sam ARC.

I naprawdę nie znasz historii ARC jeśli myślisz, że to przez Atlus Persona 4 długo szła. tongue_prosty.gif Już choćby i na owe BlazBlue czekaliśmy dość długo.

Ah i przystopuj trochę z jednolinijkowcami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawdę nie znasz historii ARC jeśli myślisz, że to przez Atlus Persona 4 długo szła.

Znam historię Atlusa i to, że wszystkie ich gry trafiają do Europy pół roku po premierze na Księżycu.

Nowa wersja bedzie na pc?

Tylko PS3 i 4. Co nie znaczy, że Guilty Gear Xrd #Reload Virtue Extend Core Ultra Suplex Hold nie trafi na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So... odpaliłem swoje PS Drei i zauważyłem, że GG Xrd jest już w sprzedaży. Obejrzałem kilka gameplay'ów na YT i wygląda to po prostu niesamowicie.

Mam tylko kilka pytań:

- Są jakieś poważne różnice pomiędzy wersją PS3 a 4? Zabrzmi to głupio, ale gra zdecydowanie za mało zajmuje (4GB), jak na to co oferuje.

- Sin i ta Waifu jest tylko jako DLC?

- Jak sądzicie, warto już kupić, czy czekać na wersję euro?

EDIT:

Po dokładniejszych poszukiwaniach, dowiedziałem się że różnice są niemal zerowe i nie ma sensu kupować wersji PS4. Nawet na PS3 można wybrać pomiędzy "Visual/Performance Mode" jeśli komuś zależy na grafice mniej więcej na poziomie PS4 i nadal nie czuć spadku klatek. Jedyną odczuwalną różnicą jest rozdzielczość, która na PS4 jest bardzo wysoka.

Nadal jestem cholernie pod wrażeniem, że udało im się tyle wycisnąć z konsoli jak i wcisnąć do tej gry. Po obejrzeniu kolejnych filmików wszystkie inne bijatyki (obecne jak i nadchodzące) wyglądają jak kompletna kupa. Nie tylko ze względu na grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jeszcze mała informacja. CDA podało, że cena Xrd na PS4 będzie wynosiła 240 złotych. Dla zainteresowanych, wynosi 210. 190 jeśli masz PS+. Ma to o tyle duże znaczenie, że jeśli jesteś jak ja i nie masz karty kredytowej, a z PSS kupujesz za pomocą zdrapek od Sony, to teraz trzeba kupić dwie po 100 złotych, nie trzy.

https://store.playst...GXRDSIGNEU00100

Cena wersji na PS3 również jest błędna. Zamiast 190 jest 170 złotych lub 153 jeśli masz PS+.

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/guilty-gear-xrd-sign-/cid=EP9000-NPEA00525_00-GGXRDSIGNEU00100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupisz (o ile jeszcze nie masz) to daj znać czy jest japoński voice acting. Wczoraj czytałem na 4c że wersja EU została z tego wykastrowana a nie mam jak sprawdzić czy to prawda. Ky bez voice actu Takeshiego Kusao to trochę lipa :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Leo i Elphelt nie byli czasem dostępni jako DLC? Do odblokowania w grze jest chyba tylko Sin.

A, dzięki za raport. Jeśli jest japoński voice act to kupuję na sto procent. Muszę tylko sprzedać Revelations 2 i Kingdom Hearts 2,5 (albo poczekać na jakąś przecenę :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elphelt była pre-order bonusem w japońskim wydaniu, a po premierze w US przez jakiś czas była dostępna za darmo. Tylko wersji europejskiej nie dało się pre-orderować choćbyś i chciał, pojawiła się w sklepie w dniu premiery. Spróbuję pograć w story mode, chociaż to dziwne żeby taki Leo był przez to zablokowany, skoro ukazał się kilka tygodni po premierze gry w US. Plus, nie wiem czemu, ale wszystkie trofea mam po japońsku.

Zrobiłem mały temat na GameFAQs - http://www.gamefaqs.com/boards/730577-guilty-gear-xrd-sign-/71926871#7 - i wychodzi na to, że nikt nic nie wie. Strona PSS wyraźnie mówi, że można grać jako Leo i Elphelt, ich klipy głosowe można kupić w galerii, plus wychodzi na to, że wersja oficjalnie dostępna w Europie jest stara i kilka patchy za wersja US. Nie ma żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie, a przynajmniej nic co ja znalazłem, jedyne co to kilka wpisów na SRK o - REVELATOR-. Może być tak, że coś opóźnia patch do wersji europejskiej, jak było np. z patchem do wersji PS4 Wiedźmina 3 czy Beowulfem do Skullgirls na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak więc się okazało, nikt nie wie nic o Leo i Elphelt w wersji europejskiej. Nie ma żadnego komunikatu od Sony czy ArcSys, a wszelkie moje próby skontaktowania się z supportem skończyły się na "mimo że wysłałeś nam wiadomość z emaila powiązanego z twoim kontem PSN przez nasz system powiadamiania supportu oraz odpowiedziałeś na nasze pytania weryfikacyjne nie wiemy czy to konto naprawdę jest twoje, proszę zadzwonić do konsultanta", na co odpowiedziałem "nie będę pół godziny gadał z waszym konsultantem o DLC do gry, idę grać w Wiedźmina 3". Tak więc wydanie europejskie należy kupić tylko jeśli ktoś nie chce ściągać gry ze Stanów, zakładać amerykańskiego konta i kupować amerykańskiego doładowania PSN żeby móc kupić DLC w amerykańskim PSS, lub jeśli komuś nie zależy na tych postaciach i aktualnej wersji gry, ponieważ wydanie europejskie wciąż nie jest zgodne z amerykańskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyle mojej radości... No, ale chyba nie powinienem mieć w ogóle nadziei - po tym jak się naczekaliśmy na udostępnienie nam BB:CS po Ameryce, to teraz z czym innym będziemy się bawić. A miało być tak pięknie...

Może ktoś się u nich w końcu obudzi, że ten "trzeci świat" wiecznie czekać nie będzie na zauważenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak sobie daruję. Firma wydaje grę z półrocznym opóźnieniem, tylko cyfrowo, za cenę nowej premiery i jeszcze robi łaskę że nie udostępni DLC (albo udostępni, tylko nie wiadomo kiedy). Aż tak mi nie zależy, pomyślę jak będzie jakieś -75%, na razie wystarczy mi BlazBlue:CS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arc Sys wpakowało nas po uszy w cuchnące bagno. Jeśli zagłosujemy portfelami na "nie" (i nie kupimy gry), stwierdzą, że mogą dalej zlewać rynek europejski, bo nie mają tam odbiorców. Jeśli zagłosujemy na "tak" (wydamy pieniądze na bądź-co-bądź wybrakowany produkt), dojdą do wniosku, że nie muszą się starać i wypuszczać patchy, DLC etc., bo klient europejski łyknie wszystko jak głodny pelikan.

Gorszy manewr zrobił chyba wyłącznie Capcom z DMC4SE (mówi się niemal oficjalnie: "jeśli gra się nie sprzeda, nie dostaniecie pełnoprawnej kontynuacji" - po czym gra zostaje wypuszczona na Zachodzie wyłącznie w wersji cyfrowej, a ewentualne pudełko trzeba importować z Japonii/krajów azjatyckich za 60+ dolarów).* Bardzo niefajnie.

*) Edit na 27.06: Itsuno wyklarował, że jednak sprzedaż SE nie ma wpływu na powstanie DMC5. Odszczekuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ArkSys akurat robi to co robi mnie nie dziwi, ale Xrd wydaje Sony. I mimo wiadomych problemów nie mają nawet nic do powiedzenia na ten temat. Port Ultry na PS4 jest jaki jest, ale ktoś przynajmniej wyszedł i powiedział "pracujemy nad tym". Jedyne co zostało powiedziane po europejskiej premierze Xrd to "-REVELATOR- powstaje".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fejsbuksach pojawiła się wiadomość, jakoby Elphelt i Leo mieli zawitać w europejskiej wersji Xrd. Nie wiadomo dokładnie kiedy, ale podobno zależy to od SCEE, czyli sytuacja jest raczej podobna do Beowulfa w wersji PS3 Skullgirls. Zostaje też kwestia ceny i czy chociaż Elphelt będzie darmowa, tak jak w USA. Chociaż zgodnie z opisem w sklepie obydwoje powinni być za darmo.

Strona - https://www.facebook...mworksu?fref=ts

Swoją drogą ta sama strona wrzuciła dwa niewyraźne screeny z dopiskiem "I can't see anything with all this ?#?STEAM? in the way."

EDIT. Podobnież tą grą ma być Battle Fantasia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...