Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

BioShock (seria)

Polecane posty

Przeczytałem sobie artykuł z ostatniego CDA i faktycznie... słowa, że "takiego klimatu nie miał od czasów System Shocków żaden inny tytuł" są co najmniej obiecujące. Oczywiście wszystko ładnie, pięknie tylko jak to będzie działać :) Chwalą się rozdzielczościami 1920x1200 tylko kto normalny odpali grę w takowej ? :D No ale cóż.. generalnie myślę, że źle nie będzie i się postarają o fajną optymalizację..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Mam nadzieje ;) Dla mnie jest to nr. 1 sposrod wyczekiwanych gier (obok Hellgate: London i Wiedżmina), ale mam powazne obawy co do sprzetu. Na filmikach gra robi niesamowite wrazenie. Jest na co czekac! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś o jakość Bio się nie martwię. Stoi za nią Irrational Games, więc myślę, że B będzie kawałem dobrej gry.

jeśli czegoś nasz rodzimy dystrybutor nie spieprzy

Obawiam się, że niestety może coś spieprzyć. Mam tylko nadzieję, że nie zrobi tego w takim stopniu, jak to było z GTA: SA

Bo za dystrybucję odpowiedzialna jest Cenega, z tego co pamiętam. (czy coś pokręciłem?? :roll: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś o jakość Bio się nie martwię. Stoi za nią Irrational Games, więc myślę, że B będzie kawałem dobrej gry.

W to to chyba nikt nie wątpi. Wszak za superaśną grafiką ma być to co w grach najważniejsze, czyli klimacik, a skoro ten ma być jakości System Shocka to będzie to spełnienie marzeń... Które jednak może zakłócić

Minimum requirements

* Processor: 1.33 GHz CPU

* Memory: 1 GB of SDRAM

* Graphics: GeForce 7xxx or Radeon X1xxx

Recommended requirements

* Processor: 2.66 GHz CPU

* Memory: 2 GB of SDRAM

* Graphics: GeForce 8800 series or Radeon X1950 series

Chooociaż.. nie jest źle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które jednak może zakłócić

Chooociaż.. nie jest źle :)

To dla mnie drugi powód (pierwszym był Gothic 3) by dokupić sobie trochę pamięci RAM. Ale nie ma co narzekać, takie wymagania to niestety będzie niedługo standard. Na szczęście dzięki BioShock, nie powinniśmy żałować wydanych pieniędzy na modernizację kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że to gracze z Polski będą trząść gaciami :) Bo w takim USA gdzie sprzęt jest tani jak barszcz to pff.. z niecierpliwością czekają na UE4.0. Dobrze, że PCtach jest opcja zmniejszenia detali i wyłączenia niepotrzebnych rzeczy, które AŻ tak nie wpływają na jakość grafiki i mam nadzieję, że BioShocku ich również nie zabraknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tam... sesja idzie :P także w bioshocka i tak bym sobie nie pograł bo pewno wciągający, że hoho :) skriny super, gejmpleje fajne.. no nic tylko dożyć końca sesji i wyczekiwać Bioshocka.

Swoją drogą ciekawe, czy dostanie 9 czy też dyszkę... wszak skoro najbardziej klimatyczna gra od czasów System Shock 2(który dostał 10 w CDA) to może i tutaj będzie maxymalna ocenka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiemy jak wygląda okładka podstawowej wersji Bio Powiem szczerze, że logo GfW paskudzi tą okładkę. W CoH było do zniesienia, ale do okładki B raczej nie pasuje :/

E tam gadasz ;) Mi się ta okładka bardzo podoba, a logo GfW jest samo w sobie bardzo ładne i znam tylko kilka okładek, które mogłoby popsuć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego liczy się zawartośc a nie tylko okładka danej gry

Pamiętaj o poczuciu estetyki!

Na Bioschoka czekam z niecierpliwością!

Muszę w niego pograc!

Problem w tym, że chciałem dla niej zrobic upgrade.

A w nowym CDA odradzają upgrade'a!

Bioschock na trailerach wygląda klimatycznie....

Mam tylko takie małe nadzieje:

-aby można było nosic ograniczoną liczbę broni,

-niech nie będzie zbyt dużo czarów typowo fantastycznych (kula ognia itp.)

Co do wykonania Bioshock: jeśli w ostatnim CDA pisali, że

jest dobrze, to trzymam ich za słowo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz mnie ubiegliscie z ta okładka Bioshocka ( http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_b/34311/34311_999_3.jpg ) ;) ale szczerze mowiac, wyglada ona troche standardowo, jednak to nie okładka jest najwazniejsza, tylko sama gra. :D U mnie raczej ona nie ruszy (a na upgrade jeszcze przyjdzie czas), ale jak ogladam te trailery, ech... Nastepca System Shocka juz sie zbliza! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem długiego posta i mi wcięło wall: Zobaczcie ten filmik i pomyślcie nad zakończeniem : http://www.youtube.com/watch?v=QRkL-joIjvg

Ja bym nawet nie podszedł,od tej gry zionie klimatem. I jak zobaczycie Wielki Tatusiek to strasznie twardy sk...stwór.

Ps.Jak ktoś powie mi skąd cytat w ostatnim zdaniu,stawiam sok :D .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem długiego posta i mi wcięło wall: Zobaczcie ten filmik i pomyślcie nad zakończeniem : http://www.youtube.com/watch?v=QRkL-joIjvg

Ja bym nawet nie podszedł,od tej gry zionie klimatem. I jak zobaczycie Wielki Tatusiek to strasznie twardy sk...stwór.

Ps.Jak ktoś powie mi skąd cytat w ostatnim zdaniu,stawiam sok :D .

Pozdrawiam

Super filmik!

Już jestem pewiem (prawie)-muszę miec Bioshocka!

Jak czytam w którymś CDA, czym na początku miał

byc Bioshock (a raczej jego projekt) nie wierzę,

że tak bardzo wyewoluowała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny, ale trochę stary. Ktoś już go wrzucił na forum kilka tygodni wcześniej.

Natomiast jeżeli chodzi o samego BioShocka, szkoda, że będzie to jednak rasowy FPS bez tradycyjnego rozwoju postaci. Chociaż plazmidy powinny sprawić, że starcia będą bardzo przyjemne i efektowne. Dużym plusem będzie też przełamanie pewnego tabu w grach – będziemy mogli zabić bezbronną dziewczynkę co jest na pewno niezwykłym doświadczeniem. Mam tylko nadzieję, że lokacje nie będą do siebie bliźniaczo podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy mogli zabić bezbronną dziewczynkę

Po pierwsze nie bezbronną (a Big Daddy to co ?), a po drugie czego nie robi się dla Mocy :twisted:

Po BioShocku spodziewam się najbardziej dobrego klimatu. Klimatu i ciekawej, zagadkowej fabuły. To jest najważniejsze. Poza tym, mam nadzieje że twórcy nie przesadzą z "akcją" w grze, która gryzłaby się z klimatem. Mam też nadzieje że oddadzą nam spory kawałek terenu do zwiedzenia.

No grafa jaka jest każdy widzi. A co do sprzętu to i tak nastawiam się a wersję na X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie bezbronną (a Big Daddy to co ?), a po drugie czego nie robi się dla Mocy :twisted:

Sama w sobie jest bezbronna, o czym możemy się przekonać po zabiciu tatuśka. Podchodzimy do małej, bezbronnej dziewczynki, która próbuje się ukryć. Widzimy strach w jej oczach i decydujemy o jej życiu. Ona płacze, pragnie aby gracz okazał litość – efekt powinien być niesamowity. To nie jest zwykły przeciwnik, nie każdy dla tej mocy zdecyduje się ją zabić. Co więcej dużym plusem jest fakt, że nasze postępowanie ma mieć wpływ na zakończenie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona płacze, pragnie aby gracz okazał litość – efekt powinien być niesamowity. To nie jest zwykły przeciwnik, nie każdy dla tej mocy zdecyduje się ją zabić. Co więcej dużym plusem jest fakt, że nasze postępowanie ma mieć wpływ na zakończenie gry.

To co wcześniej napisałem było trochę ironiczne :wink: ale oczywiście masz racje. A co do Mocy, słabi będą słabymi a tylko ci z silnym charakterem zdobędą prawdziwą potęgę :twisted: . Podobno w grze można nawet zostać Tatuśkiem dziewczynki (co równoważy się ze ściągnięciem na siebie kłopotów). BTW nie trzeba jej zabijać bezpośrednio :twisted: . Zawsze można zasłać na nią te parszywe kreatury (ale jak już wspominałem: tylko ci z silnym...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jaką cenę zapłaci gracz za zdobycie tej potęgi. Wątpię, że takie postępowanie zakończy się happy endem :) . Jeżeli gra będzie świetna i będę miał chęć do powrotu do podwodnego miasta, to postaram się przejść ją na kilka sposobów. Jako silny i bezlitosny morderca – właśnie by poznać w pełni te wszystkie moce. Albo jako słaby, lecz nie pozbawiony współczucia człowiek – by dowiedzieć się czy za okazywanie litości zostaniemy czymś wynagrodzeni. Ciekawi mnie też co się stanie, gdy zabijemy połowę dziewczynek, a resztę zostawimy w spokoju – prawdopodobnie najpierw takim stylem będę grał... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi chyba raczej trudno będzie zabić taką małą, bezbronną dziewczynkę (nawet, jeśli trochę wynaturzoną xD)... mam tlyko nadzieję, ze twórcy nie zepsują tego elementu i granie bezdusznym, mordercą BEZIE mi sprawiać trudnosci natury moralnej... :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie WYNATURZONĄ. To nie jest dziewczynka tylko jakiś mutant. Jeżeli nie masz skrupułów zabić kolesia który w obronie własnej ciska fireballami, to czemu nie ubijesz jakieś istoty która wygląda jak mała dziewczynka i podporządkowała sobie inną istotę by ją chronił (nie wspominam już że ta "dziewczynka" wysysa z trupów jakąś substancję). Myślę że one nie różnią się mocno od pozostałych kreatur. Dlatego sądzę że - nie zabijanie dziewczynek doprowadzi do złego zakończenia historii, a zażywanie substancji która zmutuje nas w coś podobnego jak mieszkańcy podwodnego miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...