Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

@Elvis

Pokaż mi gdzie porównuję funkcje życiowe jak śmierć do gry?

Na czwórce zarobili sprzedając GTA 4 na jednej konsoli, a gdzie jeszcze druga. Dodatki tak samo, najpierw wyszły na XBL gdzie zarobiły na siebie, w samej wersji cyfrowej, potem dopiero wyszły na X360, PS3 i PC w formie pudełkowej.

Z obecnych danych wersji pudełkowych GTA 4 sprzedało się 0.7mln na PC, gdy wersje na konsole mają prawie po 10mln. Widać różnicę.

Twoje "argumenty" są po prostu śmieszne. Jak w takim razie wytłumaczysz fenomen np. Blizzard'a? Przypadek? : P

W każdej społeczności są czarne owce. To nie jest jednak wystarczającym powodem, żeby zdyskredytować PC.

Takie decyzje zostawmy Rockstar Games.

BTW. Twój awatar jest znajomy. Udzielałeś się może w AC Center? To wyjaśniłoby twoją argumentację, która jest wyjęta z "czapki własnych przekonań".trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie udzielałem się, nie wiem nawet co to jest, LOL.

Blizzard produkuje gry dla nolifów, a tych jak wiadomo nie brakuje chociażby w chinach czy korei. :P

Czytałem przed chwilą prawdziwe info, że wersja PC wyjdzie kilka miesięcy po wersji konsolowej, wiec możecie zluzować zwieracze. :P

No to czas wymienić grafikę w PC. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/kolejne-konkrety-na-temat-gta-v/133707

Hah, to akurat wszyscy mówili i nie ma w tym żadnego zaskoczenia, ale trzeba było narzekać/siać defetyzm dopóki samo R* się nie odezwało :D Wróć... może nie do końca Rockstar, ale ktoś kto może cytować albo parafrazować od nich informacje i być wiarygodny ;] Podoba mi się także informacja o krótszym, ale - miejmy nadzieję - treściwszym wątku głównym (obejdzie się bez wstępnych zadań z zawiezieniem kogoś itd.) tak jak było to już w EFLC. Teraz pozostaje tylko wygodnie poczekać na następnie trailery/obrazki ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wrzucę nowego niczego do dyskusji, ale mi brakuje takich "prostotek", jak porywanie przypadkowych przechodniów (misja w GTA IV gdzie woziło się ciała w bagażniku), różnych pierdółek w stylu zdobywania masy mięśniowej, szkoły jazdy, sztuk walki. Czegoś, co by pozwoliło graczowi na małe stypizowanie swojej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę takową misję w podstawowej czwórce, gdzie mieliśmy sztywniaka w bagażniku, i musieliśmy go wywieść w jedno miejsce, a tak z poza misjami? Nie było takiej możliwości, nie licząc brania ziomków na wojnę gangów ( San Andreas ), czy zaproszenia kobiet lekkich obyczajów. Co do uprawiania sportu, ćwiczenia walk, czy szkoły jazdy, to było to tylko w SA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ową misję pamiętam (robiliśmy ją na zlecenie Elizabety Torres), ale samego porywania przechodniów nie. Jednak nie jestem za pakowaniem na siłce, szkołą jazdy czy innymi bzdetami w piątce. Było to może jakieś urozmaicenie, jednak bardziej męczące, niż sprawiające przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodziło mu o porywanie pasażerów? O ile pamiętam dało się, gdy autem jechały 2 osoby - kierowca i pasażer. Gdy wyrzuciło się zza kółka kierowcę i ruszyło na tyle szybko że pasażer nie zdążył wysiąść, to był on zmuszony jechać z nami. Jedna kto był tylko smaczek, nie była z tym związana żadna misja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie simsowe elementy są spoko. nikt nikomu nie każe się przebierać i obcinać, a jak ktoś lubi ma dodatkowego plusa.

o, tylko dziewczyny mogłyby być jak w sleeping dogs - zamiast ciągłego ciśnięcia procentów, jedna (lub cykl) rozbudowana misja poboczna, po której odblokujemy coś fajnego.

Edytowano przez Spike217
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakieś minigierki typu porywanie przechodniów itp, to jestem raczej za. Tylko chciałbym żeby to było jakoś sensownie zrobione. Minigierki typu rozwalanie na czas itp są genialne w Saint's Row, ale ta gra ma zupełnie inny klimat i to co tam świetnie pasuje, nie będzie dobrze wyglądać w gta.

Ale takie mini-misje typu: jedzie limuzyna, z przodu szofer i ochroniarz, z tyłu jakaś szycha. I załatwiam szofera i ochroniarza, porywam gościa, a potem licytuję się z jego rodziną w sprawie okupu. A potem trzeba wymienić gościa na kasę i jeszcze jak podczas wymiany tajniacy z policji by chcieli mnie złapać to by było ciekawiej.

Takie coś byłoby super:)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy na pewno nie dostaliby mojej kasy i przerzuciłbym się Saints Row. No to sobie pożartowałem, a teraz na poważnie - nie wydali RDR (chociaż ja nadal czekam) i jakoś to przeżyliśmy. Osobiście pożyczyłbym od kolegi konsolę razem z grą. Ewentualnie częściej bym go odwiedzał, żeby sobie pograć, tak jak kiedyś było z Pegazusem wink_prosty.gif. Konsoli w tej generacji raczej nie kupię, a w przyszłej mam nadzieję, że designerzy konsol pójdą za przykładem Nintendo i wprowadzą wsteczną kompatybilność (chociaż wątpię, żeby porzucili tak po prostu profity z super duper remiksów turbo HD starszych gier).

Moje zdanie jest takie, że zapowiedź wersji PC nie jest dla nich korzystna biznesowo. Jeżeli przy premierze IV wszyscy wiedzieliby o tym, że wyjdzie nie tylko na konsole, to dużo osób spokojnie by sobie poczekało. Nie śledziliby plotek o wersji PC, nie podpisywaliby petycji do R*, nie kupowaliby konsoli dla jednej gry. Konsolowcy nie czuliby się tak wyróżnieni i nie wszyscy polecieliby do sklepu w dzień premiery, a przecież informacje o tym w ilu egzemplarzach gra zeszła w pierwszym dniu/tygodniu tylko napędzają sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dokładnie

Ale rozumiem rockstara i modle się żeby puścili jednak te grę na pc :) nie ważne że z opóźnieniem ale niech wydadzą bo nawet dla GTA V nie kupię specjalnie konsoli.

Nic nie stracą jeśli po powiedzmy po roku wydadzą GTA na pc bo już zarobią co mieli zarobić i nie umniejszy im to zysków ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę przysechł, więc pora go odświeżyć wink_prosty.gif. Parę dni temu na stronie głównej ukazał się news o petycji w sprawie PeCetowej wersji gry. Myślę, że bardziej przydałaby się petycja, w której gracze będą domagać się umieszczenia mapy pod klawiszem M. W końcu mamy ekskluzywne radio, do którego możemy wrzucać dowolną muzykę, mamy lepsze tekstury, możemy modować grę jak chcemy, ale żeby obejrzeć mapę musimy wejść do menu. W IV było to już całkiem dobrze rozwiązane, (wystarczyło kliknąć Esc), ale mi chodzi tutaj o coś innego. Przez stworzenie takiej lub podobnej petycji (na temat optymalizacji itp.) można puścić oko do twórców. Po co prosić Smugglera, żeby ujawnił kim jest, lepiej niech to zrobi kiedy chce, byleby miał wtedy na głowie różowy kapelusz wink_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja się zastanawiałem jakie wnioski faktycznie wyciągnie R* patrząc na to ile osób podpisze się pod tą petycją, była mowa o 40tyś, nie mam linka aby zobaczyć jak to wygląda teraz. Nawet jeśli dobiła do stu to i tak jest to żałośnie śmieszna liczba w porównaniu z tym co sprzedadzą na konsolach (i tutaj trzeba przestać się czarować i stwierdzić raz a dobrze - PCty nie generują dla tej serii zysków) a poza tym... mam wrażenie, że część osób nie wpisuje się na nią, bo i tak ma pewność, że piątka na komputery wyjdzie. Znów to co było mówione dziesiątki razy, tak straszyli, że EFLC jest exclusivem dla konsol a jak wyszło to chyba wszyscy wiedzą ;] Co do kwestii mapy to w sumie nie obraziłbym się za opcję np. oddalania albo przybliżania minimapy aby ogarnąć większy kawałek terenu, IMO jednak to szczegóły :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się na przykład nigdy nie wpisuję bo nie mam ochoty podawać maila. o.

rzecz w tym, że czy gra wyjdzie na x360/x720/pc/3ds/symbiana/kuchenki amici to ludzie ją kupią. w większej (zamożniejszej) części globu gra się na konsolach, więc tam sprzeda się lepiej. ale robienie słabiutkiej konwersji nadal się zwróci, kiedy grę kupi chociaż te 100 tysięcy (jakieś 5 milion dolarów). i tutaj można się posłużyć przykładem dark souls. gracze zrobili petycje. jest dużo osób - damy wam grę. jaką? taką, nie podoba się to nie podpisuj byle czego na internetach, chciałeś konwersję masz konwersję. jak podczas podpisywania petycji o powrót nuketowna 24/7, gdzie gracze chcieli powrotu jego własnej playlisty, a dostali mapę wmieszaną między inne.

i tutaj jest kolejne 'rzecz w tym'. nie chodzi o to żeby konwersja była. chodzi o jej jakość. o to, żeby gracze pc byli potraktowani z należytą godnością. to są potrzeby, które wydają się błahe, a których ktoś w R* wyraźnie nie rozumie. jeśli coś działa na konsoli obecnej generacji, działa na 4 letnim pc. jeśli dało się maxa payne'a 3 wydać na wszystkie konsole jednego dnia, da się tak zrobić ze wszystkim. et cetera, et cetera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42

Ja powiem tak. Co będzie to będzie ale raczej nie wierzę że GTA V nie ukarze się na PC. Ze wszystkimi trójwymiarowymi GTA były takie spekulacje że nie wyjdą na komputer a jakoś w końcu wyszły co prawda rok po premierze na konsolach ale jednak. Dla czego z piątką miało by być inaczej? Najważniejsze by nowa część GTA nie miała tych durnych DRM'ów, steamów itp.

Heh ciekawe co by było gdyby jednak nie wydali GTA V na PC biggrin_prosty.gif

Pewnie psychofani podpalili by im siedzibędiabelek.gif Więc nie zaryzykują.

Edytowano przez frycek42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frycek42
jeśli będzie pc to będzie rockstargamessocialclub. wiesz, nie po to robisz taką platformę żeby potem z niej nie korzystać. no, i są zapowiedziane crews, a one są połączone z rgsc.

Zależy jak do tego podejdą mogą przecież zrobić tak że jak chcesz grać sam to możesz grać offline a jak chcesz multi to musisz się logować. W ogóle te DRMy są bez sensu tylko przeszkadzają ja przez nie od dawna nie kupiłem żadnej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra, absolutny must have który muszę mieć już w dniu premiery. Jeśli tylko R* niczego nie zepsuje, a gra będzie taka jak IV tylko większa, ładniejsza i... lepsza to będę szczęśliwy. Nawet bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to smiesznie brzmi konwersja z konsolek na PC-ty haha OMG to nie jest smieszne to jest tragiczne rozpacz.gif bede płakac buuuuu :x ale tak poważniej ... jak to było z GTA IV ?? czy było robione ewidetnie na PC od poczatku czy na konsole ? z tego co wiem to chyba konsolowcy wtedy czekali na swoja wersje czyż nie ? Nie wierze ze gra nie ukaze sie na piecach hmm a może to bedzie jakiś port również na nowe generacje konsol razem z PC-tami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...