Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

ale w całej tej wojnie wydatku na konsole i na PC przeprowadźmy jeden rachunek:

wydatek na PC równego mniej więcej konsoli= 3200zł.

konsola(zakładamy że mamy TV) = 1000zł-1300zł

Jedna gra na PC średnio(bez EK) = 100zł

Jedna gra na Konsole(wartość zaniżona)=200zł

a więc różnica w cenie PC i konsoli = 2200zł

ale za 2,2k kupimy 11 gier na konsole a 22 gry na PC i we wszystkie gry pogramy w podobnych detalach jak na konsoli... więc.... pod względem ekonomi w dłuższym okresie PC wygra

ale konsola ma 2 cudowne cechy

1. Nie obchodzą cie wymagania

2. Nie instalujesz nic i sie tym nie martwisz... wkładasz DVD i grasz

wszystko zależy od naszej decyzji, ja jednak wole PC.

chociaż z tego co sie orientuje to powinno być tak konsola do gry MAC/PC do reszty prac :D szkoda ze do polski to tak powoli dociera

odrazu mówie że nie jestem fanboyem PC ani Konsoli, szczerze to wole konsole ale ceny gier mnie przerażają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC zaczyna wygrywać. Bo jest urządzeniem UNIWERSALNYM. A jak konsole kiedyś zdetronizują PC to tylko dlatego, że STANĄ SIĘ DO NIEGO PODOBNE.

Qbek, poruszasz temat totalnie bezzensowny. Komp to komp. Konsola to konsola. Konsole nie maja wygryzc z rynku PC bo PC jest nazedziem pracy a konsola sprzetem do zabawy. Jesli chodzi o gaming konsole zdetronizowaly PC dobre 7-8 lat temu i tyle.

Zauwazylem ze pecetowcy uzywaja w temacie sprzetowych wojen argumentow o uniwersalnosci PC. TO jest argument bez sensu.

Nikt nie wymaga od konsol by byly tak uniwersalne jak PC. Konsola ma stac obok TV i ma sie na niej grac lub ogladac filmy w HD. Komp ma stac na biurku i ma sie na nim pracowac. Niektozy oczywiscie wciaz jeszcze wola na PC grac w te 5 gier na krzyz jakie sie ukazuja na blaszaka ale tu juz spuszczam zaslone milczenia:)

PC jako nazedzie praca jest niezastapiony i nie ma tu absolutnie dyskusji. Konsole go nie zastapia i nawet nie prubuja. Natomiast PC jako sprzet do grania ssie w porownaniu z konsolami. Ssie za sprawa wymagan sprzetowych, [beeep] z instalacjami, sterami etc. a PRZEDEWSZYSTKIM ssie za sprawa mizerniutkiej w porownaniu z konsolami biblioteki gier i roznorodnosci gatunkowej.

Co do tych wspominanych wysokich cen gier na konsole. Otoz wszystko zalezy od tego gdzie kupuje sie gry. Wezmy np Allegro. Devil May Cry 4 na Xboxa 360 za 159 zeta:) To chyba nie jest 200 prawda. Podobnie jest z innymi grami. Po za tym wielu handlowcow wychodzi do graczy z pomyslami jak zaoszczedzic kase. Przyklad?

Sam prowadzac sklep z grami i sprzetem oferuje mozliwosc odplatnej wyminy gier. Tym sposobem moi klienci przynosza wlase gry juz im niepotrzebne i placa za NOWOSCI na konsole po 40 pln:)

Potrzeba matka wynalzaku. Naprawde nie trzeba bulic 200 zeta za gre na konsole. Trzeba tylko chciec i troszke sie tematem zainteresowac zamiast chodzic do Empiku.

Tyle odemnie, borx out w temacie wojenek:)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

A co do tych nieszczesnych czterech nowych "misji" w Assassinie.

Otoz nie szykujcie sie na cztery nowe zabójstwa. Dostaniecie cztery nowe metody prowadzenia sledztwa. mamy juz:

przesluchanie ( trzeba sledzic konkretna osobe a gdy wlezie w jakis ciemny zaulek, obic jej gebe )

podsluchiwanie ( siadamy na laweczce i sluchamy o czym gadaja konkretne osoby )

kradzież kieszonkowa ( wiadomo )

To nie sa zadne misje a takie jakby "minigierki" banalne ktore musimy wykonac by zdobyc informacje o naszym "celu"

Do tej pory tych "minigierek" bylo wlasnie trzy co sprawialo ze AC byl strasznie schematyczny. Deweloper postanowil dolozyc jeszcze cztery by jak mniemam rozmyc troszke ta schematycznosc. Bardzo imo dobrze:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tych nieszczesnych czterech nowych "misji" w Assassinie.

Otoz nie szykujcie sie na cztery nowe zabójstwa. Dostaniecie cztery nowe metody prowadzenia sledztwa. mamy juz:

przesluchanie ( trzeba sledzic konkretna osobe a gdy wlezie w jakis ciemny zaulek, obic jej gebe )

podsluchiwanie ( siadamy na laweczce i sluchamy o czym gadaja konkretne osoby )

kradzież kieszonkowa ( wiadomo )

To nie sa zadne misje a takie jakby "minigierki" banalne ktore musimy wykonac by zdobyc informacje o naszym "celu"

Do tej pory tych "minigierek" bylo wlasnie trzy co sprawialo ze AC byl strasznie schematyczny. Deweloper postanowil dolozyc jeszcze cztery by jak mniemam rozmyc troszke ta schematycznosc. Bardzo imo dobrze:)

Dokładnie o to mi chodziło z tym "4 nowe misje typu investigation", więc jednak to Ty mnie nie zrozumiałeś. :wink: Ale dobra, end of topic bo nawet nie ma powodów do kłótni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Borxx, nie zgodzę się z tobą, apropos kwestii "piece do pracy, konsole do gier". Taki podział miał może jeszcze sens parę lat temu, ale teraz już nie za bardzo.

Konsole wykonują potęzny krok do przodu, można na nich oglądać filmy, mają dostęp do internetu, można sobie ściągac demka nowych gier z sieci, i pewnie jeszcze tysiąc innych rzeczy, ty mi powiesz, ja nie mam konsoli - większośc pomysłów wzięta żywcem z pieców.

Z kolei pc-ty również przeszły potężną ewolucję, i są w sumie w stanie wygenerować takie same efekty graficzne jak dedykowane tylko do tego celu konsole - są przy tym znacznie bardziej elastyczne, płacą za to niestety wysokim kosztem sprzętu i problemami kompatybilności.

A przyszłośc będzie te granice jeszcze bardziej zacierała, sądzę że za parę lat trudno bedzie powiedzieć co jest pecetem, a co jest konsolą, może doczekamy się jakiś powszechnych standardów zgodności - może z konfrontacji xboxów i plejek piece wyciągną coś dla siebie - sam jestem ciekaw. Ale raczej nie wydaje mi się, żeby piece odchodziły do lamusa jako sprzęt stricte do pracy - i tez widać, że producenci raczej nie rezygnują z tej platformy, może nie jest tak różowo jak na konsole, ale też nie histeryzujmy że jest fatalnie (właściwie jedyne czego mi żal to mass effecta, ale też przypuszczalnie kiedyś wyjdzie).

I żeby było przynajmniej coś o temacie wątku :) : Cieszę się z tego że AC będzie na peceta bogatszy niż na konsole, po rozszerzonym gears of war to chyba znak, że przyłożyli się do konwersji, i nie traktują go jako kalki wersji konsolowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp to komp. Konsola to konsola.

ze co?? niemozliwe..... :lol: :shock:

Konsole nie maja wygryzc z rynku PC bo PC jest nazedziem pracy a konsola sprzetem do zabawy.

buahahah..... i dlatego na PC wychodzi tyle swietnych exclusiwow??

Jesli chodzi o gaming konsole zdetronizowaly PC dobre 7-8 lat temu i tyle.

nie do konca stalo sie to dokladnie wtedy, kiedy na PC wyszedl Half-Life, NOLF, Deux Ex, Baldur's Gate i Dialbo II :lol:

Devil May Cry 4 na Xboxa 360 za 159 zeta:)

polowy tego nie jest warte, przy Onimusha (np 3) wymieka - steka i kwiczy.

Tyle odemnie, borx out w temacie wojenek:)

raz sto pierwszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp to komp. Konsola to konsola.

ze co?? niemozliwe..... :lol: :shock:

A jednak :D

Devil May Cry 4 na Xboxa 360 za 159 zeta:)

polowy tego nie jest warte' date=' przy Onimusha (np 3) wymieka - steka i kwiczy.[/quote']

To moze uzasadnij w temacie o DMC. Skonczylem wszystkie Onimushe, kazdego DMC lacznie z 4 i jakos dla mnie DMC nie wymieka. Zreszta juz samo porownywanie skillowego DMC do prostej Onimushy jest dosc dziwne. Mimo ze obie serie to Slashery to jednak reprezentuja zupelnie inne podejscie do sytemu walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są TYLKO PeCety i TYLKO konsole. Co wy się tak spinacie, relax ;). Borxx w wielu aspektach ma racje. Jak mieszkałbym w innym kraju,( wydaje się, że gdzie indziej "polityka konsolowa" ;p jest bardziej rozwinięta) długo nad konsolą bym sie nie zastanawiał. Jednak moją pierwszą maszynką był właśnie PC. Grało mi się bezstresowo, nie dotykały mnie żadne bugi związane ze sterami albo łatkami. Te drugie jak już instalowałem to dlatego, że wnosiły coś do gry, a nie naprawiały problem "error: 691992 z metafizyką kontekstową pojęć nagranych pięciorzędnie na dwurdzeniowym replikatorze niekompatybilnym z kuchenką mikrofalową samsung".

Zależy jak komu leży, to prawda, że konsole mają to to i tamto, są do granie stworzone. Jednak jak dla mnie nie ma żadnych przeciwwskazań do dalszej gry na komputerze. Trochę się to różni ale to nie powód do robienia w gacie ze złości za każdym razem kiedy borxx powie, że PC jest złe. Jak już mówiłem relax.

Co do Assasina to chętnie kupiłbym nawet teraz (to metalowe prepaidowe pudełko mnie kusi) ale ogólnie w temacie zamiast informacji na ten temat znalazłem odwieczną walkę ;). Prosiłbym bardzo o odpowiedź, kupować czy nie?

(wymagania nie grają roli, wszystko będzie śmigać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie powód do robienia w gacie ze złości za każdym razem kiedy borxx powie, że PC ssie

fixed;)

Krojsta, jak najbardziej warto ale uwazam ze to tytul pokazujacy swoje prawdziwe oblicze na konsoli.

Gre przechodzilem w pracy na konsoli podpietej do 19 calowej panoramki, wszystko pieknie ale jak zabralem AC do domu i odpalilem na 37 calowym LCD to wrazenia byly proporcjonalnie wieksze:)

Mowcie co chcecie ale free running po dachach i zaulkach Damaszku widziany na duzym panoramicznym odbiorniku robi piorunujace wrazenie. Jak ktos tu gra na kompie podpietym pod duzy TV to zalapie o co mi chodzi.

Klimat tej gry opiera sie glownie na przepieknej architekturze i pejzażach no i na animacjach Altaira skaczacego z dachu na dach. Do tego dochodzi mistrzowsko zrobione oswietlenie i hdr.

Ta gre najlepiej jest podziwiac na TV. Taka prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w Polsce póki co konsole nadal postrzegane są często przez więdszość "fundatorów" jako "niepotrzebny bajer" a szkoda. Sam mam tylko PC , ale czy coś mi stoi na przeszkodzie jeśli mam mocnego kompa i mam pada do niego ?? moge poczuć się prawie jak konsolowiec :D(nie gadać że prawie robi wielka różnicę...)

A co do Assassins Creed to jest wielki hit sprawdzony na konsolach i na PC będzie jeszcze lepszy. A takie wymagania to normalny postęp. Nie ma co narzekać trzeba wziąść się do roboty i kupić kompa(albo kosole i bulić za gry więcej), a jak ktoś nie ma kasy to czekać aż komponenty stanieją. no przykro mi takie jest życie nie każdy musi mieć wszystko...

Sam mam słabiutkiego kompa i od Premiery Gothica 3/Test Drive U. nic mi nie działa ale przyzwyczaiłem sie do tego i nie narzekam, teraz tylko czekam na nowego kompa specjalnie do AC którego zamówiłem(ahh limited metalbox). :D

Pozdro i nie rozpaczać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie wymagania to normalny postęp.

To porównaj bebechy X-a i te zapewnienia, że z pc będzie płynnie na Quadzie, 3GB i 8800GTX...Jak dlamnie brzmi to złowrogo...Pamiętam czasy normalnych optymalizacji itd. Prawda jest taka, że optymalizacje są olewane a coś co chodzi płynnie na słabszej konsoli ma już duże kłopoty na mocnych pc. Uważasz, ze to norma? To ok. Ja jako wierny pctowiec zaczynam mieć tego dosyć. Ładuję kupę kasy w high-endowe cześci a potem dwa tytuły uświadamiają mi w krótkim czasie, że trzymam zlom za kilka tysięcy. Jak tak dalej pójdzie to przesiadam się na konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektozy oczywiscie wciaz jeszcze wola na PC grac w te 5 gier na krzyz jakie sie ukazuja na blaszaka ale tu juz spuszczam zaslone milczenia:)

Widzę, że niewiele się tu zmieniło ... Właściwie gdzie by nie wszedł i nie znalazł dyskusji PC vs konsole to Twoje posty się zwykle do tego sprowadzają: "PC ma 5 gier na krżyż", "Grajcie sobie dalej w te Extra klasyki i może jedną nowość na rok". I tak w kółko. Normalnie jak dziecko w piaskownicy: "Marek ma brzydką łopatkę, bo jest czerwona, a ja nie lubię czerwonego koloru". A co ciebie obchodzi, ile tych gier jest i co kto woli? Masz konsole to sobie na niej graj i super. Jesteś jakimś konsolowym kaznodzieją, masz kasę od M$ i Sony za każdą osobę, którą "nawrócisz"? To weź jeszcze Inkwizycję konsolową załóż ...

Trochę się to różni ale to nie powód do robienia w gacie ze złości za każdym razem kiedy borxx powie, że PC jest złe.

Żeby on się do tego ograniczał to by problemów nie było. Tylko wiele jego wypowiedzi wygląda tak, jakbyś czytał np. tylko kryminały, a tych ostatnio niewiele, podszedł do ciebie ktoś czytający bardzo popularne fantasy i stwierdził, że jesteś idiota i debil, bo po co czytasz te umierające kryminały, gdzie masz 5 książek na rok, zamiast te postępowe i rozwijające się fantasy, gdzie masz rocznie 100+ pozycji. I tak wracał co chwila z tym samym tekstem. Też byś olimipijski spokój zachował jak rozumiem? Problemem nie jest to, że ktoś tam woli konsole. Problemem jest to, jak ktoś się przez to uważa za lepszego od grających na PC. Problemem jest to, że konsole to obecnie nieskazitelne, cnotliwe panienki, których ruszyć palcem nie można, bo zaraz rzuci się na ciebie stado wściekłych psów, gotowych na strzępy rozerwać. Toż ostatnio nawet gitarzyści oberwali i stali się "wrogami konsol", bo śmieli skrytykować Guitar Hero jako namiastkę grania na gitarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie wymagania to normalny postęp.

Prawda jest taka, że optymalizacje są olewane a coś co chodzi płynnie na słabszej konsoli ma już duże kłopoty na mocnych pc. Uważasz, ze to norma?

ehh ale zapomniałeś o jednej rzeczy chyba ważnej przy konsolach...

wszystkie bebechy w konsoli pracują tylko nad wyświetlaniem i odtwarzaniem tej gry(fizyka, skrypty itp.) a w naszym PC niestety jeszcze sprzęt zajęty jest windowsem i mnóstwem programów w tle!! a poza tym konsola z założenia służy do grania i tylko do tego a PC został do tego tylko zaadaptowany. Tak np. Formuła 1 jeździ bardzo szybko ale nie moze poruszać się po drogach, a Koenigsegg jest wolniejszy ale może uczestniczyć w ruchu.

A co do olewania optymalizacji to się zgodzę z tobą w 100%. Są poprostu traktowane po macoszemu. A do wszystkich mówiących "Jest teraz 1000 linijek kodu i XXX elementów, przez co optymalizacja jest trudna" - a co mnie to obchodzi?? programistom sie płaci za to co mają robić i powinno byc to wykonywane perfekcyjnie nawet jeśli to bardzo trudne. (znów przykład motoryzacyjny)Tak jak kierowcy rajdowi mają coraz szybsze auta to co narzekają na tą szybkość? Nie,poprostu muszą się nauczyć kontrolować tego potwora. Tak samo z tą optymalizacją, im trudniejsza tym więcej wiedzy muszą mieć programiści.

Jestem za PC ale czuję różnice między PC a konsolą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, bedzie tak samo jak z Crysisem. Po jakims czasie wyjdzie łatka ktora znowu obnizy wymagania:) Mój kuzyn gra na AMD 64 3800+ 2GB 8600GT w Crysisa na srednich bez zwiech(wczesniej sie wieszało) wiec zostaje tylko czekanie:) Ja za to sobie pogram i to na max detalach:):D tylko czekam, aż gra wyjdzie i w te pedy do Media po nia :D bo sie swietnie zapowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartiTheGreat

Masz sporo racji i zgoda. Tylko musisz pamiętać, że PC cały czas się rozwija i jego przewaga technologiczna nad konsolami (np. Xbox360) zaczyna być już odczuwalna. To powinno się przekładac na framerate w grach. Niestety tak nie jest.

@Bielo

Nie będzie tak źle myślę, że jednak pograsz na jednym jajku w tę gierkę. Gdyby gra nie chodziła na jednym rdzeniu...Byłby to poważny cios dla PC-ta jako platformy do gier w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To porównaj bebechy X-a i te zapewnienia, że z pc będzie płynnie na Quadzie, 3GB i 8800GTX...Jak dlamnie brzmi to złowrogo...Pamiętam czasy normalnych optymalizacji itd. Prawda jest taka, że optymalizacje są olewane a coś co chodzi płynnie na słabszej konsoli ma już duże kłopoty na mocnych pc. Uważasz, ze to norma? To ok. Ja jako wierny pctowiec zaczynam mieć tego dosyć. Ładuję kupę kasy w high-endowe cześci a potem dwa tytuły uświadamiają mi w krótkim czasie, że trzymam zlom za kilka tysięcy. Jak tak dalej pójdzie to przesiadam się na konsolę.

No niestety wydania na PC mają to do siebie, że praktycznie niemożliwe jest dobre zoptymalizowanie gry pod setki wszystkich możliwych konfiguracji, które każdy z nas ma w domu, podczas, gdy na konsolę trzeba optymalizacji dla max 3 zestawów (tyle next-genów jest). Na PC niestety zawsze może się zdarzyć, że na najnowszym zestawie gra ledwo ruszy, a na jakimś średniaku będzie śmigać tak, że wszyscy będą zdziwieni.

Ja tam na tego Splinter Cell'a bez skryptów i jeszcze w klimatach "Królestwa Niebieskiego" czekam z niecierpliwością i chyba sobie specjalnie TV do kompa na tą okazję podłączę :twisted: .

Ehehehe... już trudno znaleźć temat, gdzie borxx nie toczy boju o wyższość konsoli nad PC, ale tym razem zrobię wyjątek i włączę siędo dyskusji :wink: .

Komp to komp. Konsola to konsola. Konsole nie maja wygryzc z rynku PC bo PC jest nazedziem pracy a konsola sprzetem do zabawy. Jesli chodzi o gaming konsole zdetronizowaly PC dobre 7-8 lat temu i tyle.

Owszem PC jest narzędziem do pracy, ale nie tylko, niektórzy wolą na nim pograć, pogadać ze znajomymi itp. bo rozrywka to nie tylko gry i nie chodzi mi o UNIWERSALNOŚĆ PC (o tym niżej), ale o to, że niesprawiedliwie szufladkujesz go jako narzędzie tylko do pracy.

Zauwazylem ze pecetowcy uzywaja w temacie sprzetowych wojen argumentow o uniwersalnosci PC. TO jest argument bez sensu.

Owszem jest bez sensu, bo konsola ma służyć do czego innego i PC do czego innego, ale obiektywnie na to patrząc, to niektórzy wolą mieć w domu jeden sprzęt, na którym mogą robić wiele rzeczy, a nie po jednym (PC, konsola itp.), ale nie zauważasz, że sam piszesz o uniwersalności konsol! :

Nikt nie wymaga od konsol by byly tak uniwersalne jak PC. Konsola ma stac obok TV i ma sie na niej grac lub ogladac filmy w HD. Komp ma stac na biurku i ma sie na nim pracowac.

Teoretycznie nikt nie wymaga, ale przecież jednak konsole zyskały możliwość odtwarzania filmów i dostały własne twardziele nie? Co do PC to znów powtórzę, że dla użytkownika pieca to nie tylko narzędzie pracy, ale też i źródło informacji, sposób komunikacji ze światem itp.

Niektozy oczywiscie wciaz jeszcze wola na PC grac w te 5 gier na krzyz jakie sie ukazuja na blaszaka ale tu juz spuszczam zaslone milczenia:)

Tu już przemawia przez ciebie konsolowa zawiść :P . Zgodzę się, że na konsole wychodzi więcej tytułów. Tyle, że nie wiem, czy zauważasz bardziej ukierunkowane wymagania graczy PC. Gry konsolowe to zwykle gry "lekkie, łatwe i przyjemne" - no bo o to chodzi w rozrywce nie? :D ale jednak są gracze (jak ja), którzy szukają wrażeń jak najbardziej realistycznych i tak symulatorów samolotów, samochodów itp. z prawdziwego zdarzenia na konsole po prostu nie ma i myślę, że są gatunki które pozostaną domeną PC bo to wynika z natury konsoli: siadasz z padem w ręku na kanapie przed TV, a nie usadzasz się wygodnie w fotelu, ustawiasz pozycje przy kierownicy i jedziesz po 5 min. przygotowań.

PC jako nazedzie praca jest niezastapiony i nie ma tu absolutnie dyskusji. Konsole go nie zastapia i nawet nie prubuja. Natomiast PC jako sprzet do grania ssie w porownaniu z konsolami. Ssie za sprawa wymagan sprzetowych, [beeep] z instalacjami, sterami etc. a PRZEDEWSZYSTKIM ssie za sprawa mizerniutkiej w porownaniu z konsolami biblioteki gier i roznorodnosci gatunkowej.

Znowu PC, a narzędzie pracy, więc pominę, a różnorodność gatunkową już skomentowałem, z mojej perspektywy patrząc 90% gier na konsole to zręcznościówki i gry akcji, więc sam widzisz. No i podaj jakiś konkretny gatunek z konsol który się na PC nie ukazuje bo nawet gry "imprezowe" zaczęły na PC wychodzić (Guitar Hero).

Podsumowując to masz rację: ani PC konsoli, ani konsola PC nie zastąpi. Co się stanie? Myślę, że pozostaną na razie oddzielnie. Jednak kiedyś, kiedy konfigi kompów będą już bardziej znormalizowane, to kompy i konsole się połączą bo ludzie chcą właśnie jak najwięcej uniwersalnych urządzeń, które jako jedno "pudło" mogą zastąpić kilka innych sprzętów w domu. Już teraz są kompy z Win Media Center, które stawiasz pod TV, oglądasz za ich pomocą filmy, słuchasz muzyki i przeglądasz net, konsole dla odmiany mają własne HD, dostęp do sieci, możliwość oglądania filmów a stąd do połączenia PC z konsolą (czy konsoli z PC - jak komuś nie pasuje) już niedaleko. Bo prawda jest taka, że nawet jak nie wymagamy uniwersalności od tych sprzętów, to i tak będzie nam wmuszona - no bo kto 5 lat temu wymagał od swojego telefonu komórkowego, żeby miał możliwość robienia zdjęć?

PS. Chyba powinni do takich dyskusji oddzielny dział założyć :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartiTheGreat

Masz sporo racji i zgoda. Tylko musisz pamiętać, że PC cały czas się rozwija i jego przewaga technologiczna nad konsolami (np. Xbox360) zaczyna być już odczuwalna. To powinno się przekładac na framerate w grach. Niestety tak nie jest.

no prawda jest taka że twórcą gier niezabardzo zależy na prawdziwej i porządnej optymalizacji bo ich produkt i tak pujdzie na większości PC ale na niskich detalach ale ludzie i tak kupują żeby chociaż na low grać. każdy tak robi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się świetnie. No i obniżyli wymagania co do ramu o 1gb :D. Myślę, że pójdzie na moim kompie, lecz boję się, że będę miał niewielkie problemy (mam: Athlon 4000+ 2 gb ramu geforce 8600gt), a gra wymaga Athlona 3800+ więc jest to niewielka różnica :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio wypadłem z tematu AC i będąc w Media Markt z nadzieją spojrzałem na półkę "nowości". No niestety, trza jeszcze troszkę poczekać :) Szok mały przeżyłem jak dowiedziałem się, że obniżyli wymagania - chyba odpalę na maxa jak kupię nową grafę ?

(Nawet pierwotnie zapowiadane wymagania nie były wysokie, ale cii, bo zaraz znowu się zrobi dyskusja na temat wymagań na FA)

A tak odnośnie tematów konsolowopecetowych - Borxx, nie wiem czy już to mówiłem, ale kupiłbym konsolę od razu i bez zastanowienia pod dwoma warunkami -

1. Ceny gier konsolowych stałyby się równe z cenami gier na PC

2. Nie byłoby ŻADNYCH exclusive'ów na PC

3. (wiem, że miały być dwa) Klawiaura & mysz na konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. (wiem, że miały być dwa) Klawiaura & mysz na konsole.

Ja tak samo tylko ze one musiałyby być używane w grze a nie tylko żeby była możliwość ich podpięcia ale nic z nimi zrobić nie można (co już jest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...