Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie III

Czego raczej bym nie posłuchał?  

357 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Szumu lasu
      10
    • M?ota pneumatycznego
      40
    • Szczypa nawijaj?cego o kozakach i bia?ych skarpetkach
      20
    • Cardiego graj?cego na tamburynie
      21
    • Mitha robi?cego p?ukanie gard?a wod? fluwioglacjaln?
      12
    • Wojtusia odprawiaj?cego satanistyczne mantry
      31
    • Radia Maryja
      223


Polecane posty

Uff po 2 godzinach męczenia się ze sterowaniem w Gothicu 1:

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon

Ufff już nie mogę G ;] to było 5 i chyba ostatnie podejście- nie mam nerwów ;] Wracam do Baldursów ;]

Pfff, chwała mu za to, że nie jest kolejną kopią chociażby w/w Osbourne'a i wypracował własny styl, a jeśli chodzi o możliwości werbalne, spokojnie dorównuje Ozzy'emu, IMO często nawet bijąc go na głowę.

Bardziej chodziło mi o to, że jest to co innego a nie, że nie dorównuje Ozzy'emu ;] Fakt gość ma świetny głos :D

Czyżbym usłyszał nutkę drwiny :?: :wink:
A i owszem... jak najbardziej usłyszałeś 8)

Taaaa 8) wiedziałem ;] a jednak umiem czytać ze zrozumieniem :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff po 2 godzinach męczenia się ze sterowaniem w Gothicu 1:

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon

Ufff już nie mogę G ;] to było 5 i chyba ostatnie podejście- nie mam nerwów ;]

Jakoś ci się nie dziwię... do mnie Gothic też kompletnie nie przemawia...

Pink Floyd - The Wall

Jeden z kamieni milowych w historii rocka...

Judas Priest - Painkiller

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff po 2 godzinach męczenia się ze sterowaniem w Gothicu 1:

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon

Ufff już nie mogę G ;] to było 5 i chyba ostatnie podejście- nie mam nerwów ;]

Jakoś ci się nie dziwię... do mnie Gothic też kompletnie nie przemawia...

No to był właśnie powód odinstalowania G z mojego kompa... Na szczęście w G2 jest normalnie...

Steppenwolf - Born to Be Wild

W dalszym ciagu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff po 2 godzinach męczenia się ze sterowaniem w Gothicu 1:

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon

Ufff już nie mogę G ;] to było 5 i chyba ostatnie podejście- nie mam nerwów ;]

Jakoś ci się nie dziwię... do mnie Gothic też kompletnie nie przemawia...

No to był właśnie powód odinstalowania G z mojego kompa... Na szczęście w G2 jest normalnie...

Mówisz ? To się może dwójeczką zainteresuję... ale i tak pewnie pozostanę wierny staruteńkiemu Diablo II chociaż tak z niego eRPeG jak z koziej (_!_) trąba... xD

Pink Floyd - Wish You Were Here

Do tej płyty mam GIGANTYCZNY sentyment... jedna z dwóch pierwszych płyt Floydów jaką usłyszałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steppenwolf - Born to Be Wild

Klaaasyk. Słyszeliście to w wykonaniu Slayera? Dobre, dobre...

W wykonaniu Slayera nie słyszałem jeszcze, ale fakt: klasyk ;]

BTW: Ten kawałek znalazł się na:

Easy Rider- Soundtrack

Film jest kultowy, a muzyka z filmu jest nie mniej kultowa ;]. Na motor panowie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonata Arctica - For The Sake Of Revange DVD - zagrali naprawdę świetny koncert w Japonii. Dźwiękowo trochę zawodzi - pewnie jeszcze długo pod względem miksu do Dolby Digital nic nie zdetronizuje koncertu Jarre-a w Gdańsku. No chyba że koncert Gilmoura robią ci sami ludzie :)

After Forever - Decipher - kolejny mało znany zespół. Z płytki najbardziej podobają mi się Monolith Of Doubt i Forlorn Hope, ale pozostałe też nie są gorsze :) Polecam też ich nowszą płytkę - Remagine - grają już wprawdzie bardziej melodyjnie, ale do dalej ten sam świetny zespół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle sobie poczynacie, 12 stron w tydzień... Jezu, naprawdę nie macie nic lepszego do roboty? :P Ale dobrze, że przeczytałem cały topik aż do teraz, bo banan na mordzie mi się poszerzał z każdym postem naszego Szczypiulka :D Uderz w kozoka, a Szczyp się odezwie xD

Spoko, ziombel, i tak cię wszyscy kochamy (od tyłu! - zakrzyknęła linia defensywy drużyny futbolowej Black Penetrators) :twisted:

W domku, wypoczywam, pozbywam się trucizn z organizmu i takie tam, toteż:

Dominion 3 - The Machine's Dream

Chill the f**k out...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, wy tu o Gothicu, a ja właśnie zakończyłam kolejny etap próby przekonania się do sequela tej giery xD Na dzień dzisiejszy - o dziwo - do przetrawienia, nawet bezbolesnego... a jakiś czas temu granie w G2 przypominało intensywny pobyt na porodówce :] Dopiero młody mnie namówił, co bym spróbowała jeszcze raz... Braciak, bejbe, ramach nagrody za przekonanie psa do jeża, nie będę w Ciebie niczym rzucać przez następny tydzień ^.^

Iron Maiden - No Prayer For The Dying

Naprawdę niezły album Dziewicy, jakoś fajnie pasujący do roli soundtracku do G2... tak się zacnie komponuje z pozamiejskimi krajobrazami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Aereogramme - - My Heart Has A Wish That You Would Not Go hm, rock bardzo alternatywny. Chciałem się zapoznać z tym zespołem bo zrobili fajny collaboration split z ISIS. Hm, muzyka tego zespołu jest bardzo powalona jak dla mnie, coś jakby progresywne i alternatywne Myslovitz ;] Im dłuzej słucham tym lepiej wchodzi, ale początki z tym wydawncotwem były takie ze co słyszałem to miałaem banana na mordzie, takie dziwne granie :D

:arrow: MAGRUDERGRIND - Religious Baffle masakra 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, wy tu o Gothicu, a ja właśnie zakończyłam kolejny etap próby przekonania się do sequela tej giery xD Na dzień dzisiejszy - o dziwo - do przetrawienia, nawet bezbolesnego... a jakiś czas temu granie w G2 przypominało intensywny pobyt na porodówce :] Dopiero młody mnie namówił, co bym spróbowała jeszcze raz... Braciak, bejbe, ramach nagrody za przekonanie psa do jeża, nie będę w Ciebie niczym rzucać przez następny tydzień ^.^

Dziękuję bardzo 8)

Iron Maiden - Powerslave

Genialny album damy, szczególnie ROTAM, Aces High i The Duellists

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, wy tu o Gothicu, a ja właśnie zakończyłam kolejny etap próby przekonania się do sequela tej giery xD Na dzień dzisiejszy - o dziwo - do przetrawienia, nawet bezbolesnego... a jakiś czas temu granie w G2 przypominało intensywny pobyt na porodówce :] Dopiero młody mnie namówił, co bym spróbowała jeszcze raz... Braciak, bejbe, ramach nagrody za przekonanie psa do jeża, nie będę w Ciebie niczym rzucać przez następny tydzień ^.^

Taaa G2 to w/g mnie zupełnie inna gra niż G1. Ale dla mnie najlepszymi erpegami jest seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale i seria Fallout ;].

Judas Priest - Rocka Rolla

Uff niby legenda heavy metalu, a tu takie cuś zrobili ;] świetny album ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa G2 to w/g mnie zupełnie inna gra niż G1. Ale dla mnie najlepszymi erpegami jest seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale i seria Fallout ;].

No dooobra, w Ciebie też mogę niczym nie rzucać w najbliższych dniach... :P

Moonspell - Soulitary Vice

Przeciętny kawałek z Butterfly Effect, nic więcej. Ale fajne, to fakt ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Ale dla mnie najlepszymi erpegami jest seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale i seria Fallout ;].

A Planescape Tournament to pies? Prosze mi o tym wspaniałym dziele nie zapominać! :wink:

Slayer - Bloodline

Slayer - Serenity In Murder

Nie wiem co mi się stało, że Slayera dzisiaj słucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Plorer, to posłuchaj sobie tracku "Scream" - mnie rozgniata na drobnicę ;)

A zainspirowany prawdziwkową dyskusyjką w innym topiku:

Marduk - Opuś no trumne :D

Mniamuśne, aż mi się moje młode prawdziwkowe lata przypominają 8) Tyle lat minęło a nadal kolesie mają wygar :)

Na deserek i letką melancholyję:

Behemoth - Thelema 6. - 23

Doskonałe.

Choć Nergal to buc, trzeba przyznać, że muzykę fajną robią 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misfits- American Psycho

Hmm...wstyd się przyznać ale dopiero dziś szerzej zapoznałem się z twórczością Misfits. I muszę stwierdzić, że.........było warto!! 8) Świetna kapela!!

Jesli chodzi o nagrania z "nowym" (bo juz u nich nie spiewa) wokalista, to lepsza jest plyta Famous Monsters. A wczesniej przeciez w Misfitsach spiewal niejaki Danzig.

Zakk Wylde - Book of Shadows

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, wy tu o Gothicu, a ja właśnie zakończyłam kolejny etap próby przekonania się do sequela tej giery Na dzień dzisiejszy - o dziwo - do przetrawienia, nawet bezbolesnego... a jakiś czas temu granie w G2 przypominało intensywny pobyt na porodówce Dopiero młody mnie namówił, co bym spróbowała jeszcze raz... Braciak, bejbe, ramach nagrody za przekonanie psa do jeża, nie będę w Ciebie niczym rzucać przez następny tydzień ^.^

Taaa G2 to w/g mnie zupełnie inna gra niż G1. Ale dla mnie najlepszymi erpegami jest seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale i seria Fallout ;].

*rozgorączkowany wzrok fanatyka, który szuka jakiegoś twardego, ciężkiego przedmiotu, nadającego się do rzucania*A Oblivion?

Muzyka:

The Godfather-OST

Za to, że potrafi przekonać do siebie człowieka, dla którego muzyka bez ciężkich gitar, darcia ryja i napierniczania na perce jest jak CDA bez AR.

Republika-"Masakra" i "Siódma Pieczęć"

O w kupę, te płyty są genialne, wspaniałe i ...*!

Piosenki takie jak "Mamona", "Czas Apokalipsy" lub ta z tekstem "... jestem lżejszy od fotografii, z których będziesz mnie teraz wycinać..." są niesamowite, wręcz nie do opisania.

A z cięższych rzeczy, to może:

Vital Remains-Dechristianize

Six Feet Under-America the brutal

Całkiem fajne melodie, ale piosenki nie dla każdego

*-epitety niecenzuralne, ale wyrażające absolutny podziw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ja robie w sobotę o 8.00 :?: :crazy: :scratch: :scratch: sam już nie wiem :wink:

No prosze... Drwina z Ozzyego narazie pomaga... na tej stronie jeszcze nikt nie pisnął nawet słówka o słuchaniu BS ;]

Tjaaa:

Black Sabbath - Iron Man

Nie mogłem inaczej zareagować na ten post ;]. Wybacz ;]

Ale dla mnie najlepszymi erpegami jest seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale i seria Fallout ;].

A Planescape Tournament to pies? Prosze mi o tym wspaniałym dziele nie zapominać! :!:

Fakt PT jest wielki, bardzo rozbudowany, masa tekstu, ale ten klimat :? Ja mimo, że ukończyłem PT duuużo razy, chetniej wracam do np. Fallout ;]

Ale dla mnie najlepszymi erpegami jest seria Baldurs Gate, seria Icewind Dale i seria Fallout ;].

No dooobra, w Ciebie też mogę niczym nie rzucać w najbliższych dniach..

O mój boże- Ty jednak masz serce :!: :wink: Wielkie dzięki ;]

*rozgorączkowany wzrok fanatyka, który szuka jakiegoś twardego, ciężkiego przedmiotu, nadającego się do rzucania*A Oblivion?

Eeee tam Oblivion vs. Balur= Obek szans nie ma ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...