Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie III

Czego raczej bym nie posłuchał?  

357 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Szumu lasu
      10
    • M?ota pneumatycznego
      40
    • Szczypa nawijaj?cego o kozakach i bia?ych skarpetkach
      20
    • Cardiego graj?cego na tamburynie
      21
    • Mitha robi?cego p?ukanie gard?a wod? fluwioglacjaln?
      12
    • Wojtusia odprawiaj?cego satanistyczne mantry
      31
    • Radia Maryja
      223


Polecane posty

Mike Oldfield - Taurus II

Poezja. Utwór zawierający w sobie wszystko, trwa ''tylko'' 24.49 minuty. Więcej nic nie napisze, bo słów na opisanie tego utworu nie ma 8)

A za 20minut( tyle jeszcze do końca):

ciąg dalszy płytki FIVE MILES OUT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cheers: :cheers: Ozzy znów nagrywa z Black Sabbath :cheers: Bedzie się działo ;]
:shock: :shock: :shock: O kurza twarz! A to ci niespodzianka! Znaczy niby zapowiadali od paru lat, że zabiorą się za nową płytę, ale jakoś to ucichło, i stwierdziłem nawet, że projekt runął, a tu takie info! :jupi: :D/ :*

Dream Theater - As I Am

Misteria - Yearning

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cheers: :cheers: Ozzy znów nagrywa z Black Sabbath :cheers: Bedzie się działo ;]

:shock: :shock: :shock: O kurza twarz! A to ci niespodzianka! Znaczy niby zapowiadali od paru lat, że zabiorą się za nową płytę, ale jakoś to ucichło, i stwierdziłem nawet, że projekt runął, a tu takie info! :jupi: :D/ :*

Dream Theater - As I Am

Misteria - Yearning

Tzn. Ozzy nagra płytkę z resztą i (chyba)Dio też nagra jedną, ale pod inną nazwą zespołu(ofc z starym bandem BS- ale oczywiście bez Ozzy''ego ;])

Black Sabbath- LORD OF THIS WORLD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cheers: :cheers: Ozzy znów nagrywa z Black Sabbath :cheers: Bedzie się działo ;]

:shock: :shock: :shock: O kurza twarz! A to ci niespodzianka! Znaczy niby zapowiadali od paru lat, że zabiorą się za nową płytę, ale jakoś to ucichło, i stwierdziłem nawet, że projekt runął, a tu takie info! :jupi: :D/ :*

Jejejeje :D/ :jupi: :cheers: =D> Tylko ciekawe jak to wyjdzie.

Black Sabbath - Electric Funeral

Mroczno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(systemem) (...) Soulfly i nieśmiertelna Nirvana

o_O Prawie, jak korniszony z nutellą i truskawką ku ozdobie

No i? Ja tam lubię, SoaDa, IM, Moonspella, Soulfly, Sepulturę, Samaela, Opetha a nawet Nasum i Antigamę...

BA! Lubię nawet Paktofonikę, K44, Mozarta, Chopina i Vivaldiego... I co? Jak bardzo udziwnione 'danie' wcinam w takim razie? ;]

Nasum - Helvete

Czyli powrót chęci na rozwałkę :P

BTW for yenny: aż strach się bać co ci się będzie dzisiaj w nocy śnić po mojej kolejnej bajeczce na dobranoc xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(systemem) (...) Soulfly i nieśmiertelna Nirvana

o_O Prawie, jak korniszony z nutellą i truskawką ku ozdobie

No i? Ja tam lubię, SoaDa, IM, Moonspella, Soulfly, Sepulturę, Samaela, Opetha a nawet Nasum i Antigamę...

BA! Lubię nawet Paktofonikę, K44, Mozarta, Chopina i Vivaldiego... I co? Jak bardzo udziwnione 'danie' wcinam w takim razie? ;]

A czy ja mówię, że to źle? :) Yossi już, już od razu by chciał mnie stłuc xD

BTW for yenny: aż strach się bać co ci się będzie dzisiaj w nocy śnić po mojej kolejnej bajeczce na dobranoc xD

I'm ready, keep goin' 8) xD

Iron Maiden - Blood Brothers

Typowo świetny kawałeczek z BNW... słucham, jako że akuratnie sobie leci, ot tak, po prostu, wcale nie z innych powodów. No way ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(systemem) (...) Soulfly i nieśmiertelna Nirvana

o_O Prawie, jak korniszony z nutellą i truskawką ku ozdobie

No i? Ja tam lubię, SoaDa, IM, Moonspella, Soulfly, Sepulturę, Samaela, Opetha a nawet Nasum i Antigamę...

BA! Lubię nawet Paktofonikę, K44, Mozarta, Chopina i Vivaldiego... I co? Jak bardzo udziwnione 'danie' wcinam w takim razie? ;]

A czy ja mówię, że to źle? :) Yossi już, już od razu by chciał mnie stłuc XD

W ogóle mu się nie dziwię XD

Kult - Polska

Jak to kult, mądre teksty, fajna muzyka. po prostu :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Ja tam lubię, SoaDa, IM, Moonspella, Soulfly, Sepulturę, Samaela, Opetha a nawet Nasum i Antigamę...

BA! Lubię nawet Paktofonikę, K44, Mozarta, Chopina i Vivaldiego... I co? Jak bardzo udziwnione 'danie' wcinam w takim razie? ;]

Mam wymienić co ja lubię? Ludzie no, czy to jakaś specjalna różnica, że poza metalem słucham też innych gatunków? Albo że poza brutal-tech deathem lubię posłuchać doomu? Ech...

My Dynig Bride - A Line Of Deathless Kings

Hmmm... Oczywiście świetna robota panów z MDB, ale nie wiem, czy lepsze od Songs of Darknes...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAA!!! Moja szyja. Znowu zadużo pogowałem. No ale cóż, nie mogę rzałować :D

Radogost - Klnijmy Się Na Słońce

Właśnie ów zespół grał na tym koncercie. Jeden z moich ulubionych kawałków od nich. A co do koncertu to ci co na nim byli też to potwierdzą :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell - Wolfheart

Przperaszam za monotematyczność, ale cóż ja na to poradzę? Płyta wybitnie mi się podoba i coś czuję w ścięgnach i tętnicach, że jeszcze długo nie trafi mi się krążek, który w tak dobitny sposób namiesza w mojej liście "utworów do przesłuchania na dzień dzisiejszy, jutrzejszy i pojutrzejszy" :). Od dłuższego czasu nic tylko Wolfheart i Wolfheart. Kiedyś to się negatywnie odbije na mojej, i tak już wypalonej, psychice, ale na razie nie zamierzam się z tą płytką rozstawać. Cut, miut i ożeszkji ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death- Voice Of The Soul

Jak już pisałem, ten kawałek wprowadza mnie w jakiś dziwny stan......piękna rzecz....

Na prawdę świetny instrumental.

Kult - Totalna Militaryzacja

Genialny utwór, z lekka głębszy tekst, jak to u Kultu bywa. Od rana nuce go pod nosem.

Dodajmy do zaczętej wcześniej listy 'The best of Judas Priest'

Judas Priest - Sentinel

Trzeba to komentować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trivium - The Crusade

No i mialem racje. Nie zawiodlem sie. Najlepsza plytka Trivium. Znaczek jakosci 'MoP poleca' :thumright:

Hm, to raczej nie wezmę się za tę płytę ;d sorry, man xD

No i? Ja tam lubię, SoaDa, IM, Moonspella, Soulfly, Sepulturę, Samaela, Opetha a nawet Nasum i Antigamę..

:roll:

Satyricon- Mother North

HYMN black metalu. MONUMENTALNY utwór....

daj spokój ziom, syf kiła i mogiła a nie hymn. Choć to może jest kwestia gustu :roll:

:arrow: Regurgitate - Systematic Demoralization pierwsza połowa tego kawałka nie zostawia nawet prochów z człowieka 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...