Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

FotoSmuggler

Polecane posty

A ja mam pomysł :D skoro Smugler nie chce pokazac swojego zdięcia to moze namalujesz swoj autoportret :P A co do tych zdeięc zamieszczonych na cd Sa piekne :P:P:P Wiecej takich :P

A Po jakiego kija ma rysować swoje portrety - Pan Marek Lenc Przecież go już dziesiatki razy w swoich komiksach rysował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:idea: Jestem zdania ze jakikolwiek sposób wyrażania siebie w sposób, który wymaga zaangażowania i wiedzy jest godny uwagi i pochwały. Przekonany jestem także ze chęć twórczego spędzania czasu, nie jest tylko sposobem na zdobycie rozgłosu i majątku. Dla ludzi o wielkich sercach. Jedyne czego nie warto, to udowadnianie sobie samemu czegokolwiek.

Pozdrawiam Pana Smugglera. Życzę niegasnącej iskry inspiracji

Jacek

http://balansbieli.cba.pl/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie możesz swojego zdjęcia opublikować na łamach CDA, wtedy nie byloby zbędnego zamętu.

Raz w CDA nie ma odpowiedniej na to rubryki, no chyba, żeby stworzyć odrębny dziła, na co mała szansa. A Smugg zaraz takim wielkim fotografem nie jest żeby jego zdjecia publikować w CDA (no offence :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dj:..+-->

(..:Dj:..)
A czemu Smugg nie da swoich zdjec? W koncu bys sie ujawnil . A co do zdjec to moga byc
Facet, rozszyfrowanie "facjaty Smugglera" jest zadaniem banalnym. Mi sie udalo to rozszyfrowac, troche przypadkiem, ale udalo. Wystarczy miec taki numer z 1998/1999 (sorki, nie pamietam dokładnie) gdzie we wstepie byly rysunki redaktorow zawieszone na choince. 8) Reszta nalezy do ciebie. 8) Swoja droga - czy to takie potrzebne, by Smuggler sie ujawnial?!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Canona A510, potem Panasonica FZ-20, obecnie mam cyfrowa lustrzanke - ale wiekszosc fotek, ktore wam wczesniej pokazalem robiona jest tymi dwoma sprzetami.

I jak tu wierzyć w tę niby wszechobecną biedę w redakcji, ha? :cool:

Hmm... to ciekawe co metalowcy robią z hiphopowcami

Co robią z hiphopowców? Gulasz.

Rzeczywiście, niektóre zdjęcia powalają. Wymagały zapewne sporo pracy. Zarówno przy robieniu jak i przy retuszu. Chylę czoła Smuggler.

Może jestem ślepy, ale retuszu nigdzie nie dostrzegłem :).

Ale żeby nie było, że tylko się czepiam:

Popieram inicjatywę, bo fotki są naprawdę ładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem Canona A510' date=' potem Panasonica FZ-20, obecnie mam cyfrowa lustrzanke - ale wiekszosc fotek, ktore wam wczesniej pokazalem robiona jest tymi dwoma sprzetami.[/quote']

I jak tu wierzyć w tę niby wszechobecną biedę w redakcji, ha? :cool:

Ja tam na biede nie narzekalem. Dodam, ze Allor tez sobie kupil "lusterko" i to do tego z obiektywem wartym polowe tego co sama aparat (a nie ma jednego, nie....) wiec zle nie jest :)

Rzeczywiście' date=' niektóre zdjęcia powalają. Wymagały zapewne sporo pracy. Zarówno przy robieniu jak i przy retuszu. Chylę czoła Smuggler.[/quote']

Może jestem ślepy, ale retuszu nigdzie nie dostrzegłem :).

>>>Na tym polega dobry retusz :). Widoczny retusz to nie retusz, tylko spaprana robota. Ale rozumiem, ze poprzez "retusz" autor mial na mysli ogolna obrbke zdjecia w PS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Why not? Wam sie podoba, ja tez nie narzekam, to wrzuce :)

No i macie całą prawdę! Wiecie kim jest Smuggler? Jest fotografem amatorem, który zamieszcza swoje zdjęcia na cover CD, czyta i odpisuje na maile do redakcj, tworzy kącik AR, jest adminem forum. Więc po co te pytania: kim jest Smuggler? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Fotki są super mam nawet jedną z nich na pulpicie!Niech Pan kontynuje zdjęcia i nieprzejmuje się krytyką jeżeli jest jakakolwiek.A CI CO KRYTYKUJĄ ZDJĘCIA SMUGGLERA NIECH SAMI ZROBIĄ LEPSZE I UMIESZCZĄ JE W NAJLEPSZYM MAGAZYNIE W POLSCE;)POzdro :roll: :roll: :roll: :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Fotki są super mam nawet jedną z nich na pulpicie!Niech Pan kontynuje zdjęcia i nieprzejmuje się krytyką jeżeli jest jakakolwiek.A CI CO KRYTYKUJĄ ZDJĘCIA SMUGGLERA NIECH SAMI ZROBIĄ LEPSZE:

Uwierz, ze to naprawde nieduza sztuka, nie jestem zadnym f**** artysta, po prostu amatorem z jakimis tam ambicjami, ktory ciagle sie uczy i wiele jeszcze musi sie nauczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł, Smugg, całkiem zacne foty z Tunezji (: (poka poka więcej!) Widzę, że i Ty dałeś się porwać fotografii i kurcze ładnie Ci to idzie. Pozdrowienia od takiej jednej Anakhy z #cdaction (pamietasz?:D), która też coś tam próbuje focić z mniej lub bardziej udanym skutkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam nadzieje ze nasz juz zdjecia do nastepnej czesci "Foto Smuggler"

pewie beda to zdjecia z wakacji

A wcześniejsze to skąd były, z pracy? A tak na marginesie to następny nr jest już na ukończeniu, albo jest już skończony, także zdjęcia niedość, że już są(były) zrobione to i zapewne są wrzucone do pisma(CD).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniejsze to skąd były, z pracy? A tak na marginesie to następny nr jest już na ukończeniu, albo jest już skończony, także zdjęcia niedość, że już są(były) zrobione to i zapewne są wrzucone do pisma(CD).

Poczekajmy jeszcze te dziesięć dni, a przekonamy się co Smuggler przygotował do FotoSmuggler (i czy przygotował :P)... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...