Skocz do zawartości

Spore


RoZy

Polecane posty

Symo na wszystkie świętości tego świata ściągnij sobie firefoxa... Tam jest wbudowany słowniczek i autokorekta BŁAGAM! Bo mnie aż oczy palą kiedy widzę "wspulnego" lub "rozdżelic", jakkolwiek mądrych argumentów byś nie używał (choć w tej chwili się z twoim postem nie zgadzam) to nikną one w lawinie błędów (gwoli ogółu interpunkcji używam jak mam taką ochotę :P normalnie jestem na to za leniwy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 443
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Wiesz co?... W sumie trafna uwaga bo jak tak porządnie pomyśleć to żeczywiście 90% gier to prawie jak simsy. Naprzykład taka Fifa czy FootBall Menager to dostajesz drużyne i musisz onią dbać aby moral był zawsze wysoki, wszycy byli zadowoleni i wogule wszystko było Ok.

O to właśnie mi chodzi, ale o jeszcze jeden ważny aspekt: FIFA, FIFA Manager, Spore - wszystkie te gry wychodzą pod patronatem Electronic Arts. Kolesie z korporacji do każdego swojego tytułu upychają co tylko się da. Żeby się o tym przekonać wystarczy przeczytać recenzję FManagera w najnowszym CDA czy też temat numeru o Frontlines.

Odbiegam trochę od tematu, albowiem Spore MA BYĆ simem. To właśnie jest mój powód do obaw, jakoby nie przyciągnie zbyt wielu. Produkt będzie przełomem, lecz jako SIM na tyle dopracowanym, by podbić serca graczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie "SPORE" ma być simsem. Ale ja nie wiem co jest w tym tak strasznego. A tak ogólnie to dlamnię sims czy nie to i tak kupię bo mi to się ta gra ogólnie nawet dość bardzo podoba. Bo chyba sami wiecie moi towarzysze. Tworzymy Se stwora i podbijamy niszczymy lub ogólnie pochłaniamy wrogie nam organizmy i cywilizacje.

A ogólnie to fajne że to RPG jest pewnym stopni że możesz czynnie uczestniczyć w rozwoju swojego pupilka czy też jak kto woli nad wieloma pupilkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzymy Se stwora i podbijamy niszczymy lub ogólnie pochłaniamy wrogie nam organizmy i cywilizacje.

No a jak! Potem obalimy grzańca i ustawka pod mostem. :D

A co do tego, że spore ma być typu simsów sie nie zgodzę. Podoba mi się minimalizacja tego elementu do jednego, dwóch "stopni" rozwoju. Gdyby przez cały czas gracz musiał sie martwic czy X na planecie Y maja dostatecznie opróżnione pęcherze o.O...

BTW. Czy została zapowiedziana wersja na konsole? Bo dawniej gdzieś słyszałem, że takowa ma wyjść...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z tego co mi wiadomo to Spore ma być wydane na PC , WII i NINTENDO DS.

Co do innyh konspl to niewiem ale chyba nic z tego, trza będźe poczekać jakieś puł roku zanim Will zechce uszczęśliwić wszystkih konsolowców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim Borx napisze to ja szybko zapytam o priemiere naszego Spore. Bo miała wyjść 8 maja roku teraźniejszego czyli roku 2008 Ale :!: ostatnio czytałem że coś jakoś koło jesieni ma wyjść czy jakoś tak. Więc

zapytam z nadźeją iż ktoś odpowiedź może zna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim Borx napisze to ja szybko zapytam o priemiere naszego Spore. Bo miała wyjść 8 maja roku teraźniejszego czyli roku 2008 Ale :!: ostatnio czytałem że coś jakoś koło jesieni ma wyjść czy jakoś tak. Więc

zapytam z nadźeją iż ktoś odpowiedź może zna.

Jedyna oficjalna informacja to że gra jest w planach EA na rok fiskalny 2009 (czyli bodaj od kwietnia '08 do marca '09)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohhhhh :roll: i znowu czekać rok nam potrzeba no ale miejmy nadźeje że nasi phoducenci niebędą prużnować i pokażom po co im ten rok był potrzebny i co z nim zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co cóż... premiera SPORE planowana jest na rok fiskalny 2009 ale nie wyjdzie później niż na wakacje :D to są potwierdzone informacje ! Pewien "miły Pan" (:P) podczas jednego z wielu spotkań powiedział to ! (jakiś gościu z EA który "pracuje" przy SPORE) gdzieś miałem linka ale sie zgubił :/ jak znajde to dam

EDIT : mam linka ! oto on : http://www.reuters.com/article/rbssTechMed...136493420080131

artykuł niestety po Ang. ale raczej nie bedzie to wielki problem :P:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A ja dodam trochę swojego pesymizmu, czyli moje obawy:

-Wymagania dot. procka i RAMu(galaktyka!)

-Wyobraźcie ile się będą te wszystkie budynki,stworki itp. ściągać!

-Animacje, np. jak stwór bez rąk będzie używał niektórych narzędzi?

-Bugi, to za duża produkcja żeby ich nie było. <Hehe BUGI - no na początku to nimi będziesz grał :P - RoZy>

-Cena.

-I parę innych, mniejszych.

Mimo wszystko czekam na tą grę jak na nic innego. Bo to miodzio może być.

szczególnie że gra ma być dopracowana tak by były jedynie minimalne bugi w galaktyce.

ramów musi być dużo bo galaktyka jest duża ale pamiętaj że zawsze można dokupić ramów..

o procek sie nie boje i ty tez nie powinenes. Core Duo minimum 2,5GHz jeden rdzen podziala bez problemów

a co do procków to Spore ma wyznaczać nowe standarty pod tym względem.

na mam Quad Ex 3,00GHz (co uważam że jest mało jeszcze)

ale demu cieło mi sie na Core Duo 2,2GHz lekko z 3,5GB Ram

a co do tematu.

Uważam że tej gry nie tak łatwo będzie skończyć w tydzień, miesiac, rok...

I nie tak łatwo będzie jej można odmówić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są już oficjalne wymagania?? I będzie multi??

1.Co do oficjalnych wymagań to nie wiem.

2. Multi ni budziet. Trzeba będzie poczekać na dodatek "Spore: Social Fun" :>

@<HeR.a.CleS>?

Mówiłeś coś o demie? Jak, skąd??

Wyobraźcie ile się będą te wszystkie budynki,stworki itp. ściągać!

Jeżeli twórcy nie kłamią, kilka minut (może mniej), to dzięki temu, że wszystkie te pliki (każdy z osobna) zajmują śladowe ilości pamięci (była chyba mowa o 2kb) poza tym program nie będzie ściągał ci na dysk całej bazy danych, tylko drobny fragment, potrzebny do zasiedlenia galaktyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to multi nie będzie

przecież spore samo w sobie miało się przeistaczać w multi

tak gdzieś na etapie podboju kosmosu czy ery kosmicznej

czyżby mnie coś ominęło?

Multi jako takiego ni ma, Rushi ci już to wytłumaczył. Po prostu twoja galaktyka (lub nawet rodzinna planeta) będzie zasiedlana przez rasy innych stworków stworzonych przez graczy i wysłanych (automatycznie) na główny serwer, z którego potem jest wysyłane (częściowo) na twój komp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wiecie przeglądałem ostatnio YouTube w poszukiwaniu nowych filmów ze Spore i znalazłem to.

http://pl.youtube.com/watch?v=UJMdSFT_mj4

Gameplay ze Spore kiepska jakość ale można zobaczyć coś nowego niż na reszcie które powtarzają wkuło to samo.

A tak na marginesie to niby Spore miało wyjść tylko na PC,Nintendo Wii i ewentualnie NDS a tu proszę Spore na iPhone.

http://pl.youtube.com/watch?v=u5xA8-XvjNk

http://pl.youtube.com/watch?v=ViNezs5jNc0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesiecy temu byla to gra na ktora najbardziej czekalem z tytulow jakie maja sie ukazac, po tym co przeczytalem w najnowszym CDA jestem dosyc sceptycznie nastawiony do spore'a, bo oczekiwalem wiecej, nie jestem zbyt wielkim fanem produktow Maxisa wiec raczej w spore'a nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

@ Arejen

Myślałem że już przy zapowiedzi w 2006 roku było można stwierdzić i zakwalifikować Spore do gry symulacyjno-strategicznej.

Oczekuję od Spore:

-Swobody w rozgrywce, przynajmniej w ostatniej fazie

-Nie rozciągania niepotrzebnie etapu z Amebą

-Ogromnych możliwości tworzenia Sporków

-Niewysokich wymagań sprzętowych

-Urozmaicenia pomiędzy fazami rozwoju Sporków

------------------------------------------------------------

Ktoś wie coś na temat, konkretnej daty darmowego udostępnionego w sieci edytora Sporków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...