Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Spore

Polecane posty

A ja mam plan stworzyć krokorożce i nosodyle :D Serio. (Kto czytał "Świat Zofii", ten wie czemu :P)

A poza tym nie mam planów podobnych do SR'a. Raczej chciałbym stworzyć coś, czego nie da się przewrócić, co zawsze będzie w stanie sie poruszać. Niezależnie od przestrzeni, połamanych nóg i takie tam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore super gierka ta faza kosmiczna najlepsza
Jak możesz mówić co jest dobre w tej grze, skoro nawet w nią nie grałeś? (bo jak?). :/

Wielka jest moc torrentów :twisted: (na wszelki wypadek: TO JEST ŻART)

Podejrzewam że koledze chodziło o to że faza kosmiczna najbardziej mu się podoba biorąc pod uwagę wszystkie zapowiedzi i trailery...

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać, rok a właściwie 2 lata temu to wyglądało to jak taki absolutny "sandbox" a teraz zaczyna autentycznie przypominać gry typu 4X.

BTW: jak dotąd żadnych nowości jeżeli chodzi o wypuszczenie creature editora, te dostępne obecnie w sieci są tylko programikami stworzonymi przez maniaków... nawet niezgorzej się sprawują ale do "user friendly".

Podejrzewam, że Will nie kłamał co do wypuszczenia CE (w końcu jakoś muszą tą początkową bazę danych zbudować) ale najpewniej zrobią to w momencie gdy hype będzie najwyższy (najprawdopodobniej miesiąc, może dwa).

Tak czy siak... czekam z zapartym tchem :) (mam nadzieję że tym razem Spora nie przełożą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdokładniej to jest to bieżący rok. Przykre, ale jednak prawdziwe, bowiem twórcy chyba stale pracują nad tym tytułem. Spore ma potencjał, który nie może zostać zmarnowany. Na szczęście jesteśmy w branży, w której dobrych tytułów nie brakuje, a że ta branża to biznes - nie ma za bardzo co płakać, jeno grać w co tylko można.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdokładniej to jest to bieżący rok. Przykre, ale jednak prawdziwe, bowiem twórcy chyba stale pracują nad tym tytułem. Spore ma potencjał, który nie może zostać zmarnowany. Na szczęście jesteśmy w branży, w której dobrych tytułów nie brakuje, a że ta branża to biznes - nie ma za bardzo co płakać, jeno grać w co tylko można.

Phi! Nawet jeżeli Spore okaże się kompletną klapą to i tak będę w niego grać :P zbytnio się na nie napaliłem... Nie mówiąc nawet o tym że Spore 2 będzie 10 razy lepsze :) a jak pojawi się jeszcze "Spore:2 Holiday Stuff" i "Spore 2: University" no i może jeszcze "Spore 2: Zwierzaki" to już w ogóle będzie super.

A tak serio to zastanawiam się czy planują robić dodatki... w końcu z JAKIEGOŚ powodu nie ma cywilizacji żyjących pod wodą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakiekolwiek informacje dotyczące wymagań sprzętowych Spore'a?

Cóż dokładne wymagania nie są znane ale pamiętam, że w zeszłym roku na oficjalnym forum Spore ktoś mówił coś w stylu "jeżeli możesz włączyć Sims 2 na średnich to możesz też włączyć Spore na niskich" (czy jakoś tak).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUŚ wam powiem, a powiem wam że mnie to Will swoją grą jakoś tak poruszył albo i zmienił. Bo tak sobie ostatnio pomyślałem.

Kurcze no żasłużył sobie gościu na to by dać mu w łape choćby nawet i te 150 pln nieh będżie miał. Ktoś pewnie powie no nie to to przesada 150 pln :evil: !! Nie niedam mu tego szmalu to zadużo poczekam załatwie se pirataaaaa.

ALE powiezdzcie mi szczeże bo jestem pewien że chyba każdy z was i nawet największy pirat odczuł skruche i postanowił że hoć by niewiem co to zapłace i kupie tą grę w sklepie jednoczesnie dając w kieszeń Willa pare groszy.

P.S

( Mimo że gra jeszcze nie wyszła i może się okazać wielkim rozczarowaniem {czego ja nie podejżewam} i wy chyba też nie bo jestem świencie przekonany że każdy widział trailery i demonsracje gry w YouTub w których może i można wytknąć parę swoih niezadowoleń ale i tak gra warta jest każdej ceny {prawie każdej przecież nie oddamy za nią życia [/b dlatego powtażam i prosze jednoczesnie by kupić grę legalnie }. I nareszcie ostatnie pare słów według mnie to 10/10 no dobra może 9+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE powiezdzcie mi szczeże bo jestem pewien że chyba każdy z was i nawet największy pirat odczuł skruche i postanowił że hoć by niewiem co to zapłace i kupie tą grę w sklepie jednoczesnie dając w kieszeń Willa pare groszy.

Niestety wątpię, żeby zatwardziały pirat miał przez tą jedną grę zmienić swą pozycję i za nią zapłacić. Gdyby patrzył na to, że Will odwalił kawał dobrej roboty to jest wiele gier i wielu twórców którym kasa za ich gry również się należy a mimo wszystko piraci nadal mają to w czterech literach bo im tak wygodniej.

( Mimo że gra jeszcze nie wyszła i może się okazać wielkim rozczarowaniem {czego ja nie podejżewam} i wy chyba też nie bo jestem świencie przekonany że każdy widział trailery i demonsracje gry w YouTub w których może i można wytknąć parę swoih niezadowoleń ale i tak gra warta jest każdej ceny {prawie każdej przecież nie oddamy za nią życia [/b dlatego powtażam i prosze jednoczesnie by kupić grę legalnie }. I nareszcie ostatnie pare słów według mnie to 10/10 no dobra może 9+/10.

Nie dawaj ocen grze, która jeszcze nie wyszła a już na pewno nie dawaj ich na podstawie trailerów. Trailer ma zachęcić, więc pokazuje tylko najbardziej wypieszczone elementy gry, lecz końcowy rezultat może już nie być taki kolorowy. Z oceną poczekałbym, no minimum do końcowych zapowiedzi tuż przed samą premierą, wtedy o grze wiadomo już prawie wszystko i można spekulować czy gra dostanie taką, czy taką ocenę... na razie w przypadku Spore jest to niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pewnie powie no nie to to przesada :evil: !! Nie niedam mu tego szmalu to zadużo poczekam załatwie se pirataaaaa.

Nie do końca zrozumiałem to zdanie... chcesz powiedzieć że piractwo jest "złeee" czy "wkurzył mnie przekładaniem premiery, zrobię mu na złość i kupię pirata! O!".

Anyway. Jak już wspomniał Piccolo nie ma sensu oceniać gier na podstawie trailerów i ogólnie znanych wiadomości, bo tak np. było w przypadku Crysisa który moim skromnym zdaniem zapowiadał się GENIALNIE (wystarczy zajrzeć na starsze strony komentarzy o Crysisie gdzie generalnie ludzie zakładali że jest to "murowana 11!") a wyszedł byle jak :P

Ja wolę sobie pół roku poczekać (a nawet jeżeli nie te pół to trochę więcej) i potem móc z czystym sumieniem ocenić czy gra rzeczywiście jest warta dawanych jej ocen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeczywiście masz racje MadeinHell trohe bez sensu mi te zdanie wyszło i teraz wytłumacze iż hodziło mi że jak to określiłeś piractwo jest Bee! I należy je wmiare możliwości unikać.

P.S

Dobra przyznam się też że może mnie trohę poniosło z toą ocenom bo jak to ktoś mądry kiedyś powiedział NIEMÓW HOP ZANIM NIE PRZESKOCZYSZ (niejestem pewien czy to przysłowie tu pasuje ale nieh tam każdy czsem walnie jakieś głupstwo nie). A tak wogule to Spore napewno niebędże miało mniej niż 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, czo? Czytując najnowsze CD-Action naszła mnie taka myśl, że Spore jest pod pewnymi względami podobne jest do recenzowanej w magazynie produkcji o tytule Viva Piñata. Tak samo jak na nią, tak też na Spore uwagę zwrócić może tylko nieliczna grupa graczy, których żywe i bajkowe kolorki bardziej przerażają, niż piramidogłowy na czele wszystkich potworów z Jericho. Co prawda, Spore osiągnie znacznie, znacznie większy zasięg i rozmach, lecz jest kilka podobieństw z Viva Piñata. Wszak te obie gry są na swój sposób simami, ale dzieło Willa Wrighta ma znacznie większy - jak już wspomniałem - rozmach. To, mam nadzieję, pomoże Willowi wypromować tytuł tak, aby ten osiągnął pierwsze miejsca w top-sprzedażach. Niemniej uważam, że nie jest to gra, na którą czekać można z zapartym tchem, jak na następnego Crysisa czy Frontlines. To inna liga, lecz w ogólnym rozrachunku hitów to nie ma znaczenia. Obawiam się, że Spore może zostać dość szybko niedocenione.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może i jest jakaś nić powiązania pomiędzy "Viva Piñata" a "Spore"

ale bez przesady, "Viva Piñata" to porównać bardziej do ZOO TYCON.

P.S

No dobra przyznam może kolorową grafiką i potrzebą opieki nad stworkie(m)/(kami) są podobne ale to hyba jedyne podobieństwo

które można zaóważyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, czo? Czytując najnowsze CD-Action naszła mnie taka myśl, że Spore jest pod pewnymi względami podobne jest do recenzowanej w magazynie produkcji o tytule Viva Piñata. [...] Obawiam się, że Spore może zostać dość szybko niedocenione.

A ja powiem ci tylko, że ludzie w podobny sposób "bali" się o przyszłość the sims ;) i co? w 2 lata po premierze 2-jki dodatki do niej nadal są na szczycie list bestsellerów (choć nie powiem żeby mi się to podobało...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, że tak powiem jak staroświecki człowiek, teraz mamy inne czasy. Simsy już są popularną i rozpoznawalną marką. Do nich porównuje sie tytuły zawierające w sobie opcje dbania o bohatera/bohaterów (dobrze pamiętam skrzeczenie na GTA:SA, iżby z gangsterskiej serii zrobił się sim). Spore co prawda znacząco odbiega od owego schematu, lecz nadal ma w sobie korzenie komputerowych ludków szarego życia.

Gwoli ścisłości, wcale nie życzę Spore źle - liczę na wybijający się tytuł, lecz poprzez moje obawy tutaj pozwalacie mi je zniwelować. :) Trzeba bowiem patrzyć obiektywnie na Spore, jak zresztą na każdy tytuł, a przecież dzisiejsza branża przystosowała nas raczej do ogromu zapowiedzi, niźli szczątkowych o tytule, który później staje się hitem, niczym grom z jasnego nieba. Ostatni takowy pamiętam - Far Cry. A teraz? Ech, marketing...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Hawk

"Do nich porównuje sie tytuły zawierające w sobie opcje dbania o bohatera/bohaterów (dobrze pamiętam skrzeczenie na GTA:SA, iżby z gangsterskiej serii zrobił się sim)".

Wiesz co?... W sumie trafna uwaga bo jak tak porządnie pomuśleć

to żeczywiście 90% gier to prawie jak simsy. Naprzykład taka Fifa czy FootBall Menager to dostajesz drużyne i musisz onią dbać aby moral był zawsze wysoki, wszycy byli zadowoleni i wogule wszystko było Ok.

Albo tu, wejżmy takiego RPG niby nic wspulnego z the Sims to coś zupełnie innego ale też zobaczcnie dostajecie bohatera albo sami go kreujemy i musimy tak rozdżelic jego punkty doświadczenia i kupic jak najlepszy ekwipune by wygrywał wszystkie starcia. Też simsy no nie.

Takih przykładów jeszcze trohę będzie ale to hyba te najmądżejsze są.

P.S

Sory za ortografję jak jakieś błędy to śmiało poprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...