Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Spore

Polecane posty

Obejrzałem filmie i musze przyznać, że gra zapowiada się ciekawie, ale mam jednak, co do niej pewne obawy. Po pierwsze mam nadzieje, że nie okaże się, że jest podobna do Simsów, czyli zbyt monotonna i zbyt uproszczona. Teoretycznie nie powinna być, ale wybaczcie ile można latać po krzakach za posiłkiem? Że niby SA tez inne etapy? Cóż sądzę, że i one mogą się szybko znudzić ze względu na ogrom świata. Z jednej strony będzie tego za dużo a z drugiej będzie to zbyt monotonne. Mam jednak nadzieje że się mylę i że gra mimo wszystko będzie ciekawym i zabawnym przeniesieniem teorii ewolucji na ekrany komputerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem spore i nie mogę się doczekać tej gierki ( a troche do czekania jest). zapraszam na polską stronę o spore http://www.spore.go.pl/ tutaj jest masa filmików, screeny i opisy gry. Często są nowe newsy i jest bardzo dobre forum. (choć tylko jeden dział o spore :( )

jeden z użytkowników tamtego forum zrobił nawet grę (flash) symulującą pierwszą fazę gry (Tide Pool) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem spore i nie mogę się doczekać tej gierki ( a troche do czekania jest). zapraszam na polską stronę o spore http://www.spore.go.pl/ tutaj jest masa filmików, screeny i opisy gry. Często są nowe newsy i jest bardzo dobre forum. (choć tylko jeden dział o spore :( )

jeden z urzytkowników tamtego forum zrobił nawet grę (flash) symulującą pierwszą fazę gry (Tide Pool) :)

Bardzo fajna stronka jeżeli ktoś z utęsknieniem czeka na premiere Spora :D Czyli ja do takich osób się zaliczam :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada się smakowicie, i jeżeli spełnią się obietnicy twórców, to będziemy mieć do czynienia z megarewolucją ala The Sims. Miejmy tylko nadzieję, że Spore nie zejdzie na psy jak nasze ukochane simy. Poza tym gra atakuje samymi nowościami - najciekawiej zapowiada się przystępny edytor i światy tworzone przez graczy za jego pomocą. Genialny pomysł. Miejmy nadzieję, że i takie będzie wykonanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy mieć do czynienia z megarewolucją ala The Sims.
Tylko nie the Sims! :o A co do nowości to Will Wright potwierdził, że będą liczne dodatki do Spore, sam nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony to dobrze, że gra będzie się rozwijać, ale z drugiej to tylko wyciąganie kasy ;/ pożyjemy zobaczymy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak na razie mamy tylko zapewnienia autorów, że gra będzie super i ble ble ble... Jaka naprawdę będzie zobaczymy dopiero jak w nią zagramy, ale prawdą jest że ma wielki potencjał i zobaczymy jak zostanie wykorzystany. Swoją drogą jak czytam o tej grze to troche mi się Civilization przypomina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civilization przypomina.

Cyvilization to tylko mała część spore, połowa gry, fakt, że wszystkie fazy nie są tak dokładnie odtworzone jak gry traktujące tylko np o rozwijaniu miasta ale tu ilość materiału nie pozwala na zrobienie 6 gier, oni robią jedną, o tym trzeba pamiętać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Gra MA być świetna, MA dobrze symulować życie, MA być niesamowicie wielka, ale... coś mi się wydaję, że będzie to kolejny DOOM III lub BiA. Są wielkie oczekiwania, ale zawód będzie jeszcze większy. Słowem: dostaniemy ułamek tego czego oczekujemy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Gra MA być świetna, MA dobrze symulować życie, MA być niesamowicie wielka, ale... coś mi się wydaję, że będzie to kolejny DOOM III lub BiA. Są wielkie oczekiwania, ale zawód będzie jeszcze większy. Słowem: dostaniemy ułamek tego czego oczekujemy :(

Poczekamy-zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jestescie bambusy,ten kto powiedział ze ta gra bedzie miec duze wymagania sprzętowe to jest bambusem,gra bedzie miec bardzo przyzwoite wymagania.Bo wam sie wydaje ze jak kosmos jest w tej grze(a jak wiadomno kosmos jest ogromny)to juz bedzie miec wymagania minimalne 2ghz procek 1 giga ram 10 giga wolnego i karte graficzna na która stac tylko najwiekrze firmy!Widac ze nie oglądaliście uważnie filmików,widac tam grafike(która zresztą niezachwyca,przypomina wormsy 4)a na kazdej planecie nie ma zbyt wielu postaci,a miast jest kilka i nie sa one zbyt duze.Zeby wam udowodnic wymagania gry to:wielu z was pewnie czekoło na gta san andreas i czyało w necie jakie ta gra bedzie miec wymagania i jesli dobrze pamietam to byly one takie 2ghz 512 ram 4 hdd na dysku karty graficznej nie pamietam,ale wiem ze san andreas poszło mi na srednich detalach bez zacięcia (Mój sprzet((1.53 ghz procek,256 mb ram,karta graficzna geforce 4 mx 440)i musze powiedziec ze ten sprzet jeszcze mnie niezawiudł wszystko jak na razie mi poszło i sie nie zacinało.Na swoim sprzecie grałem w gry które przerastają grafiką itp Spore o głowe(np,Doom 3,half-life 2,civ IV,prey)

i spore tez mi pójdzie,ale to nieoznacza ze nie kupuje nowego sprzetu,ale nie dlatego ze spore jest w produkcji tylko Stalker,ale na spore czekam bardziej.Ktos tam napisał ze kosmos w grze spore bedzie wymagał super procesora to nieprawda,ale napewno bedzie wymagał leprzego niz gta,zapewne bedzie to procesor 1.3 ghz lub nieco leprzy.Will W.nie zaprojektował spore gra najbogatrzych,bo gdyby ta gra miała wymagania tak ogromne jak wy myslicie to tylko ci bogaci mogliby grac sobie w Spore,a bogaci stanowią moze 10 % populacji graczy na swiecie reszta stoi na moim i waszym poziomie i will o tym wiedział gdy tworzył Spore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja nie będę pisał jaki mam sprzęt, bo zawsze prz tym płacze, ponieważ myślę ile dobrych gier przez niego mi nie poszło... :'(. Jak najszybciej muszę zrobić odpowiedniego upgrade'a, żeby mi się bez większych problemów odpalał Spore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Zobaczymy. Tak ogromna przestrzeń z bardzo dużą ilością planet może i nie będzie wymagała karty graficznej z 256 MB pamięci, ale już sam fakt, że obiektów będzie od cholery wskazuje na to, że przyda się naprawdę dobry procek i sporo RAM-u, żeby nadążyć za tym, co dzieje się na ekranie. Na twoim miejscu nie byłbym taki pewien, czy Spore pójdzie ci bez problemu, ale do premiery jeszcze sporo czasu i może stać się tak, jak ze S.T.A.L.K.E.R.`em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak: jeśli wymaganie nie będą Spore to się zdziwie :roll: Dobra, obikety są małe (w sensie rozmaru pliku) ale dochodzi animacja tego wszystkiego, dojdą na pewno jakieś efekty... To wkońcu nie będzie jakiś MMORPG, gdzie miejscami szutczność będzie wychodzić (zamiast się rzucać polecam sporzjeć na kilka tytułów, zwłaszcza tych starszych jak Mimezis Online:]) tylko ma nturalnei odwtarzać to wszystko, żeby gracze czuli się jak twórcy prawdziwego świata... A że będzie dosyć.. plastusiowa grafika :) to już akurat nic nie zmieni, bo gdyby miała grafe rodem z fps'ów czy wogóle jakąś super realistyczną to chybabmiała by większe wymagania od Crysisa:]

Co do postu powy,ej - jak widać prace posuwają się szybko, ale jeśli wyjdzie troche później to mnie to nie zmartwi - moze upgrade kompa zdąże zrobić :D Poza tym Blizard znany z takich opóźnień zawsze wypuszcza produkt dopracownay i ukończony (może jestem niedoinformowany, ale nie pamiętam żadnej kiepskiej gry Blizzarda czy nawet przeciętnej - choć może to wynika moim niedoinformowaniem^^). Jak dotąd zadnej grze zasada "Byle zdążyć z terminem" nie wyszła na dobre :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Blizard znany z takich opóźnień zawsze wypuszcza produkt dopracownay i ukończony (może jestem niedoinformowany, ale nie pamiętam żadnej kiepskiej gry Blizzarda czy nawet przeciętnej - choć może to wynika moim niedoinformowaniem^^). Jak dotąd zadnej grze zasada "Byle zdążyć z terminem" nie wyszła na dobre :roll:

Co ma Blizzard wspólnego ze Spore?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza, najbardziej rozbudowana gra wszech czasów? Oby :)

Na SPORE czekam odkąd się o nim dowiedziałem (czyli z CDA).

Tylko czy SPORE nie będzie miało za sporych wymagań sprzętowych?

:P

Grafika jest przyjemna, etapy rozwoju ciekawe. . .

Pozostaje nam tylko czekać.

Najfajniejszą częścią gry będzie chyba tworzenie stworka :)

Edytor . . . Ja chcę gry z czymś takim! Wyobrażacie sobie takie eRPeGi, w których można tworzyć własne przedmioty, postacie i potwory, z taką kosmiczną łatwością i komicznym wyglądem?

Mamo, kup mi to! :D:D

Najbliższe wakacje przeznaczę chyba na pracę w gospodarstwie u wujka.

Skapnie mi się troche kasy i zrobię mały upgrade :)

Czekamy więc (<czeku-czeku>) zniecierpliwieni i odkładamy kaskę na pudło z grą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...