Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Spore

Polecane posty

Ta gra była jedną z lepszych w które grałem. Mimo wszytko najciekawsze fazy jak dla mnie to faza komórki i stwora, oraz cywilizacji. :D

W fazie kosmosu rzeczywiście jest nieco nudno, choć kosmiczne przygody nadrabiają to. Szkoda tylko że tak mało przygód potworzyli. Ogólnie miło jest spotkać w kosmosie rasę kupców, lubię z nimi gadać. :D

Aha, w fazie stwora można zostać na dłużej, wystarczy ewolucję mu wstrzymać i nie wchodzić w historię. No! Ale w końcu na wyspie zostaną wybite wszystkie gatunki, bądź zaprzyjaźnimy się z nimi i koniec końców trza iść z dalej z ewolucją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardziej znudziła mi się już na fazie kolonialnej, a na fazie kosmosu odstawiłem ją, gdyż gra stała się dla mnie monotonna i nie miałem ochoty w nią grać. Później zacząłem drugi raz grać i doszedłem do tego samego momentu. Ulubiona faza? Komórki i stwora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś prócz mnie jest twórcą dzieł ze Spore tzw. publikuje swoje dzieła? Mój nick w tej grze to Darkloid i trochę potworzyłem (serie Fort i Wirtualna Wojna, którą ledwo zacząłem i zrobiłem sobie przerwę, ale planuje wrócić)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też je publikuje (moja ksywka na spore to jankes) ale po kupieniu śmieszne i straszne moje stwory (budynki i inne rzeczy dalej normalnie się publikują) nie chcą się publikować :sad: .

Jeśli jest jakieś rozwiązanie tego problemu proszę piszcie.

P.S. czy mody do gry (sprawdzałem są takowe) działają z śmieszne i straszne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fazie kosmosu rzeczywiście jest nieco nudno, choć kosmiczne przygody nadrabiają to. Szkoda tylko że tak mało przygód potworzyli.

A to mnie rozbawiłeś :P. Czyżbyś grał w pirata, albo bez dostępu do neta? Sporepedia w samej kategorii "most popular adventures" wyświetliła mi ponad 2000 wyników. Jeśli to jest dla ciebie mało to ja nie wiem co cię zaspokoi :P (no chyba że chcesz tylko przygody po polsku. Faktycznie mniej ale nadal można znaleźć ot choćby u mnie jest kilka... choć więcej robiłem po angielsku :P)

Jeśli ktoś zainteresowany to używam nicka DemogorghonWhite. Choć przyznaję że już jakiś rok nie publikuję bo gra mi się nie chce uruchomić (poza tym mi się znudziło :P).

Mam kilka przygód po polsku, choć zdecydowanie bardziej polecam te po angielsku (chyba nawet dużo expów dają :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Mój znajomy ze Spore - Niszczyciel - ma podobny problem, tylko nie może (albo nie mógł) publikować dzieł z śmieszne i straszne... ale nie wszystkich, tylko stworów z częściami z dodatku..."

Możliwe gdyż wszystkie moje stworki od kupienia dodatku mają nowe części :laugh:

A tak przy okazji pochwale się moim stworkiem http://eu.spore.com/sporepedia/view.cfm?id...915&back=ms

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś znam ten nick...

Co do punktacji - jeśli chodzi o punkty kapitańskie, to jest parę przygód polskich po około 100.

Jeśli chodzi o ocenę to jest parę najwyższych..

Może przypadkiem rzucił ci się w oczy jak maxis wyróżniło jeden z moich pojazdów (oczywiście w życiu bym się nie spodziewał tej bo twierdzę że wiele mam lepszych, a tamten był przeciętny :P).

Moje polskie przygody nie dorobiły się dużej ilości punktów kapitańskich, bo grało w nie mało osób. Dlatego przerzuciłem się na angielskie.

a co tam... link do moich kreacji :)

http://www.spore.com/sporepedia#qry=usr-De...hite|2263337320

Przepraszam że na angielska sporepedię ale moim zdaniem jest znacznie bardziej przejrzysta niż polska wersja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mnie rozbawiłeś :P. Czyżbyś grał w pirata, albo bez dostępu do neta? Sporepedia w samej kategorii "most popular adventures" wyświetliła mi ponad 2000 wyników. Jeśli to jest dla ciebie mało to ja nie wiem co cię zaspokoi :P (no chyba że chcesz tylko przygody po polsku. Faktycznie mniej ale nadal można znaleźć ot choćby u mnie jest kilka... choć więcej robiłem po angielsku :P)

Chodzi mi między innymi o przygody stworzone przez Maxis. Co do przygód stworzonych przez użytkowników, to jakoś nie przypadły mi do gustu. Co prawda kilka się znalazło, no ale to były naprawdę rzadkie przypadki. I żeby nie było nieporozumień, to mam oryginalną wersję, razem ze wszystkimi dodatkami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi między innymi o przygody stworzone przez Maxis. Co do przygód stworzonych przez użytkowników, to jakoś nie przypadły mi do gustu. Co prawda kilka się znalazło, no ale to były naprawdę rzadkie przypadki. I żeby nie było nieporozumień, to mam oryginalną wersję, razem ze wszystkimi dodatkami :D

Może nie szukałeś zbyt dokładnie :). Fakt... przygody Maxis mają tę zaletę że szybko się na nich expi kapitana :P. Z drugiej strony ciężko znaleźć w Sporepedii dobre przygody po polsku ponieważ mało ludzi w nie grało. U mnie można znaleźć chyba 2 które są po polsku, a potem tłumaczyłem je na angielski (i poprawiałem po drodze przez co są nieco lepsze od oryginałów :P).

Chociaż wiele też zależy od tego jaki typ przygód Ci się podoba :)

PS Dziękuję wszystkim którzy chwalą moje kreacje i zapraszam do subskrybowania. Chociaż na wypadek gdyby miało dojść do nieporozumień od razu mówię: Nie wszystkie te stwory są w 100% moje. Przez pewien czas w społeczności graczy panowała moda na tworzenie tzw. Template (czyli tak jakby podstaw pod stwory) i zachęcanie innych graczy do przerabiania ich. Szczęśliwie od jakiegoś czasu da się sprawdzić kto stworzył oryginalną kreację jednak w opisach zawsze zaznaczam kto jest autorem Template.

Swoją drogą zachęcam do rzucenia okiem w moje Sporemedium (Sporecast) z Blomph'ami (mój template i całkiem sporo fajnych jego przeróbek) oraz Warhin (w którym przerabiam templaty innych graczy na konkretny styl :) )

PS Zaznaczam też że chyba ponad rok już nie grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...