Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airamags

Lineage II The Chaotic Chronicle

Polecane posty

Wybrałem tę postac bo jest praktycznie nie pokonana na PvP ale i moim zdaniem dobra do expa . Na rajdy dobry jest Paladin , a Abyss Walker'em jak dobrze go zrobisz to same krytyki walisz i np. ja moim ostatnio z backstab'a walnolem silver ranger'owi 2,6k i potem blow'a i ded . :wink: ale są fora które pomogą ci wybrac tank'a na rajdy . Tu masz link :http://lineage2-info.pl/news.php . Wchodze tu raz na jakiś czas i bardzo sie przydaje . Masz tutaj wszystko i to ty musisz sobie poradzic z wyborem postaci bo każdą postacią gra sie inaczej . Tu kolega napisał i opłaca sie napewno grac Tyrant'em a DestroYer'em niegrałem . Jeśli czegoś nie znajdziesz na tamtym forum to masz tu drugie :http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,10.0.html . Mam nadzieje ze znajdziesz swoją ulubioną profesje . Magami jak na solo expa nie warto brać . Masz za lekką zbroje żeby bić samemu potworki .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem tę postac bo jest praktycznie nie pokonana na PvP ale i moim zdaniem dobra do expa . Na rajdy dobry jest Paladin , a Abyss Walker'em jak dobrze go zrobisz to same krytyki walisz i np. ja moim ostatnio z backstab'a walnolem silver ranger'owi 2,6k i potem blow'a i ded

taki nie do pokonania to on nie jest. Fakt, że dmg w pvp wykręca bardzo solidny to jednak jest to squishy postać i bardzo podatna na wszelkiego rodzaju stuny itp.

Sydar skoro grałeś to pewnie się trochę znasz. Zastanawiam się nad 3 postaciami. Tyrant/Gladiator/Destroyer. Która z nich będzie lepsza w PvP: drużynowym/solo/siege? A która w Pve: raid bossy/expienie?

Tak jak napisałem na gg, stawiałbym na destro.

Sam mam teraz zamiar zacząć grać na tym nowym serwerze (tak przy okazji wiadomo już coś konkretniej kiedy premiera?), i jak praktycznie zawsze przy podchodzeniu do tej gry, mam dylemat między Silver Ranger/Plainswalker/Spellsinger

Decyzja pewnie zapadnie dopiero po starcie serwera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69

Czy można już grać na Europejskim Lineage2? Aktualnie trwaja otwarte betatesty, rejestracja i client znajdziesz pod tym adresem: https://eu.4game.com/lineage2/play/?popupWi...oginPopupWidget

Czy trzeba czekać do oficjalnego startu gry? Jeżeli chcesz pominać bete to będziesz musiał jeszcze poczekać do 7 Grudnia kiedy to startują oficjalnie europejskie serwery.

Czy jeśli teraz zacznę grać na kliencie po Angielsku to potem mogę zmienić język na polski? Prawdopodobnie będzie to tylko dodatkowy update/nowy client, który umożliwi zmiane języka, więc teoretycznie nie będzie żadnych problemów z kontynuowaniem gry.

@Gromo

Tak jak już koledzy zaproponowali dla nowego gracza, który chce grac melee fighterem, destroyer to chyba najlepszy wybór (duże zasoby HP i potężny dmg, jednak trochę powolny).

Jednak trzeba pamiętać ze aktualnie po 85 lvlu i zrobieniu questa na ostatnia klase (których jest 7), główna różnicą będą skille rasowe, statystki bazowe i wygląd.

Dla osób które kiedyś się zraziły do tej gry naprawdę proponuje spróbować swoich sil raz jeszcze, ogrom zmian jaki przyniósł nowy update robi spore wrażenie, szczególnie quest chain'y które pozwalają przejść przez początkowe lvle bardzo szybko, kiedy to nie mamy jeszcze za dużo skilli i gra nie jest zbyt ciekawa :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raty będą x1, ale vitality system daje nam exp x2 przez określony czas, a inna sprawą są konta premium dzięki którym będziemy również mieli exp x2. Tylko teraz nie wiem czy premium account i Vitality bedą nam dawały exp x4? :P czy może to będzie właśnie x3.

No cóż na początku nie martwiłbym się o raty bo cały czas jedzie się na quest chain'ach i kamaloka'ch, więc myślę że aktualnie wbicie 40 lvlu w 1 dzień jest bardzo realne ^^

Jednak ciągle jest dużo spekulacji na temat gry, bo ten update naprawdę dużo namieszał w całej rozgrywce, i jest masa wątpliwości co i jak będzie funkcjonowało.

Proponuje przejrzeć oficjalne forum 4game:

https://forum.4game.com/forum.php

i polskie forum lineage 2:

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,292.0.html

@Edit

Jeżeli chodzi o ten zwiekszony exp to najprawdopodobniej chodziło o fakt ze teraz trzeba 4x mniej expa na up'a co z bonusami, o których pisałem na początku, daje to dosyć konkretny boost expa w porównaniu z poprzednimi kronikami.

Może dzięki temu gra w końcu przyciągnie uwagę większej ilości osób i przestanie być postrzegana jako GrindAge 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę właśnie poczytałem. czyli z tego co rozumiem będziemy mieć 8 klas postaci po 85 lvlu różniącymi się jedynie paroma passive skillami, czyż nie tak? Nie wiem co NC soft chciał zdziałać takim posunięciem, bo na forach widać całą masę niezadowolonych graczy. Zawsze sobie ceniłem gre elfami ponad dark elfy, ale spośród pasywnych skilli to właśnie 'Disparition - Cancels all your debuffs, increases your Spd. +30 for a certain period of time and makes you untargetable 5s.' dark elfów wydaje się być mocniejszy niż inne - moja opinia.

poza tym vitality jak i mentor system wydaje się być ok.

Jeżeli chodzi o ten zwiekszony exp to najprawdopodobniej chodziło o fakt ze teraz trzeba 4x mniej expa na up'a co z bonusami, o których pisałem na początku, daje to dosyć konkretny boost expa w porównaniu z poprzednimi kronikami.

Może dzięki temu gra w końcu przyciągnie uwagę większej ilości osób i przestanie być postrzegana jako GrindAge 2 :P

o to właśnie mi wcześniej chodziło :)

czyli z vitality systemem będzie to coś ala x8 rate w porównaniu do tego co kiedyś było, jeśli liczy się tak jak myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wybór rasy jaką będziemy grać warto też zwrócić uwagę na staty, bo np Dark Elf ma najwięcej STR, wiec Archer/Melee Fighter będzie najbardziej odpowiedni jeżeli chcemy iść w max dmg kosztem wytrzymałości, ale np grając daggerem, wybrałbym Elfa jako że ma najwięcej dexa i skille rasowe na evasion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to samo miał co mnie po prostu zabiło. Co za ironia losu. Trzy lata temu grałem na 1700 athlonie, 512MB Ramu i radeonie 9500 pro. Dziś mam c2d 2,1Ghz, 2GB ramu i GF 8600M w lapku i gra chodzi podobnie wolno jak kiedyś. Ale ludzie z 4gb ramu też się skarżą, więc to chyba nie o sprzęt chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z płynnością. Ze 2 lata temu grałem i było wszystko picuś glancuś, gra zasuwała aż miło. Kilka dni temu odpalam na tym samym kompie i porażka totalna. To już Rift lepiej śmiga. Strzelam, że przez przejście do F2P ludzie masowo się rzucili do gry i faktycznie, tony ludzi w lokacjach początkowych... nie da się grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zdecydowanie ten drugi link.

@2UP

L2 jest darmowe gdzieś od 9 grudnia 2011. I da się grać bez IS, niby jest w nim jakiś item do +50% expa ale moim zdaniem nie jest to aż takie super dla tych, którzy płacą. Premium konto też jest, ale jedyna funkcjonalność jaka zostaje dodana to opcja włączenia 1 konta na tzw. box, czyli gramy jakby na multi kliencie. Aby odpalić 3, konto nr. 2 musi też mieć konto premium, wiec w sumie strata kasy.

Największy boost doświadczenia daje dodany w jakiejś kronice Vitality System, dzięki któremu mamy 2x exp aż to wyczerpania tego paska. ładowany jest do pełna co środę podczas server mainteance. Ani razu nie zużyłem go całego a mam już 66 poziom. Koledzy z klanu powiadają, że po 76 zużywali go w 1-2 dni, ale z tego co wiem, to nie jedną nockę na L2 zarwali tak więc przy normalnym graniu chyba się to nie zdarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...