Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airamags

Lineage II The Chaotic Chronicle

Polecane posty

Odkąd gram na kompie w przeróżne tytuły (a trochę ich już było) żaden mnie nie porwał tak jak Lineage2. Ta gra jest świetna, i ma najlepsze Pvp spośród wszystkich MMORPG, a do tego wciąga jak cholera.

Opinie raczej do "Komentarzy", w tym dziale umawiamy się na konkretne granie //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynalem grac w L2 jeszcze za czasow c3 :) tera gram na CT1 na serwerze nie podam nazwy bo nie wolno :P (jak ktos chce sie dowiedziec to pisac na gg:P ) ale moge powiedziec ze jest to sarabisty serw i sa to medium raty x200 fajnie sie gra i duzo polakow jest:) tak ze jak cos to pisac na gg to podam linki na download serwa i popykamy razem :D Pozdro

Dostajesz osta. Słowne ostrzeżenie od sleeskee Ci nie wystarczyło to dostajesz pisemne ode mnie. Zapoznaj się z regulaminem. Spróbuj podać adres pirackiego serwa, a pożegnasz się z tym forum szybciej niż myślisz.-mateusz(stefan).

Hmm przeciez nie podalem tu nazwy na forum..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno tego tam nie ma ;) Ale z tego co się orientuję to wydali coś takiego jak l2j -> można na tym postawić serwer l2, ale będą tylko podstawowe rzeczy i nie wszystkie skille. A reszta już zależy od tego co twórcy serwera sami zrobią.

A poza tym do c4 włącznie w licencji nie było żadnej wzmianki co do serwerów prywatnych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że do niedawna olewali serwery nieoficjalne ale teraz już tego nie robią, ergo - na takim forum musimy szanować ich wolę. Dopóki NCSoft zakazuje grania na innych serwerach niż oficjalne my tutaj będziemy prywatne tępić.

7. OFFICIAL SERVICE

NC Interactive has designed Lineage II for official play only as offered through the Service by NC Interactive at the Web Site and not through any other means. You further agree not to access, create or provide any other means through which Lineage II may be played by others, as through server emulators. (...) You acknowledge that you do not have the right to create, publish, distribute, create derivative works from or use any software programs, utilities, applications, emulators or tools derived from or created for Lineage II, except that you may use the Software to the extent expressly permitted by this Agreement.

To nas wiąże i tego się trzymamy, ergo - dalsza dyskusja na ten temat nie ma większego sensu. Po prostu promujemy serw oficjalny, bo giera jest świetna i warto za nią płacić. A ci, którzy nie chcą płacić i grają za darmo otrzymują od nas ostrzeżenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oficjalny rosyjski serwer ale bez opłat bo wykupił licencję od ncsoftu.

Zawsze jak wchodzę na tą stronę to zastanawiam się ile musiała kosztować ta licencja.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się z przedstawicielami NCsoft na Europę, na dniach powinienem dostać komplet informacji na temat tego serwera. Jak tylko się wszystkiego dowiem (np. czy to faktycznie jest legalne i na jakich zasadach można zeń korzystać itp.) to wszystko tu opiszę. Póki co proszę nie rozwijać tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to świetna gra , jej atutami są miedzy innymi :piękna grafika, szeroki wybór postaci, ciekawe eventy (co w grach MMO jest wielkim pozytywem), wiele skilli, olbrzymi świat itp.

Walki nie wygladaja zbytnio spektakularnie i nie wymagają od nas wiekszego przemyslenia , ale nie jest już to bezmyślne wciskanie 1,2,3,4 tak jak np w grze metin2...

Oczywiście gra Lineage II jest grą godną uwagi i jest chyba jedna z najlepszych MMORP'gow

dotychczas nam poznanych

Pozdrawiam^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Walki nie wymagaja przemyslenia? :D Grales daggerem, lucznikiem, necro itp. ? Bo taki np. spoil nie potrzebuje za duzo przemyslenia, ale nie ktore postacie...

Walka łucznikiem i necro wymaga przemyślenia? Co do daggera, to się zgodzę, trzeba stosować backstaby, można używać silent move itp. Ale ci dwaj poprzedni? Łuk to głównie atak moba, odejście parę kroków gdy się zbliża, przysadzenie jakimś skillem i tyle, powtarzać aż do skutku. Gdzie tu potrzeba przemyślenia? Necro - nasłanie pupilka, drain - ot cała logika (no chyba, że masz inne doświadczenia np. z oficjalnych serwerów, mówię jak sprawa wygląda na privach, choć wątpie by były jakieś ogromne różnice pomiędzy nimi). Oczywiście nie mówię tu o Raidach, Bossach i tym podobnym bo do powalenia tych potrzeba całego party, tu faktycznie taktyka wychodzi na przód.

Moim skromnym zdaniem - wydaje mi się śmieszne doszukiwanie jakiś głębi taktycznych w grach MMORPG. Jeszcze nigdy nie trafiłem na takiego MMO by walka z mobem wymagała przemyślenia i nigdy na takiego nie trafię, bo gra w taka grę była by przyjemnosćią tylko dla jakiś maniaków i nikt na taki produkt nie wyłorzy pieniążków. W dzisiejszych MMO gra swoją postacią nie wymaga żadnego planowania tylko odpowiedniego wciskania klawiszy z przypisanymi skillami, i powiedzmy sobie szczerze, jak sie znajdzie odpowiednią sekwencję użycia skilli swojej postaci, znajdzie ona zastosowanie w przypadku pokonania większości mobów spotkanych na swojej ścieżce.

PS - jeśli znacie jakiś tytuły które takie nie są podajcie ich nazwy, chętnie zagram :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co przemyslenia w walce z mobem? L2 jest bardziej nastawione na pvp a nie na to zeby urozmaicic expienie. Z reszta efekty sa extra na pvp np rozblyski od ss-ow i gdy dagger wsadza lethal blowa :tongue:

PS. co z tym ruskim offem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tą legalnością serwera?

Szukam w necie jakiejś, nawet najmniejszej, wzmianki o tym, że jest to nielegalne i jakoś znaleźć nie mogę ;))

ja mam takie pytanko, może ktoś pomoże ;)

znacie jakieś alternatywne źródło rosyjskiego klienta L2? Bo z ich oficjalnej strony nie mogę pobrać z powodu "nieznanego błędu"... :/

aha i jeśli takie źródła istnieją to najlepiej jakby w partach było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej sie mozesz dowiedziec tu: http://lineage2-info.pl/forum/viewthread.php?thread_id=5903

Tam jest wszystko opisane jak sciagnac klienta, jak zalozyc konto itp. Ja sciagnalem klienta przez opere jak wychodzilem do szkoly zostawilem kompa wlaczonego z opera i sie sciagnelo :tongue:. Jeszcze mozna sciagnac przez torrenty opisane to jest na tej stronce powyzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oflicjal, oficjalem, ale lepsze są serwery PvP. Tu można zobaczyć różnice międzi WoW-em, a Lineage 2. W WoW-ie nie ma tak rozbudowanych PvP jak tu, dobrym przykładem jest np. siege czyli obrona lub atak na zamek :thumbsup:

Sam grałem na ofie do 80 lvl i łatwo nie jest, no ale potem czysta zabawa. Dla tych, którzy nie lubią expić tylko od razu się "nawalać" to polecam np. serwer <ciach> :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie rozmowy o graniu, porównania z innymi grami przenieście do "Komentarzy" oraz "Ogólnie o grach".

PS. co z tym ruskim offem?

Ciągle jeszcze omawiam sprawę z panią Sabine z NCsoft Europe, eksperci firmy badają dokładniej ten serwer. Stay tuned.

Szukam w necie jakiejś, nawet najmniejszej, wzmianki o tym, że jest to nielegalne i jakoś znaleźć nie mogę ;))

To poszukaj coś o jego legalności, najlepiej z pierwszego źródła, czyli NCsoft, a nie z jakiegoś polskiego fandomu. Musimy mieć to czarne na białym. Tudzież białe na czarnym, zależnie jakiej skórki się używa :laugh:

Oflicjal, oficjalem, ale lepsze są serwery PvP. Tu można zobaczyć różnice międzi WoW-em, a Lineage 2. W WoW-ie nie ma tak rozbudowanych PvP jak tu, dobrym przykładem jest np. siege czyli obrona lub atak na zamek :thumbsup:

Sam grałem na ofie do 80 lvl i łatwo nie jest, no ale potem czysta zabawa. Dla tych, którzy nie lubią expić tylko od razu się "nawalać" to polecam np. (...)

Ostrzeżenie za reklamowanie serwerów pirackich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie, serwer w takim razie zdaje się legalny. Jest jeszcze jednak druga kwestia - skoro można logować się na niego wyłącznie używając rosyjskiego klienta, to jego zangielszczanie może być procederem łamiącym warunki korzystania z usługi. Także i tą kwestię poruszyłem w mailu do obsługi technicznej NCsoft.

A co do ekspertów - cóż, oni nie są moi a NCsoftu :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zangielszczenie jak i inne "dopalacze" sa nielegalne.

????????????? ??????????? ??????? (?????, ?????????? ???? ????, ??????? ??? ?????????, ????????? ?????????? ? ?? ????????) ?? ?????????????? ?? ?????????? ???????? ?? 7 ?????

Google tłumacz

Korzystanie zmiany klienta (z łatek, które zmieniają kolor na czacie, wygląd postaci, od przewijania i podobne), od profilaktyki do blokady konta na 7 dni

http://www.l2.ru/help/rules.html

pis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... :P na każdym kolejnym forum gdzie, są zangielszczenia tej wersji gry, są informacje, że jest to nielegalne... ;/

a co do samego klienta to, jeżeli ktoś chce go ściągnąć ale 3.5 GB to dla niego za dużo, mogę podać linki do tego samego klienta tylko, że w częściach :) na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...