Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airamags

Lineage II The Chaotic Chronicle

Polecane posty

Lineage II, sam gram :> Że tak to ujme, [beeep]ioza :lol:

Co do serverów to są nielegalne, ale gdyby każdy musiał płacić za granie w gre która mu się podoba, grało by o 200% ludzi mniej niż gra teraz.

A co do piractwa, to granie na nielegalnych serverach to też przestępstwo

z tym podobnie jak z kupowaniem nielegalnych CD, kupujesz coś kto coś "ukradł" więc to jest paserstwo, podobnie jest z graniem na prywatnych serverach, chociaż są nielegalne to i tak wiele ludzi gra, choć ok.70% nie zdaje sobie sprawe że popełniają przestępstwo ale cóż zrobić... :roll:

IMO: Świetna Gra :shock:

PS. Sry za odkopowywanie tematu :roll:

Odkopywanie jest rzecza pozytywna, offtopowanie wrecz przeciwnie - na te tematy rozmawiamy w 'Komentarzach'- tutaj tylko umawiamy sie na granie w sieci - slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grało by o 200% ludzi mniej niż gra teraz

Moj ty profesorze matematyki, tudziez nauk spleczno-statystycznych. Jesli teraz gra przykladowo 1 miliard ludzi w gry koputerowe, a w twoim przykladzie przestalo by grac 200% czyli przestalo by grac 2 miliardy. Jak moze przestac grac 2 miliardy ludzi, jak teraz gra tylko 1 miliard. Chyba cie to piractwo tak na glowe napiera i meczy, ze myslec logicznie nie potrafisz :)

To moglo byc wyolbrzymienie dla wymownosci porownania ;) Prosilbym juz kurcze nie offtopowac, od tego typu dysput macie 'Komentarze' - slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam mały porblem, kolega przegrał mi L2 bo sam mam za wolnty internet by to .ściągnąć. Powiedział że musze znaleść plik Host editor żebym mógł grać ale ja nie moge go nigdzie znaleść : Fajtłapa ze mnie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam mały porblem, kolega przegrał mi L2 bo sam mam za wolnty internet by to .ściągnąć. Powiedział że musze znaleść plik Host editor żebym mógł grać ale ja nie moge go nigdzie znaleść : Fajtłapa ze mnie :(

Sorry man, ale do gry na oficjalnym serwerze nie potrzeba edytowac pliku Host, tak wiec pytajac sie nas jak go przerobic w praktyce pytasz o porade przy piraceniu. Ostrzezenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można Można, pewnie trzeba pogrzebać w katalogu system i audio. Z resztą nieznam się tam zbyt dobrze, poszukaj jakiegoś poradnika w necie. Widziałem takich pare. Spytaj googla :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku musze tylko powiedziec, ze nie wiedzialem gdzie to umiescic, tutaj czy w dziale RPG. Umiescilem tutaj, poniewaz juz topic o L2, jezeli nie powinno tu byc, to przepraszam, prosze o niski wymiar kary

Chcialem napisac cos o jednym z serwerow do tej gry. Nie jest to oficjalny serwer, ale nie jest tez nielegalny (wiem, wszyscy tak mowia, a wiec najpierw zapraszam na koniec posta gdzie jest to wytlumaczone). Serwerow do L2 jest od groma i jeszcze troche, ten jednak dziala na troche innych zasadach. Skierowany jest do graczy przede wszystkim RPG. Wielu z was gral zapewne w NWN, ten serwer to cos bardzo podobnego, nieustajaca sesja RPG on-line (mowie glownie o Sieghardt), tylko w swiecie L2 .

Czy potrzebujesz czasem zatracić się w innym, magicznym świecie? Wczuć się w kogoś innego i całym sobą zatracić się w odgrywanej postaci? Jeśli tak – Ancient Legion jest dla Ciebie.

Dysponujemy dwoma serwerami stojącymi na całowicie legalnym oprogramowaniu L2J.

Pierwszym serwerem jest Bartz, który, jakkolwiek zachowany jest na nim styl wypowiedzi i zachowania rodem z RPG i średniowiecza, takowo tak zwany „klimat” jest tam traktowany trochę z przymrużeniem oka. Jest to serwer dość ludny, istnieje na nim wiele klanów, które są w stanie przygarnąć młodych graczy i zaopiekować się nimi.

Drugim serwerem jest Sieghardt. Powstał on stosunkowo niedawno i jest serwerem nastawionym stricte na odgrywanie postaci. Klany na nim składają się z reguły z przedstawicieli wyłącznie jednej rasy. Serwer wciąż jest dość młody, więc ma niewielu graczy, jednak rozwija się i istnieją już klany będące w stanie przygarnąć pod swe opiekuńcze skrzydła nowych.

Na Bartz organizowane są najczęściej przygody masowe, takie jak turnieje, jarmarki, bitwy, czy wspólne wyprawy na większe monstra. Każdej takiej wyprawie towarzyszy otoczka fabularna.

Siegh to zupełnie inna sprawa. Tam tak serwerowi Quest Masterzy, jak i sami gracze bez przerwy wymyślają najróżniejsze przygody i zdarzenia związane z historią ras, zaimprowizowanymi wydarzeniami losowymi, etc. Nawet każda rozmowa z inną postacią jest ciekawym i miłym przeżyciem. Każda postać żyje i zmienia otaczający ją świat, a jej działania wpływają bezpośrednio na inne postacie. Raty sa niske (jak na oficjalnym serwerze), ale po paru miesiacach istnienia serwera, okazalo sie ze to wogule nie przeszkadza (wbrew wczesniejszym obawom), a wrecz pomaga, dzieki temu poznaje sie duzo wiecej swiata. Samo pojecie RPG jest tu szersze niz na innych serwerach. Np zauwazylismy ze nie ze wszystkim NCsoft przemyslalo system klas i ras. Wiec panuje troche wieksza dowolnosc, nie ma problemu zeby zrobic postac mrocznego-nekro, czy orka-warlorda. Dziala to jak subklasa, tylko twoja poprzednia, pierwotna zostaje usunieta, saty zmienione jak przy subklasie. Trzeba jednak cos takiego solidnie umotywowac w historii postaci, no i odgrywac ja taka wlasnie z jaka klasa sie zwiazales. A ze nie ma zadan na klase taka dla danej rasy, to GM i QM (quest masterzy) prowadza przygody dla takich postaci. Moja trwala dwa miesiace, przeplatala sie z 3 innymi i wydarzeniami ogolno-serwerowymi. Cos jak prowadzone symultanicznie sesje RPG dla mnostwa osob, ktore sie ze soba zazebiaja wzajemnie

Konkrety:

Bartz

- raty x3

- wielu graczy, silne klany, kaźdy znajdzie sobie miejsce

- RPG z przymruźeniem oka, nikt nie będzie sie krzywił na nekromantę z paladynem w jednej druźynie, ale słowa typu kox czy exp w rozmowie sa zabronione.

Sieghardt

- raty x1

- nowy serwer (4 miesiace) daje równe szanse wszystkim

- wymóg ścisłego odgrywania postaci, podobnie jak na papierowych sesjach RPG

Oba:

-niemal pełne C5.

-brak GMshopow, aden czy sprzetow za dotacje

-administrator serwera jest jednym z ludzi, ktorzy rozwijaja L2J, dzieki czemu każda zgloszona usterka jest likwidowana niemal natychmiast.

-QM, czyli osoby zajmujące sie ukladaniem i przebiegiem przygod zarowno pojedynczych jak i grup graczy.

-serwer stoi na solidnym sprzecie wynajmowanym w Niemczech co oznacza zero lagów o dowolnej porze dnia i nocy.

Instalacja jest prosta, bez zadnych patchy (nieleganych). Opisana jest

<ciach>

A oto:

<ciach>

<ciach>

Jezeli ktos ma jakies pytania to zapraszam na gg <ciach> lub na kanal IRC <ciach>

Co do legalnosci, poniewaz spotkalem sie z opinia ze L2J jest nielegalne:

Nielegalne jest modyfikowanie klienta (patche do klientow uzywane przez wiele serwerow, na L2j tego nie ma). Samo oprogramowanie na serwer jest pisane praktycznie od nowa, klient pozostaje bez zmian.

<ciach>Strona projektu, tam jest to opisane

<ciach> Licencja

Mam nadzieje ze nie jest to wbrew regulaminowi, jako ze zabronione jest jedynie reklamowanie pirackich serwerow. A wszystkich graczy RPG ktorzy chcieliby wpasc w ten cudowny nalog :wink: , zapraszam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla, bla, bla, powiedz mi proszę jak można nazwać gę która się opiera z założenia na nielegalności ? hę ? To że serwer jest jako tako na licencji GNU nie znaczy do jasnego gwinta, że gra jest darmowa! To jest zwykła, piracka wersja gry, jeżeli są edytowane pliki samego klienta, ewentualne zmiany hostów, bez zgody autora gry! Tożto zwykła prowokacja ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, gdyby caly proceder nie byl nielegalny to by NCSoft za pomoca FBI nie zamykalo serwerow. Poza tym masz pecha- cala sprawe znam na wylot i to jest piractwo w najczystszej postaci. Ostrzezenie. Jakiekolwiek próby debat na temat legalnosci tego procederu beda karany kolejnymi ostrzezeniami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem legalnosci klienta L2 i serwera L2J jest taki, ze jesli uzywasz klienta do laczenia sie z takowym serwerem to jest to juz nielegalne - nie wazne ze nie modyfikujesz klienta. Podobnie sprawa tyczy sie serwera L2J do puki oferuje on polaczenie dla klienta NCSoftu jest serwerem nielegalnym. Do puki nie zostanie napisany wlasny klient do laczenia sie z L2J bedzie to proceder nielegalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem to na priv, wkleje i tutaj skoro mam pod reka:

7. OFFICIAL SERVICE

NC Interactive has designed Lineage II for play only as offered by NC Interactive at the Web Site. You agree to play Lineage II only as offered by NC Interactive at the Web Site and not through any other means. You agree not to use any hardware or software, including but not limited to third party tools, or any other method of support which may in any way influence or advantage your use of the Service which is not authorized by NC Interactive, including but not limited to the use of ‘bots’ and/or any other method by which the Service may be played automatically without human input. You further agree not to create or provide any other means through which Lineage II may be played by others, as through server emulators.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW- jaka bron b dla warcryera jest najlepsza? Soes+bb?

S grade.

-Majestic Robe

-Arcana Mace (Acumen)

-Angel Slayer (Focus)

-Basalt Battlehammer (Health)

-Saint Spear (Health)

A grade.

-Majestic Robe [duzo many, ogromny jej regen]

-Sword of Miracles (Acumen)

-Bloody Orchid (Focus)

-Elysian Axe (Health)

-Tallum Glaive (Health)

B grade.

-Blue Wolf Robe

-Valhalla (Acumen)

-Kris (Focus)

-Dowolny topor z Healthem, np. Art of Battle Axe, Deadman's Glory

-Lance (Critical Stun)

/EDIT. Odpowiedz na stary i spruchnialy post, moj blad. Coz, moze bedzie pomocna autorowi pytania lub komukolwiek innemu, mimo to.

LOL man, skad tys to wyjal xD Paczaj na date posta, bo ktos Ci moze zarzucic ze statsujesz... - slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zakupilem" przez torenta l2 c5 i chce zaczac grac "legalnie" bo odczuwam niechec do placenia za to a zpathowalem juz gre zarejestrowalem sie na serwerwch i stronach a jak uruchamiam ( przez lineage2/system/l2.exe) to po wprowadzeniu loginu i hasla wyswietla mi sie tylko 1 przykladowy chyba serwer i ogolnie nic nie moge zrobic ( utworzyc swojego profilu i zaczac grac) skierujcie mnie chociaz na odpowiednia strone albo podpowiedzcie co mam zroic( byle nie lineage2.com :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz nie trzeba:) polecam wszystkim zainteresowanym stronke <tu_tez_ciach>

bardzo łatwo sie wbic na serwer i jak na razie jestem z niego zadowolony duzo nowych graczy gram dopiero od tygodnia wiec lepiej osadcie sami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę za drogo kosztuje gra lepiej se pograć na serwerach darmowych (chyba są bo widziałem ale na 100% nie jestem pewien)

Dla mnie Mercedesy sa za drogie bym sobie mogl kupic, lepiej wiec ukrasc jednego. Krotko mowiac - pohamuj zapedy pirackie, bo za takie cuś ostrzezonka lecą - slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres strony, ktry podalem powyzej Twojego posta jest adresem umozliwiajacym 100% bezpalatna gre w l2 c5. ( <ciach> )

wystarczy sie tylko zarejestrowac na serwerze i sciagnac patcha.

Jesli ktos bedzia zainteresowany to ulatwie mu sprawe- najlepiej sciagac patcha wchodzac na forum serwera po przez wlasnie te strone i tam odnalezc link jest to 1 czy 2 temat . "bawienie" sie w dziale downlad moze wyglada prosto ale jak przyjdzie co do czego to szlag moze trafic

Ostrzezenie za piracenie - slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, gdyby caly proceder nie byl nielegalny to by NCSoft za pomoca FBI nie zamykalo serwerow. Poza tym masz pecha- cala sprawe znam na wylot i to jest piractwo w najczystszej postaci. Ostrzezenie. Jakiekolwiek próby debat na temat legalnosci tego procederu beda karany kolejnymi ostrzezeniami.

FBI zamklo niektore priv serwery poniewaz ludzie ktorzy je zakladali czerpali z tego korzysci majatkowe. <donate>

Tworcy gry pozwolili legalnie stawiac serwery prywatne, Priv serwery sa z masa bug-ow, lag-ow, rollback-ow, wipe=ow. Wiec jesli ktos gra na takim serwie, a gra mu sie spodoba NCSoft wyszedl z zalozenia, ze ten ktos przejdzie na ich oficjalny serwer. A tak robi wielu graczy.

Gram w L2 od C1 czyli ponad 3 lata (SERWERY: Noobwars, Rofa, Enraged, Hobby, Paradise, Abyss, Vendetta, Dexternet, Supreme, Zion, Staris, aktualnie przymiezam sie do zakupu nowego kompa i gry na retailu.) Wiedz jesli jakis admin/mod twierdzi, ze to piractwo jest w bledzie i niech lepiej sie nie odzywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworcy gry pozwolili legalnie stawiac serwery prywatne, Priv serwery sa z masa bug-ow, lag-ow, rollback-ow, wipe=ow. Wiec jesli ktos gra na takim serwie, a gra mu sie spodoba NCSoft wyszedl z zalozenia, ze ten ktos przejdzie na ich oficjalny serwer. A tak robi wielu graczy.

Jest roznica miedzy przyzwoleniem a cichym przyzwoleniem. Badalem tą sprawe przy pisaniu recenzji, przewalajac tony stronek wywiadów z twórcami. Oni po prostu zbagatelizowali problem, przyjmujac ze graczy na piratach jest gora 10-15 tysiecy, wiec im to nie szkodzi. Wiec po prostu machneli na to ręką. Sprawa diametralnie sie zmienila gdy wykradziono serwer testowy C4 - to od tego czasu NCSoft wraz z FBI wzielo sie za amerykanskie prywatne serwery. Krotka pilka - dopoki NCSoft otwarcie nie napisze, ze granie na piratach w celach ktore wymieniles jest dozwolone, bedzie to tępione tutaj. Nas nie obowiazuja ciche i nieformalne zezwolenia, my tu przyjmujemy oficjalne stanowisko.

Gram w L2 od C1 czyli ponad 3 lata (SERWERY: Noobwars, Rofa, Enraged, Hobby, Paradise, Abyss, Vendetta, Dexternet, Supreme, Zion, Staris, aktualnie przymiezam sie do zakupu nowego kompa i gry na retailu.) Wiedz jesli jakis admin/mod twierdzi, ze to piractwo jest w bledzie i niech lepiej sie nie odzywa.

Wszystko ladnie i pieknie, jeno ze wiekszosc powyzszych zarowno przyjmowala dotacje, jak i korzystala klienta C4/C5. A w ToS wyraznie pisze, iz zakazuje sie uzywania owego klienta do emulowania serwerow, jak i laczenia sie z nimi - mozna tylko za jego pomoca laczyc sie z retail. Wiem, ze istnieje kwestia L2J i open source, ale dopoki nie napiszą sobie wlasnego klienta i nadal beda korzystac ze swiata stworzonego przez NCSoft - calosc bedzie nielegalna. A na kazdej stronce pirackiego serwa pierwszą rzeczą którą się doradza jest zassanie klienta C4/C5 (na tej podanej przez eMAIL'a rowniez). Stad tne wszystko rowno.

Poza tym dam ci jedną rade - to jest prywatne forum i tutaj nie ty ale my decydujemy kto sie ma odzywac a kto nie. Jezeli ci sie nie podobaja zasady - nie udzielaj sie tu. A zgodnie z zasadami tego forum odnosnie piractwa oraz z powyzszą obietnicą dostajesz ostrzezenie.

EDIT

Question

Are private servers legal?

Answer

Lineage II is the exclusive intellectual property of NCsoft Corporation. It is protected by copyright law in the United States and throughout the world. Any unauthorized copying of the Lineage II software is a crime. Copyright law provides for severe civil and criminal penalties for the unauthorized reproduction or distribution of copyrighted material. This includes all Lineage II software and accompanying sounds, images, and text. Furthermore, use of Lineage II in any way constitutes your agreement to all terms and conditions of the User Agreement.

NCsoft actively and aggressively enforces its intellectual property rights. If you know of any private servers, please report them using the Ask a Question feature in our Support Center.

Źródło: http://www.plaync.com/us/support/doc_1217.html?prod=10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kazdej stronce pirackiego serwa pierwszą rzeczą którą się doradza jest zassanie klienta C4/C5
Tak samo jest napisane, ze jest to tylko demonstracyjna gra. W pelna wersje mozna zagrac i odeslanie do strony www.lineage2.com
Poza tym dam ci jedną rade - to jest prywatne forum i tutaj nie ty ale my decydujemy kto sie ma odzywac a kto nie.
Szanuje to i wiecej nie mam zamiaru sie w tej kwesti wypowiadac bo niby z kim inteligetnym mialbym rozmawiac?. Chyba nie mam do czynienia z dzieckiem 16 - 18 lat ktore nie wie, ze "Ci", "Ty" piszemy wielka litera. A moze jednak? nvm gl & hf
A zgodnie z zasadami tego forum odnosnie piractwa oraz z powyzszą obietnicą dostajesz ostrzezenie.
Widze, ze dostaje sie tu warny za nic. Niezmiernie dziekuje za warna. 1 dzien na forum, 1 warn. :D TY!
Oni po prostu zbagatelizowali problem, przyjmujac ze graczy na piratach jest gora 10-15 tysiecy, wiec im to nie szkodzi.
Hahaha... Nie bierz ich za kretynow, dobrze wiedza i kazdy kto siedzi dostatecznie dlugo w L2 wie skad sa te przecieki z C1, C4.

Piractwem jest granie na tym samym chronicle na ktorym jest retail. Dlatego FBI zamklo serwery takie jak eXtreme, Paradise. Myslisz, ze dlaczego nie zamkna na nowo eXtreme? Bo jest tam C4, a na retailu Interlude.

Krotka pilka - dopoki NCSoft otwarcie nie napisze, ze granie na piratach w celach ktore wymieniles jest dozwolone, bedzie to tępione tutaj.
#care
Badalem tą sprawe przy pisaniu recenzji, przewalajac tony stronek wywiadów z twórcami.
"Elfy charakteryzuja sie szybkoscia i gibkoscia, mroczne elfy szybkoscia ataku, orki niski speed rekompensuja wytrzymaloscia i sila w lapach, dwarfy natomiast sa najlepszymi tankami w grze i na klate biora jak malo kto" Taa mroczne elfy najszybszy attack speed :/ skad to wzioles? A to o dwarfach to normalnie plakalem ze smiechu. Dwarf z tankiem nie ma nic wspolnego. Tank posiada aury hate, jak wyobrazasz sobie bic RB z dwarfem jako tank? Przeciesz on pozabija wszystkie party, pomoze tylko szybki relog. ;/

"Nozownicy bez problemu radza sobie z tankami, ale padaja jak muchy od czarow magow. Ci z kolei nie potrafia sobie poradzic z lucznikami, ktorzy dla tankow sa beztroska rozgrzewka." no comments po prostu zal.pl

Nie wiem ile grales w L2 ale podejrzewam, ze bardzo krotko. Nie mniej recenzja mi sie podobala mimo kilku uchybien. To dzieki Tobie zaczolem kupowac CD-Action czyli dopiero od numeru 128 wczesniej gralem tylko na konsoli.

Oczywiscie zgadzam sie z Toba i nie popieram grania na priv serwerach poniewaz to calkiem inna gra niz na retailu. Oraz nikogo do tego nie zachecam. 3m sie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest napisane, ze jest to tylko demonstracyjna gra. W pelna wersje mozna zagrac i odeslanie do strony www.lineage2.com

To dziala na podobnej zasadzie jak "usun mp3 po 24h i kup oryginalna plyte" - z rownie mizernym skutkiem. Demo powinno byc najpierw przyklepane przez tworcow, nie sadzisz? A skoro nie opublikowali na swojej stronie "macie tutaj liste demoserwerow" to nikt nie moze takich rzeczy bez oficjalnego blogoslawienstwa robic.

Szanuje to i wiecej nie mam zamiaru sie w tej kwesti wypowiadac bo niby z kim inteligetnym mialbym rozmawiac?. Chyba nie mam do czynienia z dzieckiem 16 - 18 lat ktore nie wie, ze "Ci", "Ty" piszemy wielka litera. A moze jednak? nvm gl & hf

Ja szanuje wszystkich, z ktorymi prowadze konwersacje i calkowicie nie zwracam uwagi na zwroty grzecznosciowe, tak jak i na polskie fonty. Wywodze sie z irc'a, pisze szybko, szacunek okazuje doborem liter a nie ich wielkoscia.

Widze, ze dostaje sie tu warny za nic. Niezmiernie dziekuje za warna. 1 dzien na forum, 1 warn. :D TY!

Nie jestes pierwszy i nie ostatni. Gdybys przeczytal regulamin forum wiedzialbys ktore 'nic' nie wolno robic.

Hahaha... Nie bierz ich za kretynow, dobrze wiedza i kazdy kto siedzi dostatecznie dlugo w L2 wie skad sa te przecieki z C1, C4.

Nie jestem jasnowidzem jak ty, nie potrafie czytac w ich myslach. Przeczytalem wywiady oraz oficjalne stanowisko i tylko taka postawe moge oficjalnie przedstawiac. Oczywiscie w kuluarach mozemy sobie gdybac, ale co nam to da? Rzekli jak rzekli, jest jak jest, a co pomysleli to juz ich sprawa.

Piractwem jest granie na tym samym chronicle na ktorym jest retail. Dlatego FBI zamklo serwery takie jak eXtreme, Paradise. Myslisz, ze dlaczego nie zamkna na nowo eXtreme? Bo jest tam C4, a na retailu Interlude.

Nie wiem, nie interesuje mnie to, nie sledze juz losow piratow od czasu, gdy oddalem tekst a w czyste gdybanie nie mam ochoty sie bawic, bo to do niczego nie prowadzi. Jesli NCSoft nie mialoby nic przeciwko takiej promocji - napisaloby przeciez notke na swojej stronie. A poki co - jest jeden glowny punkt w FAQu (zacytowany powyzej) oraz ToS klienta i otwarcie nie zyczą sobie, by korzystac z tego poza retail, a my to po prostu szanujemy. A TOSu nie da sie obejsc tak dlugo, az producent nie cofnie swojego zastrzezenia w korzystaniu z ich pracy. To ze cos nie jest aktualne nie oznacza ze od razu mozna sobie robic co sie zechce. Np do tej pory takiej FIFY96 nie mozna zassac z netu legalnie :) A przeciez EA Sports nawet jej juz nie serwisuje.

Nie wiem ile grales w L2 ale podejrzewam, ze bardzo krotko. Nie mniej recenzja mi sie podobala mimo kilku uchybien. To dzieki Tobie zaczolem kupowac CD-Action czyli dopiero od numeru 128 wczesniej gralem tylko na konsoli.

Uchybienia zdarzaja sie zawsze, niektore wyszly ze skrotow myslowych (nieszczesny dwarf), niektore ze skrotow redaktora, a niektore z braku dokladniejszej wiedzy - nigdy sie bledow nie wypieralem. Sporo maili dotarlo z opiniami, podyskutowalem, bledy zostaly wytkniete (acz z tego co pamietam nikt specjalnie nie mial mi za zle tego zestawienia klas, ale mniejsza z tym) - i bylo spoko. Logiczne jest, ze nie znam L2 tak dobrze jak ci, ktorzy bite dni siedzieli przy kompie stad i mniejsza wiedzia, ale gralem na tyle dlugo zeby moc rzetelnie przedstawic ta swietna gre. A i ofkoz - dzieki za pozytywne slowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra według mnie jedna z najlepszych MMORPG, którą można porównywać do WoWa....gram w nią teraz...autor tematu wypisał tylko servery za które trzeba płacić-publiczne....większość graczy gra na prywatnych- polecam server L2 <ciach>

Wycielem nazwe, gdyby byl link to bys dostal ostrzezenie. Tutaj nie wspieramy prywatnych serwerow i ta kwestie nie poddajemy pod dyskusje. Tylko rozmowy o oficjalnych serwerach sa tutaj dozwolone. //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...