Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airamags

Lineage II The Chaotic Chronicle

Polecane posty

Jak zacząć grać w Lineage 2... :

1. Wchodzisz na www.lineage2.com

2. W międzyczasie - ściągasz pełnego klienta C4, instalujesz i odpalasz autoupdate

3. Zakładasz konto na www.lineage2.com PODAJĄC PRAWDZIWĄ DATĘ URODZENIA I DANE - Potrzebne do zmiany hasła do gry etc.

4a. W panelu użytkownika na stronie wybierasz opcję "online purchase serial codes"

5a. placisz 40 euro za cd-key (aktywacja konta do gry + wliczony darmowy miesiac), wymagana jest karta Visa Classic lub Mastercard (bądź tak zwane netk@rty multibanku lub mBanku; nie wszystkie banki zezwalają na używanie Visy Electron do zakupów internetowych - mBank i multibank nie zezwalają, ale na przykład Inteligo tak - telefon do banku z zapytaniem powinien załatwić sprawę)

LUB!:

4b-5b. Wchodzisz na http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=320 I kupujesz grę w pudełeczku, gra jest na nośniku DVD ale sama gra nie jest potrzebna, skoro i tak ściągniemy ją z sieci. Potrzebny nam jest kod zawarty w tym pudełku, t.zw. CD-KEY do założenia konta.

6. Jak już masz Cd-Key to wchodzisz znowu na panel klienta i wybierasz opcję "Add Games"

7a. Tam wklepujesz ten cd-key i podajesz numer karty (bankowej) z której zostanie pobrana opłata za następny miesiąc PO zakończeniu darmowego miesiąca zawartego w cd-key. (jak anulujesz plan billingowy przed upłynięciem ważności darmowego miesiąca, to oczywiście nie pobierze, ale będziesz mógł grać dopóki Ci się czas nie skończy) Koszt miesięczny: 12,99euro (jakieś 50zł wychodzi, zależnie od kursu)

LUB!:

7b. Wchodzisz na http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 i dokonujesz zakupu karty pre-paid, która pozwoli Ci aktywować cd-key'a bez podawania numeru karty z banku. Karta ta umożliwi Ci grę na 2 miesiące + 1 miesiąc darmowy zawarty w cd-key (jednorazowy bonus!).

W opcji Add games podajemy Cd-key i kod z karty, zakładamy login/pass do konta (uważajmy żeby NIE BYŁY takie same jak "master account") i już możemy cieszyć się grą.

Po zakończeniu tych 3 miesięcy gry, musimy albo odnowić konto kartą płatniczą, albo kupić następną dwumiesięczną kartę pre-paid.

UWAGA. Bez podania numeru karty płatniczej/ pre-paid, nie można aktywować konta ani skorzystać z darmowego miesiąca gry.

Wybór Serwera:

Bartz

Sieghardt

Kain

Lionna

Erica

Gustin

Devianne

Hindemith

Teon

Serwery Bartz, Sieghardt, kain i Lionna to najstarsze serwery, zatem na nich najwięcej ludzi moźna spotkać.

Lionna i Bartz posiadają największą populację polaków.

Teon to tak zwany Euro Server - dużo Polaków ale też masa ruskich, bułgarów itp - różni się od reszty jedynie godzinami eventów i śiege, dostosowanymi pod Europę (mimo tego odradzam ostro ten serwer).

Przydatne Linki:

www.lineage2.com - Oficjalna Amerykańska Strona Gry

www.lineage2.co.kr - Oficjalna Koreańska Strona Gry

www.lineage2.pl - Oficjalna Polska Strona Gry, aktywne forum, masa porad, informacji itp

www.l2wh.com - baza dropów

www.l2guru.com - Anglojęzyczna Kopalnia wiedzy o L2

(Tekst Opisu zapoźyczony z www.lineage2.pl za zgodą administracji tegoż)

PS: piszę ten temat gdyż stary z oczywistych powodów został zamknięty i raczej nie widać, aby miał być otwarty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok już to gdzieś słyszałem... chyba nie na cda ale wątpie aby było sporo ludzisk które płaciły by za L2 prawie tyle co za wowa mając owego do wyboru

P.s. tak dla twojej informacji oficialne L2 umiera bo przeniesiono najleszych Gm-ów do pracy w GW a pracy ze strony Gm i tak nie było nigdy widać.

Może to brutalne ale L2 to tak naprawde przestało co kolwiek obchodzić Ncsoft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna testowac przed kupnem :(

P.s. tak dla twojej informacji oficialne L2 umiera

Ja gram na Bartz i nic tam nie umiera. Wrecz przeciwnie sporo nowych ludzi sie widuje. Pelno ludzi gra w ogole. Caly czas jakies zadymy, pvp o Raid Bossy, a w naszym klanie caly czas przybywa graczy (juz zostalo tylko kilka miejsc do fulla), dodam ze klan 100% Polacy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram już w tą gre jakiś czas i po przeczytaniu recenzji stwierdzam, że autor się nie przyłozył. Nie wiem, może nie miał czasu albo co ale za tekst typu "Dwarfy natomiast sa najlepszymi tankami w grze i na klate biora jak malo kto" ... Przeciez krasnoludy nie mają żadnych skilli do defa ani do ataku, tylko hamer crush i coś tam do włuczni. Ich zaletą w tankowaniu jest to, że mają sporo hp. Dwarf przy SK, DA, czy TK jest niczym.

Dark elfy szybko machają mieczem ale mają też najsilniejszy atak w grze, zarówno fizyczny jak i magiczny. Defa też mało nie mają, jedyną ich wada jest mało zdrowia, ale da się to przeboleć.

A człowiek, niby z początku jest zbalansowany ale później wychodzi na prowadzenie. Dajmy na to Nekromanta znajduje się w czołówce najlepszych postaci do PvP, Gladiator ma bardzo duzo hp i cp oraz potęzny atak itp.

Ale recenzja jest dobra do zachęcenia gracza. To są takie nie istotne błędy, które gracz sam odkryje "w praniu". Tylko troche mnie zdenerwowało to z dwarfami, bo ktoś może pomyśleć, że to full wypas postać, a tu psikus i każdy ją będzie kładł w kilka sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. tak dla twojej informacji oficialne L2 umiera bo przeniesiono najleszych Gm-ów do pracy w GW a pracy ze strony Gm i tak nie było nigdy widać.

ahahahahaha,... gram w l2 juz 3 lata i predzej sam umrzesz.

Wybacz ale to prędziej skreśle. Ja JÓŻ umarłem ze 2 lata temu gdy Xraiden odzszedł z teamu Gm-ów l2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. tak dla twojej informacji oficialne L2 umiera bo przeniesiono najleszych Gm-ów do pracy w GW a pracy ze strony Gm i tak nie było nigdy widać.
Wybacz ale to prędziej skreśle. Ja JÓŻ umarłem ze 2 lata temu gdy Xraiden odzszedł z teamu Gm-ów l2

Hmmm... czyli inaczej mówiąc, opierasz swe informacje na tym co było 2 lata temu? A to bardzo ciekawe w takim razie... Skoro już wtedy miało już paść, to czemu L2 wciąż istnieje i ma sie dobrze, a GMowie są nadzwyczaj kompetentni hę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a GMowie są nadzwyczaj kompetentni hę?

Nie przeginaj :) Kazdy wie, ze jesli chodzi o boty to ta kompetencja kuleje :D

Jesli chodzi o inne sprawy to racja - gmowie sa kompetetni - pomoc techniczna - jest ok. Sprawy bezpieczenstwa - tez ok. Chocby ostatnie zdazenie - w zwiazku z wprowadzeniem testowego serwera C5 pojawila sie mozliwosc exploitu i przejecia acc graczy. NCSoft nie zaspalo i szybko zareagowalo resetujac wszystkim hasla. Spowodowalo to troche zamieszania bo nie ktorzy zapomnieli jaka byla odpowiedz na specjalne pytanie (w razie zapomnienia hasla) ale i tak przywracaja konta w oparciu o info dot. platnosci i rejstracji konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ten dzial? Tu sie gada o serwerach i graniu na nich.

No ale juz odpowiem - musisz sciagnac http://www.l2wh.com/dstuff/public/common/l...patcher_101.zip

I rozpakowujesz w folderze z muzyka i odpalasz plik .exe

Po zpatchowaniu mozesz odtwarzac w winampie.

Tylko uwazaj bo jak zrobisz pozniej Check Files to bedzie ci od nowa cala muze sciagalo - takze polecam zrobic to w oddzielnym foldzerze niz ten z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lineage2.com/news/news.html#a007648

The tenth Lineage® II server, Franz, is planned to open with the launch of Chronicle 5. This server will be designated as a European server like the Teon server. All players are free to choose any server, but Franz will use European-centric time for castle sieges and other game systems.

Nowy serwer z czasem europejskim :) Dla wszystkich ktorzy sie zastanawiali nad tym czy zaczac grac w L2 na oficjalu - teraz jest idealny czas na to. Do tego jeszcze nowa Chronicle 5 . Miodzio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo to ncsoft dopuszcza działanie tych prywatnych serwerów odsyłam do cd Action z recenzją lineage2 tam jest wszystko napisane.więc moim zdaniem prywatne serwery sa legalne jeżeli ncsoft nic sobie z nich nie robi :twisted: a prywatne serwery zwiekszają popularność chcesz poznać wszystkie dostępne opcje gry to predzej niż później kupisz orginalny serwer nara pozdro for @ll :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz :) Calkowicie przeinaczasz te (moje nomen omen) slowa by osiagnac swoje. Zakladajac nawet ze NCSoft dopuszcza dzialanie privow to przeciez nie powie "grajcie na piratach, a potem przyjdzcie do nas jak bedziecie chcieli czegos lepszego". Tak samo jak i w wiele innych roznych dziedzinach- cos istnieje, ale o tym sie nie mowi. Tajemnica Poliszynela ;) I przede wszystkim- to nie jest stanowisko NCSoft a moja interpretacja. Ja bede zawsze zachecal- grajcie na oficjalu, bo przez piracenie tracicie calkowicie radoche z grania, piraty wypaczaja mechanike giery. Nie zmienia to nawet fakt, ze NCSoft pirackich serwow nie tepi, uwazajac to za niewielki, nieszkodliwy, nie warty fatygi odsetek. Ale nigdy nie bedzie tego mozna odczytac jako ich przyzwolenia na ten proceder- nie przeginajmy pały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie i zgrabnie Sleeskee to ujął (dobra recka btw). Tak samo jest np. z Ultimą Online która jeszcze żyje i ma się dobrze (ma wyjść nowy dodatek zmieniający engine gry czyli grafikę), producentom czy też developerom nie opłaca się ścigać i siłą zamykać poszczególnych pirackich serwerów (hi Nelderim paredziesiąt topików niżej, cda popiera piractwo ? ), skoro i tak zaraz wyrosną nowe.

Inna sprawa że jeżeli pirackie serwery byłby legalne (czyli mające pełne poparcie poducentów/developerów) niczym by się nie różniły od oficjalnych, a jak wiemy piraty w L2 są opóźnione w stosunku do orginalnych serwerów.

Druga sprawa, jak te pirackie serwery mają być legalne skoro soft do nich został WYKRADZIONY (w przypadku L2) lub zdobyty poprzez REVERSE ENGINNERING (w przypadku UO).

Myślcie panowie piraci i sensowniej dobierajcie argumenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lineage2.com/news/news.html#a007648

The tenth Lineage® II server, Franz, is planned to open with the launch of Chronicle 5. This server will be designated as a European server like the Teon server. All players are free to choose any server, but Franz will use European-centric time for castle sieges and other game systems.

Nowy serwer z czasem europejskim Smile Dla wszystkich ktorzy sie zastanawiali nad tym czy zaczac grac w L2 na oficjalu - teraz jest idealny czas na to. Do tego jeszcze nowa Chronicle 5 . Miodzio.

Tylko 1wszy post? Klania sie umiejetnosc czytania ze zrozumieniem...

>>Ok, może przesadziłem, przejrzałem dość pobieżnie, do tego mam kiepskie samopoczucie i wyszło jak wyszło. Ale będę temat uważnie obserwował i jak pojawi się poważniejszy OT, to będą cięcia i sankcje. /k0n

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego odradzasz na wstepie juz Teona? Jednak sporo graczy tam gra.

Ale nawet jeśli jakiegoś spotkasz masz 90% szansy że nie steruje tą postacią człowiek. Słyszeliście o czymś takim jak bot? Właśnie na Teonie jest botów najwięcej. NCSoft przymyka na to oko, bo ludzie płacą i nie obchodzi ich kto gra. Chyba że sam zamierzasz botować to proszę bardzo - Teon jest dla Ciebie :D/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogule co myślicie o lineage2?ja popieram w całej rozciągłości recenzenta opisującego ją że jeżeli NCsoft poświęcił troszkę kasy na reklamę tej gry to WoW mógłby nie być taki popularny ale jak to ktoś tu już napisał nie ma co porównówać l2 z Wow-ef bo to zupełnie inne gry.Pozdro:) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...