Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Airamags

Lineage II The Chaotic Chronicle

Polecane posty

Ale nawet jeśli jakiegoś spotkasz masz 90% szansy że nie steruje tą postacią człowiek. Słyszeliście o czymś takim jak bot? Właśnie na Teonie jest botów najwięcej. NCSoft przymyka na to oko, bo ludzie płacą i nie obchodzi ich kto gra. Chyba że sam zamierzasz botować to proszę bardzo - Teon jest dla Ciebie

Eh nie mowie ze botow nie ma, ale powiedz mi w jakim mmo nie ma botow? W WoWie tez sa boty. Poza tym takie stwierdzenie 90% boty jest sluszne tylko dla starter nebwie zone.

Sprawa sie ma tak, ze na "starych" serwerach zaczynajac gre masz nikle szanse na spotkanie graczy. Dzieje sie tak dlatego ze nawet jak ktos robi rerolla to nie od 0 lvl tylko od 40 lvl (subklasa). Jest bardzo mala ilosc osob robiacych postac od 0 lvl. Druga sprawa, ze zazwyczaj takie osoby maja kontakt z ludzmi z wysokim lvl i dostaja sprzet top NG a czesto i top D grade. Wylewelowanie takiej postaci do 40 lvl to nawet w kilka dni jest mozliwe. Od tego miejsca tj od 40 lvl nie ma takiej mozliwosci ze 90% to boty.

Jeszcze jedna uwaga - jak by nie bylo botow na tych startowych lokacjach to by to nic nie zmienialo bo i tak tam graczy praktycznie nie ma. Wiec z calym tym Shit-talk o botach to mozesz sobie darowac.

Kolejna sprawa jak ktos chce zaczac teraz gre a nie ma zadnych znajomosci od kogo wziasc top NG lub top D sprzet to 6 wrzesnia startuje nowy serwer Franz wiec nie ma probemu.

Misiulot -> robisz offtopic - z tym postem to do Komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiulot - W sumie.. w sumie możnaby się pokusić o małe porównanko ;) Czemu nie? :)

Co sądzicie o nadchodzących zmianach w C5? Imponująco się zapowiada..

Przy okazji - proponuję sprawdzic wam ten link: http://www.lineage2.com/news/news.html

Nie jestem liderem, członkiem klanu też nie. Ale jeśli znacie jakiegoś, macie okazję 7 dni już w C5 pograć :) Za darmo, oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurcze, nawet sleeske gral na piratach w l2... :/

Bo kiedy gralem na piratach bylem szarym czlowieczkiem nie znajacym sprawy, bedac przekonany o opensource betaserverow pirackich. Biorac sie za tekst juz bylem po grze na oficjalu, przy pisaniu zdobylem pelne info co do procederu prywaciarzy. Teraz jestem zagorzalym przeciwnikiem piracenia w L2, a jako ze juz cala sprawe zesmy wyjasnili i dowiedzielismy sie co jest 'be' a co jest 'cacy'- tym bardziej nie powinno byc tolerowania pirackich serwerow na FA. Kto wie ile tematow trzeba by bylo zamknac, gdybysmy przesledzili licencje kazdej gierki z tego dzialu ;)

Krotko mowiac- kazdy kiedys robil w pieluche :) Teraz gram w GW i watpliwosci nie ma xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu napisales ze max lvl to 80?:) 80 dopiero jest na c5... poza tym, jak pisales o zwierzakach nie napisales o zwierzatkach z c4-buffalo itd...

W redakcji jest czlowiek od redagowania tekstow i on podeslany art optymalizuje. W tekscie oryginalnym byla osobna ramka o zmianach jakie zaszly w C5 oraz zdecydowanie wiekszy wywod o zwierzakach (acz glownie poswiecilem sie opisywaniu ciagu hatch-strider-wiwka, bo to najciekawsze i najbardziej znaczace w rozgrywce zajecie). Oba te opisy, jak i wiele innych roznych, roznistych detali zostalo wyciete (moze i tworzac w niektorych miejscach niedomowienia), a ze nie bylem w siedzibie ani razu i nie mialem wglad w poprawiona wersje- poszlo jakie poszlo, imo az tak zle to nie wyglada ;) Nie ma tak pieknie, ze wszystko od razu trafia do druku. A ten fakt powinni brac do siebie niektorzy krytykanci, wytykajacy drobiazgi przy ocenianiu tekstów. Nieznajomosc tematu szkodzi ;)

Ale nalegam, by ewentualną dalszą dyskusję na ten temat przenieść do działu "Komentarze", nie ma sensu narażać się moderatorom robiąc tutaj niepotrzebny offtop- w koncu ten dział jest tylko po to, by umawiać sie na konkretnych serwach oficjalnych, tworzyc klany, listy kontaktowe etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm miałem przyjemnosć zamienić pare słów ze Smugiem na temat twojego textu, widziałem nawet ile było jego w oryginale. Tak to jest że o swojej ulubionej grze mozemy napisać WIELE ! bo wszystko jest ważne, szczegóły a diabęl w nich tkwi. Jednak z dystansu ludzie niemuszą znać sekretów i wdzierać się w głab. Starczy im żetalna infarmacja na poziomie ich interesjacym a to przewaznie etap powierzchwony :).

Wycieli Ci sporo ale i sporo zostało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wytlumaczenie tylko, nadal serwer jest nielegalny i to ze oni se powiedza ze to demo niczego tutaj nie zmienia. Dopiero jak by NCSoft sam do czegos takiego namawial (w sensie- wypuscil "demko") to mozna by bylo nie nazywac tego piratem. Ale raczej tutaj prywaciarze piją od innej strony- FBI zamknela tamte serwery bo jechały na swiezych update'ach, z wykradzionych plikow serwerowych C4. Powyzsi piraci liczą na to ze majac stare kroniki autorom nie bedzie chcialo sie ich ruszyc, bo giera sie sporo rozni od aktualnej (a jak pamietamy- do czasow wykradzenia plikow C4 nie bylo zadnej aktywnosci NCSoft w walce z piratami). Acz nie wiem jakie tu kroniki na tym piracie mają. Tak czy inaczej- link jest do wycięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem grać na servie Bartz,ale jak robie chara i chce wybrać rase to

wywala mnie do Windowsa i mam komunikat o critical error:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2410 MHz with 767MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 (9371)

CreateVertexShader failed(D3DERR_INVALIDCALL).

History: CreateShader <- FD3DVertexShader::FD3DVertexShader <- UD3DRenderDevice::GetVertexShader <- FD3DRenderInterface::SetVertexStreams <- USubSkeletalMeshInstance::Render <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- SolidRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Z tego co widze to chyba chodzi o kartę graf i vertex shadery (mam GeForca 4 Titanum 4200 ze 128 ram)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem grać na servie Bartz,ale jak robie chara i chce wybrać rase to

wywala mnie do Windowsa i mam komunikat o critical error:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2410 MHz with 767MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 (9371)

CreateVertexShader failed(D3DERR_INVALIDCALL).

History: CreateShader <- FD3DVertexShader::FD3DVertexShader <- UD3DRenderDevice::GetVertexShader <- FD3DRenderInterface::SetVertexStreams <- USubSkeletalMeshInstance::Render <- USkeletalMeshInstance::Render <- FDynamicActor::Render <- SolidRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Z tego co widze to chyba chodzi o kartę graf i vertex shadery (mam GeForca 4 Titanum 4200 ze 128 ram)

Polecam ci byś w menu wyłączył w grafice hdr i nieustawiał ządnego szadera, jeśłi niepomoże to directa 9c a jak masz to zmień stery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie skorzystaliscie z ostatniej promocji Trialowej do L2 teraz macie jeszcze jedna okazje. Przekonajcie sie jak gra wyglada na serwerach North America (Bartz, Sieghardt, Kain, Lionna, Erica, Gustin, Devianne, Hindemith) lub Europe (Teaon, Franz)

http://www.lineage2.com/news/news.html#a007936

&

http://www.fileplanet.com/promotions/lineage2%5Ftrial/

Btw. jesli chcecie zobaczyc jak wyglada gra w duzym, fajnie zorganizowanym (wspolne RB razem z ally :D ) polskim klanie na Bartz, zapraszam do gry - wysylajcie pm do Evasia, Taurendil, Ocvist

forum klanowe - http://oliwier.ol.funpic.de/forum/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> -Servery

Lineage ][ God's Genesis.

1

Na serwerze nie będzie Gm ich rolę przejmują Bogowie. Jednak będą oni neutralni do ludności zamieszkującej świat „Lineage ][ God's Genesis” jednak ich obecność będzie namacalna. Nie skończy się na tym, że będą aby obserwować co się dzieje świata. Władcy Świata zajmować się będą Eventami, oraz klimatem serwera(więcej o tym poniżej). Każdy może zyskać względy Bogów. Wiadomo, że ludzie zachowujący najwięcej klimatu będą wspierani lub nagradzani.

2

Pojedynki PvP są dozwolone jednak obaj uczestnicy walki muszą wyrażać taką chęć, nie mogą być zmuszani. Zwycięscy takowego pojedynku mogą liczyć na sławę. PK natomiast będą grupą ludzi, którzy powinni być postrzegani przez graczy jako barbarzyńcy lub też osoby po za prawem nie bojący się konsekwencji wynikających z napadów na ludność. Innymi słowy PK będą traktowani jak przestępcy.(pozostanie tajemnicą traktowanie takowych osób przez Bogów)

3

Wszystkie bugi i błędy postaramy się jak najszybciej poprawiać zaraz po ich zgłoszeniu, serwer będzie stal na dobrym sprzęcie i necie.

4

Klimat - nasz serwer będzie podobnie zasadniczy jak Allseron jednak my nie wymagamy rejestracji. Ufamy, że każdy kto zagra u nas będzie graczem godnym do naśladowania. Chcieli byśmy w nudne expienie wprowadzić pewne urozmaicenie, ale nasze starania spełzną na niczyj jeżeli gracze nam w tym nie pomogą. Eventy będą organizowane tak jak na każdym serwerze z tą różnicą, że my do każdego będziemy dobrze starali się przygotować nie będą to szybkie pomysły. Zachęcamy graczy, którzy są pasjonatami gier fabularnych możliwe, że na naszym serwerze znajdą odwzorowanie Warhammera lub podobnych jemu Erthdown czy tez D&D. Postanowiliśmy dodać również nowe rzeczy jakich jeszcze nigdzie nie było. Gildia złodziei - rozstawieni gdzieś na mapie NPC-e razem z obstawą będą posiadali towar z czarnego rynku może się zdarzyć sklep ze sprzętem lub też materiałami potrzebnymi do zrobienia przedmiotu czy tez materiałami potrzebnymi do osiągnięcia wyższego lvlu klanu. Apelujemy do graczy by na Global Chat zwracali się do graczy jak na grę klimatyczną przystało, czyli nie używamy zwrotów wulgarnych, potocznych, lub skrótów nazw lokacji. Tego typu rozmowy prosimy na privie przeprowadzać lub też na clan, partty, alliance chat; shout (!) będzie działał jedynie na obszar (zasady jak na Global Chat), tradem posługujcie się gdy chcecie coś sprzedać lub kupić (zasady jak na Global Chat) nie przestrzeganie zasad chatu będzie karane nawet banem (chcieli byśmy by tych sytuacji było jak najmniej), podobnie jak Pkowanie nobków. Każdy z graczy będzie tworzył własną historię na serwerze od Was zależy czy będziecie cieszyć się złą sławą czy też będziecie postrzegani jako bohaterowie. Uwaga do stanu jakim jest śmierć gracza: trochę nie na miejscu jest jak nieboszczyk prosi o pomoc dlatego nie używajmy zwrotów typu poległem niech ktoś mnie wskrzesi (owszem poległeś(aś) jak wybierzesz drogę do zamku), jednak jeśli leżysz i prosisz o pomoc znaczy jesteś ciężko ranny(a). Jeżeli chodzi o mobki w grze to będzie można mówić o nich normalnie Boss, Raid Boss, Keltir, itd.

5

Naszym celem będzie wprowadzenie jak najwięcej nowości do świata L2. Gracze będą informowani na forum i stronie o warunkach zmieniających się na serwerze, oraz o tym, jakie patche czy nakładki będą potrzebne.

RATE:

EXP/PARTY=5X/2

SP/PARTTY=8x/2x

ADENA=7x

DROP=6x

SPOIL=6x

6

Mamy nadzieje, że nasz pomysł o stworzeniu fajnego serwera dla każdego miłośnika Fantasy, dla ludzi, którzy cenią dobrą zabawę, potrafią wykorzystać wszystkie możliwości postaci , a także dla tych którzy świat wyobraźni postrzegają jako odejście od szarej rzeczywistości, będzie dokładnie tym na który wszyscy czekali.

Lineage ][ God's Genesis.

Serdecznie zapraszamy do gry:

KIRUL

WALGIR

BARBIE

SUDI

SERO

KAROLINA

SIWY

SZAKAL

TWEETY

Tymczasowe forum z informacja jak się połączyć: <ciach>

Polecam

Polecam zapoznanie się z regulaminem. Za pirackie serwy dostaje się osty. Polecam się na przyszłość. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmiemy do klanu nowych graczy. Zapewniamy duzo funu z gry - wspolne wyprawy, Raidy, Rifty, Cata, AoE, etc. Obecnie jestesmy w ally z drugim klanem i przymierzamy sie do zwerbowania kolejnego klanu do ally. Na wspolne wyprawy z ally nie bedzie co narzekac.

Glownie potrzeba nam damadge dealerow - lucznicy, magowie, daggerzy.

Zapewniamy wsparcie na start. Jesli uzbiera sie grupa nowych graczy zapewnimy im szybki plvl (suport high lvl bufferow/healerow/recharerow poza party) do 5x tak aby jak najszybciej zaczac wspolna gre.

Zapraszam na forum klanowe AmberEye http://oliwier.ol.funpic.de/forum/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...