Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

ME I TO SIE NAZYWA PRAWDZIWE PER******* NA KONIEC PIĘKNE ZAKOŃCZENIE PANOWIE

Czy ja aby nie mowilem cos an temat tych, co to wczoraj narzekali na temat kiepskich pelniakow? :)

Ten niewierny krzyczał najgłośniej :P

Teraz tylko czekać na pełną zapowiedź numeru i 2 sierpnia do sklepiku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wczoraj pisałem, jeśli dacie do Syberii 1 i 2 i Sam & Max coś dobrego to będzie super i wypie*ole z fotela. Nie daliście czegoś dobrego... Daliście coś super! Według mnie to jeden z najlepszych numerów CDA w historii. Jeszcze jak by Tipsomaniak był...

Jak już wczoraj pisałem, jeśli dacie do Syberii 1 i 2 i Sam & Max coś dobrego to będzie super i wypie*ole z fotela. Nie daliście czegoś dobrego... Daliście coś super! Według mnie to jeden z najlepszych numerów CDA w historii. Jeszcze jak by Tipsomaniak był...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!! :D

CD-A jednak zaskakuje :) Zapowiadał się lipny numer a tu proszę, niespodzianka MF w CDA super! Na pewno kupie.

No no :) Nic tylko pogratulować wyboru ;)

Rewelacja!! :D

CD-A jednak zaskakuje :) Zapowiadał się lipny numer a tu proszę, niespodzianka MF w CDA super! Na pewno kupie.

No no :) Nic tylko pogratulować wyboru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wczoraj pisałem, jeśli dacie do Syberii 1 i 2 i Sam & Max coś dobrego to będzie super i wypie*ole z fotela. Nie daliście czegoś dobrego... Daliście coś super! Według mnie to jeden z najlepszych numerów CDA w historii. Jeszcze jak by Tipsomaniak był...

Bedzie. Wkrotce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Raymana zagram na początku, żeby zobaczyc jak się w to gra.

Syberię też sprawdzę, chociaż nie lubię przygodówek. Ale zawsze słyszałem same dobre opinie o tej grze.

Z kolei ME przeszedłem.

W Raymana zagram na początku, żeby zobaczyc jak się w to gra.

Syberię też sprawdzę, chociaż nie lubię przygodówek. Ale zawsze słyszałem same dobre opinie o tej grze.

Z kolei ME przeszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no BOMBA! Co ja mówię, broń atomowa :P

Konkurencja się może schować! Założę się, że w chwili premiery CDA redakcja PLAY'a będzie walić głową w mur :)

A inna sprawa, że mi chyba ME nie pójdzie :dry:

Ale i tak macie moje 15zł w kieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno - Rayman będzie traktowany ot tak na odczep się, Syberię grałem zarówno jeden jak i dwa ale ME Edycja Rozszerzona to będzie doskonała gra dla odświeżenia (mimo że przeszedłem). Pełniak główny jest super :)

P.S W następnym numerze oczekujemy dwójki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy TV - kiedy możemy się jej spodziewać ? Od jutra czy może jeszcze dzisiaj ? I takie jeszcze pytanko do redakcji - na każdym ogólnodostępnym kanale będzie można ją zobaczyć ? Już się nie mogę doczekać reklamy, zapowiedzi i numeru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że będzie Mass Effect! Dziwi mnie dlaczego jedynkę dystrybuował CDProjekt, a dwójkę EA Polska (szkoda..., pewnie za rok czy dwa też byście dodali gdyby nie EA, jakoś jednak trzeba to przeżyć ;])

Niestety nie przeszedłem jeszcze wcześniejszych gier, jeżeli w ogóle przejdę te które chciałem lub jeżeli kolega przejdzie u mnie ;p

Syberia i Syberia 2 to podobno jedne z najlepszych przygodówek więc postaram się je sprawdzić.

Co do RRR 2 to mam Raymana 3 (chyba z Clicka - jednak z innego czasopisma;p) więc może też to sprawdzę.

Już któryś raz chcę sprawdzić wszystkie pełne wersje, choć pewnie nie zawsze sprawdzałem lub nie zawsze zostawiałem na dłużej na dysku;p

Gratulacje ;]

EDIT: Właśnie się kapnąłem, że oddałem Raymana 3 jednemu chłopakowi :P - Jednak nie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ME2 dostałem za friko jako bonus do DA2, więc mimo, że średnio mi się podobają realia i klimat gry postanowiłem sagę przejść. Miałem już kupować "jedynkę", a tu proszę, taki prezencik. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy TV - kiedy możemy się jej spodziewać ? Od jutra czy może jeszcze dzisiaj ? I takie jeszcze pytanko do redakcji - na każdym ogólnodostępnym kanale będzie można ją zobaczyć ? Już się nie mogę doczekać reklamy, zapowiedzi i numeru :)

Reklame damy wam jutro w HD na jutubie, bedzie na popularnych kanalach, wiec mysle ze ja wyhaczycie. I uwaga: jest w niej TAJNY PRZEKAZ. Tylko tym razem ogladanie pod swiatlo raczej nic nie da. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest napisane, że ME jest dostępny w 3 wersjach językowych, pełna angielska, angielska z pl napisami i pełna polska. Tzn, że jest polski dubbing? Bo z tego co wiem to tylko w 2 jest Pl dub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sponsorujesz nowe łącza internetowe osobom nie mającym żadnego, mającym łącza z limitami lub mającym słabe jakościowo połączenia? ;)

W czasach kiedy łącze pozwalające spokojnie korzystać ze Steama (~2-4 MB/s) kosztuje kilkadziesiąt złotych miesięcznie, taka postawa zalatuje hipokryzją - pamiętacie może jak ostatecznie zrezygnowaliście z CD? Tłumaczyliście się, że każdy ma już dostęp do napędu DVD, a ci, którzy jakimś cudem nie mają będą musieli się dostosować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama? Ułaa, widzę że CDA potrafi sobie wybrać moment na to, żeby powiększyć grono stałych czytelników :) To chyba najlepszy moment, o ile nie macie czegoś w zanadrzu (200 numer na przykład).

W HD na dodatek? Łał, rozpieszczacie nas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, teraz tylko pytanie czy pójdzie mi :) ... Jak już wspomniałem wczoraj 3 pierwsze pełniaki nie podeszły mi ze względu na rodzaj gry za którym po prostu nie przepadam. Mass Effect to juz co innego, uwielbiam cRPG. No to byle by do wtorku: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...