Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Jestem ogromnie zdumiony! Ja wiem, że CDA dodaje zawsze najlepsze pełniaki, ale tego się nie spodziewałem. Mass Effect to gra genialna i dla mnie może być jedynym pełniakiem, ale nie - CDA daje więcej! To się nazywa mistrzostwo. :D

PS. Te wszystkie gry zmieściły się na jednej płycie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Mass Effecta i takie zachwyty. Co by było, jak by był Wiedźmin- rozszerzona edycja edycji rozszerzonej, jako jedyny pełniak.

Numeru nie kupię bo, ME mam z platyny. Syberię tez posiadam, a za samo pismo nie będę płacił 15,99 zł.

Co by nie było- ME to świetna gra, jednak po dwójce, wydaje się dość nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnie zdumiony! Ja wiem, że CDA dodaje zawsze najlepsze pełniaki, ale tego się nie spodziewałem. Mass Effect to gra genialna i dla mnie może być jedynym pełniakiem, ale nie - CDA daje więcej! To się nazywa mistrzostwo. :D

PS. Te wszystkie gry zmieściły się na jednej płycie?

Jakby się zmieściły to byłby cud - na pewno Mass Effect oddzielnie a Syberie i RRR oddzielnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja... a ja jestem zawiedziony. A to za sprawą tego, że Mass Effecta już niestety mam. Syberię pierwszą też mam, tylko że jej nie przeszedłem. Ale nie wiem czy znajdę czas na grę w te dwie części (podobno)wspaniałej serii przygodowej i czy w ogóle zainstaluje RRR 2.

A Mass Effect przeszedłem i... się zawiodłem. Nie grało mi się tak dobrze jak mogło. 8/10 ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zestaw pełniaków w tym numerze. O Syberiach już pisałem, więc powtarzać się nie będę. Co do ME. Grałem rok, czy dwa lata temu, ale nie mam tej gry na własność, więc z chęcią przejdę jeszcze raz. No i DLC, fajnie.

Ostatnio dajecie naprawdę rewelacyjne pełne wersje... Dlatego jestem niezmiernie ciekaw, co też nam przyszykowaliście na 200. numer. Cieszyłbym się, gdyby pełniaki były podobne do tych z 100. numeru, czyli liczę na jakieś nieśmiertelne klasyki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Mass Effecta i takie zachwyty. Co by było, jak by był Wiedźmin- rozszerzona edycja edycji rozszerzonej, jako jedyny pełniak.

ocb?!

A Mass Effect super, dwójkę mam i przeszedłem, to teraz czas na jedynkę! :cat2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Te wszystkie gry zmieściły się na jednej płycie?

Nie

Ja nadal nie wierze ME w CDA Aż włos na głowie się jeży jak pomyśle co sie będzie s działo w 200

oj będzie się działo

Lepiej juz dzisiaj zacznij marudzic, ze 200 "suabo" bo po 08/11 oczekiwales Wieska 2 i Crysisa 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, grę (Efekt Masy) zamówiłem jak na CDP było jakieś tam zbieranie punktów za Topsellera, EK itp.

I sprawdziła się u mnie reguła 3xZ- Zainstalowałem, Zagrałem, Zapomniałem (no i sprzedałem ;) ).

Niestety świat ME mnie nie wciągnął, gra zanudziła. Ale jako główny pełniak w CDA- świetne, zarówno fanom serii, jak i tym którzy chcieli zagrać na pewno się podoba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali Mass Effecta i takie zachwyty. Co by było, jak by był Wiedźmin- rozszerzona edycja edycji rozszerzonej, jako jedyny pełniak.

ocb?!

A Mass Effect super, dwójkę mam i przeszedłem, to teraz czas na jedynkę! :cat2:

Czyli to, co jest w Platynowej Kolekcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem co powiedzieć :ohmy: . W Mass Effect nie miałem okazji pograć. Rewelacja. Wreszcie się przekonam czy ten tytuł wciągnie mnie na dobre. Co do Syberii, obie części już mam i przeszedłem, ale to i tak nie ma znaczenia ważne co jest ciekawego do poczytania w piśmie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, trzeba przyznać że ujawniony dziś pełniak jest naprawdę zaskakujący - a najdziwniejsze jest to, że CDA daje go w zwykłym numerze a nie specjalnym/urodzinowym itd. Naprawdę duży szacunek za tak znany i ceniony tytuł. Mimo to mnie on nie interesuje - pół roku temu kupiłem obie części ME na raz i już obie zaliczyłem. I mogę powiedzieć, że gra jest świetna - choć wartość role-playow'a jest dyskusyjna to fabuła jest autentycznie znakomita(na marginesie: dużo lepsza niż fabuła dwójki moim zdaniem). Tak więc - doceniam wrzucenie Mass Effecta ale i tak to z cyklu Syberii jestem najbardziej zadowolony. Pod względem pełniaków - numer na medal - oby zawartość pisma trzymała ten sam poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Te wszystkie gry zmieściły się na jednej płycie?

Nie

Ja nadal nie wierze ME w CDA Aż włos na głowie się jeży jak pomyśle co sie będzie s działo w 200

oj będzie się działo

Lepiej juz dzisiaj zacznij marudzic, ze 200 "suabo" bo po 08/11 oczekiwales Wieska 2 i Crysisa 2...

nie aż takich oczekiwań to nie mam starczy mi tylko więcej stron ew. plakat i.. a zresztą coś wymyślicie byle było by EPICKO

ps.

Czy ja dobrze widzę i w sierpniu będą 2 cda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiki quote : "The Xbox 360 version was released worldwide in November 2007 published by Microsoft Game Studios. The Windows version was released on May 28, 2008, published by Electronic Arts"

Polski wydawcą Mass Effecta jest CD Projekt - i na tym skończmy ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect wraz z DLC za niecałe 20zł? Miodzio, dawno CDA nie kupowałem, ale teraz nie ma co - trzeba kupić :)

W Raymana pogram jak NAPRAWDĘ nie będę miał w co grać, a Syberia zawsze mi się podobała z opisów - nigdy nie grałem, trzeba będzie spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...