Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matys

Counter Strike 1.6

Polecane posty

Heh, niestety nie jestem chłopcem z NiP :? Chociaż gdy grałem na takim nicku jedna osoba pomyślała że nim jestem :D Żeby nie było: aż tak dobrze to nie gram :P Ale żeby zagrać jakiegoś mixa przydałoby się więcej osób + organizacja której ja nie mam :oops: Ktoś jest chętny do zoorganizowania takiej imprezki CDA na steamie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie zagram. Gram od poczatku tego roku ale juz niezle idzie. Co do opinii o awp to coz...lol. Jak umiesz strzelac dobrze z awp to jestes obiektem porzadania wielu klanow (nie ma zbyt wielu dobrych snajperow w PL :< luq, psita i neo niezle strzelalaja ale IMO to nie to co Vesslan ;))

LUq>all z awp, widziales mecz z hoorai ostatnio? Powrot formy :D

Mowicie o dobrych serwach itp. Zacznijcie grac mixy, gathery albo cw. Nie osadzajcie CSa/serwa po grze FFA bo to troche smieszne jest. CS polega na team play a tego na FFA niestety nie uswiadczysz.

Na FFA mozna sie tylko zrazic do CSa. Lepiej zostawic to i zapisac sie do wszystkich lig w ESL, grac tylko na TP i nie 12vs12 bo wtedy roznica miedzy TP a FFA jest znikoma.

SPAWN: Moze jestes tym SpawNem z NiP? :D

Obrazasz go, on wali same hedy@Source, wiec na 1.6 nie moze byc wiele gorszy. I pewnie same ninjadefusy robi caly dzien :).

Source oparty jest na innym silniku fizyki niz 1.6 Na razie gra sie w starsza wersje ale sadze ze za jakies 2-3 lata pro gracze przejda na Source. No chyba ze do tego czasu wyjdzie nastepna wersja CSa ;]

Mapy w Sourcie sa za malo przejrzyste, w 1.6 naprawde lepiej sie gra. Chociaz za te 2-3 lata jak juz trawa na wszystkich mapach bedzie poprawiona i HDR na kazdej z nich... co jest niezwykle potrzebne, to moze na CPL Winter 2010 bedzie juz Source :D. A potem za rok przerzutka na 1.6 jak zrobili z Q3 i Q4...

Co do kampienia w Italii- dla tego nie gra sie map typu cs_x ;) (na turniejach) tylko de_x badz cpl_x (ktore polegaja na podlozeniu bomby). Jasna sprawa ze terro nie beda biegac po calej mapie jak maja pod nosem zakladnikow, ktorych maja pilnowac zeby ct ich nie odbilo ;p

de_cpl_*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldos kogo obchodzi że grasz w Source?? Widziałeś nazwę topica??

W 1.6 lepiej się gra fakt... Wystarczy popatrzeć na boarda cs 1.6 i Sourca... Poza tym ostatnio sobie pograłem tak dla jaj 4fun... Wypadło mi 20 fragów z glocka (fakt że część z doopy ale i tak fajnie 8) ) Glock świetna giwerka gdy grasz z luzem :!: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzem owszem ale glock ssie w porownaniu z usp na pistoletowce. Chyba ze dobrze na sluch grasz z bursta ;)

Btw: w przyszlym tygodniu bede mial swoj prywatny serwer na 10 slotow ^^ takze bedzie mozna tam zagrac jakby sie zebrala ekipa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzem owszem ale glock ssie w porownaniu z usp na pistoletowce. Chyba ze dobrze na sluch grasz z bursta ;)

Btw: w przyszlym tygodniu bede mial swoj prywatny serwer na 10 slotow ^^ takze bedzie mozna tam zagrac jakby sie zebrala ekipa ;)

Z chęcią bym zagrał, jakby co to PW lub pisz na gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie chce nic obiecywac ale znaki na niebie i ziemi mowia ze serw byc moze bedzie juz w tym tygodniu :) Takze play hard go pro i ternujcie zeby wyjsc zagrac jakiegos mix'a :D

Edit: jestem tak ultra ze juz teraz mam serwer :D jakby co to pw albo gg to zorganizuje sie mixa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.tawp.de znajdziecie tam super de_dust2 i de_dust, nie ma AWP! ale uwaga ja dostałem bana na de_dust2 miałem 249 zabitych a zginołem 48razy.

Było 4 na 4 lub 5 na 5 / servery około 50 osób.

Polski fajny - to Prawie jak server-195.205.150.14,

i 62.21.96.3:27015 miło się gra/fajne mapy,

89.174.246.30:27030 deathmatch niezły- miłameł tam bana za prowokacjie;)

Jak się spodobają moge dać więcej / mam też fajny WC3(13 osóB) same aimmapy, surfy oraz mnustwo innych niestantardowych map/ max level to ~ 38

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jak serwer jest do kitu po graja tylko d2

Ghost Recon Online to darmowa, sieciowa gra akcji sygnowana nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych ? Toma Clancy?ego. Wcielasz się w żołnierza przyszłości - szturmowca, specjalistę lub zwiadowcę ? i ściśle współpracując z drużyną bierzesz udział w taktycznych walkach we wszystkich regionach naszego globu

Drakensang Online to darmowa gra MMO RPG dostępna bez pobierania, w przeglądarce. Bazuje na istniejącej już serii Drakensang, podobnej do takich gier jak Torchlight czy Diablo

Ceiron Wars to darmowa gra strategiczna z elementami RPG, które cechuje się świetnym systemem walki rodem z legendarnej serii Heroes of Might & Magic. Stwórz swojego bohatera, skompletuj armię i podnoś swoją rangę wykonując ciekawe questy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.tawp.de znajdziecie tam super de_dust2 i de_dust, nie ma AWP! ale uwaga ja dostałem bana na de_dust2 miałem 249 zabitych a zginołem 48razy.

Było 4 na 4 lub 5 na 5 / servery około 50 osób.

Polski fajny - to Prawie jak server-195.205.150.14,

i 62.21.96.3:27015 miło się gra/fajne mapy,

89.174.246.30:27030 deathmatch niezły- miłameł tam bana za prowokacjie;)

Jak się spodobają moge dać więcej / mam też fajny WC3(13 osóB) same aimmapy, surfy oraz mnustwo innych niestantardowych map/ max level to ~ 38

A jak ci na lanach idzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makdonald Wysłany: 13 Sie 2006 02:20 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

prawie jak serwer jest do kitu po graja tylko d2

--------------------------------------------------------------------------------

W końcu to PRAWIE JAK SERVER, nieprawdasz;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makdonald Wysłany: 13 Sie 2006 02:20 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

prawie jak serwer jest do kitu po graja tylko d2

--------------------------------------------------------------------------------

W końcu to PRAWIE JAK SERVER, nieprawdasz;)

moj brat tam gra i jest prawie w top10 w ranku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...