Skocz do zawartości

Na Luzie II


Chimaira

Polecane posty

LOL sytuacja która zdarzyła mi się kiedyś tam (teraz mi sie dopiero przypomniało). Jadę sobie autobusikiem do sklepu za mną siedzą dwie baby. rozmawiają-

-Wiesz byłam ostatnio na pasji

-a co to??

-no wiesz ten film o Chrystusie.

-aaa, faktycznie..... a jak się kończy??

xDxDxDxDxDxDxDxD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Kartkówka z chemii:

Po tej historii wymyśliłem swoje motto "nie sztuką jest mieć oczy z tyłu głowy, sztuką jest mieć je i z tyłu i z przodu"

Ławki w szkole na sali od chemii są takie, że można ukrywać różne rzeczy w nich tak, że nikt kto jest z przodu nic nie widzi. Do tego przy każdej ławce jest z przodu ścianka która dodatkowo zasłania sporą część ławki. Oczywiście 90% klasy chowała zeszyty właśnie na półce tej i z nich ściągała. Ja zrobiłem inaczej: Zostawiłem zeszyt otwarty na ławce! Najlepsze jest to, że pani nauczycielka widziała u wszystkich zeszyty schowane pod ławką na półce a nie widziała mojego na ławce :D . Najlepsze jest jednak to, że ten mój sposób działał jakieś 5-7 kartkówek. Dopiero ostatnio mnie przyłapała... Ale ja oczywiście powiedziałem: "O matko! Zapomniałem zamknąć zeszyt! Nawet nie skorzystałem z tego...". :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten kawał ma sporą brodę pojawil sie nawet w BloodRayne, jak kto dobrze słucha lub umie grzebać we właściwych plikach to pewnie wie ;), ale mnie nadal rozwala:

Był sobie pewnie farmer. Miał byka, który by prawie zupełnie perfekcyjny oprócz jednej rzeczy - miał zeza. Gdyby nie ten zez, byk na pewno wygrały bez problemu główną nagrodę na lokalnym jarmarku a tak - (_!_) Farmer próbował wszystkiego: weterynarza, domowych sposobów, itp. Wtem nowo przyjęty do roboty parobek powiedział:

- Mogę naprawić mu te oczy jak pan chce.

Farmer na to:

- Naprawdę? Powiedz tylko co ci będzie potrzebne to postaram się to zorganizować.

- Przyda mi się tylko ołowiana rura.

- Ołowiana rura? Ok, w szopie powinna być jedna.

Farmer poszedł do szopy, wrócił z rurą i dał parobkowi. Parobek wziął rurę, podszedł do byka i wetknął mu ją w (_!_)! Zanim farmer zdążył cokolwiek zrobić, parobek dmuchnął z całej siły w rurę. Niewiarygodnie, oczy się bykowi wyprostowały.

Następnego dnia farmer chciał pójść z bykiem na jarmark, skoro już nie miał zeza. Ale gdy podeszli do niego wraz z parobkiem, okazało się, że ma znowu zeza. Farmer powiedział:

- Daj mi teraz spróbować.

No i spróbował. Wetknął rurę biednemu bykowi w zad i dmuchnął. Nic. Dmuchnął raz jeszcze. Nic. Spróbował jeszcze raz, tym razem tak się wysilił, że żyły mu się wydęły na karku, cały poczerwieniał na twarzy, ale dalej nic. Parobek na to:

- Pan to źle robi. Może lepiej ja to zrobię.

Farmer zgodził się. Parobek wyjął rurę z (_!_) bykowi, odwrócił, i wepchnął znowu ją znowu. Farmer krzyknął:

- Co ty do cholery robisz, chłopcze?!

- A co, po panu się brzydzę!!!

EDIT:

There was this contest on the radio when a guy asked the listeners to think of a word that would mean something but not be in a dictionary. So there's the first call:

- Hi, this is Peter!

- Hello, Peter! What's your word?

- It's 'goan' !

- Okay... There's no such word in a dictionary. Could you give me an example of its usage?

- Sure ! GOAN [beeep] yourself !!!

The radio guy had to hang up and was waiting for the next call for quite a while. *ring ring* - there it goes...

- Helloooo! Who's on line this time?

- Hey, this is James.

- Welcome, James. What's your word?

- 'Smee'

- Use it in a sentence,pls.

- No problem... SMEE again, GOAN [beeep] yourself !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,ja mam tu taką śmieszną gierkę pt. "Żulionerzy"...Mozna ją pobrać tutaj: http://ortalion.hqdev.net/pliki.php?get=4〈=pl

a to jest główna strona zespołu, który stworzył gierkę: http://www.ortalion.prv.pl/

Ogólnie gierka bardzo smieszna,chodzi w niej o mniej więcej to samo co w Milionerach,tylko, że nie wygrywamy pieniędzy tylko...butelki piwa!

Gra jest w klimacie ....jakby to powiedzieć...żulowym :lol:

polecam!

PS:Jest też dostępny edytor pytań,tak więc zabawa nigdy się nie kończy!

PS2:Jeszcze jeden link prowadzący do pliku tytułowej piosenki Żulionerów :) Naprawdę fajna,gorąco polecam...

http://ortalion.hqdev.net/pliki.php?get=2〈=pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam - i ja mogę tu posta sobie napisać :) Moda na youtube i nie tylko nie ominęła i mnie, a ludzie tworzą tyle rzeczy, że aż strach. Na początek coś dla fanów Heroes:

A teraz coś nieco bardziej profesjonalnego, czyli wycinek z Saturday Night Live z genialną Amy Poehler:

Sleepover

Enjoy! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź był strasznym pijakiem i wszystkie pieniądze przepijał. Natomiast zajączek był prawym zwierzakiem. Pewnego razu niedźwiedź widzi zajączka jadącego Fiatem 126 i pyta:

- Skąd to masz?

- Jak się oszczędza to się ma!

Na drugi dzień zajączek jedzie Polonezem Caro i mijając zalanego niedźwiedzia woła:

- Jak się oszczędza to się ma!

Na trzeci dzień zajączek idzie do sklepu, przechodzi przez ulicę, a tu wprost na niego jedzie Porsche 911. Samochód hamuje z piskiem opon, wysiada zalany, jak zwykle, niedźwiedź i mówi:

- Jak się sprzeda butelki to się ma! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to zobaczyłem myślałem że padnę, po prostu to ABSOLUTNIE powala. Tyle słowem wstępu...

LADIES AND GENTLEMAN! Lets get ready to RUMBLE!!! :D :twisted: :twisted: czyli:

:arrow:

LUDZIE MAJSTERSZTYK! :lol:

I taka filmowa dyskusja który z wymienionych MMO jest lepszy, z lekkim przymróżeniem oka :wink: :twisted:

:arrow:

Prawdopodobnie duża część zna, ale trzeba przyznać: WYMIATA! :rotfl:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...