Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Crysis (seria)

Polecane posty

http://img161.imageshack.us/my.php?image=c...son018mx4df.jpg - nie wiem, czy to już wcześniej było... nie mam pytań :shock:

Popatrzyłem.. Porównałem... I ktoś chyba zrobił nas userów w balona. Mam dziwne wrażenie że To jest pokazana gra tylko z detalami medium i high. A nawet jeśli to zdęcia są prawdziwe, to w rzeczywistości metal tak nie "odblaskuje" Trawa też jakaś taka.. Woda. W rzeczywistości wygląda lepiej :lol: No i takie "stateczne" screeny nie oddadzą tego co będzie w samej grze.

PS. Może jednak te detale nie śą jakoś tak ustawione jak pisałem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img161.imageshack.us/my.php?image=c...son018mx4df.jpg - nie wiem, czy to już wcześniej było... nie mam pytań :shock:

Popatrzyłem.. Porównałem... I ktoś chyba zrobił nas userów w balona. Mam dziwne wrażenie że To jest pokazana gra tylko z detalami medium i high. A nawet jeśli to zdęcia są prawdziwe, to w rzeczywistości metal tak nie "odblaskuje" Trawa też jakaś taka.. Woda. W rzeczywistości wygląda lepiej :lol: No i takie "stateczne" screeny nie oddadzą tego co będzie w samej grze.

PS. Może jednak te detale nie śą jakoś tak ustawione jak pisałem..

Popatrz na góry (inny kształt), popatrz na bramę w tej szopie. Na 100% nie jest to hight i medium (nie zmienia to kształtu terenu w taki sposóB). Zawsze w realnym życiu grafa będzie lepsza gdyż to GRY zmierzają do tego co widzimy a nie odwrotnie :). Jak dla mnie to jedyne co mi się nie podoba to cień i kształt podnuży gór (komputerowy jakiś taki :)). Pozatym jest git :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę że wymagania MININALISTYCZNE (:)) będą:

Prosesor 2,0Ghz

512RAM

Dobra karta graficzna z 128MB pamięci i obsługą pixel shadera

A wydane ma być TYLKO na DVD.

Mi pójdzie, ale wymagania naprawdę duże (w porównaniu z innymi grami!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitex > To info o wymaganiach to znalazleś czy sam sobie wymyśliłeś?

Jak już Crysis by wyszedł to prawdopodobnie będą problemy z uruchomieniem juz na PS 2.0. Jak ktoś ma coś w stylu Radka 9600 to albo niech wymieni karte albo idzie się schowac w kąt i szlochac :)

Procek 2 Ghz - słabo. Może byc raczej 2.5~2.8 Ghz minimum. No i RAM tak z 1 GB. Taki sprzęt jaki podałeś to mają dzisiejsze gry, które graficznie nie są nawet najmniejszą konkurencją dla Crysisa. Heh -wiadomo, ID kiedyś zapewniało, że Doom 3 będzie chodził płynnie na wysokich ale na GeForce 3 - N/C. Crysis obsługiwac ma DX 10.0 - co to oznacza?

Byc może Vistę jako rekomendowany system i duże wymagania jeżeli chodzi o coś wyżej niż tylko minimalne detale. Takie są fakty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitex > To info o wymaganiach to znalazleś czy sam sobie wymyśliłeś?

Jak już Crysis by wyszedł to prawdopodobnie będą problemy z uruchomieniem juz na PS 2.0. Jak ktoś ma coś w stylu Radka 9600 to albo niech wymieni karte albo idzie się schowac w kąt i szlochac :)

Procek 2 Ghz - słabo. Może byc raczej 2.5~2.8 Ghz minimum. No i RAM tak z 1 GB. Taki sprzęt jaki podałeś to mają dzisiejsze gry, które graficznie nie są nawet najmniejszą konkurencją dla Crysisa. Heh -wiadomo, ID kiedyś zapewniało, że Doom 3 będzie chodził płynnie na wysokich ale na GeForce 3 - N/C. Crysis obsługiwac ma DX 10.0 - co to oznacza?

Byc może Vistę jako rekomendowany system i duże wymagania jeżeli chodzi o coś wyżej niż tylko minimalne detale. Takie są fakty :P

Wiesz, połowę bajerów da się wyłączyć. Popatrz jakie wymagania ma np. Far Cry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania... Te które podawaliście to chyba Ghost Recon wymaga takiego configu kompa żeby szybko działać(i to nawet wyższe bo Al pisał że na GF6600 nie da sie grać). A po premierze Crysis można sie spodziewać nagłych premier kart graficznym etc. Tylko na DVD? To już raczej standard Pitex więc nie ma sie raczej czym dziwić. No ale trzeba w końcu wierzyć twórcom że już teraz większość kompów udźwignie Crysis.

Ciekawe kto im wierzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią także optymalizacji > GRAW widac ową nie grzeszył, więc wymagania są jakie są. Mam nadzieję, że Crysis będzie dobrze zoptymalizowany i że będzie miał duże możliwosci w konfigurowaniu grafy - np. tak jak w FarCry.

BTW. Noxbi > Nagłe przebudzenie? Konto jak widzę założyłeś parę miechów temu, a piszesz na forum od wczoraj i już 50 postów. Czy to nie nazbyt przegięte statsowanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - Far Cry był raczej niezły pod względem optymalizacji (czytać "mój trup go udźwinął" :)) , więc miejmy nadzieję, że Crysis pod tym względem też będzie dobry... Poza tym, pamiętajmy, że EA zawsze robiła gry 'dla mas', czyli po prostu zależało im na jak najmniejszych wymaganiach...

Ale poczekajmy, aż Crysis wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DX10 to chcę przypomieć, że na targach E3 Crysis był pokazywany na DX9! A grafika i tak była zdumiewająca. Jestem ciekaw, jak to będzie wyglądać na DX10!! :D

Co do optymalizacji kodu, to myślę, że dobrze sobie z tym poradzą. Technologii nowych sporo, ale z FarCry bardzo dobrze zoptymalizowali kod (maja wprawę :P).

P.S Dx10 pdoobnie jak Win Vista jeszcze nie wyszła więc żadna karta (chyba) nie obsługuje go :).

P.S.2 To że gra jest wyłącznie na DVD mnie nie zdziwiło i to zupełnie (nawet mnie to cieszy gdyżmam DVD i nie chcę tysiąca płytek CD), ale niektórych może to... zaskoczyć :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeszcze nie dawno składałem modły aby mi Oblivion śmigał, jeszcze nie zdążyłem go zakupić, a tu kolejny cios w mój sprzęt...

ciekawe jak bardzo brzydszy

Na pewno na tyle że będzie wyglądać znacznie gorzej niż na full, i na tyle dobrze że i tak pobije dzisiejsze "gwiazdy" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...