Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action SPEC 2011 zawartość

Polecane posty

A mnie pierwszy raz spotkała smutna niespodzianka,Tak sie nie robi!Kupiłem ten najnowszy numer w kiosku ide do domu ucieszony otwieram CDA,otwieram pudełko by zainstalować Arme i co widze?Nie ma płytki w środku!Chciałem zareklamowąć ale '' O nie prosze pana tak sie nie robi,mogł pan otworzyć przy mnie,nie moge uwzglednic reklamacji''...Pismo było zafoliowane,więc jakim cudem nie ma płyty?!?!Nawet już pudełka nie ma w 1 częśći z nerwów...Jak to ta pani powiedziała '' O nie tak sie nie robi!''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na stronie 16 w lewym górnym rogu jest data premiery. U Was wynosi ona 8 listopada 2012. Z tego co wiem gra wychodzi w 2011 roku. Mam nadzieję, że to Wy się mylicie, bo szkoda mi marnować pieniądze na miesiąc grania. W końcu koniec świata się zbliża :P.

Pozdrawiam,

MMD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo obfity. Pełniaki też niczego sobie, w ArmaII zagram jak dostanę wypłatę, w końcu zmienię mojego "potwora" na coś pozwoli na sensowną grę. Roboticka na weekendzie z kumplami przy piw... ekhm napoju chmielowym na bazie jęczmiennego słodu. Zastanawiałem się nad kupnem konsoli, megakonfigurator bardzo pomógł mi w wyborze-PS3.

Ogólnie rzecz biorąc numer można zaliczyć do udanych. Teraz tylko pozostało 8 numerów do zacnej 200-setki. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer już kupiony. Arma 2 się instaluje i... Szczerze? Mi ta Robotica ni w oko ni w ząb w formie pdf... 360 stron w pdf? Spoko luz, nie mam gdzie tego wydrukować. Niechcę wyjśc na jakiegoś marudę, ale wolałbym dostać kupon na fizyczne wydanie tego systemu RPG, rabatowy lub jakikolwiek inny. Bo 1) że mój druk nie będzie taki śliczny jak wydanie papierowe, 2) będzie kłopot z wydrukiem (nie bede leciał na zwykłej domowej drukarce).

Ogólnie numer świetny, ale ile jeszcze będzie wałkować temat sprzętu do grania? Z tego co pamiętam to robiliście już zestawienia kompuetrów, konsol i handeldów i podpowiadaliście które i jak kupć... A może się myle. No nie ważne. Arma 2 się instaluje a ja ide wchłaniać literki ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Zwirzu, Zwirzu, tu w kółko wszyscy lament podnoszą jak to głupi, że w PDF, że trzeba drukować itd. Ale tego, że kilka osób pisze, że tego na dobrą sprawę nawet w kawałku podręcznika drukować nie trzeba, to nikt nawet nie zauważa. Ech ludzie, marudzicie chyba dla samej tylko zasady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszecie że PeCetowe Fable 3 nie ma multiplayera? O ile pamiętam to dało się grać z innymi graczami przez usługę GfWL. Chyba że jest jakiś haczyk o którym nie wiem :)

Po prostu sam fakt, ze mozna "wejsc" do swiata innego gracza i razem z nim posiekac wrogow, co jednak w zaden sposob np. nie doda TOBIE doswiadczenia czy itemow dla mnie nie jest multiplayerem - przez to rozumiem raczej pelnoprawne uczestnictwo niz robienie za "murzyna" u kogos. Ale formalnie biorac masz racje, wiec blad na moje konto idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prędkim przejrzeniu magazynu wyciągam kilka plusów i minusów które rzuciły mi się w oczy:

- jak zwykle świetny komiks Otisa na 6 stronie,

- Ś.W.I.E.T.N.A I K.L.I.M.A.T.C.Z.N.A recka L.A. Noire,

- "megakonfigurator" to chyba żart

- standardowo: za krótkie AR

A co do treści:

- wysoka ocena Fable 3 patrząc na autora recki. Nie mam nic do ciebie, Smuggler ale po tobie spodziewałem się niższej oceny,

- dziwi średniawa ocena Brinka,

- i niska Drakensang: Phileasson's Secret

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki CDA do przejścia mam co niemiara gier, bo z ostatnich numerów nieco się zebrało. A jeszcze oba Wiedźminy... W Armę II sobie tak szybko nie pogram, ale z relacji kumpla wiem, że giera miażdży :)

Zawartość nie wybija się ponad przeciętność. Zdziwiła mnie recka L.A. Noire, a właściwie to, jak została umieszczona (chyba trochę za mało tej treści, czyż nie?). Z Playboxa dowiedziałem się trochę na temat gier opisywanych w tym CDA, więc jestem świetnie poinformowany :) Teraz tylko przeczekać ogórkowe wakacje i znowu plejada zaczyna się od początku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płytce nie zostały zamieszczone bonusy (ActionMag, Esensja, FotoSmuggler). Zapomnieliście czy rezygnujecie z ich zamieszczania na DVD?

Prawdopodobnie nie zmieściły się na płycie. Standardowe 7,91 GB Ledwo starczyło na ArmaII, podręcznik i raptem kilka gameplayów. Ja nie widzę sensu dokładania drugiej płyty na raptem 150mb danych, zwłaszcza, że za tą płytę trzeba by dopłacić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotosmugler - nareszcie tego badziewia nie wrzucili. Stary smuggler chwalący się swoimi zdjęciami. :dry:

Czasopismo :

"Szuka w dziury w całym: smuggler"

Badziewie, czytaj się tego nie da. Stary pryk stracił chęci i wenę. Siedzi w CDA i zajmuje miejsce :tongue: reszta redakcji jak zwykle na wysokim poziomie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wysoka ocena Fable 3 patrząc na autora recki. Nie mam nic do ciebie, Smuggler ale po tobie spodziewałem się niższej oceny,

Bo to nie jest ani zla gra ani zla konwersja. Powiedzialbym nawet, ze konwersja jest bardzo przyzwoita, a Fable 3 choc najslabsze z serii to nadal niezle ciacho jest.

Fotosmugler - nareszcie tego badziewia nie wrzucili. Stary smuggler chwalący się swoimi zdjęciami. :dry:

Rozszyfrowales mnie na 100%, o wielki.

Czasopismo :

"Szuka w dziury w całym: smuggler"

Badziewie, czytaj się tego nie da. Stary pryk stracił chęci i wenę. Siedzi w CDA i zajmuje miejsce :tongue: reszta redakcji jak zwykle na wysokim poziomie :D

Nie czytaj. Ale zawsze mozesz sobie tutaj ulzyc i wylac na mnie troszke sliny, zolci, czy co tam akurat masz w nadmiarze - mnie to nie rusza, tobie pewnie pomaga. Powodzenia. :laugh:

PS. Takim jak ty zawsze dedykuje pewien wierszyk Tuwima, nieco przeze mnie zmodyfikowany.

"Za to cos na mnie nawypisywal

To ja ci nie dam nawet klapsa

Nie powiem nawet "A pies cie j@#$%~"

Bo to by byla kara.

Dla psa."

Numer zakupiony i póki co na szybko przejrzany. Rzuciła mi się w oko 1 rzecz. Strony 7 i 12. Na obu jest ten sam artykuł o grach PSP w HD (przy czym ten na 12 jest nieco dłuższy). Błąd, czy tak ma być?

Blad DTP, poslali starsza wersje strony. Juz ktos dostal opeerek za to. :dry:

Na płytce nie zostały zamieszczone bonusy (ActionMag, Esensja, FotoSmuggler). Zapomnieliście czy rezygnujecie z ich zamieszczania na DVD?

Po wrzuceniu pelniaka i Robotiki zostalo BARDZO malo miejsca, uznalismy ze gameplaye sa wazniejsze niz rozmaite bonusy. Za miesiac wroca.

No i gdzie się podział dyskobol? :icon_neutral:

Nadal na swoim miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jak napiszesz coś ciekawego albo zaczniesz robić ciekawe zdjęcia to nie omieszkam cię pochwalić :wink: Spójrz na swoich młodszych kolegów i bierz z nich przykład :wink:

Ps. Żebyś się nie poczuł dotknięty tym że chwale tylko twoich kolegów/podwładnych z redakcji to napiszę że przez pierwsze 2 numery CDA twoje zdjęcia mi się podobały, ale jak to mówią co za dużo to niezdrowo :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pozwolę sobie niezgodzić się z Twoim materiałem o wadach Wiedźmina 2, Smugglerze. Napisałeś "Czy ktoś znajdzie w instrukcji, jak u diabła, używać mutagenów?" Otóż prosiłbym Cię o zerknięcie do tej instrukcji na stronę 23 i przeczytał sobie tekst o mutagenach tam jest wszystko wytłumaczone. Nawet Ci ułatwię tę operację i zacytuję fragment "Aby przeprowadzić mutację, wejdź do trybu medytacji, wybierz opcję Bohater i znajdź zdolność, która ma miejsce na mutagen." Wystraczy? Dla mnie tak, ja jakoś zrozumiałem, więc nie wiem o co Tobie chodzi. A już tak na marginesie - nawet jakby w tej instrukcji rzeczywiście tego nie było, to czy braki w instrukcji mają jakikolwiek związek z wadami gry? Nie sądzę... Kolejna sprawa: napisałeś, że Geralt na początku jest cieniasem, muszącym uczyć się wszystkiego od początku. Owszem, w NORMALNYM ŚWIECIE, coś takiego byłoby niedorzeczne; to jest jednak gra i w każdym erpegu musisz się uczyć umiejętnościu od początku (nawet w bezpośrednich kontynuacjach poprzednich części). Także sądzę, że niektóre wady wytknięte przez Ciebie są tylko po to, aby... było, że jednak W2 nie jest grą idealną (bo nie jest, ale na pewno te wady, o których Ty pisałeś nie mają na to wpływu). Ale już np.: zgodzę się z tym, że idiotyzmem jest brak umiejętności skoku Geralta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler jak napiszesz coś ciekawego albo zaczniesz robić ciekawe zdjęcia to nie omieszkam cię pochwalić :wink: Spójrz na swoich młodszych kolegów i bierz z nich przykład :wink:

Ps. Żebyś się nie poczuł dotknięty tym że chwale tylko twoich kolegów/podwładnych z redakcji to napiszę że przez pierwsze 2 numery CDA twoje zdjęcia mi się podobały, ale jak to mówią co za dużo to niezdrowo :happy:

Bez urazy ale twoje opinie nie maja dla mnie zadnego znaczenia. I pochwalne, i negatywne.

Zeby jednak ulatwic ci zycie, to podpowiem, ze ogladanie FotoSmugglera NIE jest przymusowe. Jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...