Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Niezależnie co by było i tak kupiłbym nowego CDA. Z przyzwyczajenia. We wtorek jednak będzie to dla mnie święto lasu, bo nie kupić pierwszej na świecie recenzji Wieśka(coś czuje że gra jest świetna, ale nie tak jak wszyscy tego oczekują...) to grzech. O pełniakach już nawet nie wspominam bo pierwszy raz chyba jestem tak napalony na Coverka.

Obrazą było by was nazwać klasą światową, bo wątpie żeby na tym globie było growe pismo tak dbające o swoich czytelników. BRAWO! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o aferze z płytami.

Bo nie było żadnej afery. Przy takim nakładzie płyt jak nasz muszą się trafić jakieś wytłoczone gorzej - i takie w przypadku reklamacji zawsze wymieniamy. A kiedy dajemy takie pełniaki jak np. Torchlight, więcej osób odpala nasze płyty, więc i reklamacji jest trochę więcej - prosta sprawa.

A ze ci, ktorym plyty dzialaja nie pisza "plyta mi dziala!"a ci, ktorym trafi sie felerna, zwykle marudza, to i zaraz jest "afera" bo nascie/dziesiat ludzi zglosi pretensje o to na forum.

Z tego co wiem wszyscy, ktorzy dostali felerne wersje, maja juz wersje sprawne + jakis bonusik nieduzy za stracone nerwy i sa happy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy się spotykam z tym, żebyście recenzowali wersję beta (battlefield).Poza tym numer świetny.

Wszystko jest wyjasnione w tekscie.

Numer bardzo dobry, historia lubi się powtarzać, bo taka okładka już rok temu chyba była w CD-Action. Nie mniej - na pewno kupię :)

Porownaj obie okladki i znajdz 100 roznic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawy numer. Przede wszystkim interesuje mnie recenzja Wiedźmina 2, bo z niecierpliwością oczekuję na premierę. :smile: Inne recenzje nie mają już takiego znaczenia, choć z chęcią przeczytam recki Battlefield Play4Free, Portal 2 i World of Tanks. Ciekawi mnie też artykuł o smartfonach.

Pełne wersje też nie najgorsze, choć nie dla mnie. S&M to świetna przygodówka, tylko że już ją ukończyłem. Ale pożyczałem ją od kolegi, więc dobrze będzie mieć ją na półce. Resident Evil to na pewno głośny i świeży tytuł, ale raczej nie zagram. Pozostałe pełniaki mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie do kogoś z redakcji.

Czy recenzja wiedźmina będzie zawierała spoilery dotyczące fabuły czy np. tylko jednego questa pobocznego???

Napisana jest tak, by jak najmniej zdradzic o fabule, gdyz uwazamy ze to by mocno popsulo przyjemnosc jej sledzenia przez graczy. Naturalnie to i owo trzeba powiedziec, ale na pewno nie znajdziesz tam spoilerow typu "a wtedy okaze sie, ze,..." i "i wowczas pojawi sie dawno wyczekiwana postac..." itd. Mozna czytac bez strachu, ze sie dowiesz iz Geralt jest ojcem Jaskr... ops!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tak patrzę na ten numer, patrzę patrzę i... No nie wiem - jakoś mnie w ogóle nie rusza do sklepu :/

...Recka Wiedźmina 2 na pewno będzie pozytywno-chwalebna z posypką krytyki. O wszystkich grach w zapowiedzi już dość słyszałem i czytałem, reszta recenzji przewidywalna i znana - MK = superExtraBrać, Portal = SuperExtra, jednak szkoda że...Ale i tak SuperEXtra, SOCOM = no tutaj wieszczę rozczarowanie...Reszta = doesn't matter... No i w tym momencie spoglądam na DVD-ki. Jakoś DLA MNIE ( żeby nie było, że ja tu w imieniu wszystkich) CD-A się wypaliło i wypala dalej... Ciężko dziś konkurować z internetem. . .

...A może ja na siłę szukam dziury w całym . . . Anyway zobaczymy . . . :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki-nie można odmówić że cd-action pokazało klasę ale:

hack?n?slash-nie przepadam za tym gatunkiem,

Ścigałka-jak mi się będzie nudziło to sprawdzę,

Sam i Max-mam polecam,

RE5-nie przepadam za tą serią.

Podsumowując: pełniaki dobre ale nie dla mnie.

Tekstowo nie ma co się rozpisywać ŚWIETNIE

Okładka-mizerna jak ktoś napisał wcześniej była podobna.Najgorsze (dla mnie) jest to , że nie ma dyskobola przez co okładka wygląda bezpłciowo.Zaraz ktoś krzyknie "Przecież jest , pod światłem!" , zgoda no ale to nie to samo.

Numer kupie żeby była jasność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wręcz świąteczny, wiadomo dlaczego: heros z Rivii wkracza na scenę i zrobi niemałe zamieszanie! Już nie mogę się doczekać. Wszystko w tym miesiącu jest podporządkowane Wiedźminowi 2... i dobrze [nawet kolejną już okładkę z Geraltem (to już trzecia?) idzie przeboleć, chociaż wolałbym tutaj dla odmiany Triss)!

Recenzje MK i Portala 2 przeczytam z przyjemnością, chociaż mój apetyt został znacząco zaspokojony tekstami ze strony głównej.

Główny pełniak w postaci Resident Evil 5 robi wrażenie [tutaj przyznaję się do osobistej porażki, bo nie jest nim Wiedźmin :P]. Grałem przy okazji PC-towej premiery, gra świetna, godna polecenia, bez wątpienia ścisła czołówka 2009 roku! Sama i Maxa nie miałem przyjemności wypróbować, więc będzie ku temu okazja.

Niech zgadnę:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Ocena: 9.5 / 10 + znaczek jakości CD-Action ;)

Niech zgadnę:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Ocena: 10 / 10 + znaczek jakości CD-Action ;)

Jeśli Mass Effect 2 dostał 10/10, to Wiesław zasługuje IMHO na 11/10 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, numer zdecydowanie najlepszy w tym roku , pełaniaki świetne naprawdę, dawno już nic nie instalowałem z CDA. Widać, pora na zmiany :D

Może się jednak pochwalicie kto miał ten zaszczyt dostania w swoje ręcę recenzowalną wersję Wiedźmina 2 :P

@ Down

Obstawiam jeszcze Grega :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam CormaC'a jako głównego recenzenta, któż inny nadawałby się bardziej to tej roli. Jako, że będzie to dwugłos jako drugiego wskażę Smugglera, który Wiedźmina bardzo lubi i już pisał bodajże do niego zapowiedź. Podejrzenia snuję również do enkiego, który rzucił wczoraj newsem na stronie głównej, więc może brać aktywny udział w 'oraniu' gry... oraz gema, naczelnego krytyka dobrych RPG w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak zobaczyłem okładkę to dostałem deja vu,co nie zmienia faktu,że mi się podoba.Zawartość super.Recka Wieśka,WoTa oraz P4F.Strasznie też mnie ciekawi publicystyka a szczególnie "Czego ?uczą? nas gry".W RE5 na pewno zagram,S&M dla mojego brata.Macie moje 16,99 jak zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się dosc ciekawie - jak zawsze kupie. Okladka daje rade.

Z DVD na pewno zainstaluje RE5 i GTL, Mythosa od pewnego czasu mam juz na dysku, ale nawet go nie odpalilem. Sam&Max skonczylem mniej wiecej rok temu i polecam kazdemu. Ciekawy moze byc modulator :diabelek:

Zawartosc samego pisma rowniez wyglada interesujaco - najbardziej ciekawi mnie:

- w produkcji - FIFA 12, nowa TrackMania, DNF i Deus Ex

- recenzje - Portal 2, Mortal Kombat

- publicystyka - wlasciwie kazdy tekst

oraz oczywiscie AR, NL i co nieco o sprzecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kupię głownie dla pełnych wersji. Resident Evil 5 i Sam & Max: Sezon 1 to smakowite kąski. Chętnie zagram.

Zawartość pisma jest imponująca (jak dla mnie). W samych zapowiedziach jest mnóstwo tekstów które mnie interesują: FIFA 12, Resident Evil: Operation Racoon City, Anno 2070, Alice: Madness Returns, Duke Nukem Forever i Dungeon Siege III. Z recenzji w sumie tylko Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Ciekawie zapowiada się tekst w publicystyce pt: "Czego ?uczą? nas gry".

Podsumowanie: Wszystko jest warte moich 17-stu złotych. Na pewno we wtorek śmigam do kiosku po swój egzemplarz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się pisać co jest w tym numerze świetne bo skwituje to jednym słówkiem : WSZYSTKO :wink: Do poczytania we wtorek - ale będzie combo : numer majowy & czerwcowy do przeczytania i RE5 do zagrania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...