Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Ja 15 minut temu wróciłem ze sklepu z nowym numerem CD - Action :cool:

Podzielę się z Wami moją opinią :

Pierwsza sprawa to to że osoba która wpadła na pomysł dodania plakatu z Wiedźmina 2 tych rozmiarów jest po prostu GENIALNA !!!

Plakat już wisi nad biurkiem :laugh: ( Najlepsza była reakcja mojej babci : co tu za diabła powiesiłeś ? :laugh: :laugh: )

Tak więc za plakat duży plus.

Druga sprawa pełne wersje : Na pewno zagram w Resident Evil 5 ( szczególnie w multi ) i w GT Legends. Więc gry też są super.

Trzecia sprawa to recenzje a w szczególności Wiedźmina. Powiem tylko tyle że ten numer warto przede wszystkim dla tej recenzji. Jest na prawdę super.

Jest jeszcze wiele rzeczy które mi się podobają, jednak spieszę się i nie będę się bardziej rozpisywał, myślę że starczy i osoby które jeszcze się zastawiają nad kupnem CDA przekonam do kupna.

Zdanie kończące : Numer BARDZO dobry, super plakat, gry i recenzje. Oby tak dalej :wink:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I witam ponownie :) Właśnie odpaliłem komputerek, więc spokojnie (szefów nie ma dziś w firmie :) ) mogę napisać małe co nieco na temat nowego numeru. Nie przeczytałem oczywiście całości, gdyż w tramwaju bardzo bujało, a "ruchomy obrazek" ze strony 98 wzmocnił tylko te nieprzyjemne doznania :P Skupiłem się głównie na recenzji Wieśka i... Pomimo, że nawet mi się podobała, to czuję lekki niedosyt. Ma to oczywiście wielki plus, gdyż z większą ciekawością zasiądę sobie do gry. Brawa dla enkiego za, w sumie fajną recenzję. A Mistrza Monka zostawiam sobie na deser :)

Plakatu pewnie mój Skarb nie da mi powiesić na ścianie. Ale obiecała mi mój własny egzemplarz gry, więc jakoś przeboleję :icon_razz: Ogólnie numer wizualnie mi się podoba. Zapachowo też :) Co do treści nie będę się wypowiadał, gdyż za wiele tego nie przeczytałem. Płyty i ich zawartość... Nigdy nie kupowałem CD-Action dla płyt, więc nie mają one dla mnie większego znaczenia... wiem... dziwny jestem :)

Ogólnie gratuluję Twórcom kolejnego, udanego Tworu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Ja swój egzemplarz kupię dopiero za jakieś dwa tygodnie.W pobliżu mojej miejscowości jest małe miasteczko (dość) więc mam nadzieję że nikt całego nakładu (dla tego kiosku) nie wykupi.Niemniej jednak gdyby tak się stało numer mieć muszę i stąd pytanie, czy można zamawiać poprzednie numery, tzn., np za miesiąc, półtora chciałbym zamówić sobie dzisiejszy numer.Ile to kosztuje?Ile trzeba płacić za przesyłkę?Czy w numerze będą te wszystkie dodatki co w dzisiaj czy sama gazetka?

Proszę o odp., na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz szoruje do kiosku po nowe CDA. Ale mam jedno pytanko dla tych co już kupili?

Czy RE5 dodany do pisma umożliwia grę przez sieć? Gra jak wiadomo korzysta z Games for Windows LIVE i wymaga dobrego CD-Key'a (a takowego na http://www.cdaction.pl/seriale/ jeszcze nie widać). Czy może do każdego egzemplarza jest dodany inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ten test smartphon'ów do grania jest do niczego, gdyż np. dajecie nazwe, cene i fotke htc desire hd, które ma ekran TFT 4,3 cala, a opisujecie zwykłe dużo tańsze (i gorsze) Desire (nie HD), albo cytat: złośliwi mówią, że to Galaxy S ... tyle że z androidem, a co mam Galaxy S jak nie Android'a (może symbiana ;) ). Tak samo "co nas czeka w przyszłości": Xperią Arc bawiłem się w Erze, a Galaxy S 2, można już zamówić w komputroniku, i bawiłem się nim u kolegi. Jak dla mnie ten test jest bezsensu (więcej "wpadek wymieniać mi się ni chce (bo mam rękę w gipsie i pisze się strasznie niewygodnie). Ktoś wogóle widział te telefony na oczy? Ogólnie numer fajny, ale ten artykuł, wręcz tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz szoruje do kiosku po nowe CDA. Ale mam jedno pytanko dla tych co już kupili?

Czy RE5 dodany do pisma umożliwia grę przez sieć? Gra jak wiadomo korzysta z Games for Windows LIVE i wymaga dobrego CD-Key'a (a takowego na http://www.cdaction.pl/seriale/ jeszcze nie widać). Czy może do każdego egzemplarza jest dodany inny?

cd-key jest dodany na okładce płyty ( z tyłu )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może do każdego egzemplarza jest dodany inny?

Na odwrocie koperty z drugim DVD są kody do Mythos, DLC do Wiedźmina i do multi w RE5. ;)

CDA kupiłem po raz pierwszy od października zeszłego roku tylko dla jednej recenzji. Co ciekawe nie dla W2 (choć tekst utwierdził mnie w tym, że warto poczekać na wersję na konsole), a dla SOCOM4. Bardzo mnie ciekawiło jak gra zostanie potraktowana przez CDA po serii krzywdzących recenzji, na które w internetowym śmietniku się natknąłem. W sumie zarówno ocena jak i plusy/minusy w tabelce dobrze odzwierciedlają obraz gry, ale sam tekst jest zadziwiająco krótki. Wszystko zostało opisane w telegraficznym skrócie, a najwięcej miejsca zostało poświęcone ''polskawej'' wersji językowej. Zgodnie z moimi obawami Hut nie zdołał przetestować multi. Wybrnął z tego jednak bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Mythosem po kliknieciu strat gra sie wylacza , watpie w to ze to wina Windowsa 7 ... moze ktos mam podobny problem prosze o rade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer już mam, po pobieżnym przejrzeniu mam dwie uwagi:

1. (Nareszcie) ilość tekstów Cormaca aż bije po oczach. I są to teksty bardzo dobre (tak trzymaj, dziękuję i życzę dalszych sukcesów :wink: ).

2. Świetna recenzja Łiczera 2 enkiego (i Monka - "Medalion drży już magicznie, błyska srebrem miecz przed trollem, ja zaś wrzeszczę strategicznie:Śledzionę ci rozpier..." :tongue: ), ale... Z natury będąc pesymistą muszę się do czegoś przyczepić. Chodzi mianowicie o fragment dotyczący sterowania:"[...]tym razem białowłosym sterujemy WSAD-em i myszą lub w przypadku niewiernych pecetowym tradycjom odszczepieńców - za pomocą pada." Już widzę ten tłum z widłami czekający pod redakcją. :dry: Ja rozumiem, że enki napisał to trochę ironicznie, ale tym samym rozdrapuje świeże rany i na nowo daje argumenty do wszczęcia (ponownie) konfliktu PC vs. konsola. Pastwiłbym się nad tym tematem dłużej, ale aktualnie uruchamiam Sam & Max, tak więc do zobacz... [error].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie pasuje mi w tym megateście 'smartfonów do grania'.

Chodzi np. o Xperię X8 - piszecie ,że jest darmowa łatka aktualizująca do Androida 2.2! Nic podobnego! Żadnej łatki niema. Jedyna oficjalna aktualizacja to 2.1 - która w dalszym ciągu nie oferuje instalacji programów na karcie pamięci (i jedynym rozwiązaniem jest root + link2sd do przenoszenia aplikacji z telefonu na kartę).

Wersje 2.2 (Froyo) i 2.3 (Gingerbread) można wgrać z 'innych' zgodnych sprzętowo modeli - ale i tak telefon wtedy nie działa stabilnie i nie działają wszystkie funkcje. Za to dodaje nam obsługę instalacji na karcie pamięci + dual-touch (taki pseudo mt).

Szkoda ,że w porównaniu niema sprzętu ze stajni Apple - wtedy z pewnością w pierwszej trójce byłby iPhone 4, 3GS i 3G - który zjada te wszystkie 'andkowe' gierki na śniadanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (Nareszcie) ilość tekstów Cormaca aż bije po oczach. I są to teksty bardzo dobre (tak trzymaj, dziękuję i życzę dalszych sukcesów :wink: ).

Dzięki za miłe słowa. Te teksty rzucały się w oczy pewnie dlatego, że nagromadziły się w dziale zapowiedzi, bo wcale nie było ich jakoś dużo (chyba mniej niż w numerze 5/2011).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ,czy to DLC do Wieśka to będzie dosłownie JEDNORAZOWE? Mam na myśli, to że jak będę chciał jeszcze raz przejść Wieśka, a będę miał go usuniętego to DLC ginie, i po nowym zainstalowaniu go już nie będzie? Proszę o odp, zamówiłem EK dzięki motywacjom CDA. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ,czy to DLC do Wieśka to będzie dosłownie JEDNORAZOWE? Mam na myśli, to że jak będę chciał jeszcze raz przejść Wieśka, a będę miał go usuniętego to DLC ginie, i po nowym zainstalowaniu go już nie będzie? Proszę o odp, zamówiłem EK dzięki motywacjom CDA. :P

Bylo juz mowione - moze go uzyc JEDNA osoba/gracz tzn. z jednego kodu nie skorzysta inny gracz. Ale bedzie ono przypisane do twego konta, wiec w razie reinstalki Wieska nie tracisz go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Te teksty rzucały się w oczy pewnie dlatego, że nagromadziły się w dziale zapowiedzi, bo wcale nie było ich jakoś dużo (chyba mniej niż w numerze 5/2011).

Jak mawia stare, ludowe porzekadło: "Nie ilość się liczy, a jakość". :wink: A te teksty (szczególnie w duecie z Monkiem) są napisane tak, że praktycznie same się czytają. Gratuluję umiejętności. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ten test smartphon'ów do grania jest do niczego, gdyż np. dajecie nazwe, cene i fotke htc desire hd, które ma ekran TFT 4,3 cala, a opisujecie zwykłe dużo tańsze (i gorsze) Desire (nie HD), albo cytat: złośliwi mówią, że to Galaxy S ... tyle że z androidem, a co mam Galaxy S jak nie Android'a (może symbiana ;) ). Tak samo "co nas czeka w przyszłości": Xperią Arc bawiłem się w Erze, a Galaxy S 2, można już zamówić w komputroniku, i bawiłem się nim u kolegi. Jak dla mnie ten test jest bezsensu (więcej "wpadek wymieniać mi się ni chce (bo mam rękę w gipsie i pisze się strasznie niewygodnie). Ktoś wogóle widział te telefony na oczy? Ogólnie numer fajny, ale ten artykuł, wręcz tragedia.

Odpowiadam:

Tekst przygotowywany był kilkanaście dni temu, wtedy jeszcze Xperii Arc i Samsunga Galaxy S2 nie było w ofercie operatorów - i osoby obsługujące infolinię nie były w stanie podać informacji na temat tego, kiedy się pojawią. Oferta na Galaxy S2 pojawiła się tuż przed weekendem. Brak Samsunga Galaxy S w zestawieniu wynika z tego, że producent tego aparatu nie był w stanie nam go dostarczyć - natomiast mamy świadomość jakości tego modelu i wspominam o tym/o nim w tekście. Z HTC Desire rzeczywiście wkradł się błąd - przy sprawdzaniu parametrów technicznych musiałem otworzyć złą stronę producenta, źle przepisałem dane w tabelce i tak już poszło. Tu muszę prosić o wybaczenie. Szybkiego powrotu do zdrowia - kiedy ręka się poskłada chętnie podyskutuję o telefonach - na PM czy mailu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Odpowiadam:

Kurczę mnie też to ukuło :P zwłaszcza że posiadam ten model :P do plusów Desire HD dorzucił bym jeszcze swietna możliwość O/C. Ruskie już wykrecili proca do 1,52 ghz :P

A co do numeru to naprawde w tym miesiacu się postaraliście :) Ostatni tak dobry numer byl miesiać temu xP Tak trzymać :)

P.S Już dawno zamówiłem Wieśka ale po waszej recenzji to już w ogole czas oczekiwania bedzie wiecznoscia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo udany, jednak jest jedno ''ale''. Mianowicie recenzja Wiedźmina 2. Przez cały tekst sypią się pochwały, a gra dostała to co dostała (nie wiem czy mogę zdradzić, nie wszyscy jeszcze kupili CD-A). To oczywiście bardzo wysoka ocena, i nie myślcie sobie, że ta dycha to dla mnie sprawa życia i śmierci, ale chciałbym się dowiedzieć, za za Wiedźmin dychy nie dostał. No bo chyba nie za

rozczarowujące zakończenie, zbyt proste walki z bossami, niewidoczne komunikaty w tutorialu i sekwencje skradankowe, o których również nic nie wiem, poza tym, że są i to nieciekawe...

Nie zrozumcie mnie źle, ale z recki wynika, że gra praktycznie nie ma większych wad. Jeśli zaś te, o których napomknięto w tekście są na tyle poważne, by nie dać grze dyszki, to chciałbym się o nich trochę więcej dowiedzieć, a nie czytać zdania w stylu: "Małym zgrzytem w tym aspekcie były nieliczne i na szczęście niedługie sekwencje skradankowe - takie trochę z rzyci wzięte, a potrafiące sfrustrować mniej cierpliwego gracza.''

Za to duży minus, bo nie rozumiem czegoś takiego. Czyżbyście bali się potwarzy i paszkwili w stylu ''CD Projekt kupił dychę w CD-A'' lub ''Sprzedaliście się''?

Kwestia Waszych lewych interesów z CD Projekt powraca jak bumerang (co dla mnie jest oczywistą głupotą), więc czy to nie jest troszkę tak, że baliście się w/w komentarzy?

Na koniec dodam, że moim celem nie jest wzniecenie ruchawek z powodu takiej a nie innej oceny Wiedźmina 2, w dodatku jestem fanem recenzji enkiego, czytam je zawsze z dużą przyjemnością, tym bardziej chciałbym małego sprostowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...