Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Witam.

Mam takie oto pytanie. W ostatnim CDA była pełna wersja Mythosa z kodem na bonusy w grze.

Jak czytamy, miał się tan znaleźć bonus 5% do PD na 15 dni. po wykorzystaniu kodu w grze otrzymujemy 5% bonusa do PD ale tylko na 2 godziny.

I teraz pytanie kto strzelił wałek? CDA, Techland jako Polski wydawca gry czy może Frogster jako wydawca Europejski? ;)

No wiec nawalil Frogster, choc niechcacy. To zla wiadomosc.

Ale dobra jest duzo lepsza: jako przeprosiny dostaniesz od tej firmy DUUUZO wiecej niz miales dostac. Szczegoly doslownie na dniach. Powiem tylko, ze zachowali sie naprawde z klasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, a ja powiem, że ta recenzja Wiedźmina jakoś mnie nie zmotywowała do zakupu gry... Pomijając fakt, ze mam pre-order zamówiony ;p Niby 9+, a sama treść recenzji jakoś tak niezupełnie oddaje tę ocenę. Takie jest moje ogólne wrażenie na temat tego tekstu.

Ze nie bylo fap-fap-fap? :wink:

No a tu mamy fap-fap i to DOSLOWNIE :laugh:

Ale nie po to tu dalem, rozchodzi mi sie o rozrzut opini na temat Wiedzina w recenzjach . W waszej glowny zarzut o ile dobrze pamietam to: zakonczenie. U podlinkowanego faceta: dlugie wedrowanie bez mozliwosci skrocenia czasu, skopane drzewko alchemii, namierzanie i cos tam. Wiec brak elemnetow wspolnych. A recenzja w polskim kanale o grach Hyperze byla jeszcze inna. Nikomu ani wam ani im nic nie zarzucam poniewaz w gre nie gralem (bo najpierw zaliczam sage ksiazkowa ktorej nieskonczylem jeszcze) tak po prostu rozwazam ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można było zrobić tyle błędów w opisie jednego telefonu ale Desire HD ma:

- 4,3 calowy wyświetlacz 480x800

- 768MB RAMA

- Aluminiową obudowę

- 1GB pamięci wewnętrznej

Z kad wzieliście te dane co tam są i jaka była by recenzja z prawidłowymi wartościami tego moge się tylko domyślać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można było zrobić tyle błędów w opisie jednego telefonu ale Desire HD ma:

- 4,3 calowy wyświetlacz 480x800

- 768MB RAMA

- Aluminiową obudowę

- 1GB pamięci wewnętrznej

Z kad wzieliście te dane co tam są i jaka była by recenzja z prawidłowymi wartościami tego moge się tylko domyślać.

Temat byl poruszany, autor bil sie w piersi. Poszukaj watkow o tym numerze i zobacz, zanim zaczniesz nastepnym razem pisac o tym, co juz bylo szeroko omawiane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...