Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Bez paniki fani dyskobola. Polecam tez lekture komiksu urodzinowego w tym nr CDA tam jest cos o jego losach :)

Normalnie jak politycy...

Bo mial wrocic ale wybitnie nam nie siedzial w tej okladce. Dlatego poszlismy na kompromis. Tym niemniej nie ma decyzji "dyskobol won".

Przyznacie się kiedyś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer odjechany się zapowiada,jak zawsze kupuję! Szkoda tylko,że recenzji Darkspore nie będzie bo grałem w pierwszego Spore i betatesty Darkspore,więc jestem ciekaw oceny... Ale te 8 stron Wieśka,OMG! Na dodatek ,,Portal(2) Kombat" ... Chętnie przeczytam,choć nie lubię Portala i nie mam konsoli. Ciekawi mnie też nowe NL,AC jak zawsze przeczytam,Publi to także niezwykły odlot,a RE5 w pełniakach to istna wybuchowa niespodzianka (dla mnie porównywalna do Fukushimy!). No więc czekam,i jak zawsze,masz drogie pisemko moją forsę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się ciekawe, sporo publicystyki i recenzji. Szkoda, że nie ma na okładce dyskobola, co mnie bardziej dziwi, że w sondzie zdecydowana większość nie miała nic przeciwko. Komu przeszkadzał. :/ Mam nadzieję, że Wiedźmin dostanie to na co zasługuje, a nie jak większość polskich gier, których oceny są znacznie naciągane. Raczej 10 nie dostanie ale na pewno znaczek jakości. Okładka okropna, zauważyłem tendencje spadkową. Numer kupię jak zawsze, mam nadzieję, że uda mi się przejść RE5 do premiery Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer genialny.

Z zapowiedzi interesuje mnie tylko F12 i RE:ORC

Recka W2:ZK obowiązkowa, mogę się założyć, że dostanie 9+ lub 10 (z naciskiem na drugą opcję).Plakat powieszę na pewno.Co do DLC się zastanawiam, bo planuję pkt. umiejętności ładować w znaki.

Publicystyka, NL , AR przeczytam jak zwykle.

A do okładki nic nie mam, nawet jeśli to trzecia z W2.

I love CDA :wykrzyknik: :wykrzyknik: :wykrzyknik:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo dobry i na pewno kupię, ale szkoda ze w tym DLC dla wieśka nie ma stroju dla szermierza tylko strój alchemika

@Edit

Droga redakcjo na jakim kompie graliście w wieśka 2 i czy testowaliście ją na kilku komputerach o różnych konfiguracjach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, a ja tak chciałem Portala 2 na okładce. a tu znowu ten paskudny pysk monsieur Geralta, do tego jeszcze z kilkudniową trzciną :pinch: nie znacie się i tyle :jezyk2:

niemniej i tak trzeba się pozachwycać nad nowym numerem - zestaw pełnych wersji przezacny, plakat na pewno będzie jak ulał na tę gołą ścianę za moim biurkiem, będzie też co do poczytania (uwielbiam takie teksty jak ten enkiego o "uczących" grach) :) niepokoi nietypowa forma NL, ale chyba nie będzie tak straszne :rolleyes: teraz tylko jakoś doczekać do wtorku i będzie dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kupuje. Nawet recenzję Wiedźmina przeczytam, chociaż nie podoba mi się ta gra i na pewno jej nie kupię. Ale jest to jeden z niewielu numerów CD-Action, w których bardziej mnie zachęcają pełne wersje gier niż zawartość samego pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ogólnie zawartością wypada prześwietnie . Recenzje Wiedźmina 2 , Mortal Kombat , Portal 2 - no po prostu miodzio . Podobnie z zapowiedziami . Ciekawy jestem co to znaczy że Na Luzie i Action Redaction będą w innym wydaniu niż zwykle ;) Pełne wersje średnio mi się podobają . Żadna nie przypadła mi do gustu . Jestem jeszcze ciekawy czy te 8 stron recenzji wiedźmina to 2-stronnicowy otwieracz i 6 stron recenzji ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, miejmy nadzieję, że rzeczywiście ta okładka wygląda w realu lepiej, bo te sraczkowa..., a sorry, pomarańczowy kolor jest do bani.

No i kolejne pytanie: Jak będą zapakowane DVD? No i czy w końcu pojawi się tam obiecana okładka na coverki z kwietniowego numeru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to co w komentarzu do newsa:

Z okładką się nie postaraliście - bardzo podobna już była niedawno. W dodatku plakat tak samo - znacznie ciekawsze mam plakaty z GIERMASZU CDP (tego Królewskiego w stolicy) i to na papierze kredowym. A ten... morda Wieśka patrzy na mnie ze wszystkich stron, może coś innego dla odmiany (Triss? Kilka postaci? Jakieś budowle/akcja w tle? Co-ko-lwiek!)? Za to wnętrze numeru nad wyraz bogate i za to stokrotne dzięki. Pełniaki naprawdę udane, choć mnie interesuje tylko RE5. Reasumując - tak czy inaczej must have, choć w tym miesiącu trzeba mocniej zacisnąć pasa, bo więcej wydatków i przede wszystkim kolekcjonerka Wieśka 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się nie zgodzić. Zawartość jest mega wypas, pełniaki super...tylko ta okładka. Ileż można pokazywać tego samego ryja? Żeby to przynajmniej była nowa twarz...ale to ta sama, lekko zmodyfikowana. Monotonne to strasznie...zresztą przez to, że kampania reklamowa CDP nabiera tempa...to aż mam ochotę odwołać preorder kolekcjonerki...bo już mam zwyczajnie dosyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki fani dyskobola. Polecam tez lekture komiksu urodzinowego w tym nr CDA tam jest cos o jego losach :)

Normalnie jak politycy...

Bo mial wrocic ale wybitnie nam nie siedzial w tej okladce. Dlatego poszlismy na kompromis. Tym niemniej nie ma decyzji "dyskobol won".

Przyznacie się kiedyś?

Jak uznamy, ze juz na pewno nie wroci, bo wbrew pozorom jakas decyzja w tej sprawie nie zapadla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość pisemka jest naprawdę super, świetny pełniak, fajny plakat (ale z WoT...), ciekawe recenzje (czy Wiesiek 2 dostał dychę?) takie jak Portal 2, Mortal Kombat i coś tam jewszcze było, ale nie pamiętam;P No i oczywiście wszechobecny Geralt. Ale okładka - paskudna, aż ciary przechodzą... No i Wiesiek gościł już u Was chyba 2 czy 3 razy... Ale ogólnie kupię oczywiście (szkoda, że podnieśliście cenę...) i będzie co czytać. Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ogólnie zawartością wypada prześwietnie . Recenzje Wiedźmina 2 , Mortal Kombat , Portal 2 - no po prostu miodzio . Podobnie z zapowiedziami . Ciekawy jestem co to znaczy że Na Luzie i Action Redaction będą w innym wydaniu niż zwykle ;) Pełne wersje średnio mi się podobają . Żadna nie przypadła mi do gustu . Jestem jeszcze ciekawy czy te 8 stron recenzji wiedźmina to 2-stronnicowy otwieracz i 6 stron recenzji ???

AR na pewno NIE bedzie w nowej formie, skad to sie wam wzielo. A i NL bedzie NIECO inne niz ostatnio ale tez vbez zadnej rewolucji. Don't panic.

No, miejmy nadzieję, że rzeczywiście ta okładka wygląda w realu lepiej, bo te sraczkowa..., a sorry, pomarańczowy kolor jest do bani.

W realu on nie jest pomaranczowy, tylko taki ceglasty i odblaskowy. Mowilem, ze na screenie nie da sie oddac tzw. "piatego koloru".

No i kolejne pytanie: Jak będą zapakowane DVD? No i czy w końcu pojawi się tam obiecana okładka na coverki z kwietniowego numeru?

Tak jak w kwietniu, a z okladka kwietniowego coverka tosmy faktycznie dali ciala... ale szybko postaramy sie to nadrobic.

Napiszę to co w komentarzu do newsa:

Z okładką się nie postaraliście - bardzo podobna już była niedawno. W dodatku plakat tak samo - znacznie ciekawsze mam plakaty z GIERMASZU CDP (tego Królewskiego w stolicy) i to na papierze kredowym. A ten... morda Wieśka patrzy na mnie ze wszystkich stron, może coś innego dla odmiany (Triss? Kilka postaci? Jakieś budowle/akcja w tle? Co-ko-lwiek!)?

Jakbysmy byli CDP Red, to narzekanie mialoby sens. Ale dostalismy kilka graf do wyboru, robilismy proby na zwiedzajacych redakcje i wiekszosc wskazala na ten art. Triss poszla do Playboya... a szkoda. No ale nie my tu dysponowalismy grafami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki w obszernym i nieco przekornie zatytułowanym tekście ?Czego nas ?uczą? gry? wytyka twórcom rozmaite bzdury, którymi ?od zawsze? nas karmią ? a my już w efekcie nawet nie zauważamy, jak bezsensowne są to zagrania. Sami sprawdźcie, czy podane tam fakty/rozwiązania nigdy was jakoś nie niepokoiły.

Czy ów felieton będzie poruszał min. takie kwiatki, jakie zamieściliście (w oparciu o, MAM NADZIEJĘ, info zaczerpnięte od producenta) na głównej stronie w oficjalnej zapowiedzi "Assassin´s Creed: Revelations"?

"W swojej podróży Ezio trafi do Konstantynopola, serca imperium Ottomańskiego, gdzie rosnąca w siłę armia Templariuszy może doprowadzić do destabilizacji regionu".

Widzę, że sprawa okładki powraca niczym refren. Proponowałbym, aby w którymś z najbliższych numerów, redakcja zrobiła wszystkim "kuku" i... nie zamieściła na okładce żadnej grafiki. Po prostu - biała ściana, jedynie logo marki i opisana czarną czcionką hasłowa zawartość pisma. Mogłaby by też być i ukryta treść: np. "narysuj co chcesz - to jedyna i niepowtarzalna szansa na wymarzoną okładkę" :jezyk2:

Z pełników zainteresowała mnie ta ścigałka - ostatnio jakoś włączyła mi się chcica na rozbijanie się brykami :) Ponownie meczę GRID'a wespół z DIRT'em 2

"Sam & Max" - świetna, z hurtową ilością kretyńskiego (w tym pozytywnym znaczeniu) humoru, przygodówka. Niestety (i stety) - posiadam premierówkę z drukowanym poradnikiem ;p Nie powiem - nieraz się przydał; człek czasami nie nadąża za iście "logicznymi" pomysłami Maxa ;p Warto też nadmienić, że "Sam & Max" jest jedną z niewielu produkcji spolonizowanej po mistrzowsku.

Z działów w magazynie na pewno nie omieszkam bliżej poznać Anny, zobaczyć co słychać u chłopaków z "Battlefielda", "Mortala" (czy ktoś coś wspominał o "NIE DLA KONSOL W CDA"?) i "SF IV Super coś tam".

Przepraszam, wiem, że to zakrawa niemal na zdradę stanu i anty patriotyzm, jednak naprawdę nie interesuje mnie "Wiedźmin 2". Niemniej jednak gratuluję za byciem Number 1 na świecie :brawa: . He he, ciekawe czy reakcja graczy za granicą będzie analogiczna jak w przypadku Waszej recki "Kill Zone 3".

Reasumują - numer kupię w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Niemcom udało się zdobyć ładnego arta.

http://www.pcaction.de/PC-ACTION-11-10-Tit...icle/view/5633/

I jeszcze Lara z tyłu.

I plakat lepszy. Szkoda, że do najbliższego niemieckiego salonu z prasą mam 600 kilometrów.

@zawartość - Pro. Interesuje mnie w sumie tylko recenzja SOCOM4. Można się dowiedzieć kto jest autorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba takiego szału jak przy recenzji Killzone'a nie będzie, bo już dzień po premierze CDAction (w środę) ma wyjść to niemieckie pisemko również z recenzją. Tak czy siak - 24h to DUŻO czasu, a w internecie wszystko szybko się rozchodzi ;) Jakby ktoś przetłumaczył recenzję i wrzucił fragmenty na jakieś duże forum tooo... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tam, ojj tam. Po cichu liczę na dyszkę dla Wiedźmina 2, ale mam nadzieję, ze będzie chociaż znaczek jakości :) . Poza tym nie powiem nic, bo będę w kółko wracać do głównego tematu tego numeru (DYCHA! DYCHA!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...