Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Z CDA jest tak, że jakość nie-głównych pełniaków jest odwrotnie proporcjonalna do zawartości numeru. Ostatnio główne są dobre, ale drugorzędne... zawsze jakaś banalna ścigałka i MMO. Ja wszytko rozumie, że kasa się liczy, ale chociaż czasem dodajcie coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Niemcom udało się zdobyć ładnego arta.

http://www.pcaction.de/PC-ACTION-11-10-Tit...icle/view/5633/

I jeszcze Lara z tyłu.

To jest ladny art? Wybacz, ale tez go mielismy (i jeszcze jednego - wszystkie znajdziecie w recenzji) i uznalismy, ze lepsza ponura morda niz takie wygladzone cos. To zreszta jest twarz Wieska sprzed polrocza, teraz obowiazuje juz inny image, wiec okladka bylaby niezgodna z tym, co bedzie w grze.

@zawartość - Pro. Interesuje mnie w sumie tylko recenzja SOCOM4. Można się dowiedzieć kto jest autorem?

Jakas amerykanska firma. :laugh:

Chyba takiego szału jak przy recenzji Killzone'a nie będzie, bo już dzień po premierze CDAction (w środę) ma wyjść to niemieckie pisemko również z recenzją. Tak czy siak - 24h to DUŻO czasu, a w internecie wszystko szybko się rozchodzi ;) Jakby ktoś przetłumaczył recenzję i wrzucił fragmenty na jakieś duże forum tooo... :D

Wiesz, to "pierwsze na swiecie" to w sumie taki tylko achievment. :wink:

Dla nas liczy sie, ze mamy te recke na czasie, no i pierwsi w Polsce. :rolleyes:

Nawet jakbysmy byli drudzy, trzeci ci piaci :P na swiecie, to dla was zadna roznica i dla nas pewnie tez, choc wiadomo ze "pierwsi na swiecie" brzmi epicko.

Z CDA jest tak, że jakość nie-głównych pełniaków jest odwrotnie proporcjonalna do zawartości numeru. Ostatnio główne są dobre, ale drugorzędne... zawsze jakaś banalna ścigałka i MMO. Ja wszytko rozumie, że kasa się liczy, ale chociaż czasem dodajcie coś innego.

ALe ty naprawde pierniczysz... :dry: "kasa sie liczy". No pewnie, ze sie liczy ale jesli uwazasz, ze DLATEGO dajemy ZAWSZE (?) jakas "banalna scigalke" (fani GT Legends cie zabija...) i MMO to jestes w bledzie. Pociesze cie, ze GDYBY dolaczanie samochodowek i MMO nabijalo wiecej kasy niz innych gatunkow, to mialbys je faktycznie co miesiac i to jako nr 1 i 2...

Pomine juz fakt, ze tak naprawde licza sie zwykle pelniak nr 1 i 2, a reszta to juz tak dla kolekcjonerow rozmaitych raczej.

A w ogole to wez sobie chocby CDA od 01/11 i sprawdz jakie gry byly jako 3-4 (gatunki) i podaj zestawienie, zanim zaczniesz uzywac slowa ZAWSZE itd.

PS. A w ogole to jakosc pelniakow jest z soba scisle powiazana - im lepsze (drozsze) pelniaki glowne, tym mniej kasy zostaje na 3-4. I odwrotnie. Zatem powinienes sie modlic, zeby 3-4 byly jak najslabsze, bo to gwarantuje znakomite gry na 1-2 miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo czekałem na ten moment aż w CD-A będzie RE5 o Samie i Maxie nie wspominając :) (oczywiście jest wiele innych gier w sferze marzeń ale to chyba każdy ma) - nie będę oryginalny, powiem krótko "Moje 17 zł macie na 100% w kieszeni" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany napiszę, że cieszę się z zapowiedzi Saints Row 3 - dwójkę przeszedłem całą i strasznie mi się podobał jej jajcarski klimat na luzie. Oczywiście, recka Wieśka obowiązkowa, tak samo z Portalem 2 - ciągle waham się, czy go kupić - liczę na to, że recenzja rozwieje moje wątpliwości. No i kolejny tekst Smugglera, czekam z niecierpliwością.

Aha, bardzo cieszę się z tekstu nt. smartfonów, jak również systemów operacyjnych w nich występujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to "pierwsze na swiecie" to w sumie taki tylko achievment. :wink:

Dla nas liczy sie, ze mamy te recke na czasie, no i pierwsi w Polsce. :rolleyes:

Nawet jakbysmy byli drudzy, trzeci ci piaci :P na swiecie, to dla was zadna roznica i dla nas pewnie tez, choc wiadomo ze "pierwsi na swiecie" brzmi epicko.

Już nie bądź taki skromny, przecież pamiętasz jak niedawno za granicą o Was pisali? :D Dla "was", czyli dla nas, a konkretnie dla mnie, to bardzo duża różnica - w KOŃcu jestem Polakiem, a w Polsce wychodzi CDA, w którym jest pierwsza recka na świecie gry, która będzie przez długi okres czasu hitem na listach growych sklepów na całym świecie. Oł JEA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to "pierwsze na swiecie" to w sumie taki tylko achievment. :wink:

Dla nas liczy sie, ze mamy te recke na czasie, no i pierwsi w Polsce. :rolleyes:

Nawet jakbysmy byli drudzy, trzeci ci piaci :P na swiecie, to dla was zadna roznica i dla nas pewnie tez, choc wiadomo ze "pierwsi na swiecie" brzmi epicko.

Już nie bądź taki skromny, przecież pamiętasz jak niedawno za granicą o Was pisali? :D Dla "was", czyli dla nas, a konkretnie dla mnie, to bardzo duża różnica - w KOŃcu jestem Polakiem, a w Polsce wychodzi CDA, w którym jest pierwsza recka na świecie gry, która będzie przez długi okres czasu hitem na listach growych sklepów na całym świecie. Oł JEA!

No tak, pisali i co z tego. :)

A ktos pamieta, ze mielismy PIERWSZA NA SWIECIE recenzje Stalkera? Nie? No wlasnie. Tak przemija slawa "pierwszej recenzji". Ale ze 10 lat temu dalismy 10/10 dla Monsters, Inc. to pamietacie. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sława jest sławą, nie ważne ile trwa. Nawet głupie "5 minut" jest czymś niezwykłym, choć spoglądając na to wszystko tak na chłodno, to w sumie co miesiąc ktoś ma jakąś "pierwszą na świecie" i chyba faktycznie masz rację, że w obliczu tak wielkiej ilości takiego typu czasopism, sława przemija szybko, bo wątpię w to, iż co miesiąc tylko jeden magazyn ma same recki "pierwsze na świecie" - wtedy naprawdę byłby sławny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno mieliście pierwszą na świecie Killzone3 :) A to już było głośne w necie (mieliście artykuł nawet o tym, jak CDA po tym wydarzeniu zaistniało na świecie)

Bardzo podoba mi się zawartość.

Panie Smuggler, mógłby pan zdradzić rąbka tajemnicy, kto nie dochodził przed ostatnie dni sprzed komputera żeby napisać te recenzję Wiedźminka? Czyli po prostu kto będzie oceniał (plotki mawiają że Cormac i Enti)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli recki Rush'n'Attack nie będzie? Eh kpina z czytelników!:/

A dokladniej z jednego.

Panie Smuggler, mógłby pan zdradzić rąbka tajemnicy, kto nie dochodził przed ostatnie dni sprzed komputera żeby napisać te recenzję Wiedźminka? Czyli po prostu kto będzie oceniał (plotki mawiają że Cormac i Enti)

Enticzek penticzek bedzie Enki i Monkniczek. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ten numer naprawdę kopie dupę (przynajmniej tak wynika z opisu), za takie pełniaki i recki/teksty w czasopiśmie nie wahałbym się wyłożyć dwóch dych ani przez sekundę. Naprawdę dzięki! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enki i Monk? Serio?

Cytat z rozmowy z kumplem na GG: "jak recenzowal Smugg, o bedzie 10, jak Cormac, to 9+, a jak enki... to o 10 mozemy zapomniec"

:-)

P.S.

Oczywiście do enkiego nic nie mam, ba, cieszę się, że jest ktoś taki, kto potrafi iść czasem pod prąd! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okładką się nie postaraliście - bardzo podobna już była niedawno.

My nie robimy sobie sami graf na okładki. Musimy w tym względzie polegać na producentach i dystrybutorach. CDP przysłał kilka grafik z Wiedźmina 2, z których wybraliśmy najlepszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 trzeci raz już na okładce... Dla mnie to jest męczące, podobna sytuacja była z częścią pierwszą. "Trójka" będzie otwierać pismo 5-10 razy? :/ Numeru raczej nie kupię, w samym piśmie nic mnie specjalnie nie interesuje, tak samo sytuacja ma się z coverem, niemniej za zamieszczenie na płycie Resa 5 wyrazy uznania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer dość dobry kilka ciekawych zapowiedzi. Recenzje World of Tanks, Mortal Kombat i Disciples najbardziej mnie interesują.8 stron o Wiedźminie nie za dużo? Przeczytam ale gry i tak nie kupię.W publicystyce najciekawiej zapowiada się "Czego ?uczą? nas gry"

Na okładce znowu Geralt jakoś przeżyje choć wolałbym Scorpiona lub Sub-Zero :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuuuuuuuuuuck!!! Teraz mnie boli, ze zamówiłem prenumeratę, bo pewnie, będę musiał czekać na numer znacznie dłużej niż do 10 maja ;( Ale widzę, że zawartość pisemka jest mega :D Już nie mogę się doczekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez trzy ostatnie dni, nie miałem w ogóle styczności ze światem, jednym słowem -matury... Gdy dzisiaj rano zobaczyłem, a raczej przeczytałem o zawartości najnowszego CDA, to o mało nie popuściłem. Kurcze na coverku 3/4 gier jak dla mnie wypaśne! Mythos mnie nie interesuje, paczka z WoWem powinna przyjść w następnym tygodniu, GT legends - jako fan simracingu na pewno wypróbuję, Sam & Max grałem w demko, gierki słownyne i humor w tej grze - mistrzostwo, a polska wersja językowa zwala z nóg - duet Boberek i Mann, nic dodać nic ująć. No i główny pełniak Resident Evil 5. Powiem szczerze, że miło mnie zaskoczyliście. Nie spodziewałem się tego, nie tak starego przecież tytułu.

A co do samej zawartości pisma. Plakat z mordką Wieśka, hmm, gdzie ja go powieszę... Mogliście troszke mniejszy dać. Oczywiście pierwszym materiałem z którym się zapoznam, będzie PIERWSZA RECENZJA NA ŚWIECIE Wiedźmina 2. Tematy w publicystyce wydają się być ciekawe, do tego testy sprzętu oraz trendy: "Co w smartfonach piszczy" i "Mizianie po ekranie". Będzie co czytać po maturach. Oczywiście, nieprzerwanie od 5 lat, macie moje 15, o przepraszam tym razem 17 złociszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzący numer zapowiada się nadzwyczaj smakowicie. Recenzja Wiedźmina jest głównym daniem, ale inne teksty też przeczytam z niemniejszą uwagą. Ciekawy jestem postępów prac nad grą FIFA 12. Ciekawe czy tym razem EA Sports zafunduje graczom kolejną świetną kopankę. I tym razem mam nadzieję, że PC nie będzie potraktowany po macoszemu. Recenzja Mortal Kombat to też punkt wart uwagi. A w dziale "W produkcji" przeczytamy co słychać u Duke'a. Ten numer naprawdę jest niesamowity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...