Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 06/2011 zawartość

Polecane posty

Ok,ponawiam moje pytanie,dlaczego nie udało się wam zamieścić recki Darkspore w tym numerze?

Nie dostaliśmy gry na czas.

Ok,a czy w następnym numerze można się tej recki spodziewać?

Podłączam się pod to pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ponawiam moje pytanie,dlaczego nie udało się wam zamieścić recki Darkspore w tym numerze?

Nie dostaliśmy gry na czas.

Ok,a czy w następnym numerze można się tej recki spodziewać?

Podłączam się pod to pytanie.

Jestem ciekawy waszych teorii, dlaczego myślicie, że mogłoby jej nie być. Naprawdę mnie to interesuje. Pośmiejemy się razem. :]

lolllllll

gdzie l.a. norie???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Gorączkę polllllllecam wypocić pod pierzyną kollllllllego. Aż tobą trzęsie. Wracaj prędko do zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... szkoda że nie dostaliśmy niespodzianki np. Wiedźmina Edycję Rozszerzoną ( tylko ) na cover tak jak pod koniec 2009 roku dostaliśmy DMC 4 :dry:

Chcesz miec taka konkretnie gre jakbys chcial - kaska w lapke i do sklepu. :dry:

a jak ktoś niema kaski? :dry: a poza tym to chyba racja z tym DMC 4 nie? bo przecież jak daliście DMC to on kosztował 60 zeta, a teraz Wiedźmin kosztuje tyle samo. hmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym to chyba racja z tym DMC 4 nie? bo przecież jak daliście DMC to on kosztował 60 zeta, a teraz Wiedźmin kosztuje tyle samo. hmm...

I co z tego, że kosztuje tyle samo? My gier na pełniaki nie kupujemy w sklepie. Tłumaczyliśmy już wielokrotnie, że cena sklepowa i cena licencji na zamieszczenie pełnej wersji to dwie różne rzeczy. Poza tym jest jeszcze taki "drobiazg", że właściciel praw do gry musi chcieć nam ją sprzedać.

lolllllll

gdzie l.a. norie???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Pogadamy jak weźmiesz pigułkę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy waszych teorii, dlaczego myślicie, że mogłoby jej nie być. Naprawdę mnie to interesuje. Pośmiejemy się razem. :]

Skąd mam wiedzieć...CormaC tak napisał, ale czyżby to oznaczało, że macie tą grę i że to właśnie TY ją recenzujesz?

W sumie to nawet byś się do tego ze wszystkich redaktorów najbardziej nadawał, moim skromnym zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megaplakat

Wolałbym coś z Triss Merigold w stylu Playboya jak chyba prawie każdy facet, ale sam plakat reprezentuje górne stany średnie. Plus dla redakcji za pomysł.

Recenzje

Interesuje mnie tylko Wiedźmin oraz Mortal Kombat. Mam tylko nadzieję że przy recenzji nie będzie podanych zbyt wiele spojlerów.

Publicystyka

Dla mnie nic ciekawego nie zawiera.

Gry

Na pewno zagram w Resident Evil oraz w Sam + Max ewentualnie wypróbuję Mythos. Bardzo dobry dobór licencji gratuluję operatywności redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płytkach tak jak lubię, różnorodnie.

Plakat jak dla mnie neutralnie.

Trzeba przyznać, że recka wiedźmina robi wrażenie, a i chętnie przeczytam wywiad z Rhianną Pratchett(córką TEGO Pratchetta).

Ogólnie jest spoko, będzie co poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, że przy premierze Wiedźmina 2 ta gra musiała wylądować na okładce. Ale po co w takim razie dawaliście ją też w numerze styczniowym? Obie części Wieśka lądowały już ze 6 razy na okładce i 3-4 na plakacie. I to w wyborze "Geralt z mieczem lub bez". Ja bardzo lubię tę postać ale już mi się przejadła jak ją tak często serwujecie. W końcu to facet a nie laska - no ileż można? I szkoda, że Dyskobol znika. Nie możecie go tylko zmniejszyć lub "spłaszczyć" tak aby ledwo wystawał ponad litery?? A ręka z dyskiem może się "chować" pod tytuły pełniaków by cały Dyskobol nie zajmował tyle miejsca. No i mam nadzieję, że txt SMG będzie lepszy niż te wspominki z 5/11.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę dziwne pytanko do redaktorów: Co będzie w worku z jutrzejszym numerem (plakaty, karty z dlc, ile płyt itp.) bo będę musiał kupować w sklepie gdzie dodatki są chowane pod ladą (bo kradną) i panie bardzo często zapominają je oddać po zakupie i teraz boję się że kupię niekompletny numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Panowie i Panie, ja mam pytanie odnośnie DLC. Orientuje się ktoś, co znaczy fraza "kody są indywidualne i jednorazowe"? Będzie można ich użyć tylko raz, a potem, przy - dajmy na to - następnej instalacji gry za pół roku już nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że przypiszą się one do konta i będziesz je miał zawsze. Coś, jak w DA czy w ME 2 z tymi darmowymi DLC. Natomiast indywidualne to dlatego, że nie będzie wydrukowany jeden wspólny klucz, tylko każdy będzie miał własną kombinację znaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się obraziłem :( Nie można dawać dwóch świetnych plakatów w jednym. Jedno zawsze musi być kiszka no bo jak powiesić dwa na raz? :P

No widzisz to zależy od gustów. Mi akurat tylko jeden plakat się podoba, ten z WoT.

Ale jeśli nie chcesz marnować żadnej ze stron plakatu to po prostu przyklej go do szyby xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis tutaj, więc czuję niewielką tremę :icon_lol:

Za kilka chwil opuszczam swoje przytulne gniazdko i wyruszam w długą podróż do pracy. Oczywiście po drodze nawiedzę najbliższy kiosk, zakupię sobie egzemplarz mojego ulubionego pisemka i... I moja wydajność, jako pracownika osiągnie graniczne zero :icon_lol: Wy Twórcy nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jaki macie olbrzymi wpływ na gospodarkę naszego cudnego kraju :icon_wink:

Jakby tego było mało, to w czwartek mam swój pierwszy test sprawdzający postępy w procesie edukacyjnym języka japońskiego... i co?? I pewnie nic nie zrobię, bo będę spoglądał, z wielkim uczuciem, na serię następujących po sobie literek, pięknie przewijających się na stronach

Waszego pisma. Zaszkodzi to również moim planom napisania prac na zajęcia i stworzenia jakiś dziwnych programów na laborki z programowania. Ale przecież życie nie może składać się tylko z wyjątkowo uciążliwych obowiązków :rolleyes: Aby nie zaśmiecać już tego wątku, nie będę pisał, co się będzie działo za tydzień, po zakupie tej jednej, jedynej, niepowtarzalne i czarującej kopii Wiedźmina... A wszystko to, przed czerwcowymi egzaminami :P

Swoje spostrzeżenia na temat nowego pisemka oczywiście zamieszczę, jak tylko odpalę komputer... w pracy :P

Na tym zakończę swoją dziewiczą podróż po nieznanych obszarach tego forum. Mam nadzieję, że nie bardzo zakurzyłem to sterylne środowisko, w którym, mam nadzieję spędzić jakiś czas. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę wcześnie na opinie o całym numerze, ale recenzja, Wiedźmina, którą udało mi się przeczytać jest świetna. Ocena jest jaka jest, na fanfary trzeba będzie poczekać do 3. części przygód Geralta. Gra chyba rzeczywiście trochę za krótka, ale to pewnie jest dla jednorazowego przejścia wątku głównego, a z misjami pobocznymi i faktem, że nawet po kilkukrotnym zagraniu odkrywamy nowe questy trzeba pomnożyć x2 lub x3.

Ja osobiście cieszę się też z tego faktu, że nie grałem nawet w część pierwszą(możliwości kompa) i cała ta przygoda z Wieśkiem jest jeszcze przede mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem, że przy premierze Wiedźmina 2 ta gra musiała wylądować na okładce. Ale po co w takim razie dawaliście ją też w numerze styczniowym?

Bo widac mielismy powody :)

Obie części Wieśka lądowały już ze 6 razy na okładce i 3-4 na plakacie. I to w wyborze "Geralt z mieczem lub bez". Ja bardzo lubię tę postać ale już mi się przejadła jak ją tak często serwujecie. W końcu to facet a nie laska - no ileż można? I szkoda, że Dyskobol znika. Nie możecie go tylko zmniejszyć lub "spłaszczyć" tak aby ledwo wystawał ponad litery?? A ręka z dyskiem może się "chować" pod tytuły pełniaków by cały Dyskobol nie zajmował tyle miejsca. No i mam nadzieję, że txt SMG będzie lepszy niż te wspominki z 5/11.

Bedzie inny, tzn. klasycznie o historii komputeryzacji a nie jakies wlasne refleksje :)

Mam takie trochę dziwne pytanko do redaktorów: Co będzie w worku z jutrzejszym numerem (plakaty, karty z dlc, ile płyt itp.) bo będę musiał kupować w sklepie gdzie dodatki są chowane pod ladą (bo kradną) i panie bardzo często zapominają je oddać po zakupie i teraz boję się że kupię niekompletny numer.

Pismo, 2 DVD (wazne!), megaplakat, worek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...