Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Megaplakat - Wiedźmin 2 i World of Tanks

Megaplakat  

790 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą stroną powiesisz plakat. Tak aby był widoczny:

    • Wiedźmin 2
      570
    • World of Tanks
      219


Polecane posty

Cóż, ta okładka jest zbyt statyczna, ale jako że Wiedźmin wcześniej gościł na mojej ścianie przez bite dwa (!) lata, to i teraz Geralt będzie u mnie miał miejsce :) . Kupno edycji ES zobowiązuje :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziomy plakat to chyba nowość w CDA. W sumie to szkoda, że akurat taka gra znajdzie się na poziomym formacie, ale cóż - zawsze można powiesić Wiecha - ostatni plakat z "jedynki" niedawno mi się podarł, więc będzie fajny zamiennik :)

Swoją drogą, to przeciek chyba aż za prosty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najgorsze plakaty jakie były.

Liczyłem, że na plakacie z wieśka (bo to raczej było oczywiste, że się taki pojawi) będzie jakaś dziewczyna geralta lub on jak się z kimś tłucze. A tu sama jego morda, w dodatku dosyć kiepska.

World of tanks. Tu w ogóle pudło. Lubię tą grę ale żeby marnować na nią część ściany?

Gdzieś z boku zawiesze wieśka. Nie zwykłem marnować plakatów.

Assassin i panienka z age of conan utrzymają swą centralną pozycję.

Ogólnie dziękuje za jakikolwiek plakat i aby częściej się w CDA pojawiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powieszę Wiedźmina (damn, ale to zabrzmiało... :/). Co prawda podobają mi się obydwie strony plakatu, ale ta strona z World of Tanks jest do powieszenia poziomo, czyli odpada.

Nie mogę się już doczekać przyszłego numeru. Mocno znudził mi się plakat z Assassin's Creeda i wreszcie w moim pokoju będzie coś nowego. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz najlepiej by było jakby na plakacie jakaś kobieta była. Ale jeśli juz mam wybierać z tych dwóch to głos pójdzie na czołgi, ponieważ Wiesiek i tak wygra. :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powieszę człogi. Plakat jest znacznie dynamiczniejszy, na tym z Wieśka nie dzieje się absolutnie nic. Tutaj są jakieś wybuchy, można na coś popatrzeć. A gęba Geralta jest tak paskudna, że nawet marka nie namówi mnie do wywieszenia plakatu stroną Wiedźmina :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zawieszam plakat z wiedźminem. Ma paskudną mordę ale przecież taki był w książce - to nie jest przecież jakiś cukierkowy laluś . Wiadomo kiedy przecieki do pełnych wersji / pełnej wersji w następnym numerze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...