Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Audiobook mnie nie przekonuje, ale może komuś się spodoba. Nie chodzi o tytuł, ale o samo "audio" jak można słuchać książek. -.-

Shaun White Snowboarding bardzo ciekawy pełniak, w końcu coś oryginalnego. Mam nadzieję, że pierwsza pełna wersja będzie ogromnym "pożeraczem" czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że jest w fazie Beta i chodziła mi o to , beta jast wiecznie ulepszana i pewnie tańsza od pełne wersji , kiedy ta wyjdzie . Jeśli chodzi o World in Conflict to kiedyś grałem w pirata i był świetny . Oczywiście już rzuciłem piractwo , wszystko kupuje legalnie i jestem z tego bardzo dumny , piractwa bardzo żałuje , a gra świetna . NFS : Most Wanted hmmmm dobra gra , rzekł bym , że najlepsza z serii , ale raczej szans nie ma .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie BOMBA! Sam planowałem zakupić parę CDA z tamtego roku (96') w stanie co najmniej dobrym a tu nagle sobie je będę mógł zobaczyć nie czekając na przesyłkę czy jakieś przelewy itd. Klient z pewnością mi się przyda bo gra chciała mi się ściągać z 8 godz i nie ściągnąłem bo nie chciało mi się czekać. Audiobooki mogą być,

-Gdy miałem 4-6 lat to potrafiłem spędzać godziny nad Kolejny,i częściami SSX (na ps2 grywałem , nawet nie wiem czy było to na innych platformach :D) które były wg. mnie świetne i nawet gdyby Shaun White Snowboarding mia średnią ocen 10% to i tak bym w niego z przyjemności grał:]

A co do pełnych wersji gier skoro ta ma być NAJSŁABSZĄ z gier na DVD do nie jestem w stanie wyobrazić sobie jakie to będą inne pełniaki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Smugglerze twardy z Ciebie zawodnik ;p Ciekawie co z tym zrobisz: Smugglerze daj jakąś podpowiedź co to za prezenty o których wspomniał Ghost mają się znaleźć w nowym CDA?

Fajne.

A co to ma "fajne" znaczyć? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Smugg, Daj nam podpowiedź związaną z tytułem pełniaka który ma znaleźć się w urodzinowym numerze w roku 2011 nie wliczając w to Shaun White Snowboarding ani Allods Online :D

Ja tez się nie mogę doczekać ale o ile wiem Smuggler na pewno nie udzieli ci informacji.Poczekajcie jutro na przecieki ludzie.Ile można pytać o to samo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Smugglerze twardy z Ciebie zawodnik ;p Ciekawie co z tym zrobisz: Smugglerze daj jakąś podpowiedź co to za prezenty o których wspomniał Ghost mają się znaleźć w nowym CDA?

Fajne.

A co to ma "fajne" znaczyć? ;p

to jest odpowiedz na twoje pytanie. Jakie pytanie, taka odpowiedz. :rolleyes:

Dobra Smugg, Daj nam podpowiedź związaną z tytułem pełniaka który ma znaleźć się w urodzinowym numerze w roku 2011 nie wliczając w to Shaun White Snowboarding ani Allods Online :D

macie (daje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up A wieć jakiego typu będzie ta "niespodzianka", będzie to SUPER pełniak, tipsomaniak, czy coś jeszcze innego ?

EDIT: Co do Macie to Macie+k= Maciek... Maciek=Klan Klan=Rysio z Klanu Rysio z Klanu=Piotr Cyrwus... Czy to będzie jakiś film z Piotrem Cyrwusem ? :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bet on Soldier , Company of Heroes , Red Alert 3 , Saga Gothic lub Unreal Antologia

Bet on soldier - było

Saga gothic - było

reszta podanych przez ciebie gier zbyt nowe i zbyt duże hity żeby je do pisma mogli dać za rozsądną cenę, cda musiałoby kosztować pewnie z 200zł żeby nie dołożyli do interesu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgaduje ze moze to byc cos od EA na Battlefield jakis z serii ale dobrze by bylo zebyscie dali cos z dobrym multi

A co ja przed chwilą napisałam?

EA. Nie. Daje. Licencji. Na. Swoje. Gry. Pismom. Typu. CDA.

Dotarło?

//przepraszam, ale niektórzy ludzie po prostu są wnerwiający...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgaduje ze moze to byc cos od EA na Battlefield jakis z serii ale dobrze by bylo zebyscie dali cos z dobrym multi

A co ja przed chwilą napisałam?

EA. Nie. Daje. Licencji. Na. Swoje. Gry. Pismom. Typu. CDA.

Dotarło?

//przepraszam, ale niektórzy ludzie po prostu są wnerwiający...

przepraszam ze ciebie "wnerwiłem" ale kiedy pisalem mój post twojego jeszcze nie bylo

proponujac cos jeszcze innego moze (z malym prawdopodobienstwem) Borderlands lub tez jakis operation flashpoint lub jakis z serious sam HD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgaduje ze moze to byc cos od EA na Battlefield jakis z serii ale dobrze by bylo zebyscie dali cos z dobrym multi

A co ja przed chwilą napisałam?

EA. Nie. Daje. Licencji. Na. Swoje. Gry. Pismom. Typu. CDA.

Dotarło?

//przepraszam, ale niektórzy ludzie po prostu są wnerwiający...

EA zapewne sprzedałoby licencję CDA, ale koszt takiej licencji byłby na tyle wysoki, że CDA po miesiącu musiałoby zwijać manatki. ;) Taki luksus (gry od EA itd.) to chyba tylko we Włoszech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę , że fajnym może nie dodatkiem lecz jednym z najlepszych artykułów w piśmie było by zdjęcie redakcji dołączone w piśmie oraz artykuł " 15-lecie CDA"

I jezeli dobrze pamietam ponad polowa osob na tym zdjeciu byla lysa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun White Snowboarding - czy to bedzie sam singiel czy razem z multiplayerem ?

Multi via LAN z netem cos nie bardzo chcialo dzialac z niejasnych powodow.

Ja tam myślę , że fajnym może nie dodatkiem lecz jednym z najlepszych artykułów w piśmie było by zdjęcie redakcji dołączone w piśmie oraz artykuł " 15-lecie CDA"

I jezeli dobrze pamietam ponad polowa osob na tym zdjeciu byla lysa

bullshit :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...