Skocz do zawartości
Steady

Mortal Kombat (seria)

Polecane posty

Też jestem podekscytowany tym Mortalem, przeskodzi w czasie, tylko nie wiem czemu w prologu Raiden dobija Shinnoka jak w fabule X robi to córka Johnnego Cage. Cassie.

Ten łucznik nazywał się Kung Jin , a ta "osa" D,Vorah .

Słyszałem,że mają ożywić Shang Tsunga.

Powrót Bi-hana brzmi apetycznie.

Tylko po co ożywili Barakę?.

Jednak ta Kronika będzie głównym bossem. A już myślałem,że boss będzie jeszcze potężniejszy niż Shinnok i Shao Kahn.

Też uważam,że Geras jakoś nie przypadł do gustu.

Zastanawia mnie jedno czy dalej będziemy się angażować we Wojnę Frakcji jak X.

Ze starych wraca Kano

Jade

Kabal

Johnny Cage :D

Rain

Mogliby dać jeszcze Jaxa i jego córkę

Ja chcę:

-Milenę

-Reptile.

Roboty:

-Cyrax

-Sektor 

-Ermac

-Sindel

-Stryker

- Tanye

-Nightwolf

-Kung Jina

- Kenshi i Takeda Takahasi

To są tylko moje marzenia.

A wy kogo chcecie zobaczyć w MK11?

Edytowano przez Remus1988

Ale po co ci Jax i jego córka, tak samo Kenshi i Takeda? skoro to te same postacie, tylko inna płeć, szkoda marnować slotów...zresztą na pewno o to się nie pokuszą. Dla mnie Cyrax i Sektor, Reptile i Nightwolf, do tego Noob Saibot, Smoke, Ermac, Johnny, Quan Chi i zobaczyłbym Reiko bardzo chętnie :P  

Edytowano przez konio52

A po ci Quan Chi? już w MK9 mi się nie podobał. Najpierw omamił Scorpiona, a potem się przyznał,że to on pod postacią Sub-Zero zabił klan i jego rodzinę.

A kto będzie sub-bossem?

Goro, Kintaro, czy Motaro?

A jeśli chodzi o rodzinkę Takahashi i Brigssów to ich lubę,tylko Kenshi jak był za mało zaangażowany . Skoro dali rodzinkę Cage'a.

Ale masz rację. Po co marnować tyle slotów?

Dobrze, że Jade wraca, lubiłem jej styl walki kijem w dziewiątce. Liczę tylko, że fabuła będzie bardziej rozbudowana, jak dziewiątka oraz wieże wyzwań będą bardziej zróżnicowane niż w dziesiątce.

Ale co ma do tego Quan Chi? nie ma drugiej takiej samej postaci. Nie lepiej dać Jaxa LUB jego córkę, i Kenshiego LUB Tekade? wtedy nie będą się dublować...szkoda marnować dwóch slotów na te same postacie, tylko różniące się płcią...

Nie wiadomo kto będzie Subbosem, pewnie Shao Kahn, skoro będą podróże w czasie. Motaro też bym chętnie ujrzał.

Edytowano przez konio52

Też ją polubiłem Tylko mam trochę wrażenie,że w dziesiątce twórcy połączyli Kitanę i Jade jako jedną postać, bo niby skąd Kitana w jednym z wariantów ma bumerang i kij Jade?

12 minut temu, konio52 napisał:

Ale co ma do tego Quan Chi? nie ma drugiej takiej samej postaci. Nie lepiej dać Jaxa LUB jego córkę, i Kenshiego LUB Tekade? wtedy nie będą się dublować...szkoda marnować dwóch slotów na te same postacie, tylko różniące się płcią...

Nie wiadomo kto będzie Subbosem, pewnie Shao Kahn, skoro będą podróże w czasie. Motaro też bym chętnie ujrzał.

Zwróciłem na to uwagę, to dlaczego twórcy dołożyli Johnnego i jego córkę? Wolałbym Cassie niż Johnnego, o już wiele działa podczas inwazji jak i wojnie z Shinokiem. A Cassie tylko skopała tyłek Shinnokowi. Więcej Cassie mniej Johnnego.

To są tylko marzenia i tak znając ich to połowę dadzą jako DLC.

Edytowano przez Remus1988

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.