Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Brink

Polecane posty

Zastanawiam się czy nie kupić. Bugi i pseudo recenzje pisane w pośpiechu na kolanie mnie nie zrażają, ale słowo cziter działa jak najbardziej odstraszająco. W jedynej grze na steama jaką grałem (MW2) cziterów była masa i wygląda na to, że i tu VAC znowu dał ciała. Poczekam i zobaczę, wtedy może kupię.

Pokaż mi grę multi w której nie ma cziterów, a im gra popularniejsza tym jest ich wiecej. Nic na to nie poradzisz.

A Ci ktorzy dostana gre przed premiera moga sie przestac cieszyc bo jej nawet nie uruchomia wczesniej niz w piatek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Stingerji - Nic podobnego. W MW2 w momencie w którym przestałem w to grać czitowało ok połowy grających. Dziurawy VAC + matchmaking + żałosny IWNET po prostu storzyli idealne warunki pod cziterów. W grach obsługiwanych przez PB + admini + niemożliwe do zhackowania levele (bo umieszczone na dobrze chronionych serwerach) nie doświadczałem takich rzeczy. Oczywiście w najpopularniejszych: COD4, COD2, BC2 cziterzy się zdarzają, ale wciąż jest to margines. Co do Brinka to poczekam i zobaczę jak będzie, ale póki co jestem raczej na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ile gier z VACiem grałeś? Bo ja całkiem sporo. I naprawdę wcale tylu cziterów nie spotkałem. VAC nie jest dziurawy, on działa w inny sposób, przy czym inny nie oznacza zły. Do tego wysuwasz tu przykład MW2. Co ma MW2 do Brinka? Bo FPS i ma multiplayer? Podejrzewam, że właśnie przez takie podejście te pierwsze oceny były jakie były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChillX - przeczytaj więcej niż jeden post. Pisałem już kilka postów wyżej w ile gier na steamie grałem. Mój post powyższy to jedynie odpowiedź na opinię "popularność gry a ilość cziterów". Nie szukam tu zaczepki i nie wieszam psów na VAC-u.

PB ssie na maksa. Praktycznie we wszystkich grach multi, w które grałem byl wlasnie PB i cziterow zawsze bylo pod dostatkiem. Juz nie mowie o ET gdzie byla to cala plaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś już udało się zarejestrować grę na STEAM bo od 2-3 w nocy już została odblokowana lecz sporo osób nie może zarejestrować gry bo wyskakuje komunikat że gra nie jest dostępna w twoim regionie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep] nic nie dziala tylko komunikaty o zablokowanym regionie [beeep] mac a tak sie napalilem na ta gre... pierwszy raz preordera zamowilem w zyciu i takie rozczarowanie.

dokładnie to samo tutaj, preorder z gram.pl przyszedł, wklepuje kod na steamie no i d*pa... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszusci z ultimy.pl kupuja klucze rosyjskie i sprzedaja na swojej marnej stronie! Nie dosyc, ze steam chcial sciagac gre po rosyjsku to nie mam Psycho pack tylko Fallout pack. Jak widze na zadne emaile ultima nie odpowiada. Steam tez w tej sprawie milczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała i jakże rozbudowana opinia. Aż się prosi o podanie innych przykładów gier, które w chwili premiery też miały spore problemy, Portal 2, BC2, trochę tego jest. Bardzo podoba mi się podejście "Och nie, autorzy naprawiają grę! To musi być szajs!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JohnnyGat twoja opinia jest żenująca a ty to jesteś jakimś CoDofanem skoro sądzisz że 3 patche w ciągu 3 dni do jakieś gry to szajs. Jeżeli są jakieś błędy to dobrze że są naprawiane na bieżąco a nie jak w BC2 czy innych fpsach gdzie na patcha czeka się 3 miesiące.

A tak do sprostowania, do Brinka były 3 patche i tak:

Pierwszy powstał jeszcze przed premierą wersji EU co pokazuje że producenci już w tym czasie starali się poprawić błędy.

Drugi patch był patchem do Polskiej Lokalizacji gry

Trzeci patch powstał jeszcze w dniu premiery EU poprawiając kilka błędów plus dodając większą rozdzielczość.

Więc twoje stwierdzenie znowu jest żenujące bo powstały dwa takie główne patche i nie były one wydane w 3 dni tylko w 1 dzień (dla wersji EU oczywiście) i to jeszcze pierwszy powstał bodajże 11 albo 12 maja.

I jeszcze oto co było w tych dwóch głównych patchach:

1)

- usprawniono raportowanie błędów

- poprawiono bug powodujący uszkadzanie profilu postaci

Ponadto, w razie problemów z wydajnością SD zaleca zainstalowanie najnowszych sterowników do kart graficznych. Zapowiedziano także kolejnego patcha, który między innymi będzie naprawiał problemy ze zmianą FOVa.

2)

Ogólne:

- naprawiono problemy z ui_fov u klienta

- dodano rozdziałkę z kosmosu - 2560x1440

- gra uruchamia się niezauważalnie szybciej

- gra nie umiera jak klika się w pusta przestrzeń podczas treningu

- koniec wycieków pamięci przy wyłączaniu gry

- tablice informacyjne były źle nazwane

Grafika:

- część kart graficznych powinna mieć mniej ścin, nie podano o jakie karty chodzi

- poprawnie zapisywanie zaawansowanych ustawień video

- HBAO powinno zżerać mniej fps

- poprawiono poświaty dookoła obiektów

Boty:

- gry typu Freeplay bez botów

- wyrównano balans drużyn dla trybu kampanii

- boty lepiej ogarniają cele misji

- poziom trudności botów nie spada w nieskończoność

Interfejs:

- przeglądarka serwerów działa lepiej gdy masz wielką historię serwerów

- szybsze odświeżanie listy serwerów

- usunięto błędne grupowanie serwerów po liczbie graczy

- nowe wyskakujące okienko dla filtrów

- działa filtrowanie po ulubionych

- poprawne pobieranie ulubionych serwerów ze Steam

- klawisze strzałek działają po wyjściu z okna rozmów

- łatwiej wybrać domyślną broń pomocniczą

- w trybie solo nie ma opcji okna rozmów

Serwery dedykowane:

- net_ip przypisuje ip do serwera

- binarka serwera może być uruchamiana jako usługa serwisowa, ale bez wirtualnego folderu CSIDL_PERSONAL

Sporo tego było a do takiego BC2 taki patch byłby po 3 miesiącach a tu już w pierwszym tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę superowa. Gram już 3 dzień na x360 i nie mogę się oderwać, bo to jest to czego szukałem od jakiegoś czasu. Stare dobre ET w wersji na x360 z dość specyficzną grafiką i dodatkowo ciekawym konfliktem pomiędzy Rebelią (FTW) i Siłami Porządkowymi. Obie strony mają tak naprawdę swoje racje i opowiedzenie się za którąś ze stron bywa momentami trudne.

Gdyby nie problemy z sygnałem - często lagi się trafiają na serwerach to wystawiłbym tak wstępnie 9/10 a tak to 8 jest odpowiednie i czekam na więcej patchy bo tylko trzeba ten produkt doszlifować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion bugów 3 patche w 3 dni=szajs

Taaaaa.........pomijając fakt, że CoD BO w ogóle nie działał w dzień premiery, a zaczął normalnie funkcjonować dopiero po 3 miesiącach, a mimo to i tak sprzedał się w 33 milionach egzemplarzy. Co do brinka, to sam nie wiem. Jakoś znudziły mi się fps'y (ogólnie w gatunku panuje teraz moda na kopiowanie od przeciwników, tak też mamy same cod'y i bf'y). Może brink przyniesie coś nowego, ale nie sądzę. Bo jak na razie czytam opinie, to nie widzę, żadnej dużej innowacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może brink przyniesie coś nowego, ale nie sądzę. Bo jak na razie czytam opinie, to nie widzę, żadnej dużej innowacji.

Duża innowacja to pewnie wszyscy walczący ubrani w sukienki i zamiast strzelać biją się po głowach różowymi parasolkami? :laugh:

No więc w Brinku tego niestety nie ma :tongue:

Za to są całe tony świetnej zabawy. Od razu dodam że zagorzali fani CoD-a raczej nie będą zachwyceni - zbyt duży nacisk w Brinku położony jest na team work - jak chcesz tylko biegać i strzelać to daleko w rozwoju postaci nie zajedziesz.

Za to ludzie grający w ET , BC2 itp. mogą mieć masę satysfakcji z tej gierki ( szczególnie ET-gracze poczują się jak "u siebie ale w nowym domu" :tongue: ) - mi najbardziej podoba się to że każda misja ma jedno zadanie głw. i kilka dodatkowych więc nawet jak robie ją po raz 10 to zawsze mogę wybrać sobie coś innego do działania- zero monotonii.

A oprócz tego świetny klimat gry ,taka wybuchowa mieszanka Team Fortress i MadMaxa - świetna odmiana po "zadętych" tematycznie produkcjach ostatnich lat

Pierwsze wrażenie (po 3h grania-gram tylko multi) - nie żałuję wydanej kasy :smile:

p.s. wszelkie próby porównywanie co lepsze co gorsze czy Brink czy CoD czy MW2 czy ...itd nie mają sensu bo Brink (już na pierwszy rzut oka) to coś zupełnie innego od dotychczasowych produkcji , więc nie lepszy-gorszy tylko po prostu Inny i to właśnie nazwałbym dużą innowacją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża innowacja to pewnie wszyscy walczący ubrani w sukienki i zamiast strzelać biją się po głowach różowymi parasolkami? laugh.gif

Dla mnie innowacją był np. TF2 :P. Gdzie grało się faktycznie zupełnie inaczej. Powiedzcie mi, czy brink poszedł właśnie w stronę cob i (bezmyślna nawalanka, kto pierwszy pociągnie spust wygrywa) czy TF?

PS: W bc2 jest tyle team worku ile w cod strategi ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pograłem długo, ale gra jest naprawdę spoko. Nie jest to ideał, ale... Wydaje mi się, że wszystkim, którym podobały się obie części Enemy Territory, Brink powinien się spodobać. Rozczarowani poczują się ci, którzy oczekiwali szybkiej akcji i dynamicznej rozgrywki a'la Call of Duty. Tutaj najważniejszy jest team work, bo nie gramy po prostu na fragi, albo żeby tylko zająć punkt X. Ogólnie misje są podobne do tych z pierwszego ET - a to czołg przeprowadzić, a to przypilnować czegoś, eskortować agenta...

Wydaje mi się, że pojawiające się niskie oceny są po prostu przejawem "zepsucia" niektórych graczy, których kolejne klony CoD i samo Call of Duty przyzwyczaiło do beztroskiej rozwałki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na prawdziwe ET2 i nadal doczekać się nie mogę. ET QW i Brink to podobne gry, ale te wymyślone klimaty mnie denerwują. Dlaczego Splash Damage nie może zrobić to co im najlepiej wyszło kiedyś czyli grę opartą na IIWŚ?! COD to bieganie i walenie we wszystko co się rusza, BF już trochę lepszy team work, ale to właśnie mechanika ET mnie czarowała latami :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to właśnie mechanika ET mnie czarowała latami

Ale to właśnie mechanika w BRINK jest taka sama jak w ET. Kubek w kubek to samo, tylko realia są inne :) Jako napalony gracz w ET czekałem na Brink i czekanie się opłaciło, bo gra jest zacna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET QW i Brink to podobne gry...

oj trochę naciągane porównanie , lubiłem ETQW ale tam w porównaniu z Brinkiem "działo" się dużo mniej i dużo monotonniej to raz , bronie działały jak polewaczki to dwa - zabicie kogoś z dystansu było cudem poprzedzonym bieganiem prawo-lewo i rozpylaniem "strumienia" pocisków (zresztą w ET było podobnie) a w Brinku miałem wrażenie że gram na serwie z HC - rewelka! ( wCoD4, BO, MW2, BC2 gram/grałem tylko HC)

ale to właśnie mechanika ET mnie czarowała latami :/

dla każdego kto podpisuje się pod tym cytatem Brink jest grą z rodzaju "Must Have!" :smile:

Hmmm...czyli nie ma beztroskiej nawalanki? Powiem szczerze, że ten argument naprawdę mnie zachęcił ;)

eee nie jest tak źle - "nawalanka" jest all time tyle że inteligentna, nie "rushujesz" po całej mapie waląc do wszystkiego co się rusza :tongue:

np. przy eskorcie jako żołnierz po prostu musisz non stop "oczyszczać" przedpole bo medycy nie reanimują eskortowanego, albo przy osłanianiu podkładanych ładunków - czego jak czego ale "nawalanki" nie brakuje :cool:

nawet jako medowi udało mi się wskoczyć po zakończonej misji na rankigi -najlepszy medyk i najwięcej fragów, także spoko :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tej gry ale jak jest z grą multi, 1 mb net mi wystarczy?? Gram jak narazie BC2 ( steam ) i ping mam od 50 do 200 zależy od serwera... Jakieś zabezpieczenie przed oszustwami jest, bo nie lubie gry z takimi ludźmi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...