Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarek10

GUILD WARS

Polecane posty

Niewiem jakiego gw sobie kupic moglibyscie mi doradzic ??? ktory jest najleprzy ??

Podstawka jest najlepsza. Najprzyjemniej się w nią gra. No i będziesz miał pięć klas postaci, a nie dwie jak w dodatkach. Factions i Nightfall niczego nie wnoszą tak na prawdę sensownego -NFall generuje poza tym cholernie dużo frustracji.

Tu jednak pojawia się problem. Gdybym miał taki dylemat, jak Twój, to zrobiłbym tak: kupił Factions. Bo najfajniejsze nie znaczy najrozsądniejsze.

Bez Factions nie masz co wstępować do żadnej gildi, bo nie możesz wpłacać punktów potrzebnych do jej rozwoju-specialny quest Factions Farming. Bez Factions nie rozwiniesz dobrze żadnej postaci z podstawki, bo skille kluczowe są także w F. Znaczy możesz, ale czym jest monk bez Bond Spirit?:lol:

Więc moja rada: kup Factions, zrób rytualistę i zamiataj w UW:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest najlepsza. Najprzyjemniej się w nią gra. No i będziesz miał pięć klas postaci, a nie dwie jak w dodatkach. Factions i Nightfall niczego nie wnoszą tak na prawdę sensownego -NFall generuje poza tym cholernie dużo frustracji.

Grales w ogole w GW ? :? W Prophecies jest 6 klas, a i w obu dodatkach mozna spokojnie grac klasami z podstawki.

ale w gw:f moge nabic tylko 20 lvl czyli zadozo se niepogram kurna i jestem w kropce HELP !!!!!!!! niewiem co robic

W Prophecies tez max lv to 20, bo to nie jest gra gdzie sie expi dla levelu :> Jak chcesz bezmozgie slashery to sobie poszukaj darmowek w sieci albo siegnij po WoWa :P

Jesli zas chodzi o wybor- odradzam Factions, jest cholernie krotka- tydzien i fabula zaliczona. Polecam Prophecies ze wzgledu na dlugosc, rozleglosc i ogolnie klimat wielkiej wojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest najlepsza. Najprzyjemniej się w nią gra. No i będziesz miał pięć klas postaci, a nie dwie jak w dodatkach. Factions i Nightfall niczego nie wnoszą tak na prawdę sensownego -NFall generuje poza tym cholernie dużo frustracji.

Grales w ogole w GW ? :? W Prophecies jest 6 klas, a i w obu dodatkach mozna spokojnie grac klasami z podstawki.

Ano grałem i popełniłem tu taki sam błąd jak Iwan przy zapowiedzi NFall.

Ale ciekawi mnie, jakim cudem możesz grać w Faction np. Warriorem bez posiadania podstawowej wersji? Zdradzisz mi to? Bo ja np. nie mogłem grać postaciami z F bez posiadania tego dodatku - a miałem Nfall i postawkę. -bo pytanie było o wybór jednej cześci i granie w JEDNĄ cześć.

I tak nie zaczniesz od Nightfalla tylko Prophecies fabułą, tak wiec skoro mozesz dwie to ja bym na Twoim miejscu zakupil w takim razie Prophecies+Factions- jak zaliczysz obie to akurat Nightfall stanieje :)

A dlaczego? przeciesz grasz tam, gdzie zalożysz postać, warkiem możesz starowaćw elonie-NF- bez żadnych problemów. Więc czemu muszisz koniecznie zaczynać o Proph? Szczególnie, że w NF o wiele łatwiej nabija się lvl (ani asłowa o głupim systemie skilli).

I na co z ceną czekać? Nfall za 80 można kupić, a taniej nie będzie. A lepiej kup jedną część i sprawdz sam, czy GW ci pasuje, bo to bardzo specyficzna gra, a szkoda wywalać kasę od razu na 2 części.

Nightfall bardzo dobry. pojawiło się kilka ciekawych "ficzerów" jak bohaterowie, czy inskrypcje. Warto miec całą trylogię:)

Hehe, ale ficzery. Herosi to podpakowani henchowie-mogą być użyteczni, ale to wymaga odblokowanych skilli i hmm, twoich skilli:) i to nie małych- Inskrypcje. Fajnie, ale to też jakoś nie powala. Więcej nowości ma przeciętny patch do WoW'a. A zobacz czego Nfall nie ma. skille do klas nie nfallowych - w 90 procentach bezużyteczne cosie, albo kopie poprzednich skilli. Głupi system tychże skilli-nie jesteś bogaty? to się ***. Beznadziejny wymóg rangi, abyś mógł konynuować fabułę. Gate of Madness, w której jeśli nie grasz w gildiowym teamie, albo nie masz farta, ugrzęźniesz po wieki- zresztą w tej misji pojawia się problem bezradności derviszy jako klasy wojującej z armorem 70!. I nudzi mnie to pisanie powiem wam. Wracam do mojej rangerki:)

A pointą będzie: kup jedną część. Jeśli się nie spodoba, sprzedaj na allegro. A jeśli się spodoba... porzegnaj się ze światem realnym:) i kup następne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z podstawka ??

Prophecies to podstawka.

Ale ciekawi mnie, jakim cudem możesz grać w Faction np. Warriorem bez posiadania podstawowej wersji? Zdradzisz mi to? Bo ja np. nie mogłem grać postaciami z F bez posiadania tego dodatku - a miałem Nfall i postawkę. -bo pytanie było o wybór jednej cześci i granie w JEDNĄ cześć.

Bo to dziala w jedna strone :> W obu dodatkach sa zaimplementowane postacie z Prophecies, inne kombinacje nie wchodza w rachube, tak wiec zeby miec Assassinów i Rytualistów musisz miec Factions, a by rąbac Derwiszem badz Paragonem- Nightfall. Ale Warrior, Necro etc z podstawki sa zawsze dostepne, w obu dodatkach.

A dlaczego? przeciesz grasz tam, gdzie zalożysz postać, warkiem możesz starowaćw elonie-NF- bez rzadnych problemów. Więc czemu muszisz koniecznie zaczynać o Proph? Szczególnie, że w NF o wiele łatwiej nabija się lvl (ani asłowa o głupim systemie skilli).

Nabijac lv, nabijac lv... a co tam jest do nabijania ? Ta gra wlasnie wypina tylek w kierunku nabijania :P Ot- po prostu pytajacemu sugeruje ze moim zdaniem lepiej sie zaczyna przygode z Guild Wars od Prophecies wlasnie (lagodniejsze wejscie w akcje, fajniejszy konfrikt etc.). Ty masz inne zdanie- chwala Ci za to, bo kolejnych Clone Wars bym nie zdzierzyl :P

I na co z ceną czekać? Nfall za 80 można kupić, a taniej nie będzie.

To zalezy, zawsze moze kupic z drugiej reki. Prophecies chodza teraz za 40-50zl, roznie bywa, rozne ludzie wymagania maja.

A lepiej kup jedną część i sprawdz sam, czy GW ci pasuje, bo to bardzo specyficzna gra, a szkoda wywalać kasę od razu na 2 części.

Tutaj podpisuje sie pod tym stwierdzeniem- wiele osob oczekuje sobie po GW grindera, nabijania lv etc, a tu bardziej sie na fabule stawia jesli chodzi o PvE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nzaczy że po np. 30 dniach będziesz musiał zabulic.

I mam pytanko - CZY BY GRAC W PEŁNEGO GW (Przez neta) POTRZEBNY JEST ABONAMENT - np. jak w WoW. Prosze o b. szybką odp. I CZY POTRZEBNA JEST PODSTAWKA DO NIGHTFALLA?

KAZDY CHAPTER JEST STAND ALONE. NA JEDNYM CHAPTERZE MOZESZ JECHAC DO KONCA SWIATA, CHYBA, ZE WCZESNIEJ WYLACZA SERVERY. Prophecies, pierwszy chapter nie jest podstawką, tylko pierwszą częścia. FAQ sie kłania, ile razy to samo trzeba powtarzac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bedzie, ale pamietam ze jak byl trial factiona kiedys przed wprowadzeniem, to i tak mapki dociagalo z neta

Tak samo bylo z Nightfall, jeno info podajesz niescisle- ci ktorzy mieli poprzednie GW tylko dosysali braki, ci ktorzy nie mieli GW wcale- ssali klienta. CDA da calego klienta, nie bedzie zadnego ssania (chyba ze update'y, to normalne). Zreszta nie panikujcie na zapas, i tak to nic nie da i nie zmieni :) W opisie zawartosci Cover DVD na papierze bankowo bedziecie mieli wszystko opisane. Zluzujcie zwieracze i czekajcie na numer ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...