Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarek10

GUILD WARS

Polecane posty

w factionsach mozesz zrobic 8 postaci(6 core + 2 unikalne) i tak samo w nightfallu, tylko inne unikatowe.

To znaczy,że w Nightfall nie moge grać rytualistą lub zabójcą :?: Pytam, bo jeszcze nie mam Nightfall, a bardzo lubię klasę zabójcy :P

a czy jest spolszczenie do podstawki bo mam zamiar kupić a wolałbym grać po polsku bo jestem słąby z anglika bo ucze sie od 2 lat dopiero

Na spolszczenie czekają wszyscy : ci słabo znający angielski - żeby zrozumieć o co właściwie chodzi. Ci dobrze znający - żeby się pośmiać z lokalizacji :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy,że w Nightfall nie moge grać rytualistą lub zabójcą :?: Pytam, bo jeszcze nie mam Nightfall, a bardzo lubię klasę zabójcy :P

Tak jak pisalem na poprzedniej stronie (nie lubicie czytac ? :P)- postacie z poszczegolnych dodatkow sa tylko w danych dodatkach :) W Nightfall tak wiec nie ma klas z Factions.

a mniej więcej po ile jest podstawka

http://www.gram.pl/gra.asp?id=246

Acz ja kupilem na Allegro za 40zl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy,że w Nightfall nie moge grać rytualistą lub zabójcą Pytam, bo jeszcze nie mam Nightfall, a bardzo lubię klasę zabójcy

Nie mozesz stworzyc w elonie ritualisty i zabójcy, ale mozesz tam nimi przypłynąc jezeli bedziesz mial nightfalla i wykonasz questa. Idąc twoim tokiem rozumowania, rytem nie mozna grac w tyri bo go tam nie stworzysz. Ja tylko pisalem o robieniu postaci, nie graniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie proszę, czy opłaca sie kupować GW na kompa:

Intel Celeron 2,4 GHz

Radeon 9200 128 MB

512 MB RAM

Inernet: Neostrada 128

Na WoW'a to nie pójdzie :cry: ,ale może GW.

Proszę pomóżcie

Spookoojnie... kumpel ma podobny sprzęt (też Neo 128) i narzeka tylko, gdy na disie jest za dużo osób.

w media markt: ok 130 zł, ale jest tak ze podstawka + factions =175 zł ok wiec się opłaca Very Happy

W tej chwili set GW:P + GW:F kosztuje w Media 139zł (I jeszcze bonusowe przedmioty dostajesz, chociaż u mnie to nie zadziałało :cry:

).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 10godz to jak dla mnie 2 dni i koniec :(:( myślałem że se trochę pogram a tu może nabije do max. do 10 lv albo i mniej i game over

Ee..w GW czesta sa traile,można było kiedyś nawet zakupic taki klucz , który pozwalał na granie przez tydzień PO (podajże 5-6h) DZIENNIE...właśnie nie jestem pewien czy chodzi o sume godzin czy o 10h/na dzien(jak dla mnie to troche malo,choc nie mam zbyt dużo czasu na gre to gram w GW około 25h na tydzien).A o lvl sie nie martw,to będzie trial GW:F a w GW:F z wyspy,na której startujesz od 1lvl wychodzi sie na "główną wyspe" (oczywiscie jeżeli zrobisz większośc questów) z jakims 14-18lvl'em w czasie z pewnascia nie dłuższym niż 10h i wg.mnie poczatek tego dodatku jest prosty,w porównaniu do GW:N czy GW:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze bonusowe przedmioty dostajesz, chociaż u mnie to nie zadziałało :cry: .

Żeby dostać bonusowe przedmioty musisz:

1. Wpisać dodatkowy klucz, który dostales razem z gra.

2. Wpisać komendę /bonusitem, lub /bonusitems, nie pamiętam już.

U mnie działalo wiec u Ciebie też powinno.

10h gry w GW:Factions to wcale nie tak mało. Ja po bodajże 5h gry moim Rytkiem jestem wciąż na noob island, mam 15lvl i jeszcze kilka questow do zrobienia. Także spokojnie będzie można pograć i sie nacieszyc, a jak sie komuś na prawdę spodoba to pewnie kupi pełną wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać bonusowe przedmioty musisz:

1. Wpisać dodatkowy klucz, który dostales razem z gra.

2. Wpisać komendę /bonusitem, lub /bonusitems, nie pamiętam już.

U mnie działalo wiec u Ciebie też powinno.

Niestety nie działa. Mam taką instrukcję przy kluczu, ale z dopiskiem, że komendę /bonusitems trzeba wpisać tylko dla starych postaci, nowe maja bonusowy stuff od razu w inv. Ani jeden, ani drugi przypadek się nie sprawdza. :? A kod wpisał się prawidłowy (tzn. wyskoczyla notka, że moje konto zostało poprawnie zaktualizowane, czy coś takiego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh miałe mrację że nie kupowałem GW na samym początku jak wyszło :cry: Teraz jak mam tego triala to widze jak słaby jest mój transfer i wiem że w trialu spędze około 5-6 godzin na ładowanie się mapek :? (sorry że trochę offtopowo więc dodam że Guild Wars na szczęście jakoś mnie specjalnie nie miażdży :D Ogólnie jest dobre ale denerwuje mnie to że nie mogębyć lonely warrior tylko muszę z grupą się plątać. Ktoś mi zaraz odpowie że bredze ale takie jest moje zdanie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czajnik >> No fakt, troszeczkę bredzisz. Jak chcesz stosować zasadę "prawdziwy heros ratuje świat w pojedynkę" to nie powinieneś kupować MMORPG, tylko w diabołka pograć, albo co. GW jest nastawione na kontakty z ludźmi i tworzenie drużyn, nic na to nie poradzisz. Taka wytyczna.

spędze około 5-6 godzin na ładowanie się mapek

Troszeczkę przesadzasz. u mnie za pierwszym odpaleniem gry mapki ładowały się nie dłużej niż kilkanaście sekund.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, troszeczkę bredzisz. Jak chcesz stosować zasadę "prawdziwy heros ratuje świat w pojedynkę" to nie powinieneś kupować MMORPG, tylko w diabołka pograć, albo co. GW jest nastawione na kontakty z ludźmi i tworzenie drużyn, nic na to nie poradzisz. Taka wytyczna. Troszeczkę przesadzasz. u mnie za pierwszym odpaleniem gry mapki ładowały się nie dłużej niż kilkanaście sekund.

Cóż u mnie mapka ładowała się około 20-22 minut :? (Zdążyłem zrobić sobie kolacje i oglądnąć odcinek Simpsonów) A co do tego herosa, to grałem w sporo MMORPG-ów w których nie byłem zobligowany do bycia w jakiejś gildii, a tutaj po pierwsze bez bycia w gildii raczej nie mam szans na przeżycie, a po drugie nie mam tyle czasu żeby uczestniczyć w eventach gildii przez co moge zostać z niej najzwyczajniej w świecie wykopany.

Kurde czy jest juz to spolszczenie no bo niby jest 1 grudnia a ja go jakos nieiwedze w opcjach polskiego jak teraz niewyszlo to keidy wyjdzie ??

To jest GW Factions, a nie GW Prophecies (cholera nawet nie wiem jak sięto pisze :?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zaśmiecał forum nowym tematem o GW, więc napiszę tutaj: mam problem z Guild Wars Factions Trial, który przed chwilą zainstalowałem. Odrazu napiszę, że mam oryginał Prophercies, ale Factions nie kupiłem (i nie mam zamiaru, przymierzam się no NF), więc chciałem spróbować chociaż ten trial. Zainstalowałem, GW włączyły się po zakończeniu instalacji. Wybieram "Create" w postaciach, i spodziewam, się - tak jak to było w trialu NF - kampanii Factions... ale jej nie ma.

Co muszę zrobić, żeby pograć w tego triala?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...